>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł EUROFREEBET! <<<<

MLB Season 2017 - Sierpień

challenger 10K

challenger

Forum VIP
Miasto
Neustadt (Hessen)/Germany
:baseball::baseball::baseball: MLB Season 2017 - Sierpień :baseball::baseball::baseball:

Kolejny miesiąc sezonu 2017 przed nami!
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Jeśli chcesz porozmawiać o MLB - kliknij tutaj.
Masz jakieś pytania o MLB ? Zadaj pytanie w tym temacie.
Zasady , skróty i nazewnictwo używane w baseballu.

Prosiłbym o umieszczaniu miotaczy obu ekip przy podanym meczu , co zdecydowanie ułatwi innym osobom wyrażenie opinii na temat danego spotkania. Suche typy będą usuwane!!!

bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Miasto
A-stuff
nic na siłę, ale dzisiaj granie na seattle wydaje się bardziej pewne niż wczorajsze granie na Tampe.
Texas trochę pod formą ostatnimi czasy, a Mariners raczej idzie w górę. Trzeba to wykorzystać. Dzisiaj pewnie w stonę gości.

jozzy22 30,1K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Temat sierpniowy jest zamknięty więc podaje tu

Baltimore Orioles(Hellickson J.) - Kansas City ROyals(Vargas J.)

Typ: 2 Kurs: 2.14 fortuna ⛔

Dzis wchodze w ekipe Kansas. Póki co w serii 2:0,a Kansas nie zwykło przegrywać wszystkiego. Dość powiedzieć,że w pojedynkach wyjazdowych dosyć dobrze sobie ostatnio radzą więc tak delikatnie mówiąc nie wypada tego dziś popsuć.Tą jedną wygraną pasuje zanotować zwłaszcza,że dziś na &quot;górce&quot; wystawiają Vargasa który to tej pory wygrał 13 pojedynków,a tylko w 4 musiał uznać wyższość rywali więc i dziś licze na jego dobrą i przede wszystkim zwycięską grę. Rywal już tak skuteczny nie jest bo do tej pory ma 7:6 a więc kto wie może i dziś nie będzie górą.

Wynik: 6:0

Godne uwagi:

Boston - Cleveland 2 2.01 fortuna odwołany

jozzy22 30,1K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Jedziemy z tematem.Wczoraj ładnie Meksyk pogralismy dzis wracamy do USA.

Na tapecie mecz:

Chicago WS(Rodon C.) - Houston Astros( Peacock B.)

Typ: 2 Kurs: 1.60 ⛔

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.88 ⛔

Typ: 2(-2.5) Kurs: 2.36 ⛔

4 ostatnie spotkania przeciw &quot;białym skarpetom&quot; zakończyły sie porażkami ekipy z Houston.Najwyższa pora to zmienić.Dziś w nocy 3 spotkanie serii i kiedy jak nie dzis właśnie gdy na &quot;górce&quot; zagra Peacock który ten sezon ma wysmienity.Póki co tylko jedna porażka gdy on jest starterem tak więc jak dla mnie wysmienity moment na złamanie tej bardzo złej serii.
Czysta 2 jak dla mnie pewniak ja jednak gram odważniej i wchodze w handi -2.5 które mam nadzieje będzie ze sporą nawiązką.
Go Houston

Wynik: 3:2

e: Houston jednak spuściło z tonu

mjaurvcein 5,7K

mjaurvcein

Użytkownik
Miasto
Warszawa
Red Sox at Yankees
Kto pierwszy home run w Bostonie? Nikt nie zdobędzie home runa @ 6.70 by 1xbet ⛔
Kosmiczne value. Dla mnie nie warte więcej niż 3.00-3.20
Red Sox nie mają w tym roku power hittingu. Zaledwie 27 miejsce na liscie zdobytych HR oraz brak zdecydowanego lidera, który gwarantowałby 30+ w sezonie. Dość powiedzieć, że obecnie w Bostonie najwięcej home runs mają Betts (18), Ramirez (17) i Moreland (14).
Dzisiaj bardzo niekorzystny dla nich match-up z groundball pitcherem Garcią.
Jaimie 12 oddanych HR w 20 meczach, z czego 11/20 z czystym kontem.
I ciekawostka, pomijając totalnie kto narzucał - to jest druga w tym sezonie seria między tymi drużynami rozgrywana na Yankees Stadium. Poprzednia odbyła się w w czerwcu i tam Red Sox nie zdobywali home runa w 2 z 3 meczów.

Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 30,1K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
No cóż ostatnio cieniutko.Próbuje znów.
Tym razem taki oto dubel:
Miami Marlins(Worley V.) - Colorado Rockies(Marquez G.)
Typ: 2 Kurs: 1.87
Texas Rangers(Cashner A.) - Houston Astros(Keuchel D.)
Typ: 2 Kurs: 1.65
No cóz w obu typach gram na przełamania.Póki co zarówno Colorado jak i Houston cieniutko.Dziś do gry wystawiają mocne strzelby i licze poprostu na przełamanie obu ekip bo ileż można przegrywać.Kiedy jeśli nie dziś?!
Ja w to wchodze obym się tym razem nie mylił
Wynik:
Wynik:

jozzy22 30,1K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
upss jak to sie stało,że nie rozliczyłem powyższego to nie wiem

⛔ i ✅

ale,że to było grane w dublu to ogólnie ⛔

Na dziś taki oto typ:

Boston Red SOx(Fister D.) - Baltimore Orioles(Miley W.)

Typ: 1 Kurs: 1.70 ⛔

Boston ostatnio cienizna kompletna tak więc kolejny raz gra na przełamanie.
3 porażki z rzędu w tym dwie ostatnio z Baltimore więc teraz jedziemy po wygraną żeby nie wypaść poza czołówke gdyż rywale depczą popiętach i korzystają z okazji.Starterzy w obu ekipach powiedzmy średnio na jeża.
Typ jak najbardziej na przełamanie.Mecz u siebie więc trzeba wygrać choć to jedno spotkanie serii

Wynik: 1:2