>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2017 - Sierpień

Status
Zamknięty.
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
:baseball::baseball::baseball: MLB Season 2017 - Sierpień :baseball::baseball::baseball:




Kolejny miesiąc sezonu 2017 przed nami!
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.

Jeśli chcesz porozmawiać o MLB - kliknij tutaj.
Masz jakieś pytania o MLB ? Zadaj pytanie w tym temacie.
Zasady , skróty i nazewnictwo używane w baseballu.

Prosiłbym o umieszczaniu miotaczy obu ekip przy podanym meczu , co zdecydowanie ułatwi innym osobom wyrażenie opinii na temat danego spotkania. Suche typy będą usuwane!!!
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
nic na siłę, ale dzisiaj granie na seattle wydaje się bardziej pewne niż wczorajsze granie na Tampe.
Texas trochę pod formą ostatnimi czasy, a Mariners raczej idzie w górę. Trzeba to wykorzystać. Dzisiaj pewnie w stonę gości.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Temat sierpniowy jest zamknięty więc podaje tu

Baltimore Orioles(Hellickson J.) - Kansas City ROyals(Vargas J.)

Typ: 2 Kurs: 2.14 fortuna ⛔

Dzis wchodze w ekipe Kansas. Póki co w serii 2:0,a Kansas nie zwykło przegrywać wszystkiego. Dość powiedzieć,że w pojedynkach wyjazdowych dosyć dobrze sobie ostatnio radzą więc tak delikatnie mówiąc nie wypada tego dziś popsuć.Tą jedną wygraną pasuje zanotować zwłaszcza,że dziś na &quot;górce&quot; wystawiają Vargasa który to tej pory wygrał 13 pojedynków,a tylko w 4 musiał uznać wyższość rywali więc i dziś licze na jego dobrą i przede wszystkim zwycięską grę. Rywal już tak skuteczny nie jest bo do tej pory ma 7:6 a więc kto wie może i dziś nie będzie górą.

Wynik: 6:0

Godne uwagi:

Boston - Cleveland 2 2.01 fortuna odwołany
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z tematem.Wczoraj ładnie Meksyk pogralismy dzis wracamy do USA.

Na tapecie mecz:

Chicago WS(Rodon C.) - Houston Astros( Peacock B.)

Typ: 2 Kurs: 1.60 ⛔

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.88 ⛔

Typ: 2(-2.5) Kurs: 2.36 ⛔

4 ostatnie spotkania przeciw &quot;białym skarpetom&quot; zakończyły sie porażkami ekipy z Houston.Najwyższa pora to zmienić.Dziś w nocy 3 spotkanie serii i kiedy jak nie dzis właśnie gdy na &quot;górce&quot; zagra Peacock który ten sezon ma wysmienity.Póki co tylko jedna porażka gdy on jest starterem tak więc jak dla mnie wysmienity moment na złamanie tej bardzo złej serii.
Czysta 2 jak dla mnie pewniak ja jednak gram odważniej i wchodze w handi -2.5 które mam nadzieje będzie ze sporą nawiązką.
Go Houston

Wynik: 3:2

e: Houston jednak spuściło z tonu
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Red Sox at Yankees
Kto pierwszy home run w Bostonie? Nikt nie zdobędzie home runa @ 6.70 by 1xbet ⛔
Kosmiczne value. Dla mnie nie warte więcej niż 3.00-3.20
Red Sox nie mają w tym roku power hittingu. Zaledwie 27 miejsce na liscie zdobytych HR oraz brak zdecydowanego lidera, który gwarantowałby 30+ w sezonie. Dość powiedzieć, że obecnie w Bostonie najwięcej home runs mają Betts (18), Ramirez (17) i Moreland (14).
Dzisiaj bardzo niekorzystny dla nich match-up z groundball pitcherem Garcią.
Jaimie 12 oddanych HR w 20 meczach, z czego 11/20 z czystym kontem.
I ciekawostka, pomijając totalnie kto narzucał - to jest druga w tym sezonie seria między tymi drużynami rozgrywana na Yankees Stadium. Poprzednia odbyła się w w czerwcu i tam Red Sox nie zdobywali home runa w 2 z 3 meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No cóż ostatnio cieniutko.Próbuje znów.
Tym razem taki oto dubel:
Miami Marlins(Worley V.) - Colorado Rockies(Marquez G.)
Typ: 2 Kurs: 1.87
Texas Rangers(Cashner A.) - Houston Astros(Keuchel D.)
Typ: 2 Kurs: 1.65
No cóz w obu typach gram na przełamania.Póki co zarówno Colorado jak i Houston cieniutko.Dziś do gry wystawiają mocne strzelby i licze poprostu na przełamanie obu ekip bo ileż można przegrywać.Kiedy jeśli nie dziś?!
Ja w to wchodze obym się tym razem nie mylił
Wynik:
Wynik:
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
upss jak to sie stało,że nie rozliczyłem powyższego to nie wiem

⛔ i ✅

ale,że to było grane w dublu to ogólnie ⛔

Na dziś taki oto typ:

Boston Red SOx(Fister D.) - Baltimore Orioles(Miley W.)

Typ: 1 Kurs: 1.70 ⛔

Boston ostatnio cienizna kompletna tak więc kolejny raz gra na przełamanie.
3 porażki z rzędu w tym dwie ostatnio z Baltimore więc teraz jedziemy po wygraną żeby nie wypaść poza czołówke gdyż rywale depczą popiętach i korzystają z okazji.Starterzy w obu ekipach powiedzmy średnio na jeża.
Typ jak najbardziej na przełamanie.Mecz u siebie więc trzeba wygrać choć to jedno spotkanie serii

Wynik: 1:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom