>>>WIOSNA W BETFAN, CZYLI DWIE OFERTY POWITALNE DO WYBORU! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB 2022 - Major League Baseball

jaroslav_ 19K

jaroslav_

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
82
Miasto
Warszawa
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks
powyżej 8.5 punktów
@1.75
Superbet

Wczoraj było underowo, bo wczoraj mieliśmy dobrych miotaczy. Dzisiaj będzie overowo natomiast overowo. Zach Davies wystąpił w zeszłym tygodniu przeciwko Dodgersom i rzucał dobrze, oddając tylko dwa punkty w 5 inningach meczu, który Arizona wygrała 5-3. Davies notuje rekord 2W 4L z ERA 4.06 przy rozegranych 122 rozegranych inngach. W ciągu ostatnich 25 inningów oddał łącznie 12 punktów przeciwnikom (co tutaj jest akurat dobrym rezultatem). Niemniej, należy pamiętać, że po drugiej stronie ma świetnie uderzających w tym sezonie Dodgers, którzy królują w statystykach uderzeń oraz zdobytych punktów - zatem przed Zachem Daviesem dzisiaj ciężki bój. Po drugiej stronie natomiast Michaela Grove, debiutant Dodgersów nie radzi sobie najlepiej, w 14 rozegranych inningach, stracił aż 11 punktów (co jest wynikiem słabym). Obecnie jego ERA wynosi 4.40, a Grove tak naprawdę "nie jest w grze". Liczę, że Grove odda dzisiaj kilka punktów dla przyjezdnych z Arizony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1307
jaroslav_ 19K

jaroslav_

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
82
Miasto
Warszawa
Baltimore Orioles - Detroit Tigers
Baltimore Orioles wygrana
@1.53
Superbet

Orioles przegrali wczoraj swój pierwszy mecz w serii przeciwko Detroit Tigers. Dzisiaj role raczej powinny się odwrócić. Voth odkąd zaczął pojawiać się w rotacji startowej Orioles od razu zaczął kręcić dobre wyniki. Co prawda do tej pory zagrał jedynie 68 inningów, niemniej, w swoich ostatnich pięciu startach rzucał na poziomie ERA 2.16. Liczę na to, że dzisiaj powstrzyma przyjezdnych z Detroit po których stronie rzucać będzie Wentza, który notuje 4.15 ERA przy 17 rozegranych inningach.

New York Yankees - Pittsburgh Pirates
New York Yankees wygrana (-1.5)
@1.70
Superbet

Tutaj racze nie ma co się rozpisywać. Świetni w tym sezonie Yankeesi zmierzą się z ostatnimi w tabeli Pirates. Na kopcu po stronie gospodarzy pojawi się Nestor Cortez, który przy 140 inningach w tym sezonie notuje ERA 2.70. Po drugiej stronie barykady natomiast Luis Ortiz, który do tej pory rozegrał 5 inningów z drużyną Cincinnati Reds oddając. Liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy.

Bez większego rozpisywania, na podstawie obecnej formy i miotaczy, do jakiegoś doubla można dodać:

Atlanta Braves - Washington Nationals
Atlanta Braves wygrana
@1.28

Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks
Los Angeles Dodgers wygrana
@1.33

@ Edit, to nie była dobra noc.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 19K

jaroslav_

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
82
Miasto
Warszawa
Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays
poniżej 8.5 punktów
@1.42
Superbet

Czwarte i ostatnie w serii spotkanie pomiędzy obiema drużynami. Na kopcu po jednej stronie doświadczony miotacz drużyny Blue Jays Ross Stripling, a po drugiej stronie grający od zeszłego roku w barwach Rays Shane McClanahan. Obaj miotacze w tym sezonie spisują się świetnie. Ross Stripling gra w tym sezonie z rekordem 8W 4L oraz 3.21 ERA przy 123 rozegranych inningach - Toronto wygrało cztery ostatnie starty Striplinga, który w ostatnich 22 meczach oddał tylko 11 punktów drużynom przeciwnym. Po drugiej stronie w zespole gospodarzy, aktualna gwiazda, Shane McClanahan z rekordem 12W 6L oraz imponującym 2.36 ERA. W ciągu 156 inningów McClanahan wyautował aż 190 zawodników i zajmuje trzecie miejsce w American League z 0,90 WHIP. W tym meczu liczę na wygraną gospodarzy oraz na świetną dyspozycję obu miotaczy co przyniesie nam wynik underowy.

Chicago White Sox - Detroit Tigers
Chicago White Sox wygrana
@1.40
Superbet

Szósta porażka z rzędu i trzecia w serii dla gospodarzy z Chicago? Nie mogę w to uwierzyć, a przede wszystkim nie wierzę, gdy po stronie gospodarzy na kocu stanie Dylana Cease'a i nie widzę, żeby pozwolił Tygrysom na cokolwiek na boisku. Cease notuje obecnie 14W 7L w tym sezonie i posiada 2.13 ERA przy 173 rozegranych inningach!!!. Tygrysy zdobywają najmniej punktów na mecz i mają czwartą najniższą ogólną drużynową średnią uderzeń. Liczę na to, że Cease najlepszy miotacz gospodarzy nie dopuści do blamażu White Sox, którzy nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, jeśli chcą walczyć o Dziką Kartę. W drużynie Detroit Tigers natomiast wystąpi Tyler Alexander leworęczny miotacz z ujemny rekordem 4W 10L oraz bardzo przeciętnym (jak nie słabym) ERA na poziomie 4.91. Liczę na to, że White Sox z swoim najlepszy miotaczem wygrają ten mecz.

Nieco odważniej na mecz można również zagrać:
Chicago White Sox wygrana (-1.5)
@1.90
Chicago White Sox wygrana (-2.5)
@2.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
jaroslav_ 19K

jaroslav_

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
82
Miasto
Warszawa
New York Mets - Miami Marlins
New York Mets wygrana
@1.52

Marlins nie wygrywają zbyt wielu spotkań. Ich ogólny procent zwycięstw to 41% w całym sezonie. Przegrali siedem z ostatnich dziesięciu drogowych pojedynków. To ważny mecz dla Metsów, którzy po tym spotkaniu udają się do Atlanty z którymi aktualnie walczą o pierwsze miejsce w NL Central. Po stronie gości na kopcu stanie Jesus Luzardo, który nie radził sobie dobrze przeciwko Metsom, pozwalając na 10 punktów w 14 inningach. Starter Metsów Taijuan Walker bardzo dobrze radzi sobie w tym roku z odbijającymi z Miami, notując rekord 4W 0L i 2,23 ERA w 32 inningach. Liczę na to, że Mets są skoncentrowani na tym żeby wygrać dzisiejszy mecz i lecieć do Atlanty walczyć o pierwsze miejsce w NL Central, a Walker nie pozwoli na wiele odbić Marlins.

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers
poniżej 8.5 punktów
@1.61

Drużyna gości, Dodgers planują wystawić na kopcu Julio Uriasa. Urias ma na swoim koncie zacny rekord w tym sezonie bo jest to 17W 7L z imponującym 2.25 ERA przy 164 rozegranych inningach. Padres stawiają w tym meczu na Joe Musgrove'a. Musgrove ma na swoim koncie 10W 7L oraz równie świetna jak Urias 3.12 ERA przy 170 rozegranych inningach w tym sezonie. Liczę, na dobrą dyspozycję obu miotaczy i małą ilość punktów w dzisiejszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja: