>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2007

Status
Zamknięty.
ulas 0

ulas

Użytkownik
Oficjalna strona turnieju:

http://www.volleyball-2007.eu/en/default.html


------------------------------------------

Grupa A (Charleroi)

ITALY

AZERBAIJAN

GERMANY

BELARUS


Grupa B (Hasselt)

POLAND

CZECH REPUBLIC

SPAIN

BULGARIA


Grupa C (Charleroi)

RUSSIA

TURKEY

CROATIE

FRANCE


Grupa D (Hasselt)

BELGIUM

NETHERLANDS

SERBIA

SLOVAKIA

------------------------------------

Program pierwszego dnia turnieju(czwartek 20.IX):

CHARLEROI 20/09/2007

15:00 AZE - BLR

17:30 RUS - CRO

20:00 GER - ITA


HASSELT 20/09/2007

15:00 SVK - SRB

17:30 ESP - BUL

20:30 NED - BEL

-------------------------------------

Skład reprezentacji Polski na ME:

rozgrywające: Milena Sadurek, Izabela Bełcik
atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Anna Podolec
środkowe: Maria Liktoras, Eleonora Dziękiewicz, Agnieszka Bednarek
przyjmujące: Małgorzata Glinka, Dorota Świeniewicz, Milena Rosner, Joanna Mirek
libero - Mariola Zenik.



[center:0bd3f2e5db] :siata: Zapraszam do dyskusji i typowania, w końcu nasze dziewczyny bronią złotego medalu :siata: [/center:0bd3f2e5db]
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
no to na jutro proponuję taki dubel

Holandia - Belgia mniej niż 180,5 pkt. @ 1,55
Niemcy - Włochy @ 1,60
ako 2,48


Ostatnie lata są dla Niemek chude. Natomiast włoszki raczej trzymają swój poziom. Szczególnie że gra u nich kubanka Aguero, która dała niezły pokaz na ostatnim GP.
Typuję wygraną Włoch raczej z zapasem

Również pewny wydaje się typ na Holandię która dosłownie powaliła wszystkich na plecy ostatnim wyczynem na GP. Typuje mecz krótki - do 3 setów, holandia powinna rozgromic belgię która dostała się do mistrzostw tylko przez to że je organizuje. Belgijki zwykle kończą ME w ogonku, a holandia potraktuje ten mecz jak dobrą rozgrzewke.
 
beau 1

beau

Forum VIP
wolas wszystko ładnie ale nie do końca.Jeśli ktoś by chciał grać kobiecą siatkówkę za grubą kasę to stanowczo odradzam.Siatkarzom częściej zdarzają się przestoje i to nie 3-4 punktowe a nawet w jednym ustawieniu potrafią przegrać 7 piłek.Ciężko to przewidzieć ale na tych mistrzostwach takie sytuacje na pewno będą miały miejsce.Typ na Holandie wygląda ciekawie zagrałbym ale mam zasadę-Nie graj żeńskiej siatkówki :zoltakartka:
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co do meczu Niemcy - Włochy to ja tylko przypomnę, że jakieś dwa tygodnie temu był turniej kwalifikacyjny do GP2008 i Niemki wygrały 3-0 ???? . Aczkolwiek teraz są ME i Włoszki inaczej ten mecz potraktują, więc mają szanse na zwycięstwo ???? . Ja jednak jak kolega Beau się wstrzymuję od typowania tego meczu. Holandia - Belgia chyba dobry typ, powinno siąść....
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Pora zacząć zabawę z tym turniejem.Póki co puściłem w Unibecie dwa kupony:

:siata:
Euro Volley 2007 Women - Group B: Winner Polska 1,40
Euro Volley 2007 Women - Group C: Winner Rosja 1,50
ako 2,10


:siata:
Azerbejdżan - Białoruś (Sety - Handicap) Azerbejdżan -1,5 seta 1,85
Hiszpania - Bułgaria 1,25
Holandia - Belgia 1,10
ako 2,54


Pierwszy kupon to efekt bardzo wysokich kursów jakie wystawił Unibet na zwycięstwa Polek i Rosjanek w swoich grupach. Muszę przyznać , że bardzo się zdziwiłem , gdyż oczekiwałem kursów na poziomie 1,2 w obu przypadkach. Nie będę się tu rozpisywał , bo Polki są zdecydowanymi faworytkami swojej grupy i trudniejszy mecz może je czekać jedynie z Bułgarkami , bo Hiszpanki i Czeszki w kobiecej siatkówce są bardzo nisko notowane. Rosjanki z kolei mają również łatwą grupę , aczkolwiek spodziewam się że Turcja postawi im opór , ale jeśli Rosjanki są dobrze przygotowane do turnieju to ani Turczynki ani tymbardziej Francuzki czy Chorwatki nie są w stanie im zaszkodzić.


Drugi kupon dotyczy dzisiejszych meczy i co tu dużo mówić jest kuponem rozpoznawczym za rozsądną stawkę. Najważniejszym typem jest dla mnie zwycięstwo Azerek nad Białorusią w stosunku 3-0 lub 3-1. Przyznam szczerze że nie widziałem siatkarek z Białorusi w akcji ani razu , a z kolei o grze Azerek wiem wystarczająco dużo aby im zaufać. Do tego na kuponie mam zwycięstwo Holenderek , które mimo iż grają przeciwko gospodyniom turnieju , są dla mnie oczywistymi kandydatkami do medalu. Po tym co Holenderki pokazały w World Grand Prix po prostu nie można im nie zaufać. Dodatkowo do kuponu powędrował mecz &quot;polskiej&quot; grupy pomiędzy Bułgarią i Hiszpanią. Bułgarki , mimo iż nie gra w kadrze ich liderka Zetova , prezentują dobry poziom i ciekawą grę , uczestniczą w wielu turniejach międzynarodowych rangi mistrzowskiej. O ich rywalkach nie wiem kompletnie nic , ale jest to kobieca siatkówka i tutaj różnica między najlepszymi w Europie a średniakami jest dużo większa niż w męskiej odmianie tej dyscypliny sportu. Jeszcze raz podkreślam , że kupon na dzisiejsze mecze ma na celu rozpoznanie potencjałów zespołów i dlatego , jeśli ktoś zdecyduje się grać te typy to nie polecam zbyt wielkiej stawki.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mi spodobała się typ na Azerbejdzan -1,5 Azerki już trochę &#39;&#39;lizneły&#39;&#39; poważnej siatkówki w przeciwienstwie do Białorusinek i tu przeczuwam także jak ty pewne zwycięstwo Azerek i do tego bardzo ładny kursik.
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
Niesamowite!! Ulas, ja niezdecydowałem sie postawić na Bułgarię, ale w trzecim secie omal nie dostałem ataku serca, takiego pojedynku na przewage dawno nie widzialem :p
zasłużenie wygrały bułgarki. Co za mecz!
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
hymm dzisiaj przetestuję jak działają systemy :p

Gramy:
:siata: Rodzaj zakładu: (3zX) (sportingbet)

Bułgaria v Czechy * 1.571
Chorwacja v Francja * 1.65
Niemcy v Azerbejdżan * 4.00
Holandia v Słowacja * 1.125
Turcja v Rosja * 1.222

Stawka łączna: 20,00 PLN
Wygrana łączna: 113,27 PLN

Nie wiem dlaczego Azerbejdzan ma tak wysoki kursik ale głupio nie wykorzystac :p
Co do rosji i holandii to wiadomo - praktycznie pewniak
nie wiem jak sobie poradzi chorwacja, ale wydaje mi sie ze moze pokonac francje, na i bułgaria powinna dac rade z czechami ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Apropos tego co napisal kolega Wolas powyzej. Ogladalem wczoraj mecz Wlochy - Niemcy. Pomimo wyniku 0-3 Niemki prezentowaly bardzo dobry poziom. Ich atakujaca Korzuch grala naprawde swietnie, szczegolnie w 3. secie gdzie Niemki prowadzily juz bodajze 20-16 i przegraly na przewagi. Niemki do tego w dwumeczu z Polkami przed ME wygraly dosc pewnie jedno ze spotkan, tak wiec sadze ze jest to dosc dobra druzyna, stad tak wysoki kurs na Azerki.

A Azerki pomimo wczorajszej wygranej z Bialorusinkami nie sa dla mnie faworytem w dzisiejszym spotkaniu. Ostatnio graly w turnieju kwalifikacyjnym do Grand Prix i przegraly wszystkie 6 spotkan, grajac m.in. z Niemkami. A wynik tego meczu jest dosc przekonywujacy : 3-0 ( 25:22, 25:8, 25:20), a szczegolnie wynik 2 seta ;)

Tak wiec mysle ze bedzie to dosc pewna wygrana repr. Niemiec, tak jak mialo to miejsce 7. wrzesnia br.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Azerbejdżan - Białoruś (Sety - Handicap) Azerbejdżan -1,5 seta 1,85 ✅
Hiszpania - Bułgaria 1,25 ✅
Holandia - Belgia 1,10 ✅
ako 2,54 :spokodfhgfh:

Bułgarki wyciągnęły mecz ze stanu 0-2 i dodatkowo obroniły kilka piłek meczowych. zaimponowały mi ambicją i wolą walki i dlatego ponownie postawię na nie w meczu z Czeszkami. Wśród Czeszek znam tylkoMatuszkovą i Spalovą , które zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie grając w Winiarach. Jeśli poziom całej drużyny jest podobny to zapowiada się ciekawy mecz , w którym jednak postawię na zespół bardziej ograny, czyli Bułgarki.Do kuponu dołożyłem zwycięstwo Holenderek ze Słowaczkami. Słowaczki sprawiły wczoraj ogromną niespodziankę pokonując Serbki, jednak Holenderki to świetny blok i wysoki atak i jest to zespół za mocny dla Słowaczek. Dodatkowo po wczorajszym sukcesie może się pojawić w szeregach Słowaczek rozprężenie , co pomarańczowe bezlitośnie wykorzystają . Stawiam też na zwycięstwo Rosjanek w meczu o pierwsze miejsce w grupie z Turczynkami. Rosjanki ostatnio przegrały z Turczynkami (5 września , w stosunku 1-3) na turnieju eliminacyjnym do przyszłorocznego Grand Prix i chociażby dlatego warto postawić dziś na &quot;sborną&quot; ;-)

:siata:
Bułgaria - Czechy 1,50
Holandia - Słowacja 1,10
Turcja - Rosja 1,30
ako 2,14
Unibet
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
No cóż... Niemki były lepsze przyznaje racje :mrgreen: nic to... za to Rosja i Holandia spisują się jak należy, a w dodatku cieszy również występ polskiej reprezentacji!! dziewczyny chyba wróciły do siebie po GP.
W meczu z Rosjankami groźne wydały mi się dzisiaj Turczynki, mysle że mogą jeszcze pokazać co potrafią.

:siata: Rodzaj zakładu: (3zX) (Sportingbet)

Bułgaria v Czechy * 1.571 ⛔
Chorwacja v Francja * 1.65 ⛔
Niemcy v Azerbejdżan * 4.00 ⛔
Holandia v Słowacja * 1.125 ✅
Turcja v Rosja * 1.222 ✅

Stawka łączna: 20,00 PLN ⛔
Wygrana łączna: 113,27 PLN
????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Holandia - Serbia 1 1.30
Holenderki dzisiaj powinny uporać się z Serbią, która niespodziewanie przegrała ze Słowacją 2-3. Holenderki to główne faworytki do tytułu, zwyciężczynie Grand Prix. Wczoraj zmiotły Słowaczki 3-0, które w żadnym secie nie ugrały więcej jak 16 pkt :wowsdf: . Serbki to zdolny zespół, w eliminacjach do Grand Prix walczyły w 5 setach z Rosją i Włochami, ale myślę, że to nie ten poziom i Holandia tutaj sobie poradzi
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą i proponuję połaczyć to w dubel z Belgią:

:siata: bwin
Serbia - Holandia (w Belgii) (1 2) Holandia
Belgia - Słowacja (w Belgii) (1 2) Belgia
ako @ 2.03

Belgia co by nie było ma świetny doping swoich kibiców i powinna dać radę Słowacji, która pewnie nie pozbierała się jeszcze po tym jak Holenderki je zmiażdżyły!
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Bułgaria - Czechy 1,50 ⛔
Holandia - Słowacja 1,10 ✅
Turcja - Rosja 1,30 ✅
ako 2,14
Czeszki są mocne , ale dziś i tak zagram przeciwnko nim , bo nasze dziewczyny są zdecydowanie lepsze.Do tego gram Turczynki , które po porażce z Rosjankami powinny wygrać dwa pozostałe spotkania w grupie , bowiem Francuzki i Chorwatki prezentują niższy poziom. Oprócz tego gram Holenderki w meczu z Serbkami , bowiem Holenderki to jeden z kandydatów do medali , Serbki w swoim pierwszym meczu zawiodły , ale dzięki takiemu a nie innemu regulaminowi turnieju nie ma meczy nieważnych , bo to spotkanie pewnie zostanie zaliczone w drugiej fazie , dlatego Holenderkom powinno zależeć na wygraniu.


:siata:
Francja - Turcja 1,30
Serbia - Holandia 1,20
Czechy - Polska (Sety - Handicap) Polska -1,5 seta 1,42
ako 2,22


:siata:
Czechy - Polska (Całkowita Liczba Punktów) Poniżej 185,5 pkt 1,50
Serbia - Holandia (Całkowita Liczba Punktów) Poniżej 185,5 pkt 1,55
Francja - Turcja (Czy ten mecz zostanie rozstrzygnięty w 5 setach?) Nie 1,30
ako 3,02
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
????
No cóż, tak jak napisałem Serbki to &quot;zdolny&quot; zespół, ale zarówno do porażki ze słabym zespołem jak i zwycięstwa z mocnym ???? Mecz oglądałem i był zacięty strasznie, Holenderki przespały początek pierwszego seta i to było zgubne...... Chyba jak kolega Beau dam sobie spokój z żeńską siatkówką. Jeszcze jeden mecz, który mnie zszokował to porażka Turcji z Francją 0-3 :wowsdf: :wowsdf:
 
S 0

shelob

Użytkownik
????
Chyba jak kolega Beau dam sobie spokój z żeńską siatkówką.
Witam. tak się mówi, że niebezpiecznie obstawiać kobiecą siatkówkę, bo kobiety mają większe przestoje w grze i wahania formy. Nie sposób się z tym nie zgodzić ???? ale, sądzę, że nie mniej ryzykowne, szczególnie na turniejach, jest obstawianie facetów. Mnie np nie dziwi przeciętna postawa Holenderek, czy Turczynek. Te drużyny miały szczyt formy przed ME.
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
Temat przycichł... chyba wszyscy sie zrazili co do żeńskiej siatkówki :p
Proponuję na dzisiaj - jako ze runda finałowa pare typów

:siata: Kombi na bwin
Włochy - Francja (w Belgii) (Który zespół wygra pierwszego seta?)
Bułgaria - Holandia (w Belgii) (Który zespół wygra pierwszego seta?)
Niemcy - Turcja (w Belgii) (1 2)
ako @ 2.03

Holandia da z siebie dzisiaj wszystko i pokona Bułgarię a żeby kurs był wyższy to zagrałem na pierwszy set. ale wydaje mi sie ze bedzie dzisiaj 3-0 dla holandii
Włoszki podobnie rozgromią Francję.
natomiast najwieksze wątpliwości mam do meczu Turcji z Niemkami. Typuje Niemki.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
Niemcy - Turcja 1,35
Polska - Serbia (Liczba Punktów w tym Meczu) powyżej 160,5 1,35
Czechy - Belgia 2,20
ako 4,01
Unibet

Niemki muszą wygrać z Turczynkami , by pozostać w walce o półfinał, a Turczynki z kolei, jak słusznie zauważa Shelob, wogóle nie trafiły z formą na ME. W meczu Polek z Serbkami stawiam na over 160,5 okt bo nie wierzę że mecz dwóch tak wyrównanych drużyn skończy się w trzech setach. Ale najważniejszym z bukmacherskiego punktu widdzenia meczem jest dzis dla mnie spotkanie Czeszek z Belgijkami, gdzie dość niespodziewanie wyraźnmym faworytem analityków Unibetu są Belgijki. Czeszki prezentują się bardzo dobrze , grają ciekawą siatkówkę i mają zawodniczki ograne w najlepszych ligach Europy. Belgijki natomiast grają w większości w swojej , niezbyt silnej lidze i choć są gospodyniami tego turnieju to Czeszki zrobiły na mnie w dotychczasowych meczach zdecydowanie lepsze wrażenie. Pozatym kurs 2,20 na Czeszki to spora przesada i dlatego warto spróbować.
 
elmadrigal 0

elmadrigal

Użytkownik
ulas ciekaw jestem twojego zdania na temat meczu Holenderek Unibet wystawil ciekawe kursy na ilosci punktow na over 160.6 1.80 a na over 135,5 1.50 dotychczas holenderki na tych mistrzostwach zawodza wygraly 3:0 zera aby ze slabiutka Slowacja w pozostalych meczach przekraczly spokojnie granice 160 punktow Niewieze w to by w tym meczu Bulgarki nie ugraly nawet seta w dotychczasowych spotkaniach z ich udzialem zawsze bylo 5 setow ja chyba zagram over 160.5 wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom