>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2019

Status
Zamknięty.
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik


CEV EuroVolley 2019
12 wrzesień - 29 wrzesień
Belgia, Francja, Holandia, Słowenia

4 grupy po 6 drużyn z czego wychodzą najlepsze 4 drużyny, które zagrają następnie w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale, meczu o 3 miejsce i finale.

1/8 finału (21 września)

Mecz nr 1: A1 - C4
Mecz nr 2: C2 - A3
Mecz nr 3: B1 - D4
Mecz nr 4: D2 - B3
Mecz nr 5: A2 - C3
Mecz nr 6: C1 - A4
Mecz nr 7: B2 - D3
Mecz nr 8: D1 - B4

1/4 finału (23-24 września)

Mecz nr 9: zw. meczu nr 1 - zw. meczu nr 2
Mecz nr 10: zw. meczu nr 3 - zw. meczu nr 4
Mecz nr 11: zw. meczu nr 5 - zw. meczu nr 6
Mecz nr 12: zw. meczu nr 7 - zw. meczu nr 8

1/2 finału (26-27 września) 

Mecz nr 13: zw. meczu nr 9 - zw. meczu nr 10
Mecz nr 14: zw. meczu nr 11 - zw. meczu nr 12

Mecz o 3 miejsce (28 września)

Mecz nr 15: prz. meczu nr 13 - prz. meczu nr 14

Finał (29 września) 

Mecz nr 16: zw. meczu nr 13 - zw. meczu nr 14




Tytułu bronią grający w grupie C Rosjanie - na pewno jedni z wielkich faworytów i tego turnieju. Kto poza nimi? Na pewno Polska, Serbia, Włochy i Francja
Kto będzie czarnym koniem turnieju? Kto zaskoczy na plus a kto na minus? 

Analizujcie i wstawiajcie swoje propozycje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +125
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Mistrzostwa Europy (zwycięzca) - Polska 4.50 Betfan

Heynen podał oficjalny skład na ME. Jest Kubiak, jest Leon, są mocni środkowi, Zatorski. Generalnie - tragedii nie ma, mocny skład jedzie. Drzyzga + Komenda na rozegraniu. Szkoda, że nie ma Bednorza, bo super się pokazał w Lidze Narodów. 

Dla mnie sprawa wydaje się prosta. Do półfinału autostrada bez problemów. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to gramy półfinał z Rosją. Ciężki mecz, ale do wygrania (obiektywnie). Generalnie w strefie medalowej pewnie będziemy z Rosją, Serbią i Francją. Wychodzą dwa ciężkie mecze do wygrania w całym turnieju. Kurs zachęca. 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 13:00 przez artorrotorroMistrzostwa Europy (zwycięzca) - Polska 4.50 Betfan

Heynen podał oficjalny skład na ME. Jest Kubiak, jest Leon, są mocni środkowi, Zatorski. Generalnie - tragedii nie ma, mocny skład jedzie. Drzyzga + Komenda na rozegraniu. Szkoda, że nie ma Bednorza, bo super się pokazał w Lidze Narodów. 

Dla mnie sprawa wydaje się prosta. Do półfinału autostrada bez problemów. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to gramy półfinał z Rosją. Ciężki mecz, ale do wygrania (obiektywnie). Generalnie w strefie medalowej pewnie będziemy z Rosją, Serbią i Francją. Wychodzą dwa ciężkie mecze do wygrania w całym turnieju. Kurs zachęca. 

tez zastanawialem sie co do tego typu kurs  4.50 na Milenium warto chyba sprobowa za 100 nawet na 400 :) tak jak wyzej wspomniales w pofinale zacznie sie widowisko i jak juz WCZORAJ sprawdzalem na kogo mozna natrafic no to jest wlasnie to polfinal z Rosja - zapewne do niego dojdzie a potem kto wie z Francjii wypadl Ngapeth - na jak dlugo nie wiadomo a bez niego w sumie to nawet z nim nasi pokazali na co ich stac w dodatku Serbia nie bedzie az tak groznym rywalem i wydaje mi sie ze rozstrzygajace starcie bedzie w 1/2 pomiedzy Polakami a Ruskimi. Na pewno beda to pierwsze ME dla Leona :) mam nadzieje ze  nie bedzie mial tremy przed ,,debiutem'' ...

ps. Artoro - Gdansk czy Wroclaw?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, jako długoterminówkę proponuję zagrać:

Polska 1-3 1,55
Serbia 1-4 1,80
Belgia 1-8 2,25

AKO: 6,28


1. Polacy powinni bez problemu poradzić sobie w swojej grupie i zająć tam 1 miejsce, w 1/8 finału czekać na nas będzie prawdopodobnie Hiszpania, którą powinniśmy ograć bez problemu natomiast w ćwierćfinale prawdopodobnie trafimy na Belgię i tutaj także widzę Polaków jako faworytów - co jest oczywiste. Znajdujemy się w półfinale - droga dość łatwa powinna być i tutaj wystarczy wygrać chociaż 1 spotkanie i medal jest.
2. Bardzo fajny kurs na Serbów, że znajdą się w półfinale, ich droga nie powinna być trudna. Owszem mają w grupie Niemców i Belgów i to są niewygodni rywale ale powinni zając 1 miejsce. w 1/8 prawdopodobnie trafią na Czechów i tutaj nie ma wątpliwości, że ich przeją a w ćwierćfinale ponownie powinni trafić na Niemców co także jest przeszkodą do pokonania.
3. Bardzo podoba mi się kurs na to, że Belgia znajdzie się w ćwierćfinale. O ile mnie pamięć nie myli było tak w kobiecych ME, że gospodarze nie mogą trafić na siebie (obym się nie mylił). Więc nie ma w sumie znaczenia czy Belgia zajmie 2 czy 3 miejsce i tak powinni zagrać z Estonią w walce o ćwierćfinał i tutaj jako gospodarze będą zdecydowanym faworytem.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 20:27 przez zibi16Witam, jako długoterminówkę proponuję zagrać:

Belgia 1-8 2,25


 Bardzo podoba mi się kurs na to, że Belgia znajdzie się w ćwierćfinale. O ile mnie pamięć nie myli było tak w kobiecych ME, że gospodarze nie mogą trafić na siebie (obym się nie mylił). Więc nie ma w sumie znaczenia czy Belgia zajmie 2 czy 3 miejsce i tak powinni zagrać z Estonią w walce o ćwierćfinał i tutaj jako gospodarze będą zdecydowanym faworytem.

 
Wszystko fajnie, ale troszke optymistycznie. Wychodzi na to ze w grupie belgia musi wygrac ze slowacja i hiszpanami. A to nie jest nic pewnego. A zajmując 4miejsce trafiają na Polaków :) 
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Polska wygra wszystkie spotkania @ 7,5 fortuna
 
A dlaczego by nie. Chcąc zdobyć Mistrzostwo Europy musimy zagrać na najwyższym poziomie. A kto nam może tutaj zagrozić? Może Rosja, ewentualnie Francja.
Jeśli w grupie po zapewnieniu sobie awansu trener nie zacznie mocno kombinować ze  składem to nie widzę z kim ewentualnie mieli byśmy przegrać. Chociaż nawet jak da odpocząć kilku liderom to i tak powinniśmy to ogarnąć. Liga Narodów pokazała że  mamy naprawdę   wyrównany skład i nawet zmiennicy dają jakość tej drużynie. Poza tym mamy Leona, który jak "zaskoczy " to będzie nie do zatrzymania.
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Włochy i Francja dzisiaj po 3-0  kursy po 1.25
Słowenia -1.5 Seta  kurs 1.28
Finlandia-Macedonia over 160.5 punktu kurs 1.6 
Pierwsze mecze więc faworyci powinni gładko wygrywać.Slowenie podparlem się jedynym straconym serem.Finowie powinni wygrać ale seta stracą.Wybralem bardzo niska linie ale kurs nawet nawet 
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam :) dzisiaj 1 spotkania i proponuje zagrać takiego tripla Rosja 3-0,Bułgaria 3-0 , Słowenia 3-0 @6.89 albo mniej ryzykownie 2-0 w tych 3meczach po 2 setach @3.9 myślę że dla faworytów będą to szybkie spotkania /ewentualnie można pograć druga bezpieczniejsza opcje , Francja bez Clevnota i Nghapeta więc omijamy , Włochów tez jakoś "nie czuje" . Powodzenia
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 06:39 przez quma1964Włochy i Francja dzisiaj po 3-0  kursy po 1.25
Słowenia -1.5 Seta  kurs 1.28
Finlandia-Macedonia over 160.5 punktu kurs 1.6 
Pierwsze mecze więc faworyci powinni gładko wygrywać.Slowenie podparlem się jedynym straconym serem.Finowie powinni wygrać ale seta stracą.Wybralem bardzo niska linie ale kurs nawet nawet 
Zamiast grać Włochy 3-0 lepiej zagrać  Włochy under 75,5 punktu @1,48 przyjemniej kurs wyższy. A nie wydaje mi się że będą grać na przewagi z Portugalią 
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 22:49 przez ar0nek

Wszystko fajnie, ale troszke optymistycznie. Wychodzi na to ze w grupie belgia musi wygrac ze slowacja i hiszpanami. A to nie jest nic pewnego. A zajmując 4miejsce trafiają na Polaków :) 
Potencjał zarówno Hiszpanii jak i Słowacji jest dużo niższy niż Belgów. Dodatkowo grają u siebie więc myślę że mogą się mocno postawić zarówno Niemcom jak i Serbom. Ja widzę ich w dwójce w swojej grupie a kurs 2,1 na to jest zadowalający.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
to co zrobiła Rosja to jakas parodia siatkowki, miec taka przewage i przegrac, ja rozumiem jak grają kobiety, ale to sa faceci tyle że chyba bez kohonez....
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 15:33 przez cinas89to co zrobiła Rosja to jakas parodia siatkowki, miec taka przewage i przegrac, ja rozumiem jak grają kobiety, ale to sa faceci tyle że chyba bez kohonez....
a może dostali z buków info, że dużo pograne na 3:0 / under 75,5 pkt i postanowili bukom pomóc?
jak dla mnie - to bardzo możliwe
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 15:41 przez gostek1989

a może dostali z buków info, że dużo pograne na 3:0 / under 75,5 pkt i postanowili bukom pomóc?
jak dla mnie - to bardzo możliwe
A Ruskie mają "walą" we krwi :/ Słowenia -2.5 @1.85 trzeba się odkuć za Ruskie
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Czechy - Ukraina 
over 3.5s  1.41

Serbia - Niemcy
over 3.5s  1.47

Estonia - Polska 
Polska -2.5s 1.40

Słowacja - Hiszpania 
over 3.5s  1.43

@4.15 Betfan  

Te 3 mecze z overami wybrałem dlatego, że grają drużyny najbardziej zbliżone poziomem. W każdym z nich bukmacherzy stawiają kogoś w roli faworyta, natomiast w rzeczywistości uważam, że w żaden z nich nie skończy się w 3 setach. 

Czesi grali dwumecz z Ukrainą w Złotej Lidze Europejskiej, gdzie wygrali 3:2 i przegrali 0:3. Serbia z Niemcami to topowe drużyny w Europie, pierwszy mecz na ME i od razu taki hicior - powinny 4 sety być. Słowacja z Hiszpanią co prawda bezpośrednio ze sobą w ZLE nie grali, ale ranking CEV podobny, historia spotkań tych drużyn też sprzyja, żeby się mecz 3:0 nie skończył, żadna z nich też nie zrobiła jakiegoś wielkiego skoku jakościowego w ostatnich latach. 

Natomiast jeśli chodzi o Polskę, to mimo, że to pierwszy mecz, uważam, że chłopaki szybko powinni załatwić sprawę. Naprawdę ten skład, który tam jedzie, jedzie bić się o złoto, więc taka drużyna jak Estonia powinna być tłem dla naszej drużyny i tak stawiam, że będzie. 
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 21:12 przez artorrotorroCzechy - Ukraina 
over 3.5s  1.41

Serbia - Niemcy
over 3.5s  1.47

Estonia - Polska 
Polska -2.5s 1.40

Słowacja - Hiszpania 
over 3.5s  1.43

@4.15 Betfan

Te 3 mecze z overami wybrałem dlatego, że grają drużyny najbardziej zbliżone poziomem. W każdym z nich bukmacherzy stawiają kogoś w roli faworyta, natomiast w rzeczywistości uważam, że w żaden z nich nie skończy się w 3 setach. 

Czesi grali dwumecz z Ukrainą w Złotej Lidze Europejskiej, gdzie wygrali 3:2 i przegrali 0:3. Serbia z Niemcami to topowe drużyny w Europie, pierwszy mecz na ME i od razu taki hicior - powinny 4 sety być. Słowacja z Hiszpanią co prawda bezpośrednio ze sobą w ZLE nie grali, ale ranking CEV podobny, historia spotkań tych drużyn też sprzyja, żeby się mecz 3:0 nie skończył, żadna z nich też nie zrobiła jakiegoś wielkiego skoku jakościowego w ostatnich latach. 

Natomiast jeśli chodzi o Polskę, to mimo, że to pierwszy mecz, uważam, że chłopaki szybko powinni załatwić sprawę. Naprawdę ten skład, który tam jedzie, jedzie bić się o złoto, więc taka drużyna jak Estonia powinna być tłem dla naszej drużyny i tak stawiam, że będzie. 
W Sts masz Polska - Estonia dokładny wynik 3:0 po kursie 1.55 :)
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Estonia-Polska 
Polska under 75,5 @1,61 fortuna

Estonia to nie jest jakiś wygórowany przeciwnik. Jeśli chłopaki podejdą odpowiednio skoncentrowani to powinniśmy spokojnie ogarnąć mecz 3-0 bez grania na jakieś przewagi. Jest to pierwszy mecz na mistrzostwach więc pasowało by zacząć od zdecydowanego zwycięstwa. Pobieram ten bet bo jest wyższy niż standardowe 3-0

 
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Na dzisiaj mocny dbl Polska 3-0 + Bułgaria 3-0 @2.45 bwn ;-) o Polakach zostało już napisane , Rumuni to outsiderzy grupy i Bułgaria jak Francja wczoraj nie powinna mieć z nimi większych problemów , powodzenia -)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom