>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Polska (Tychy) 2022

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100.jpg

Dzisiaj (26.04.2022) rozpoczyna się rywalizacja o awans do dywizji I grupy A. Wspomniany awans uzyska jedynie zwycięzca turnieju. Terminarz poniżej:

Wtorek, 26 kwietnia

godz. 16:30 SerbiaJaponia
godz. 20:00 PolskaEstonia

Środa, 27 kwietnia
godz. 16:30 Ukraina – Serbia

Czwartek, 28 kwietnia
godz. 16:30 JaponiaEstonia
godz. 20:00 Ukraina – Polska

Piątek, 29 kwietnia
godz. 20:00 SerbiaPolska

Sobota, 30 kwietnia
godz. 16:30 Japonia – Ukraina
godz. 20:00 EstoniaSerbia

Niedziela, 1 maja
godz. 16:30 PolskaJaponia
godz. 20:00 Estonia – Ukraina​
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagram mecz Ukrainy z Serbia
To druzyny z dwóch róznych biegunów hokejowych i tylko wazne beda rozmiary wygranej ekipy z Ukrainy
Mysle ze wynik bedzie podobny do tego co wczoraj zrobili Japonczycy

Ukraina handi minus 6,5 gola kurs 1,9 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1775
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nie ma wątku z dywizją II A, więc napisze tutaj, co gram:

Mistrzostwa dywizji II A, gdzie znajduje się wzmocniona po IO reprezentacja Chin. Ich brak awansu do wyższej dywizji będzie spora niespodzianka i nikt nie będzie w stanie im się przeciwstawić. To jest tak naprawdę Kunlun w czerwonych barwach i wczoraj z łatwością rozgromili Izrael 14:1, dzisiaj spodziewam się minimum 10 goli z ich strony. Może Holandia coś dołoży, ale 10 sztuk faworyci są w stanie sami strzelić, bo różnica klas jest ogromna.

Chiny vs Holandia: powyżej 9.5 gola @1.90 Fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro w Tychach dwa ciekawe spotkania, które wiele wyjaśnią w układzie tabeli i szansach awansu .
Estonia zagra z Japonią a my z Ukrainą. I powiem szczerze , że kursy ktore wystawił STS na samym poczatku bardzo mnie zdziwiły. Kurs na wygrana w meczu Estonii to 9,5 a na wygrana Ukrainy 11,5 . Szczerze, to żal było tego nie ruszyć. Kursy z x obu ekip to odpowiednio 4 i 5 ( w fortunie na ten moment jest spoooro mniej) Estonia toczyła wyrownany bój z nami , fakt , zrobili troche bledów w obronie ale ich ataki były mega grożne ale my mieliśmy Jasia Murarza, który dosłownie zamurował sieć i gdyby nie on róznie mogło być. Wystep Japonczyków na tle słabiutkiej Serbii trudno ocenic , z pewnoscia jutro bedzie im sie grało trudniej a Estonczycy z Roobą na czele coś ustrzelą i popracuja w obronie. Ukraincy tez dzis zrobili sobie sparing ale trzeba przyznac ze ta kadra wyglada solidnie i juz jej pojednyki sparingowe były bardzo dobre. Jutro nasza kadre czeka bardzo trudne zadanie, bo jakos wybitnie nie zagralismy z Estonią, Ukraincy sie postawia i kto wie czy nie urwa punktu , póki co typy takie

Estonia z x kurs 4 STS⛔

Ukraina z x kurs 5 STS ( nie wiem czy przed chwilą nie zdjeli )✅

Z pewnoscia zagram tez dubla z handi w kierunku obu ekip, który mysle ze bedzie miał szanse powodzenia.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Estonia - Japonia - tutaj zdecydowanie idę w stronę Japończyków - win 1 tercja zagram
Ukraina - Polska - wczoraj kursy na Ukrainę około 8 dzisiaj pospadały, szkoda bo nie udało się złapać zbyt długo myślałem i dupa
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wczoraj niezłe spotkanie z Ukrainą z naszej strony, ale jedynie do końca drugiej tercji. W trzeciej części głupi błąd przy rozegraniu krążka i gol na 2:2, a potem rywale zamknęli nas w naszej tercji obronnej i mało brakowało, a przegralibyśmy spotkanie w RT. Dzisiaj zdecydowanie najłatwiejszy rywal na tych MŚ i zapewne pojawi się kilka zmian i kombinacji dokonanej przez Kalebera, bo jest to dobra okazja, aby przetestować kilka rozwiązań przed najważniejszym starciem z Japonią. Myślę, że Jasiu Murarz dzisiaj odpocznie i za niego wskoczy David Zabolotny. Czekamy jeszcze na Arona Chmielewskiego, który świętował swój trzeci tytuł z Trzyńcem i to będzie spore wzmocnienie naszej reprezentacji. Dzisiaj zagram sobie dwa typy, bo widzę w nich potencjał:

Serbia vs Polska:
Serbia powyżej 0.5 gola @2.90 STS✅
Padnie gol w osłabieniu @3.50 Fortuna⛔


W różnych dyscyplinach sportu jest tak, że nasza reprezentacja w roli wyraźnego faworyta się wywiązuje, ale pojawia się moment nieuwagi czy też braku koncentracji i rywale cieszą się z gola. Tak jest np. w piłce nożnej, gdzie San Marino strzela nam bramki, ale w końcowym rozrachunku nie ma to znaczenia, ponieważ wygrywamy wysoko. Myślę, że Serbów stać na pierwszą bramkę w turnieju. W rywalizacjach z Ukrainą i z Japonią oddawali kilkanaście SOG, ale nic nie chciało wpaść. Nadzieją może być gra w PP, ponieważ nasi reprezentanci łapią zbyt wiele kar. Z Estonią i z Ukrainą za każdym razem nasz hokeista musiał usiąść na ławce kar aż 5-krotnie. Sami nie potrafimy grać w PP, ponieważ na 7 okazji w grze z przewagą zawodnika, ani razu nie strzeliliśmy gola. Może dzisiaj ze słabym przeciwnikiem nam się ta sztuka uda. Nie mniej jednak przy sporej ilości gry w PK przez naszą reprezentację pojawią się szanse na gola w osłabieniu. Kurs wydaje się atrakcyjny na takie rozwiązanie, ale liczę też dla Serbów, dla których będzie sporym sukcesem, jeżeli strzelą nam gola, a w PP będzie im o to łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Japonia vs Ukraina: 2ml @2.35 Fortuna⛔

Dzisiaj króciutko, w Tychach odbędą się dwa spotkania MŚ dywizji IB i najciekawszym meczem będzie ten pierwszy pomiędzy Japonią a Ukrainą. Kursy w mojej opinii powinny być bardziej wyrównane. Widać ogromną motywację ze strony naszych wschodnich sąsiadów i jest to związane z aktualną sytuacją, która panuje w ich kraju. Dodatkowo z trybun mają wielu kibiców, którzy przebywają aktualnie w Polsce. To wszystko powoduje, że o wiele lepiej oglądało mi się do tej pory grę Ukrainy niż Japonii. Mieliśmy sporo szczęścia w trzeciej tercji ponieważ nasi sąsiedzi nas po prostu zdominowali i spokojnie mogli wygrać tamten mecz w czasie regulaminowym. Seria rzutów karnych powędrowała do nas, ale nie było to do końca zasłużone zwycięstwo. Siłą Ukrainy jest solidna defensywa, a Japonia ma z tym spore problemy na tym turnieju. Wiele błędów i tym samym straconych goli z Estonią to potwierdza. Bardziej w Tychach do tej pory przekonywała mnie Ukraina i stawiam na ich końcową wygraną.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Estonia-Serbia

Serbowie zdecydowanie za słaby zespół jak na dywizję 1B, 3 mecze i 25 straconych bramek mówi samo za siebie.
Myślę, że Rooba i spółka zrobią sobie dziś trening strzelecki. Wczoraj odpoczywali, Serbowie natomiast musieli się sporo namęczyć w meczu z nami.
Ogólnie widać, że hokej reprezentacyjny w Estonii poszedł w ostatnim czasie do przodu.

Estonia over 6.5@ 2.05
Over [email protected]

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: hokej na lodzie/MŚ IB
Godzina: 16:30
Spotkanie: Polska vs Japonia
Typ: Aron Chmielewski strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.50⛔
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kto oglądał dotychczasowe mecze reprezentacji Polski, to może stwierdzić, że styl, w jakim sięgnęliśmy po trzy zwycięstwa w Tychach, nie był przekonujący. Całe szczęście, że nie są to skoki narciarskie i punkty rozdaje się za wyniki, a nie za wrażenia prezentowane na lodzie. Problemem hokeistów Roberta Kalabera jest przede wszystkim PP. Co prawda z Serbią udało nam się strzelić gola w grze z przewagą jednego zawodnika, ale jest to zdecydowanie najsłabsza reprezentacja na turnieju rozgrywanym w naszym kraju i nie jest to żaden odnośnik formy, czy też umiejętności. Takich sytuacji mieliśmy multum w spotkaniach z Estonią, czy też Ukrainą i w meczu z Japonią będzie to kluczem do sukcesu.

Szkoleniowiec reprezentacji Polski w wywiadzie udzielonym po ostatnim meczu, mówił, że cieszy się z przyjazdu Arona Chemielewskiego, który w piątek świętował trzeci tytuł zdobyty z Trzyńcem w Czechach. Jeden dzień przerwy na tych Mistrzostwach Świata dywizji IB był właśnie przeznaczony na grę w przewagach i wkomponowanie Arona do formacji, która będzie wyjeżdżać na lód w specjalnych sytuacjach. Forma napastnika reprezentacji Polski jest bardzo dobra i oglądając jego spotkania klubowe u naszych południowych sąsiadów, to był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy starego/nowego mistrza Czech. Brakuje tego ostatniego podania, aby przygotować akcje pod strzał do pustej bramki i liczymy mocno na naszą gwiazdę.

Skupmy się może jeszcze chwilę na naszych niedzielnych rywalach, którzy te Mistrzostwa Świata przechodzą jak burza. Do tej pory sięgnęli po pewne wygrane z Serbią i Ukrainą i może nieco Estonia napędziła strachu Japończykom, bo z 4:1 zrobiło się nagle 5:5, ale mieli wszystko pod kontrolą i zasłużenie notowali komplety punktów. Oczywiście przed rozpoczęciem turnieju w Tychach Azjaci byli stawiani obok Polski w roli faworyta do awansu do dywizji IA i jak na razie z niej się wywiązują. Świetny turniej rozgrywają Hirano oraz Hitosato, którzy są liderami w punktacji kanadyjskiej i na tę dwójkę musimy szczególnie uważać. Słabszą stroną Japonii jest jednak defensywa i siedem straconych goli to doskonale potwierdza. Czy przyjezdni spowodują dzisiaj w naszych serach smutek?

Pierwsze myśli są zazwyczaj najlepsze i od kilku dni miałem w głowie typ na gola Arona Chmielewskiego. Na ten moment jest to nasz najlepszy hokeista, który ma sporo doświadczenia wyniesionego z zagranicznych tafli i jego przyjazd z pewnością podbuduje naszych kadrowiczów. Sama jego obecność jest już znacząca a jego zmiany kluczowe przede wszystkim w ofensywie. Wyżej wspomniałem, że Robert Kalaber wkomponuje go do linku specjalnego w sytuacji PP i mam nadzieję, że swoją dobrą formę z Trzyńca przełoży na lód w Tychach. Defensywa Japonii nie jest wcale murem nie do pokonania i Estonia, czy Ukraina to przecież pokazały. Kluczowa będzie współpraca Arona Chmielewskiego z Patrykiem Wronka, bo jest to w mojej opinii najlepszy asystent w kadrze. Ten duet może przysporzyć Japonii wiele problemów i mam nadzieję, że świeżo upieczony mistrz Czech pokaże swoją klasę i da nam awans do zaplecza elity.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom