>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher MILENIUM - ZEZWOLENIE na Internet.

spoke 11

spoke

Użytkownik
Czy to jest na 100 % potwierdzona informacja ?
Czy ktoś wie kiedy Milenium uruchomi zakłady na stronie ?
 
R 13

reward

Użytkownik
Czy to jest na 100 % potwierdzona informacja ?
Czy ktoś wie kiedy Milenium uruchomi zakłady na stronie ?
Jeśli jest na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów to jest potwierdzona...
Kiedy Milenium uruchomi zakłady online to pewnie zależy od informatyków, którzy pracują nad ustawieniami strony i konta użytkownika...
Myślę, że powinno być to w przeciągu góra 2 tygodni, ponieważ im szybciej tym lepiej... chodzi o udział w rynku, a co za tym idzie o zyski...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Do około tygodnia. Wszystko mieli dograne jednak parę rzeczy trzeba było skorygować także trzeba czekać ????
 
S 2

sebastian1727

Użytkownik
w tym tygodniu mają ruszyć zakłady online, a obecnie można się już rejestrować, wystarczy wejść na strone internetową milenium
 
duda 380

duda

Użytkownik
W Milenium na pewno założę konto i coś wpłacę, podoba mi się ten bukmacher. Nie znalazłem jeszcze szczegółowego FAQ, jak będzie wyglądała gra przez internet, minimalne wpłaty, wypłaty etc.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Rejestracja przebiegła bez większych problemów. Weryfikacja konta w 10 min. Bardzo miła obsługa.
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Pojawiły się również regulaminy opisujące na jakich warunkach ma wyglądać gra przez internet.
 
G 0

guciores

Użytkownik
a czy to na 100 % legalne?
Jak z legalnością tych zakładów przez internet? Jak wypłacę gotówkę to skarbowy się nie doczepi? Rozliczać trzeba jakoś tą wygraną?
 
R 13

reward

Użytkownik
100% LEGAL
Jak z legalnością tych zakładów przez internet? Jak wypłacę gotówkę to skarbowy się nie doczepi? Rozliczać trzeba jakoś tą wygraną?
Żaden Urząd Skarbowy się nie doczepi... jak będziesz miał wygraną to nawet możesz otrzymać zaświadczenie o uzyskaniu i wysokości wygranej... nic nie trzeba rozliczać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak z legalnością tych zakładów przez internet? Jak wypłacę gotówkę to skarbowy się nie doczepi? Rozliczać trzeba jakoś tą wygraną?
Wygrane do kwoty 2280zł są wolne od podatku dochodowego - a powyżej tej kwoty objęte 10% podatkiem od podstawy wygranej, czyli np. 300zł od wygranej w wysokości 3 tysiące zł.
Poboru tego podatku w imieniu fiskusa i na jego rzecz dokonuje firma bukmacherska, tak więc nic nie musisz zgłaszać w PIT.
 
B 0

bolec82

Użytkownik
Jezeli zasilacie swoje konto internetowe w milenium,to przelew z banku idzie przez transferuj.pl.Ta firma pobiera za to jakieś opłaty?
 
R 13

reward

Użytkownik
Jezeli zasilacie swoje konto internetowe w milenium,to przelew z banku idzie przez transferuj.pl.Ta firma pobiera za to jakieś opłaty?
Nie ma żadnych opłat pośrednich... chcesz wpłacić np. 2 PLN ze swojego banku przez Transferuj.pl bezpośrednio do Milenium to wpłacasz 2 PLN.
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Ile trwa wypłata pieniędzy od nich? Zleciłem w niedzielę wieczorem, wczoraj dostałem e-mail że pieniądze są księgowane. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom