>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<
  • Ważny komunikat dla wszystkich biorących udział w Ekstraklasa Expert Proszę o zapoznanie się z informacją!

Meksyk 2020

ferguson2 9,7K

ferguson2

Użytkownik
Dołączył
01/2013
Posty
669
CD Tapatio - Celaya BTS @ 1.92 betclic
Co rzuca w oczy to przede wszystkim forma bramkowa Celayi na wyjazdach - bardzo często zdarza im się trafiać do bramek rywali, praktycznie może w dwóch czy trzech spotkaniach tego sezonu nie zdołali zdobyć bramki. Tapatio też nie ma większych problemów ze strzelaniem bramek. Są liderem w tabeli i w naprawdę dobrej formie. Co najważniejsze dla nich Benitez w solidnej dyspozycji, strzelał niedawno dwa razy i z pewnością warto mieć napastnika w takiej formie. Celaya nie powinna jednak odpuścić, oni nie odpuszczają nawet przez moment i myślę, że sprawią spore problemy obronie Tapatio.
 
successful 45,9K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
4131
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Meksyk
Godzina: 2:05
Spotkanie: Cancun - Oaxaca
Typ: Cancun
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Niemałym zaskoczeniem byłoby jakiekolwiek inne rozstrzygnięcie meczu niż niewysokie, ale pewne zwycięstwo gospodarzy. Cancun ma świetną passę czterech wygranych meczów, i z takimi bramkostrzelnymi zawodnikami jak Cruz Jimenez, Diaz Lobos czy Almeida Trinidad dość ochoczo zmierzają w kierunku ścisłego topu tabeli ligowej. Obecnie są na trzecim miejscu ze stratą sześciu punktów do lidera.

Cancun wygrał swoje cztery ostatnie mecze, w tym trudne spotkanie przed sześcioma dniami z Tepatitlan. Trudne o tyle, że ci ostatni jak dotąd nie przegrali meczu u siebie. Nastąpiło to po raz pierwszy w konfrontacji przeciwko Cancun.

Cancun zaś podejmuje dzisiaj Oaxacę. Drugi od końca zespół w lidze, który ma jedno wyjazdowe zwycięstwo i cztery porażki. Tą wygraną odnieśli na wyjeździe w spotkaniu z zespołem, który ma najgorsze statystyki spotkań u siebie. Nie chce być inaczej - wszystko wskazuje na piąte z rzędu zwycięstwo Cancun w dzisiejszym spotkaniu.