>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Mega promocja Expekt - 100% od pierwszego depozytu!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
[center:7d7e8d10fa]Promocja w Expekt

SUPER PROMOCJA: oferujemy 100% bonusu od pierwszego depozytu!
[/center:7d7e8d10fa]


Znów doczekaliśmy się promocji podwojenia depozytu u tego świetnego bukmachera. Obecnie tylko Expekt, Bwin oraz Betway oferują podwojenie depozytu. Warto się zastanowić nad tą promocją, ponieważ jest ona na bardzo atrakcyjnych warunkach. Możesz otrzymać nawet do 135 PLN, jeśli po raz pierwszy zasilisz konto gracza w naszym serwisie w okresie trwania promocji!
Poniżej przedstawię małą instrukcję co należy wykonać, aby zostać zakwalifikowanym do przyznania bonusu

1. Promocja dotyczy tylko osób które nie mają jeszcze konta w Expekt lub nie dokonywali jeszcze wpłaty.

2. Zarejestruj się ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.

2. Złóż depozyt w kwocie 40 - 135 PLN do swojego konta gracza, pomiędzy 10 a 31 listopada.

3. Wyślij e-mail na adres [email protected]

4. Bonus, w kwocie 100% Twojego pierwszego depozytu (maksymalnie 135 PLN) zostanie przyznany na konto gracza w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

5. Kwota bonusu musi zostać obrócona trzykrotnie w zakładach sportowych, przed dokonaniem wypłaty środków z konta gracza czy transferem do innych produktów. Np. Jeśli złożysz depozyt 135 PLN, otrzymasz bonus 135 PLN. Obrót zostanie dokonany, kiedy złożysz zakłady na łączną kwotę 300 PLN



[center:7d7e8d10fa][/center:7d7e8d10fa]

Regulamin i zasady promocji:
- Bonus jest ważny wyłącznie dla pierwszego depozytu dokonanego na konto gracza w Expekt.com, w dniach od 01 do 31 listopada 2006.
- Klienci, którzy dokonali jakiejkolwiek wpłaty na konto gracza przed 10 października NIE są upoważnieni do wzięcia udziału w tej promocji.
- Bonus jest przyznawany jednorazowo jednej osobie oraz na jedno domostwo.
- Promocji nie można łączyć z jakimikolwiek innymi promocjami.
- Minimalny depozyt na konto gracza uprawniający do wzięcia udziału w promocji wynosi 40 PLN.
- Maksymalny bonus jaki można uzyskać to 135 PLN.
- Aby dokonać wypłaty, należy obrócić równowartość kwoty trzykrotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty lub transferu do innych produktów.
- Jakiekolwiek naruszenie zasad promocji bądź regulaminu Expekt.com będzie miało następstwa w postaci zamknięcia kont agracza a takżeutraty prawa do bonusu i jakiejkolwiek jego rekompensaty.
- Expekt rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłat z konta gracza jeśli jakiekolwiek naruszenie zasad promocji lub regulaminu zostanie stwierdzone.
- Oferta ważna jest do 31 listopada 2006, godz. 23:59 CET.
Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego obrotu kwotą bonusa - prawo do jego otrzymania zostanie utracone.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Promocja juz sie zakończyła, o jeden dzien za szybko :roll: No ale bardzo fajna sprawa skorzystałem z niej, czekam na kolejne...........
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
Witam, mam prosbe moglby ktos mi to wytlumaczyc jak malemu dziecki?

Wchodze na expekt.com
Klikam po lewej czerwony buton &quot;Otworz konto&quot;
Rejestruje sie (pierwszy raz)
Wplacam 40 zl
Pisze maila na [email protected] podając swój numer ID gracza i zdeponowaną kwotę.
Dostaje 40 zl czyli na koncie mam 80zl
Moge wyplacic moje 40 zl
Obracam te 40 co zostalo po dowolnym kursie tak zeby bylo 120
Wyplacam i jest gitara
Czy gdzies popelnilem blad? Bede wdzieczny za szybko odpowiedz.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Witam, mam prosbe moglby ktos mi to wytlumaczyc jak malemu dziecki?

Wchodze na Expekt.com
Klikam po lewej czerwony buton &quot;Otworz konto&quot;
Rejestruje sie (pierwszy raz)
Wplacam 40 zl
Pisze maila na [email protected] podając swój numer ID gracza i zdeponowaną kwotę.
Dostaje 40 zl czyli na koncie mam 80zl
Moge wyplacic moje 40 zl
Nie możesz wypłacić bo najpierw musisz obrócić. Musisz zawrzeć zakłady za łączną kwote 120 zł i dopiero wtedy możesz sobie wypłacić.
 
P 0

payak

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanko dotyczące bonusa. Wpłaciłem 40 zł, podwili mi do 80 zł. Czy mogę wypłacić pieniądze jak uzbieram kuponów za 120 zł, nawet jak będą wszystkie po 50 groszy? Dzięki za odpowiedź.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Witam wszystkich. Mam pytanko dotyczące bonusa. Wpłaciłem 40 zł, podwili mi do 80 zł. Czy mogę wypłacić pieniądze jak uzbieram kuponów za 120 zł, nawet jak będą wszystkie po 50 groszy? Dzięki za odpowiedź.
tak, mozesz
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
A ja mam takie pytanie może głupie ale...czy jak teraz postawiłem 40 zecika z bonusa i 40 mam z tych wpłaconych to jak je postawie to bedzie sie to też liczyć do obrotu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja mam takie pytanie może głupie ale...czy jak teraz postawiłem 40 zecika z bonusa i 40 mam z tych wpłaconych to jak je postawie to bedzie sie to też liczyć do obrotu?
Słuchaj, wpłaciłeś np. 40zł, dostajesz 40zł gratis. Teraz te 40zł musisz trzy razy obrócić, czyli razem 120zł. Jeżeli łącznie zagrasz za sumę 120zł możesz wypłacać. Czyli twoje 40zł będzie się liczyło.
 
Do góry Bottom