>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Srebrna Liga Europejska Kobiet

Bosnia vs Austria, typ: 1 @1,52 - 1xbet ✅
Bośnia -8,5 pkt @1,85 - Ewinner ✅


Sprawa względnie prosta. Bośnia jest drużyną lepszą i powiedziałbym, że zdecydowanie. Świetny sezon notuje Dajana Boskovic, w meczach reprezentacyjnych króluje oczywiście Edina Begic. Austrii nie powinno nawet być w finale, ale jak Portugalia zaczyna mecz od 10 darmowych punktów i dzięki temu przegrywają seta 23-25, to o czym my tu mówimy. Austria gra również bez swojej najlepszej zawodniczki, niedawno podpisanej w Radomiu - Srny Markovic. Główna strzelbą jest młoda środkowa - Aida Mehic. I to ona będzie głównie wykorzystywana w ataku. Wczoraj zagrała bardzo dobry mecz, gdzie zdobyła 16 pkt na skuteczności 50%. Natomiast nie widzę elementu w jakim Austria mogłaby się przeciwstawić bardzo mocnej w ataku Bośni. Przede wszystkim nie zatrzymają Boskovic ani Begic.

Kursów na handicap punktowy nie sprawdzałem. Wziąłem z pierwszego lepszego buka, więc pewnie jakaś Fortuna może mieć bardziej opłacalne kursy.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Polska - Norwegia 3:0 @1.28 bwin

Jesli ktos gra w zagranicznych bez podatku to jako typ do dubla czy tripla bardzo fajny. Niziutki kurs ale nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie słabiutka Norwegia wygrywa jakiegos seta z naszymi.
Nawet z Zatoskim na ataku i Bienkiem na rozegraniu wciagamy ich nosem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
MŚ U20 kobiet

Egipt K U20 vs Białoruś K U20, typ: Egipt powyżej 59,5 pkt @1,84 - 1xbet 110 pkt


Typ tylko i wylacznie przeciwko Białorusi, która zagrała TRAGICZNY mecz przeciwko Polsce, która nie jest moim zdaniem w najmocniejszym zestawieniu. Białoruś wyglądał jakby wczoraj miał pierwszy dzień przygotowań do MS. Nie można ich brać na poważnie, bo aż oczy bolały. W 3 szybkich setach pozwoliły na zdobycie 21 pkt Czyrnianskiej czy 15 pkt Julicie Piaseckiej.

Egipt zagrał całkiem okej jak na kobieca siatkówkę w tym kraju. Oczywiście zostały zmiażdżone przez Włoszki, ale Italia z Omoruyi i Nwakalor (występowały w Lidze Narodów) są głównymi faworytkami do złota. Egipt zdobył 49 pkt. Białoruś zapewne popełni dużo błędów własnych, więc liczę że znacznie pomogą drużynie z Afryki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 14K

kubaion

Użytkownik
MŚ U20 kobiet

Egipt K U20 vs Białoruś K U20, typ: Egipt powyżej 59,5 pkt @1,84 - 1xbet


Typ tylko i wylacznie przeciwko Białorusi, która zagrała TRAGICZNY mecz przeciwko Polsce, która nie jest moim zdaniem w najmocniejszym zestawieniu. Białoruś wyglądał jakby wczoraj miał pierwszy dzień przygotowań do MS. Nie można ich brać na poważnie, bo aż oczy bolały. W 3 szybkich setach pozwoliły na zdobycie 21 pkt Czyrnianskiej czy 15 pkt Julicie Piaseckiej.

Egipt zagrał całkiem okej jak na kobieca siatkówkę w tym kraju. Oczywiście zostały zmiażdżone przez Włoszki, ale Italia z Omoruyi i Nwakalor (występowały w Lidze Narodów) są głównymi faworytkami do złota. Egipt zdobył 49 pkt. Białoruś zapewne popełni dużo błędów własnych, więc liczę że znacznie pomogą drużynie z Afryki.
Jakies opinie co do spotkania Wloszek z Polkami? Chyba mloda generacja reprezentacji Wloch po wczesniejszych sukcesach powinna sobie poradzic
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jakies opinie co do spotkania Wloszek z Polkami? Chyba mloda generacja reprezentacji Wloch po wczesniejszych sukcesach powinna sobie poradzic
Wstrzymalbym się. Włoszki są jasnym faworytem, ale one z Egiptem zagrały slabiutko. Popełniły 22 błędy w 3 szybkich setach. Nie jestem pewien czy zmienią swoją grę o 180 stopni. Nas na pewno Czyrnianska będzie ciągnąć, więc tu dużo zależy od niej. Ja Włoszki zostawiam, ze względu na słabiutki wczorajszy mecz
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Polska - Egipt
Polska ponizej 75.5 pkt @ 1.53. Bet365
W drugim secie beznadziejna gra i jeszcze +4 oddane ..

Ostatni sprawdzian naszych przed IO .
W dwoch poprzednich meczach raczej zmiennicy dostawali szanse gry , ale dzisiaj wydaje mi sie , ze powinien wyjsc sklad galowy z Leonem , Kurkiem , Sliwka , Kubiakiem. Nawet gdyby tak nie bylo, to Polska jest murowanym faworytem i doprowadzenie do seta na przewagi lub przegranie jakiegos wydaje sie raczej bardzo malo prawdopodobne.
Egiptu nie ogladalem ale widzialem , ze oba mecze pograli raczej tymi samymi zawodnikami. Z beznadziejnym Azerbejdzanem rozprawili sie bez najmniejszego problemu, ale juz wczoraj z Norwegia sobie pograli az 5 setow.
Zdecydowanie Egipt jest najbardziej wymagajacym rywalem dla naszych orlow z calej trojki , ale to dalej druzyna kilka poziomow nizej. 20 punktow w secie bedzie dla nich osiagnieciem
 
Ostatnia edycja:
S 108

slawek-80

Użytkownik
Jedyne co mi przychodzi do głowy do grania w dzisiejszym meczu naszych z Egiptem to under 128,5 po 1,80 w bet365. Egipt, podobnie jak Norwegia czy Azerbejdżan są tak beznadziejne ze aż zal ich oglądać w tv. Bez urazy ale to nawet nie jest poziom 1 ligi. Jakim składem Polacy by nie wyszli to tych amatorów powinni ograć spokojnie. Tylko wyjątkowy zbieg okoliczności lub granie pod publikę może doprowadzić w tym meczu do grania na przewagi lub utraty seta. Można pograc pkt druzyny poniżej 75,5 jak ktoś już wyżej napisał bo każdy wynik jak szybkie 3-0 będzie mega niespodzianką.

 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
MS U20 kobiet

Białoruś vs Egipt, typ: powyżej 180,5 pkt @1,92 - Fortuna

Egipt +9,5 pkt @1,80 - STS


Dokładnie ten sam mecz, który rozgrywany był w fazie grupowej. Tam grałem na over punktowy Egiptu, a teraz over punktowy w meczu.
Egipt gra naprawdę fajna siatkówkę. Brakuje im często techniki, ale grają ładne, składne, szybkie akcje. Mają znakomita przyjmującą, która jest największym odkryciem tych rozgrywek. Zrobiła ogromny postęp w ostatnim roku na uniwersytecie Kansas i jest aktualnie piąta najlepiej punktującą zawodniczką - mowa o Ayah Elnady, która powinna być w kajecie wielu klubów z Europy.
Białoruś, tak jak pisałem wyżej, gra bardzo słabo. Ma słaby skład i jest totalnie nieprzygotowana do tych mistrzostw. Egipt był o krok od wygrania poprzedniego meczu. Wczoraj zanotowały bardzo ważne zwycięstwo nad Belgią (która grała u siebie), więc uważam, że jak najbardziej zagrożą tutaj drużynie z Europy.
 
Ostatnia edycja:
E 0

encaladus

Użytkownik
MS U20 kobiet

Białoruś vs Egipt, typ: powyżej 180,5 pkt @1,92 - Fortuna

Egipt +9,5 pkt @1,80 - STS


Dokładnie ten sam mecz, który rozgrywany był w fazie grupowej. Tam grałem na over punktowy Egiptu, a teraz over punktowy w meczu.
Egipt gra naprawdę fajna siatkówkę. Brakuje im często techniki, ale grają ładne, składne, szybkie akcje. Mają znakomita przyjmującą, która jest największym odkryciem tych rozgrywek. Zrobiła ogromny postęp w ostatnim roku na uniwersytecie Kansas i jest aktualnie piąta najlepiej punktującą zawodniczką - mowa o Ayah Elnady, która powinna być w kajecie wielu klubów z Europy.
Białoruś, tak jak pisałem wyżej, gra bardzo słabo. Ma słaby skład i jest totalnie nieprzygotowana do tych mistrzostw. Egipt był o krok od wygrania poprzedniego meczu. Wczoraj zanotowały bardzo ważne zwycięstwo nad Belgią (która grała u siebie), więc uważam, że jak najbardziej zagrożą tutaj drużynie z Europy.
Cóż to BanksyGA Egipt grał rezerwami że oddali mecz bez walki czy to Białoruś nauczyła się grać w siatkówkę. Czy to nie jest tak że po 2 zwycięstwach Egipt miał juz grę o miejsca 9-12 i odpuścił mecz?.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Cóż to BanksyGA Egipt grał rezerwami że oddali mecz bez walki czy to Białoruś nauczyła się grać w siatkówkę. Czy to nie jest tak że po 2 zwycięstwach Egipt miał juz grę o miejsca 9-12 i odpuścił mecz?.
Bardzo, bardzo dużo rotowaly. Dużo czasu grała druga rozgrywająca i właśnie Elnady nie widziałem często na boisku, chociaż oglądam jednym okiem dzisiaj tylko. Dziwne zachowanie po wczorajszym zwycięstwie, ale niestety, tutaj wtopa.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czy nie za duża dysproporcja w kursach jeżeli chodzi o pierwszy półfinal? Ja wiem ze Włoszki to główne faworytki ale 1.26 z Rosjankami które widać ze złapały formę i po prostu rozgromily Amerykanki i Brazylijki? Gruba przesada
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ktoś może obserwował mecz Włoszek z Serbkami? Czy tam Serbki odpuściły czy Włoszki takie mocne? Generalnie spoglądam w kierunku Holenderek, które grały z dużo mocniejszymi drużynami i poradziły sobie znakomicie, do tego ta Dambrink. Kursy w okolicy 1,8-1,9.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Aleksandar Nikolov powyżej 17.5 punktu LVBET 1.85 15 punktów w 3 setach ale nie dało to nic

Jutro o 16:30 finał Mistrzostw Świata U19. W Teheranie zmierzą się ze sobą małolaty z Polski z małolatami z Bułgarii. Biorę na tapet syna słynnego Vlado Nikolova - Aleksandara, którego obserwuje od dłuższego czasu i poza Tatarovem (atakujący) jest koniem pociągowym swojej reprezentacji i często posyłane są do Niego piłki do wyczyszczenia ze smrodu. Mecz się zapowiada na zacięty i co najmniej 4-setowy.

W bardzo podobnym składzie personalnym grały te drużyny ze sobą równo rok temu w meczu o brąz ME U18. Wtedy górą po zaciętym spotkaniu byli Polacy, którzy wygrali 3:1. W dzisiejszym finale liczę na talenciaka bułgarskiego i w ramach oglądania tego spotkania na oficjalnym kanale FIVB na YT wrzucam parę groszy własnie w punkty młodego Nikolova.

VLADIMIR I SIMEON NIKOLOV.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Igrzyska społeczności islamskiej.
Orientuje się ktoś jakim składem zagra dzisiaj Iran? Kto tam w ogóle pojechał? Wiem, że na Asian Cup jest młodzieżówka, a ok.1h temu opublikowany film federacji, że Milad i reszta trenuje na siłowni, a nigdzie nie mogę znaleźć składu ich na te Igrzyska
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Igrzyska społeczności islamskiej.
Orientuje się ktoś jakim składem zagra dzisiaj Iran? Kto tam w ogóle pojechał? Wiem, że na Asian Cup jest młodzieżówka, a ok.1h temu opublikowany film federacji, że Milad i reszta trenuje na siłowni, a nigdzie nie mogę znaleźć składu ich na te Igrzyska

wybranych do wysłania do reprezentacji B na mecze solidarnościowe krajów islamskich.
Shahrouz Homayunfarmanesh (kapitan), Ali Ramezani, Fazel Pajuman, Pouria Yili, Berdia Saadat, Arman Rahmani, Ehsan Daneshdoost, Ali Hajipour, Ismail Masafir, Mehrab Malekisarkhi, Amirza Sarlak, Mohammad Valizadeh, Abolourfazl i Ismail Talebi.
Mostafa Kharkani jako przełożony, Azim Jazideh (trener), Kambiz Yaqoubi (trener), Vahid Sadeghi i Ahmed Fattah (asystent trenera) oraz Amin Ali Akbari jako analityk towarzyszą drużynie narodowej B w rozgrywkach krajów islamskich.
Irańska siatkówka mężczyzn ma w swojej kartotece trzy złote medale w grze solidarności krajów islamskich, a uczniowie Azima Jazideha, głównego trenera reprezentacji B , są bliscy zdobycia czwartego złotego medalu w konkursie Konya.
Reprezentacja Iranu w siatkówce wyjedzie z Teheranu o ósmej rano w środę 12 sierpnia przez lotnisko Imam Chomeini (RA) do Ankary, a stamtąd autobusem do Konyi, gospodarza igrzysk solidarnościowych krajów islamskich.
W męskiej grupie tych rozgrywek jest osiem drużyn, które rozegrają mecze fazy wstępnej w dwóch grupach.
Sudan, Azerbejdżan, Maroko i Kamerun są w grupie A, a reprezentacja Iranu w piłce siatkowej zmierzy się z Pakistanem, Turcją i Katarem w grupie B.
Piąta edycja Igrzysk Solidarności Krajów Islamskich odbędzie się w dniach 18-27 sierpnia w Konyi w Turcji.

Kadra B, nie ma za co ;) بازی های والیبال - to wpisalem w google i dalem wyniki wyszukiwania z ostatniego tygodnia ;)

edit:

 
Otrzymane punkty reputacji: +216
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Polska- Serbia
Typ: over 176,5
Kurs: 1,91
Fortuna


Dziś ostatni dzień Memoriału Huberta Wagnera, na zakończenie Polacy zagrają z Serbami. Serbowie wczoraj grali sztywnym składem z Iranem , bez Kovacevicia czy Podrascanina i momentami potrafili grać ciekawą siatkówkę, sądzę że dziś ta brakująca dwójka wystąpi + Atanasiejević i Serbowie będą w stanie powalczyć z naszymi Orłami. Po naszej stronie Grbić wczoraj też nieco porotował składem bo dał odpocząć nieco Kurkowi i Semeniukowi, sądzę że dziś Grbić nieco mocniej porotuje i da pograć trochę drugiemu garniturowi, zatem zdecydowanie zamiast gry na śmieszne kursy na Polaków nawet z handicapem biorę over punktowy przy niskiej linii jaką jest 176,5.

Dla odważniejszych:
over 179,5 @2,12 Fortuna
Serbia + 12,5 pkt@ 1,80 Fortuna


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugie spotkanie dzisiejszego dnia, a właściwie to pierwsze bo rozgrywane wcześniej Iran podejmuje Argentynę. Faworytem buków jest zespół z Ameryki Południowej, natomiast ja widziałbym tutaj faworyta z zespole Iranu, który po wiekowej transformacji ma naprawdę ciekawy zespół, jednak grający mocno nierówno. Jednak nie widzę tutaj szybkiego 3-0 dla którejkolwiek ze stron, spodziewam się 4-5 setów, zatem podobnie jak w meczu Polaków pobieram over punktowy:

Over 183,5 @ 1,85 Fortuna
Iran wygra @ 2,15 Fortuna
 
Do góry Bottom