>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, w tym temacie podajemy swoje analizy, typy i przemyślenia związane z meczami towarzyskimi Reprezentacji kobiet i mężczyzn, powoli rozkręca się nam to wszystko więc z dnia na dzień powinno być co raz więcej spotkań i co raz ciekawiej.

Już dziś reprezentacja Polski zostanie sprawdzona przez Czeszki, jak zakończy się pierwszy sparing?
Zaczynamy!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Czechy 3:0
Czechy +10,5
1,85

Przed nami pierwszy sparing reprezentacji Polski. Polki grają w Wałbrzychu z Czeszkami, które przygotowują się do kwalifikacji Mistrzostw Europy, Polki po zajęciu 4 miejsca na poprzednich ME zagwarantowały sobie start bezpośrednio bez żadnym kwalifikacji więc taki sparing jest ważniejszy dla Czeszek.
Polki mocno osłabione brakiem kilku kluczowych siatkarek m.in. J. Wołosz, M. Smarzek-Godek, M. Kowalewska, N. Mędrzyk, Z. Efimienko-Młotkowska, K. Alagierska, A. Kąkolweska czy M. Grajber. Czyli jednym słowem podstawowa rozgrywająca i jej zastępczyni, podstawowa atakująca, podstawowa przyjmująca i obie podstawowe środkowe oraz główna wchodząca środkowa. Jest to ogromne osłabienie po Naszej stronie i ciekaw jestem jaki skład wystawi J. Nawrocki.
Z pierwszego składu zostały libero M. Stenzel, przyjmująca M. Stysiak.
Oczywiście Czeszki to nie jest Europejska czołówka, powiedział bym, że taki średniak ale w takim składzie Polki także należą do średniaka i myślę, że takie handi jest sporym zapasem po stronie Czeszek.​
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Wczoraj Nasze Panie troszkę pograły.Dzisiaj będzie gładko.
Typ 3-0 dla Polek po kursie 1.95[/ICONPLUS]
Piszesz żebym coś napisał,gdy sam wszystko napisałeś😊Polki wczoraj grały młodzieżą i mimo to odrobiły wynik z 0-2 i wygrały mecz 3-2.Przestały robić błędy i mecz wygrały.Dziś powinny dojść Nasze bardziej doświadczone zawodniczki,ale nawet bez nich powinny sobie dziś spokojnie poradzić.Typ 3-0 a dla Mniej odważnych np. -168.5 punktu po kursie 1.85
//Może napisz kilka zdań na temat tego meczu a nie suchy typ? Nie wszyscy wiedzą w jakim składzie grają Polki i, że np brakuje bardzo dużo naszych zawodniczek. Masz czas do meczu jeśli nic nie napiszesz typ będzie usunięty./ zibi16
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Szwajcaria
Polska -12,5 1,85

Wczoraj Polki bardzo męczyły się ze Szwajcarkami wygrywając 3:2 a przegrywając już 0:2. Myślę, że tak źle rozpoczęty mecz był spowodowany wystawieniem bardzo młodych zawodniczek.
Oczywiście to jest tylko moja teoria, że w tym 2meczu zagrają wszystkie zawodniczki oczywiście z racji, tego, że to jest ostatni mecz w sezonie po zgrupowaniu więc nie ma co oszczędzać.
Sporo siatkarek nie pojechało na to zgrupowanie m. in. M. Smarzek, J. Wołosz, N. Mędrzyk, A. Kąkolewska czy Z. Efimienko - tych zawodniczek jest więcej.
Jeśli moja teoria się sprawdzi to dziś zobaczymy M. Stysiak na przyjęciu, J. Nowicką na rozegraniu czy np na ataku Łukasik są to zawodniczki już ograne.
Szwajcaria to zespół słaby nie ma co się oszukiwać więc myślę, że nawet w 4 setach takie handi może wejść dość spokojnie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kwalifikacje Mistrzostw Europy
Łotwa - Cypr
poniżej 132,5 1,84


Przed nami ostatnia kolejka w grupie D gdzie Hiszpania pewnie awansowała z 1 miejsca, mają 2 zwycięstwa i dziś zapewne wygrają po raz 3 z Mołdawią.
Dziś Łotwa podejmuje Cypr. Łotwa ma na swoim koncie 1 zwycięstwo z Mołdawią 3:0 i porażkę z Hiszpanią 1:3 natomiast Cypr ma na swoim koncie 2 porażki 1:3 z Hiszpanią i 0:3 z Mołdawią.
Dziś faworyt jest tylko 1 a jest nim Łotwa. Co prawda obie drużyny prezentują bardzo słaby i niski poziom ale Cypr o wiele odstaje poziomem. Mogą powalczyć w 1 secie i tyle nic więcej.
Under w całym meczu jest dość spory bo musi być conajmniej w 3 setach 25:19 ale liczę na przynajmniej 1 set dużo wyższy, oby tylko Łotwa nie rozprężyła się w 1 secie bo to może się skończyć tak jak skończyło się w meczu Hiszpanii z Cyprem, przegrany set.

// Jednak ta Hiszpania nie taka pewna, że dziś wygra... =​
 
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Kwalifikacje Mistrzostw Europy
Łotwa - Cypr
poniżej 132,5 1,84


Przed nami ostatnia kolejka w grupie D gdzie Hiszpania pewnie awansowała z 1 miejsca, mają 2 zwycięstwa i dziś zapewne wygrają po raz 3 z Mołdawią.
Dziś Łotwa podejmuje Cypr. Łotwa ma na swoim koncie 1 zwycięstwo z Mołdawią 3:0 i porażkę z Hiszpanią 1:3 natomiast Cypr ma na swoim koncie 2 porażki 1:3 z Hiszpanią i 0:3 z Mołdawią.
Dziś faworyt jest tylko 1 a jest nim Łotwa. Co prawda obie drużyny prezentują bardzo słaby i niski poziom ale Cypr o wiele odstaje poziomem. Mogą powalczyć w 1 secie i tyle nic więcej.
Under w całym meczu jest dość spory bo musi być conajmniej w 3 setach 25:19 ale liczę na przynajmniej 1 set dużo wyższy, oby tylko Łotwa nie rozprężyła się w 1 secie bo to może się skończyć tak jak skończyło się w meczu Hiszpanii z Cyprem, przegrany set.

// Jednak ta Hiszpania nie taka pewna, że dziś wygra... =​
Ja zapomniałem o barazu z 2 miejsca i pograłem Mołdawie win 3-2.Na 3-1 był kurs 24
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Polska - Belgia 3:0 @ 1.36. Bwin 25:14, 25:21, 25:11


Jesli ktos chce to do dubla dorzucic super opcja. Wczoraj byl spektakl jednego aktora i dzis bedzie taki sam scenariusz.
Belgowie bez swoich najlepszych zawodnikow, sa na innym etapie przygotowan do imprez i ogolnie wyglada to bardzo kiepsko.
Wczoraj nasi zmiennicy ich zmiazdzyli , a dzisiaj do gry wchodza najwieksze bomby z Leonem i Kurkiem na czele, to nie wyobrazam sobie jakiegos seta dla belgow tym bardziej
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Belgia

Wczorajszy mecz był pokazem sił Polaków 2 lub 3 garnitury w zależności kto jak się na to zapatruje. Jednak wczorajszy mecz dla zawodników grających był bardzo ważny by pokazać się z jak najlepszej strony gdyż był to ostatni mecz w którym można było się pokazać i pokazać trenerowi, że warta na niego postawić i ciśnienie było dość spore dziś już takiego ciśnienia nie ma bo trener wybrał 18 osobowy skład na Lige Narodów.
Myślę, że handi w stronę Belgów poszybował bardzo wysoko bo aż o 7 punktów z wczorajszego meczu.
Myślę, że dziś Polacy zagrają dużo spokojniej i będą bardziej skupiać się na rozegraniu, taktyki itd. - oczywiście jest to moje przemyślenie.

Belgia +23,5 1,89
 
kamillo1989 13

kamillo1989

Użytkownik
Nie znalazłem tematu dla Ligi Europejskiej więc dam typy tutaj.

Hiszpania kobiety - Azerbejdżan kobiety
Hiszpania 3-0 @2,95 +

Azerbejdżan przyjeżdża w mocno odmłodzonym składzie, w sumie to niewiele jest siatkarek, które mają doświadczenie międzynarodowe. Hiszpanki to ten sam zespół, który walczył w eliminacjach do ME z Prol, Escmaillą czy Segurą.

Luksemburg kobiety - Słowenia kobiety
under 118,5 @2,95 +

Słowenki nie przyjechały w najmocniejszym składzie, ale jest Lorber Fijok, Erzen czy znana z Legionovii Zdovc Sporer. Luksemburg głownie zawsze gra w Igrzyskach Małych Państw a i tam przegrywa 0-3 z potęgami takimi jak Cypr czy San Marino. Linia niska, ale fajny kurs. Różnica klasy tutaj.

Czechy - Turcja
Czechy @2,01 -

Gram tutaj na Czechów bo Turcy bez Eksiego, Savasa, Subasiego czy Toya. Jest co prawda Adis Lagumdzija, ale sam meczu nie wygra. Czesi bez większych absencji, wydają się drużyną w tych zestawieniach dużo bardziej doświadczoną i lepszą.

Wszystkie kursy z Fortuny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Złota Liga Europejska Kobiet

Rumunia K vs Azerbejdżan K, typ: 3:0 @2,15 - 1xbet (25:14, 25:13, 25:11)

Rumunki zagrały wczoraj bardzo słaby mecz z Francją i chyba same nie wiedzą jak nie przegrały 3:0. W 3 secie na zagrywkę weszła Carutasu i zrobiła różnicę. Teraz mierzą się ze slabiutkim Azerbejdżanem, który -jak wyżej wspomniane- przyjechał w bardzo młodym składzie bez największych gwiazd. Najwiecej grają środkiem, gdzie występuje młodziutka Anastasiia Mertsalova grająca w lidze izraelskiej oraz Kseniya Pavlenko z ligi azerskiej. Wczoraj w ataku wyglądały fatalnie, zdobywając zaledwie 28 pkt w 3 setach na skuteczności 29%. Rumunki wczoraj zrobiły jedną zmianę która wygrała mecz, tj. na boisku pojawiła się Adrana Matei za Ioane Ionescu i zagrała świetnie. Oczywiście grała również Alexia Carutasu i była najlepiej punktująca, a wspierała ją Adelina Ungureanu. Niestety fatalnie zagrała Cojocaru, która nie ma żadnego doświadczenia i słabo sypie, ale element , którym nie powinny radzić sobie Azerki to blok Rumunii. Wysokie dziewczyny blokowały wczoraj Francję aż 16 razy i dzisiaj również powinny przeważać w tym elemencie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Złota Liga Europejska Kobiet

Rumunia K vs Azerbejdżan K, typ: 3:0 @1,63 - 1xbet


Analogiczna sytuacja jak powyżej. Rumunki po dobrym meczu pokonały faworyzowane Hiszpanki i po wysokim zwycięstwie mogą je wyprzedzić je tabeli. Wszystko napisane jest w powyższym poście. Azerki bez zmian, młodziutki skład i nie powinny stanowić przeszkody.

EDIT: po zwycięstwie nad Hiszpanią mają oczywiście szansę przegonić Francję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Złota Liga Europejska Kobiet

Rumunia K vs Azerbejdżan K, typ: 3:0 @1,63 - 1xbet


Analogiczna sytuacja jak powyżej. Rumunki po dobrym meczu pokonały faworyzowane Hiszpanki i po wysokim zwycięstwie mogą je wyprzedzić je tabeli. Wszystko napisane jest w powyższym poście. Azerki bez zmian, młodziutki skład i nie powinny stanowić przeszkody.
Under 138.5 wchodzi w grę? Czy nie warto?
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Rumunki odpuścily juz pierwszy set - generalnie wprowadzeniem w błąd był tekst ze mogą wyprzedzić Hiszpanki
True, miałem na myśli, że po ograniu Hiszpanii mogą wyprzedzić Francję. I tak zapewne wygrają bo grają swoim nominalnym składem (awizowanym na Ligę Europejską), ale już mnie to nie interere
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Piękny handel, Azerki zrobiły wszystko by ten set przegrać. W końcówce zero przyjęcia, ataku i bloku.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jednak i ja zamknalem za szybko. Rumunki z 18-24 wygrywają 8 kolejnych punktów ;-)

Natomiast za chwile parę słów o drugim spotkaniu
Post automatycznie złączony:

Francja - Hiszpania @1.35

Sprawa jest prosta. W grupie C druga Chorwacja skończyła z 11 pkt. Rumunia tez skończy z górą 11 pkt. W związku z tym Hiszpania pewna juz udziału w final four. Francuzki dzisiaj wygrywają i tez to maja
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Francja - Hiszpania @1.35

Sprawa jest prosta. W grupie C druga Chorwacja skończyła z 11 pkt. Rumunia tez skończy z górą 11 pkt. W związku z tym Hiszpania pewna juz udziału w final four. Francuzki dzisiaj wygrywają i tez to maja
Nie wliczają się mecze z ostatnią drużyną. Hiszpanki w razie porażki mają bilans 2-2 i są gorsze od Chorwatek które mają bilans 3-1 Oczywiście mogą wyprzedzić Francję w bezpośrednich starciach, ale wtedy Francuski odpadają kosztem Chorwatek. Bynajmniej ja tak to widzę.

Wracając do tematu to moim zdaniem Hiszpanki potrzebują wygrać 2 sety. Dlatego grałbym Francję DW 3:2 kurs koło 4-5 można łapać. Ewentualnie pięć setów po kursie 2.50 bo ostatnio wychodzę z założenia jak nie wygrywasz 3:0 to wygrywasz 3:2
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom