>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Egipt już przegrał na tych Mistrzostwach właśnie z Algieria gładko 3/0... Grali rezerwa czy jak to wyglądało ?
a czemu Francja dostała baty od Rumunii w grupie 3:1 a potem w fazie pucharowej zmietli ich 3:0? nie odpowiem ci na to pytanie, raz że roszady w sładzie dwa że motywacja do gry, wiele czynników może na to wpływać. Przykład z tenisa Djokovic przegrywa z Djere na wczesnym etapie turnieju 2:0 a potem w finale nie daje żadnych szans Ruskowi, także sam widzisz że najlepsze drużyny/zawodnicy spinają się na mecze o złoty medal, a wręcz przeciwnie w meczu od brąz potrafią własnie wyjść na wyjebce. stąd moje dwa typy które naprawdę warto zagrać ;)
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Igrzyska Panamerykańskie kobiet

Argentyna vs Kuba:

3:0 @1,55 - Unibet
Poniżej 134,5 @1,88 - Unibet

Tutaj sprawa jest bardzo prosta. Argentyna zagra pierwszym składem, to bez problemu wygra. Problem robi się kiedy wiadomo, że mecz Brazylii z Portoryko jest o 14:30 i po tym meczu Argentyna może mieć zapewnione drugie miejsce w grupie, jeszcze przed rozegraniem swojego spotkania.

Czysto siatkarsko, to Argentyna jest znacznie lepszą drużyną. Jest chociażby Bulaich w roli kapitana, jest Rizzo z Benfiki, Corbalan z Lugo czy Farriol z Olympiakosu. Kubanki same małolaty występujące w lidze kubańskiej. Suarez Hernandez w roli kapitana z rocznika 98, reszta 2004-2005.

Jeśli Argentyna zagra tutaj pierwszym składem to myślę, że punktowo skończy się w okolicach 126-128. Nie mam zielonego pojęcia skąd taka wysoka linia i to jeszcze przed meczem Portoryko z Brazylią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +921
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Może dlatego że nie ma podstaw by twierdzić że Portorykanki coś ugrają z Brazylią i buki przewidują że Argentynki nie zagrają na maxa
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
BanksyGA BanksyGA jak widzisz mecz Meksykanek z Portorykankami. Patrzyłem składy to obie ekipy przywiozły kilka zawodniczek z niedawnych kwalifikacji olimpijskich a na tamtym turnieju to te drugie coś przynajmniej pokazały. Dzisiaj jednak są dogiem.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA jak widzisz mecz Meksykanek z Portorykankami. Patrzyłem składy to obie ekipy przywiozły kilka zawodniczek z niedawnych kwalifikacji olimpijskich a na tamtym turnieju to te drugie coś przynajmniej pokazały. Dzisiaj jednak są dogiem.
Za dużo chcesz grać w kierunku underdogow. W rozgrywkach Norceca underdogi bardzo, bardzo rzadko cokolwiek potrafią ugrać, bo bardzo rotują składami.

Portoryko wzięło z kwali IO chociażby Neire Ortiz czy Venegas, ale co to za różnica skoro tam całą grę robiła im trójka Brittany Abercrombie, Alondra Vasquez i Paola Santiago. Chociażby wystarczy spojrzeć na mecz z Belgią gdzie ta trójka zdobyła 51 z 74 punktów Portoryko w całym meczu (punkty zdobyte tylko przez Portoryko, bez błędów Belgii).

Abercrombie właśnie gra mecz w Korei, Vasquez jest w Vilsbiburgu, a Santiago już siedzi we Włoszech.

Co z tego, że niektóre nazwiska się pokrywają skoro są to tzw. fusy? Meksyk powinien wygrać i to zakładam jakieś 3-1, ale mnie ten mecz kompletnie nie interesuje. To co mnie interesuje to wrzucam, czyli BYC MOŻE jeszcze mecz Dominikany z Brazylią, gdzie Dominikana jest swoją podstawą na tym turnieju i bez problemu go wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +370
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
BanksyGA BanksyGA - Chile dziś próbujesz? Nie widziałem wczorajszego meczu z Arg, ale brzmi dobrze Chile -1.5 ? Czy jednak Kubanki na tle bądź co bądź mimo wszystko reprezentacji Chile może coś ukłuć i powalczyć?
Nie, nic nie próbuje. Chile slabe, Kuba słaba. W moich oczach to zwykły hazard. Jeszcze Chile wczoraj dosyć długi mecz miało.

Myślałem o Dominikanie, ale nie przy linii 128,5
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bernardo Rezende ponownie został trenerem reprezentacji Brazylii!

Zrzut ekranu 2023-12-28 o 11.57.20.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
Do góry Bottom