>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze online, streaming, mecze na żywo w necie

P 2,6K

piotras777

Piotr
Witam,

Mam pytanie, gdzie aktualnie najlepiej oglądać mecze piłkarskie w internecie? Ja zawsze oglądałem live-stream24.com, ale widzę, że ostatnio coś się porobiło, wymagają jakichś dodatków cors, a mecze i tak nie działają, lecą tylko reklamy buka 1xbet. Macie jakieś pomysły, sugestie, szczególnie na niszowe ligi?
 
P 2,6K

piotras777

Piotr
Przy takich typowych wydarzeniach to korzystam z
https://estadios24.pl/mecze-na-zywo albo http://strims.world/tv/
Jeśli chodzi o piłkę nożną to część niszowych lig możesz znaleźć na Youtube po prostu wpisując nazwy drużyn. Bardzo często się ktoś tam znajdzie kto streamuje jakiś dziwny mecz :D

Dzięki za podpowiedź 👍 Tak, na YouTube często oglądam, faktycznie jest sporo streamów. Ale na tamtej stronie wszystkie podstawowe ligi zawszę były, a teraz transmisje się nie załączają...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Powiem Wam, że na żadnej ze wspomnianych wyżej stron nie idzie nic oglądać. Cały czas wyskakują reklamy bukmacherów, a okna z transmisją się nie otwierają.
To niewiem co ty robisz ja normalnie od roku oglądam każdy mecz kosza co mnie interesuje co gram to oglądam bez problemów. A najfajniejsze jest to że niema 1 linku tylko do popularnych meczy jest nawet o kilkanaście różnych, w różnych jakościach i jezykach bo z różnych stacji z całego świata 😉
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Chciałam założyć osobny temat ale chyba jestem "za świeża"

Generalnie problem dotyczy obstawiania meczów esportowych. League of Legend i Counter Strike. Głównymi streamami, gdzie można obstawiane mecze obejrzeć są Twich i Youtube (nie liczę azjatyckich streamów).

W ostatnim czasie, na przykładzie LEC European League (LOL) i LSC American League, zaobserwowałam, że opóźnienie pomiędzy streamem a wynikami pojawiającymi się na live u buka (w tym przypadku LVbet, ale to nie ma znaczenia, na innych jest podobie, mówię o polskich legalnych) w najgorszym z przypadków sięgał 7 minut. To jest jakaś przepaść. o_0 (Może ktoś się wypowie jak jest u zagranicznych)

W przypadku meczów CSa, na Twitchu jest to prawie 3 min, czyli ok 2 rund.

Obstawianie na live jest praktycznie niemożliwe.

Dziś podczas oglądania Chińskiej ligi Lola (LPL), odpaliłam oryginalny stream z YT i stream z oficjalnej strony ligi https://lpl.qq.com/. Różnica była ponad 8 minut. Czyli prawie 1/3-1/4 spotkania.

Czy zna ktoś miejsca, takie jak ten chiński stream, gdzie można obejrzeć mecze Lola i Csa w czasie rzeczywistym z normalnym opóźnieniem 2-5-10 sekund?

Temat wydaje mi się do ciekawej dyskusji, bo jak to jest, że bukmacherzy mają dostęp do wyniku 8 min wcześniej.

Taki sam przypadek zaobserwowałem kilka lat temu podczas IEM Katowice. Ale to były początki i nie było tak dużych różnic. Opóźnienie na Twitchu i u buka (wtedy bet 365) i u buka to było jakieś 30 sek.

Jestem ciekawa co o tym myślicie :)
 
K 5,3K

KrzysztofS

Użytkownik
Dzięki za podpowiedź 👍 Tak, na YouTube często oglądam, faktycznie jest sporo streamów. Ale na tamtej stronie wszystkie podstawowe ligi zawszę były, a teraz transmisje się nie załączają...
Ja szczerze mówiąc bardzo ubolewam nad tym, że na YT jest mało transmisji. Czasem polskie kluby oferują chociaż komentarz audio, ale to trochę mało (już na Flashscore mamy to samo).
 
Do góry Bottom