>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mnie nie chodziło o to, że on jest słabym defensorem. Mnie chodziło o to, że napisałeś, że jedyne co mógł zrobić to wystawić rękę. Po pierwsze nie tylko wystawić rękę tylko aż wystawić rękę i dwa podstawa jaką uczą trenerzy od małego - ZASTAWIANIE BRONIONEJ TABLICY. To jest podstawa podstaw i nawet jeżeli nie udaje Ci się upilnować goście to ten kosz zastawiasz a nie walisz do przodu z kopyta. Myślę, że taki gracz jak LBJ by być prawdziwym MVP musi się takich rzeczy ustrzegać bo to on powinien pokazywać charakter szczególnie w defensywie. I to on a nie kto inny powinien być przykładem w tym teamie bo tego się wymaga od takiej gwiazdy jak on i za to też dostaje takie pieniądze, nie tylko za umiejętności, które jak każdy wie posiada ogromne.
OK - zgadzam się, ale też zachowajmy umiar...Bo pokazywanie tego typu pojedynczych akcji robi się trochę &quot;pudelkowate&quot; i wycinane z całego kontekstu. Ważne też jest dość, który moment meczu to był, ale widzę, że I połowa, więc rzeczywiście powinien zachować się lepiej i z zastawieniem przyznaje rację. Pytanie tylko, które już zadałem czy była to jednorazowa &quot;wpadka&quot;, czy cały mecz tak grał. To jednak jest dość istotne. Jeśli cały mecz grał w defensywie na &quot;pół gwizdka&quot; to pełna zgoda.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak się robi rekord NBA w punktach zdobytych w jednej kwarcie:
https://www.youtube.com/watch?v=UbPdrkY2vhk
Zdobył 37 punktów w trakcie trzeciej kwarty. Rzucał na skuteczności 73% za trzy, co jest najwyższą średnią w historii dla gracza, który oddał co najmniej 15 rzutów z dystansu. Spotkanie przeciwko Kings zakończył z 52 punktami. Coś niesamowitego
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wywiad D-Wade&#39;a z Lebronem po 3 meczu Finałów. Ciekawy, treściwy i bez owijania w bawełnę, nie wiem po co ten trzeci tam siedział, największe psiapsióły w NBA same dobrze sobie radziły. Przy okazji wyszło, że Kinga trochę ubodło, że skończył dopiero trzeci w głosowaniu MVP.
http://www.youtube.com/watch?v=wirCVm5xy-I
 
Do góry Bottom