>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MB Boxing Night 7 - Arłamów 20.06.2020

majster93 2,8K

majster93

Użytkownik

Bez tytułu.jpg

Otwieram dyskusję dotyczącą gali MB Boxing Night, która odbędzie się w Arłamowie 20.06.2020. Transmisja w TVP Sport.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Jak ktoś gra w weekend w STS albo kupon na kilka dni to na podatek ma Kapczyńskiego :)(y)
Obaj chyba w podobnym wieku ale różnica w umiejętnościach ogromna.

Patryk powinien technicznie rozmontować rywala który jest zwyczajnym bumem. I jeszcze 6 rund tylko.

Fortuna ma lepsze kursy :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
STS powoli uzupełnia swoją ofertę dotyczącą tej gali.

Wracający po prawie rocznej przerwie Łukasz Różański, dostaje łotewskiego buma. Jest to słaby wybór po walce z Ugonohem która odbyła się w lipcu zeszłego roku, a Różański nie miał w niej jakiś problemów. Zamiast podwyższać poprzeczkę, dostaje rywala który zapewne wyłoży się do 2. rundy. Jedyny interesujący zakład dotyczący tej walki to ilość rund (1,5). Ciężko stwierdzić czy Kalasnikovs wytrzyma do połowy 2. rundy, skoro ma na swoim koncie 8 porażek, 6 przez nokaut w tym 4 do 2. rundy. Pytanie czy Różański będzie chciał trochę się pobawić, czy może od razu skończy rywala. Myślę, że można zaryzykować i postawić na over 1,5 po kursie 1.70.

Ciekawie zapowiada się walka Szymańskiego z Gorgoniem. Walka zakontraktowana na 6 rund czyli chyba tyle ile Szymańskiemu wystarczy tlenu. Z Szymańskim jest podobnie jak ze Szpilką. Po każdej walce wszystko zaczyna się na nowo, nowa motywacja, nowe metody, ale jak przychodzi co do czego to nic się nie zmienia w stosunku do poprzednich walk. Myślę, że w tej walce Gorgoń postawi się Szymańskiemu i gdyby nie te 6 rund, można by było na niego zagrać, nawet na nokaut po kursie 5.00. Takie rozstrzygnięcie nie jest niemożliwe, bo wydaje mi się że Szymański się nie przełamie, a jego problemy są głównie w głowie. Myślę, że za drobne można spróbować postawić na Gorgonia przed czasem po kursie 5.00, chociaż warto też się zastanowić nad Szymańskim na punkty po kursie 2.50, gdyż sędziowie z pewnością będą sędziować pod niego, a Borkowi jest on potrzebny do podbicia wartości swojego produktu, rewanżem z Talarkiem.

Druga walka Łaszczyka z Gudelem, w której ten pierwszy wygrał na punkty. Myślę, że teraz nie powinno być zaskoczenia i Łaszczyk na spokojnie wyboksuje swojego rywala. Kurs na punktowe zwycięstwo wynosi 1.50. Łaszczyk ma jednak mocny "silnik" co pokazał w walce z Jegorovem i nie można wykluczyć nokautu technicznego podczas jakiejś dłuższej serii ciosów Łaszczyka.

Walka Ślusarczyka też powinna zakończyć się na punkty (1.45). Żuk to sprawdzony pięściarz i Ślusarczyk być może byłby w stanie skończyć go przed czasem, ale musi jeszcze popracować nad techniką bo braki w wyszkoleniu widać było gołym okiem w walce z Sękiem.

Co do walki Parzęczewskiego, to widzę że Borek uczy się od Wasilewskiego w jaki sposób holować pięściarza a następnie rzucić go na głęboką wodę. Nie wiem czego Parzęczewski może się nauczyć w tej walce. Myślę, że trzeba tutaj szukać przedziałów rundowych lub overów. Może over 3.5 po kursie 1.80, ale na tę chwile ciężko mi powiedzieć, więc konkretnego typu nie podam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Sorki Pudzianxx że nie sprawdziłem ,że już był założony wcześniej temat tej gali.Co do walk to faworyci w miarę znani,praktycznie każdy dostaje rywala tak żeby tylko sobie poboksować i oby bez kontuzji.Sts znowu wystawił handicapy pynktowe na kilka walk i można by coś sensownego złapać,bo w większości walki powinny odbyć się na pełnym dystansie,lecz może z nie aż taką przewagą punktową faworytów.Łaszczyk z Gudlem już walczyli i zdecydowanie wygrał Kamil i tym razem wynik powinien być taki sam,wtedy wygrał przewagą 16 pkt i na taką granicę wystawił sts,a więc to takie 50-50,a więc lepiej pójść w wygraną na pkt Kamila po kursie 1,5,obaj często ze sobą sparują,a więc są chyba ziomeczkami i na KO nie ma co liczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Długo się zastanawiałem co postawić bo małych kursów nie lubie ale nie sposób się nie zgodzić z tym co napisał wyżej Pudzianxx Pudzianxx - Kapczyński po 1,25 to lokata (chociaż po ostatnim FEN może powinniśmy być ostrożniejsi z doborem słów) bo mówimy tutaj po prostu o zupełnie innej skali talentu. Do tego Różański przed czasem i nie widzę innej opcji niż minuta- dwie walki. Szkoda nawet słów na dobór rywala tutaj (chociaz Łukasz sam podobno chciał takiego ale to aż przesada)- łotysz przegrywał wielokrotnie przed czasem, w pierwszych rundach a większość walk miał w kategorii cruiser więc jak tam padał szybko to strach pomyśleć co będzie z nim w kategorii ciężkiej. Kalasnikovs w poprzedniej walce w listopadzie ubiegłego roku miał na wadzę 105 kg, teraz ma 116 kg co oznacza że po prostu przyjeżdża po wypłate i nie trenował nic a nic i to od dłuższego czasu (oczywiście przed ważeniem już to było wiadomo ale no ściągnięcie takiego 'zawodnika' to po prostu kpina).
Ślusarczyk ma nowego rywala- Pawła Martyniuka, walke Łaszczyka odpuszczam bo moim zdaniem jest szansa że wygra to przed czasem (a 1,50 na punkty się nie opłaca). Parzęczewski w walce wieczoru z totalnym kelnerem- Borek i spółka na każdym kroku podkreślają że MR "KO" jest 14 miesięcy bez nokautu wiec wydaje mi się że kursy są wystawione prawidłowo i walka potrwa max 3-4 rundy. Gram na pewno natomiast Nowickiego który moim zdaniem wygra to zdecydowanie na punkty. Nie będę się zagłębiał szczególnie w umiejętności obydwu zawodników, Nowicki z rekordem 4 wygrane bez porażki natomiast Głowacki 4 wygrane ale przegrał zdecydowanie z Patrykiem Cichym który w następnej walce został zweryfikowany z nieznanym ukraińcem a to o czymś świadczy. Ale kluczowy jest tutaj fakt że Nowicki to zawodnik Tymexu (a więc tak jakby Borka także) a Głowacki jest wypożyczony ze 'stajni' Dariusza Snarskiego. Krótko mówiąc promotorzy inwestują tutaj zdecydowanie w Nowickiego i Mati Borek nawet nie ukrywał tego (wywiad na youtube na kanale Przemka Garncarczyka) że nie widzi innej opcji niż wygrana Nowickiego.
Walka która wzbudza natomiast najwieksze emocje (przynajmniej moje) to powrót do ringu Patryka Szymańskiego. Nie jestem jego fanem i zadziwia mnie troche że jest bardzo medialny ale z wizerunku, umiejętnosci bokserskich i z gadania głupot to w sumie zaryzykuje wniosek że to troche taki Artur Szpilka stąd też wzbudza zainteresowanie. Prawda jest taka że zaskakujace jest to że ktoś chce w niego jeszcze inwestować. Gość po powrocie do Polski z USA nie pokazał kompletnie nic- owszem zasłynął z 'wojny' z Talarkiem ale Robert jest już boksersko po drugiej stronie rzeki (co pokazał w ostatniej walce z Alexem Streckim gdzie sędziowie orzekli remis który zdecydowanie krzywdził Alexa). Potem koszmarnie nudna walka wygrana na dystansie 10ciu rund z Denisem Kriegerem którego dwa miesiące później Przemek Zysk znokautował w ...1 rundzie. Ostateczna weryfikacja to walka z Velikovskim, bokserem co prawda bardzo ciekawym ale w tej walce Patryk padł w 4 rundzie a po drodze przyjmował praktycznie wszystko co się dało. Wielu doradzało mu zakończenie kariery (sam tez tak gadał) ale mimo to wciąż wraca do ringu. Najgorsze dla niego jest to że wraca w kategorii super średniej a wiec do 76 kg czyli 2 kategorie wyżej od tej w której walczył większość walk w karierze. Więc jak odczuwał ciosy od lżejszych rywali to strach pomyśleć co będzie tutaj. Zwłaszcza że Przemek Gorgoń to ciekawy zawodnik- nieco lepszy niż rekord sugeruje (10 wygranych/ 6 porażek) ale co jest naistotniejsze to zawodnik który bardzo mocno wchodzi w walki, zazwyczaj początkowe rundy ma bardzo dobrze a potem puchnie (przez co odniósł tyle porażek). Ale to stosunkowo mocno bijący zawodnik, w wywiadach mówi doskonale że wie że może się wybić na nazwisku Szymańskiego wiec spodziewam się szybkiego startu bo wie że z każdą minutą jego szanse będą malały. Nie zdziwi mnie szybki nokaut.

Nowicki na punkty @2,75 + Różański under 1,5 @1,90 + na podbicie Kapczyński @1,15 + Parzęczewski przed czasem @1,20= 7,21 STS
Przemysław Gorgoń przed czasem @5,00 STS

+ za drobne Przemysław Gorgoń w 1 rundzie @45,00 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
W kategorii junior średniej zobaczymy pojedynek dwóch naszych bokserów – niepokonany na ringach zawodowych Tomasz Nowicki skrzyżuje rękawice z solidnym Bartoszem Głowackim. Nie jestem jakimś wielkim znawcą boksu, ale przyjrzałem się ostatnim pojedynkom obu pięściarzy i wyciągnąłem kilka wniosków. Zdecydowanie lepszym technicznie zawodnikiem wydaje się być Nowicki – co prawda zawodnik z Szamotuł będzie tutaj gabarytowo mniejszy od rywala, jednak jest zdecydowanie szybszy, naprawdę dobrze porusza się nogach, ponadto z tego co wiem jest zawodnikiem promowanym przez Mariusza Grabowskiego. Patrząc na Głowackiego – nie mogę powiedzieć, że jest to słaby pięściarz, dysponuje całkiem niezłym uderzeniem, jednak jego motoryka zdecydowanie odstaje od tej, którą prezentuje Nowicki. Bartosz prezentuje całkiem fajny boks, bije z różnych płaszczyzn, może nie jest to materiał na zawodnika, który osiągnie jakieś większe sukcesy na zawodowstwie, jednak takich rywali jak Głowacki moim zdaniem bezwzględnie na ten moment ogrywa i jest on moim faworytem w jutrzejszym pojedynku.

Tomasz Nowicki – Bartosz Głowacki (DNB) 1.73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Podaj bukmachera ?
Kolejny typ gdzie zapominasz czy jak ? jak to jest problem

później do kasacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Podaj bukmachera ?
Kolejny typ gdzie zapominasz czy jak ?

później do kasacji
a to jest jakiś regulamin że muszę buka podawać? moderatorem jesteś że mi zwracasz uwage na każdym kroku? chyba są tu na tyle kumaci ludzie że każdy może sobie namierzyć gdzie co i jak, ale proszę dla ciebie zrobię wyjątek

1592593445635.png
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Gorgoń wygra z Szymańskim @2.52 STS

Szymańskiego widywałem 2 miesiące i miesiąc przed walką, zajadającego się jedzeniem z Piccolo i pewnej sieci fast foodowej.

Patryk rzadko idzie do przodu w swoim boksie, nie próbuje kończyć walk przed czasem, woli je "przeboksować". Gorgoń może się rzucić na Patryka od 4-5 rundy, a jak trafi to już mu nie odpuści.
Warto spróbować Gorgoń PRZED CZASEM @5.00 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
a to jest jakiś regulamin że muszę buka podawać? moderatorem jesteś że mi zwracasz uwage na każdym kroku? chyba są tu na tyle kumaci ludzie że każdy może sobie namierzyć gdzie co i jak, ale proszę dla ciebie zrobię wyjątek
Regulaminu nie ma, żeby podawać bukmachera ale dobre zasady wskazują aby podawać bukmachera gdzie się dany kurs znalazło. Tak było od zawsze i na wszystkich możliwych forach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gala Borka dla Polaków

Już w tę sobotę odbędzie się najnowsza gala organizowana przez Mateusza Borka. Podczas MB Boxing Night 7 dojdzie do kilku naprawdę interesujących starć.


Żeby wiedzieć, o czym dokładnie mówimy, najlepiej od razu przejść do rzeczy. Jak zatem będzie wyglądała karta walk?

KARTA WALK MB BOSING NIGHT 7:

Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) - Sladnan Janjanin (27-5, 21 KO)

Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO) - Piotr Gudel (10-4-1, 1 KO)

Sebastian Ślusarczyk (7-0, 5 KO) - Max Miszczenko (6-1, 2 KO)

Patryk Szymański (20-3, 10 KO) - Przemysław Gorgoń (10-6-1, 5 KO)

Łukasz Różański (11-0, 10 KO) - Eriks Kalasnikovs (10-8-1, 8 KO)

Tomasz Nowicki (4-0, 2 KO) - Bartosz Głowacki (4-1, 3 KO)

Oskar Kapczyński (3-0, 2 KO) - Kacper Salabura (1-0, 0 KO)

JEDNOSTRONNA WALKA WIECZORU?

Ostatnim pojedynkiem, jaki zobaczymy podczas tej gali będzie starcie Parzęczewski – Janjanin. Walka wieczoru według BETFAN będzie zupełnie jednostronna. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 99% wygra Polak. Jego rywal, który legitymuje się niezłym rekordem, jest mimo wszystko skazywany na pożarcie.

Na jakie walki warto jeszcze zwrócić uwagę? Przede wszystkim będziemy spoglądać w kierunku Łaszczyka, Ślusarczyka oraz Różańskiego. Nie przez przypadek wspomnieliśmy o tych pięściarzach. Nadal są oni niepokonani na zawodowym ringu. I – według analityków BETFAN – w sobotę to się nie powinno zmienić. Z kolei na najbardziej wyrównane starcie wyrasta pojedynek Nowicki – Głowacki, którego nieznacznym faworytem jest ten pierwszy zawodnik. Pełną rozpiskę, gdzie możecie typować znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie walki odbędą się w Hotelu Arłamów. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:45 w sobotę. Można powiedzieć, że to wydarzenie jest zorganizowane pod polskich pięściarzy, którzy są faworytami w starciach z zagranicznymi bokserami. Przegrana jakiegokolwiek z nich będzie sporą niespodzianką. Dlatego trzymamy za nich kciuki i liczymy na to, że pokażą się z dobrej strony. Zwłaszcza po ostatniej przymusowej przerwie z pewnością będą chcieli udowodnić, że nadal są w dobrej dyspozycji.

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny „FORUMBUK”. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.
 
Ostatnia edycja:
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Od dawna mówiłem że wygląd nie walczy, ale jak się spojrzy na tego Kałasznikowa, to widać po co on tutaj przyjechał. Ja jednak tę walkę odpuszczam, kursy na +/- rund nie są tragiczne, ale skoro Różański tak chciał z nim walczyć, to być może był w tym jakiś sens np. żeby się rozruszać po rocznej przerwie. Jeżeli Kalasnikovs będzie się trochę ruszał po ringu, a Różański nie rzuci się na niego to może to przekroczyć połowę drugiej rundy. Istnieje też możliwość, że walka zakończy się już po kilku sekundach z powodu wyimaginowanej kontuzji rywala. Koniec końców nie zamierzam tego ruszać.

Zagram natomiast na wygraną Gorgonia przed czasem. To też ryzyko, bo mamy tylko 6 rund, ale Szymański wraca z nowym trenerem i istnieje możliwość że w 3-4 rundzie gdy złapie go kondycyjny dołek to do tego się jeszcze pogubi i coś wyłapie. Jak wspominałem w poprzedniej wypowiedzi, Szymański może to wygrać na punkty, ale ja jednak zaryzykuję i postawię na czasówkę Gorgonia po 5.00.
Gorgoń przed czasem 5.00 (STS)

O walce Łaszczyka również pisałem i wygląda na to że spokojnie powinien wygrać na punkty. Tutaj również zaryzykuję i postawię za drobne na Łaszczyka przed czasem w przedziale 5-8 rundy. Uważam, że jest szansa na to że Łaszczyk podkręci tempo, zasypie rywala ciosami i wkroczy sędzia. Obaj dobrze znają swój boks, w stosunku do poprzedniej walki Gudel teraz lepszy nie będzie, Łaszczyk może też zbyt się nie rozwinął ale przynajmniej jest świeży.
Łaszczyk przed czasem 5-8 runda; 4.50 (STS)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kafel utopiony na początku samej gali na jakimś ludwisiu co od połowy pierwszej rundy jest torpedowany przy linach, nawet tymex nie pomoże i jeden mózg co widział remis 😂
 
Do góry Bottom