>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Man City - Man United, HIT 10. kolejki Premier League [02.11.2014 g.14:30]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP

Manchester City - Manchester United
1,85 - 3,60 - 4,00
Bet365
Kursy

Zapraszam do dyskusji ????

____________________________
Na to spotkanie mam dwa typy: wygrana City oraz over 2,5. Typ na over 2,5 podawałem już wcześniej, żeby można było zagrać dobry kurs. Ja zagrałem po kursie 1,78. Teraz najlepszy kurs można znaleźć w Pinnacle 1,62. Sądzę, że mogą być jeszcze spadki. Tego typu za bardzo nie trzeba tłumaczyć. Manchester City gra bardzo ofensywnie u siebie, ostatnio też traci bramki. United też coś powinno strzelić, a że mają wciąż słabą obronę to powinni też stracić kilka bramek. Więcej wyjaśnienia należy poświęcić typowi na City. Ja zagrałem ten typ jeszcze w trakcie poprzedniego weekendu po kursie 1,85 z uwagi, że taki kurs wydał mi się bardzo dobry i spodziewałem się, że przez tydzień jeszcze spadnie. Spodziewałem się, że City bez problemu poradzi sobie z Newcastle w COC. Stało się inaczej i teraz widać wzrosty u buków. Tak więc trochę się pospieszyłem, bo jeśli ta tendencja się utrzyma, to w dniu meczu będzie można złapać lepszy kurs na City. No nic, trudno. Mimo porażki z Newcastle ja dalej uważam, że faworytem jest City. Ostatnio City nie zachwyca i nie notuje dobrych wyników. Najpierw remis z CSKA, chociaż The Citizens mieli całkowitą dominację nad rywalem. Później w lidze porażka ze świetnie grającym West Hamem. Mimo porażki dostrzegłbym też pozytywy. Po pierwsze to, że jednak City potrafiło sobie stwarzać sytuacje strzeleckie, ale albo trafiali wprost w bramkarza albo w poprzeczkę (dwa razy). Po drugie ta porażka wynikała nie tylko z ich przeciętnej gry, ale przede wszystkim z bardzo dobrej gry West Hamu. Po trzecie był to wyjazd, a jak wiadomo City na wyjeździe a City u siebie to dwie inne bajki. Na Etihad gra się przyjezdnym bardzo ciężko, z uwagi, że gospodarze od samego początku rzucają się na przeciwnika. Wrócę jeszcze do meczu z Newcastle. Ja nie biorę tej porażki za bardzo na poważnie. Dla mnie wydaje się to trochę dziwne, że mając w perspektywie mecz derbowy, jeden z najważniejszych meczów całego sezonu, Pellegrini wystawia na Newcastle prawie najlepszy skład, podczas gdy przeciwnik wystawia rezerwy. Przecież nawet rezerwowy skład City miałby spore szanse ograć rezerwy Newcastle. Zaraz po ogłoszeniu składów rozpoczęły się duże spadki na City, zanim ogłoszono składy także kursy spadały. Na pewno sporo stawiających w ten dzień dorzucało sobie do kuponu pewniaczka City po kursie 1,20 albo grało handi. Na koniec na tym meczu najwięcej zyskali bukmacherzy. Dla mnie ta porażka nie była przypadkowa i sądzę, że City zrobiło to specjalnie. Zresztą City i Pellegrini na spółkę z Bayernem już raz pokazali jak na oczach całego świata ustawiać mecze. Pamiętne 3:2 z Monachium sprzed roku. Bayern wystawił najmocniejszy skład, a w City zabrakło kilku kluczowych piłkarzy. Pierwsza połowa 2:1 dla Bayernu, cały mecz 3:2 dla City i piękny łamaniec. Jeszcze po meczu Pellegrini rżnął głupa, że nie wiedział, że do awansu z pierwszego miejsca potrzebna jest im jeszcze jedna bramka. Cała ta runda Capital One Cup przyniosła sporo dziwnych rozstrzygnięć, zobaczcie sobie jaki przebieg miała większość spotkań, kiedy i w jakich okolicznościach padały bramki i jakie były ruchy kursów. Nie będę się tutaj za bardzo na ten temat rozpisywał, bo to nie jest czas i miejsce na to. Teraz się nie dziwię dlaczego Bet365 w środę po kilkudziesięciu sekundach zdjął z live wszystkie mecze z COC. Wracając do derbów. Czas napisać coś na temat United. United może być zadowolone z remisu z Chelsea. Od razu należy dodać, że był to remis szczęśliwy, wszyscy widzieli w którym momencie meczu padła ta bramka. United może się cieszyć z wyniku i z samej gry, bo zaprezentowali się przyzwoicie na tle takiego rywala jak Chelsea. Jednak jest tutaj kilka bardzo ważnych aspektów. Po pierwsze w Chelsea nie zagrał ich najlepszy strzelec Costa, więc spadło prawdopodobieństwo, że obrona United da się zaskoczyć. Po drugie był to typowy wyjazdowy mecz Mourinho z czołową drużyną ligi. Mourinho w tego typu meczach wychodzi z założenia &quot;przede wszystkim nie przegrać&quot; i tę zasadę widać w każdym tego typu meczu. Mourinho chciał nie przegrać i nie przegrał, a nawet mógł zrobić więcej niż planował, bo niewiele zabrakło do wygranej. Chelsea w tego typu meczach gra bardzo zachowawczo. O wiele trudniej United będzie miało na Etihad, bo City na pewno zaatakuje i zagra o wygraną. United nie jest jeszcze drużyną poukładaną. Obrona nadal robi błędy, a w ataku nadal są gracze, którzy tylko statystują chociażby van Persie, który strzelił wprawdzie bramkę, ale w tej sytuacji piłka spadła mu wprost pod nogi, więc musiał to strzelić. Innymi takimi zawodnikami są Mata czy Januzaj, kompletnie ich nie widać na boisku, a jak już widać, to tracą piłkę lub podają niecelnie. Na derby wraca Rooney i Falcao, więc powinno to być wzmocnieniem składu. W obozie City nieco martwi mnie kontuzja Silvy, nie wiadomo na razie na ile jest ona poważna i czy zagra w derbach, ale wg mnie nawet bez Silvy City jest w stanie poradzić sobie z United. Po kontuzji powraca Nasri, który w pewnym stopniu jest w stanie zastąpić Silvę. Manchester City - Manchester United ✅ 1:0

Typ: 1 Kurs: 1,85 Buk: William Hill
Typ: over 2,5
Kurs: 1,78 Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lars19 272

lars19

Użytkownik
Odnośnie City, jeśli Silva nie zagra to będzie to ogromne osłabienie linii pomocy. Yaya Toure na obecną chwilę prezentuję się bardzo słabo i to Hiszpan robi dużo ruchu w środkowej strefie boiska. Mimo wszystko United nie stoi na straconej pozycji. Tylko ten problem z obroną - gdy na przeciwko stanie Aguero i spółka wtedy United czekają kłopoty.
Manchester dobrze zaprezentował się na tle Chelsea. Uważam, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. W dodatku powrót Falcao i Ronneya, które zawsze dobrze prezentował się w derbach. Najlepszym typem na to spotkanie wydaje się over 2,5. Bramki powinny być.
Tylko, że obecnie ten kurs nie prezentuje się tak okazale jak wyżej. To zaledwie 1.62 w pinnacle.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
City - United X @ 4.00 //WillHill
A ja bym - jak na derby przystało - poszedł w remis.
1. City ostatnio coś spuchło. Remis w &#39;meczu o życie&#39; z CSKA, mimo zdecydowanego faworyzowania i kiepskiej gry CSKA (wygrywali 2:0 i zremisowali 2:2). Kolejno dwie porażki: z West Ham i teraz w pucharze z Newcastle u siebie (!).
Źle się dzieje w City i to widać gołym okiem.
Oglądałem mecz z Tottenhamem i ten mecz też mógł wyglądać całkiem inaczej, a wynik nie do końca odzwierciedla tego, co się działo na boisku. Jakby Soldado strzelił karnego na 2:2... kto wie? A potem czerwo, karny i na papierze pogrom 4:1.
2. Widać, że po kontuzji ciężko się wdrożyć Toure. Potrzebuje chyba paru meczy, żeby wrócić do optymalnej dyspozycji. W MU wracają Rooney i Falcao i na pewno jeden z nich zagra.
3. United &#39;lubi&#39; w tym sezonie remisy.
4. Od równych dziesięciu spotkań między tymi drużynami nie padł remis!
Reasumując: kiepskie formy obu zespołów, derby, brak remisu od 10 spotkań = remis.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Man. City - Man. United

Godzina : 14:30
Typ : 1
Kurs : 1.85
Bukmacher : Bet365

✅ Wynik 1:0 ✅


Z tygodnia na tydzień coraz lepsze mecze. W tamtym tygodniu Gran Derbi, teraz WIELKIE derby Manchesteru !
Wielu puknie się w głowę czemu chce grać City w takim meczu, tak jak pukali się gdy grałem Real z Barcą (analiza była na forum :p ). Akurat przesłanek mam bardzo wiele, ale to moje spostrzeżenia i myśli, więc nie zmuszam nikogo do grania tego. Wiadomo derby rządzą się swoimi prawami, prestiż, ranga meczu itd, ale myślę, że City może ten mecz wygrać. Na pewno będą chcieli wykorzystać potknięcie Chelsea, która również w Manchesterze zremisowała 1-1 po bramce w 94′ RVP.

Sami już trochę tych punktów natracili, więc nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę, gdy gonią londyńczyków. Na pewno in plus wpływa mecz na własnym boisku, przed własnymi kibicami. Etihad w ostatnich latach był, jest i będzie dalej twierdzą trudną do zdobycia. Ktoś powie, że grają słabo w tym sezonie, ja się z tym nie zgodzę. Pomijam wpadkę ze Stoke, z którym notabene zawsze im się ciężko grało, ale każdy duży klub, choć raz przynajmniej raz jakąś ma sporą wpadkę w sezonie i robione jest z tego wielkie halo.

Reszta to trzy mecze z wielkimi firmami BPL: z Liverpoolem wygrana w ładnym stylu 3:1, z Chelsea remis 1:1 (fakt faktem trochę szczęśliwy), z Tottenhamem wygrana 4:1 i show Kuna Aguero, który sam zdobył 4 bramki – te wyniki mówią same za siebie.

The Citizens, grają dobrze i ofensywnie na własnym obiekcie. Na Etihad z Man. United bywa różnie, ostatnie 5 meczów to 3 porażki i dwie wygrane. Natomiast na ostatnie pięć spotkań ogólnie, to aż 4/5 wygrali, zaledwie raz przegrywając. Teraz co prawda United ma lepszy atak i motywująco może na nich działać wyszarpany remis z The Blues w końcówce, ale na wyjazdach nie grają tak samo jak u siebie. Ledwo 3 punkty zdobyte w 5 delegacjach przez dwudziestokrotnego mistrza Anglii !? WSTYD! Z taką grą na Etihad nie będą mieli czego szukać, ale wiemy, że derby rządzą się swoimi prawami.
Wraca Rooney po pauzie i ma być dostępny również Falcao, czyli Van Gaal wystawia armaty, tylko czy będzie miał je kto odpalić? Mam nadzieję, że nie.

Personalnie wg mnie Manchester City na tle Czerwonych Diabłów wygląda trochę lepiej personalnie. Na niedzielne derby Manuel Pellegrini ma dostępną całą kadrę, ponieważ na mecz ma być zdrowy już Samir Nasri. W ekipie z czerwonej części Manchesteru nie zobaczymy Patricka McNaira, Antonio Valencii, Phila Jonesa i nie wiadomo co z powrotami Johnnego Evansa, i w/w Falcao – kolumbijczyk ponoć ma być zdrowy na mecz. Obywatele na pewno będą też podrażnieni ostatnią przegraną z West Hamem i będą chcieli się odgryźć już w najbliższy weekend. Oprócz walki o musowe trzy punkty, do spotkania dochodzi również jego ranga i walka o prestiż. Podsumowując, wydaje mi się, że podopieczni Manuela Pellegriniego rozegrają dobre spotkanie i w niedzielne popołudnie dopiszą sobie trzy punkty oraz zrobią kolejny krok w kierunku gonienia Chelsea.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Odnośnie City, jeśli Silva nie zagra to będzie to ogromne osłabienie linii pomocy. Yaya Toure na obecną chwilę prezentuję się bardzo słabo i to Hiszpan robi dużo ruchu w środkowej strefie boiska. Mimo wszystko United nie stoi na straconej pozycji. Tylko ten problem z obroną - gdy na przeciwko stanie Aguero i spółka wtedy United czekają kłopoty.

Manchester dobrze zaprezentował się na tle Chelsea. Uważam, że to wszystko idzie w dobrym kierunku. W dodatku powrót Falcao i Ronneya, które zawsze dobrze prezentował się w derbach. Najlepszym typem na to spotkanie wydaje się over 2,5. Bramki powinny być.

Tylko, że obecnie ten kurs nie prezentuje się tak okazale jak wyżej. To zaledwie 1.62 w pinnacle.

Co do występu Rooneya to Anglik może nie zagrać jeszcze w derbach. Nic potwierdzonego oficjalnie, ale ma jakiś drobny uraz stopy i może się nie wyrobić.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mnie zastanawiam jak do meczu podejdzie Oliver. Arbiter ten potrafi w meczu Arsenal-City o Tarczę pokazać 1 kartkę. W potyczce ligowej Obywateli z Liverpoolem 2 kartki, by potem w derbach Londynu pomiędzy Kanonierami a Kogutami pokazać ich 9.
Załóżmy,że będzie ogień bo van Gaal mówi,że najważniejsza w tym meczu będzie dyscyplina taktyczna a więc moim zdaniem możemy się spodziewać wielu kartek. Ja próbuje nadal ustrzelić kartkę dla Shawa. Obrońca ten będzie musiał walczyć zarówno z Zabaletą jak i Aguero i nominalnym skrzydłowym Obywateli. Kurs na to zdarzenie w Unibet to 4.50. Zastanawiam się nad pobraniem także kartki dla Blinda, gdyż kartki dla Zabalety czy Fellainiego są dla mnie po mało atrakcyjnych kursach.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Man City-Man Utd 1 (zaklad bez remisu) @1.4 ✅
Man City - Man Utd 1 @1.85 ✅
Derby Manchesteru. Pewnie jeszcze przed czasami &quot;szejkow&quot; w futbolu faworytem z gory byliby United, ale obecnie to City jest na szczycie, a United co najwyzej probuje sie o ten szczy starac. Mecz o duzym znaczeniu sportowym, emocjonalnym, spolecznym itd. Obydwie ekipy musza sie starac na maksa. Citizens sa bardziej kreatywni i zgrani. United przybylo kilku nowych zawodnikow przed sezonem i w takich starciach to powinno byc widac na boisku. Citizens beda miec wiecej z gry w polu moim zdaniem i wiececj okazji do zdobycia bramek. Chwile geniuszu Rooneya raczej nie wystarcza nawet jesli reprezentant Anglii wyjdzie na boisko. Nie oszukujmy sie faworytem tego spotkania jest City i nawet po kursach wsytawionych przez bukmacherow nietrudno to zauwazyc, a jezeli City beda skuteczni to powinni miec duze szanse na zainkasowanie kompletu punktow w tym spotkaniu. Zaklad bez remisu jest wedlug mnie ok, a wersja ryzykowniejsza zaklada zwyciestwo druzyny z Etihad Stadium.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolego dx2 jeśli geniusz Rooneya to jedyny geniusz United to ja gratuluję bo tak wynika z kontekstu.
Zapomniałeś tylko że United to nie tylko Ronney bo jest tam kilku fajnych grajków Mata, Van Persie, Di Maria, Falcao którzy także potrafią błysnąć swoim geniuszem.
Widać ze zatrzymałeś się o jakiś rok wstecz.
Ale ja nie tym.
Na wstępie chcę zaznaczyć jak wielką masówką tu na forum jest gra na City.
Popatrzcie jak zmieniły się kursy na zwycięstwo Obywateli.
Gdy podawał bułeczka swój typ kurs był 1.85 i kolega pisał że spodziewa się spadków.
Nic bardziej mylnego kursy na City skoczyły do 1.97 a to zapewne że i Rooney i Falcao będą gotowi na dzisiejsze derby.
Myślę że United będzie mieli łatwiej aniżeli w meczu z Chelsea gdyż będzie można trochę więcej skontrować.Chelsea nie chciała atakować na siłę City raczej to zrobi.
Moim zdaniem United ma już potencjał na nie przegrywanie takich meczy i gdzie rok temu grałbym z czystym sumieniem czysty win City teraz uważam że United jest w stanie nawet wygrać te spotkanie.
Chciałbym przypomnieć że w środę mecz dla City o wszystko w LM.
Oczywiście nikt nie mówi że odpuszczą derby Manchesteru jednak nie ukrywajmy jeśli będzie remis czy to będzie tragedia dla Obywateli?
Moim zdaniem nie ważne są 3 punkty z CSKA na swoim stadionie trzymanie kciuków za Bayern i pokonanie go w ostatnim meczu LM.
Bo LM to nie tylko kasa ale i prestiż.Ile to można nie wychodzić z grupy z takim zespołem tam już na bank żartują sobie koledzy z szejka :p
Do tego nie nie szczęsna masówka na forum która wiemy jak się kończy.
Oczywiście byłbym zapomniał o laniu jakie United dostawało co roku od City czas na rewanż to są derby!
Moje typy:
United+0.5 1.970
United win 3.910
United over 1 1.680
Pinnacle
Same minusy szacunek bułeczka miałeś nosa. United dno i kilo mułu czerwo zrobiło swoje też.
Swoją drogą karnych nie dyktują żeby tylko overy nie siadły.Komedia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Manchester City - Manchester United @ 4,00
Doskonały mecz na przełamanie dla United.
City w kiepskiej formie. Remis z CSKA i porażki w lidze - z West Ham i w pucharze ligi z Newcastle nie były przypadkiem. Drużyna jest w dołku i to dość wyraźnym. Słabo wygląda środek pola - daleki od optymalnej dyspozycji jest Yaya Toure, poniżej oczekiwań gra Fernandinho. Kontuzje dopadły Silvę i Lamparda. Ogólnie drużyna jest jakby trochę przygaszona, takie odczuwam wrażenie.
O problemach ManUtd nie będę się rozpisywał, bo wszyscy mniej więcej wiedzą. Drużyna nie jest do końca jeszcze zgrana, słabo spisuje się zwłaszcza obrona. Bardzo szczęśliwy remis z Chelsea może uskrzydlić nieco tę ekipę. Przełamał się Van Persie, wreszcie solidnie zagrali stoperzy. Wraca do składu Rooney, ważny mecz także dla Angela Di Marii.
Liczę na przełamanie Czerwonych Diabłów. Spotkają się dwie bardzo mocne drużyny, w pojedynku derbowym - wszystko jest możliwe, ale mam przekonanie, że to czerwona część Manchesteru będzie miała wreszcie powody do satysfakcji i pokonają Mistrza Anglii na ich terenie.
Przewidywane składy:
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Manchester City - Manchester Utd
02.11.2014 14:30 Manchester City - Manchester Utd
Podzielam zdanie kolegi Konar25. Faworytem buków City, ale poziom jaki prezentują w ostatnim czasie, dla mnie wręcz wyklucza stawianie pieniędzy na nich. Porażka na Etihad z Newcastle czy wyjazdowa z West Ham mi mówią jedno - Czerwone Diabły nie stoją na straconej pozycji. Grają coraz lepiej - remis z Chelsea. Meczu nie widziałem, znajomi sugerowali, że ekipa Mourinho powinna ten mecz wygrać. Drużyna z Londynu to jednak moim zdaniem inna liga i dzisiaj wygrali by spokojnie na Etihad. Obok Bayernu, Barcy i Realu stawiam ich jako jedynych, którzy będą się liczyć w Lidze Mistrzów w tym roku.
Wracając do meczu: Van Gaal zapowiedział twarde trzymanie się taktyki i dość defensywne ustawienie. Wraca Rooney, w ekipie City zabraknie Silvy. Moim zdaniem &quot;Man Utd&quot; jest w stanie dzisiaj powalczyć i wywieźć nawet 3 punkty, ale zagram bezpieczniej DNB. Żałuję, że nie zagrałem wczoraj, kiedy kursy oscylowały wokół 3.2.
Kolega PhillipS uprzedził mnie ze screenem, więc przewidywalne składy wg. WhoScored.com post wyżej. ????
Manchester United DNB @ 2.930 Pinnacle (5/10)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Na wstępie chcę zaznaczyć jak wielką masówką tu na forum jest gra na City.
Do tego nie nie szczęsna masówka na forum która wiemy jak się kończy.
Na forum jest masówka na City, ale ogólnoświatowy trend jest taki, że ludzie stawiają w stronę United.
Popatrzcie jak zmieniły się kursy na zwycięstwo Obywateli. Gdy podawał bułeczka swój typ kurs był 1.85 i kolega pisał że spodziewa się spadków. Nic bardziej mylnego kursy na City skoczyły do 1.97 a to zapewne że i Rooney i Falcao będą gotowi na dzisiejsze derby.
Typ na City stawiałem tydzień temu, kiedy było 1,85 i kiedy nie było wiadomo, że Silva nie zagra. Tydzień temu spodziewałem się spadków i zapewne one by nastąpiły, ale ze względu na kontuzję Silvy zamiast 1,75 jest 1,95 na City. Nie przewidziałem tego, że genialny Pellegrini wystawi jednego ze swoich najlepszych graczy w meczu w ogórkowym pucharze, mając w perspektywie dwa arcyważne mecze w lidze i LM. Teraz oczywiście można być mądrym po fakcie.
A tak przy okazji to Falcao nie zagra.
Zapomniałeś tylko że United to nie tylko Ronney bo jest tam kilku fajnych grajków Mata, Van Persie, Di Maria, Falcao którzy także potrafią błysnąć swoim geniuszem.
Mata bez formy. Van Persie to samo, tylko że on musi grać bo jest pupilkiem trenera. Falcao nie zagra, o czym już pisałem.
Ogólnie mój pogląd jest taki, że dużą rolę w postrzeganiu tego spotkania, typowaniu i ruchach kursów odgrywa kontuzja Silvy i nie ma się co dziwić, bo od Silvy dużo zależy w ataku. Ja postawiłem swój zakład jak Silva był jeszcze w pełni zdrowy. Na pewno gdybym miał teraz stawiać, to bardziej zastanowiłbym się nad 1x2. City może to wygrać nawet bez Silvy. Przypominam, że rok temu też Silvy nie było w derbach i skończyło się na absolutnej dominacji nad United i wygranej 4:1. Może też być tak, że wygra United.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Obie strzelą @ 1.50 WH
Powyżej 3 @ 2.00 Pinnacle


Kolejny piłkarski klasyk. Derby Manchesteru odbędą się dzisiaj we wschodniej części miasta. W meczach obu drużyn pada dużo goli, obie drużyny grają bardzo ofensywnie. Forma obu Manchesterów w ostatnich czasie nie jest kolorowa. The Citizens przegrali w tygodniu w COC ze Srokami u siebie grając paroma podstawowymi graczami, wcześniej ulegli na Upton Park Młotom 1:2. Z kolei Czerwone Diabły w niedzielę wyszarpali punkt The Blues po bramce Robina w doliczonym czasie gry. Wcześniej zremisowali z The Baggies 2:2, również strzelając gole w końcówce. Warto odnotować, że nie zagrają dzisiaj Silva wraz z Falcao. Brak Hiszpana w szeregach Obywateli to spory ból głowy Pellegriniego. Wraca Rooney po trzech meczach zawieszenia, powinien być wzmocnieniem United. Ostatnie H2H jest po stronie dzisiejszych gospodarze, wygrali 5 z ostatnich ligowych derbów. Ale po porażce ze Srokami i Młotami tak łatwo być nie musi. Trochę historii: Są to 168. derby Manchesteru we wszystkich rozgrywkach. United wygrali 69 meczów, a City 48. Padło też 50 remisów. Bilans bramkowy derbów wynosi 245:231 na korzyść goście dzisiejszego spotkania. Wynik tego meczu będzie sporo zależał od formy Aguero, Argentyńczyk wyraźnie ciągnie grę The Citizens. W meczu ze Srokami, kiedy wszedł na boisko to zagrał bardzo słabo. Yaya Toure jest daleko od formy z poprzedniego sezonu. Z drugiej strony cały zespół Manchesteru United jest daleko do dobrej formy. Niemniej jednak to są derby, tutaj będzie walka od pierwszej do ostatniej minuty. Czerwone Diabły nie wygrał w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania, ciężko sobie wyobrazić, żeby przełamali się w dniu dzisiejszym. Obywatele to Chelsea, nie będą grali na 1:0 i murowali bramki. To będzie otwarty mecz. Sądzę, że będziemy świadkami dobrego meczu, w którym ujrzymy multum goli. Oba zespoły mają czym straszyć w ofensywie. Z jednej strony Aguero, Dzeko, Navas, Jovetić, Milner. Z drugiej strony Robin, Rooney, Di Maria, Mata i Januzaj.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City vs Man Utd-Powyżej 2,5 gola kurs:1,571⛔
⚽Man City vs Man Utd-Powyżej 3,5 gola kurs:2,55
⛔3 karne zabrane i po overach...
Ja tutaj idę w overy i myślę,że to najlepsza opcja na ten mecz.Defensywy obu zespołów na przestrzeni wszystkich kolejek można ocenić jako tragiczno śmieszne.W City poważniejszych błędów ustrzegł się tylko Kompany.Zabaleta w porównaniu do zeszłego sezonu spuścił z tonu,Clichy/Kolarov mają lepsze i gorsze mecze.O Mangali szkoda pisać,bo pierwszy mecz z Chelsea świetny,a później co mecz to coraz gorzej,błędy juniorskie i jeśli on wyjdzie w derbach od pierwszej minuty to tylko lepiej dla tych typów.W United dobrze zaczął grać Shaw,Rojo też wygląda całkiem dobrze na stoperze ale ma momenty gdzie traci kontakt z bazą.Mecze derbowe zawsze były toczone w bardzo szybkim tempie i nie inaczej powinno być także w to niedzielne po południe.O ofensywy raczej bym się nie martwił.City u siebie zawsze dużo kreuje.Wiadomo brak Silvy to osłabienie ale wrócił już Nasri i on z powodzeniem może przejąć jego rolę na boisku.Na szpicy kocur Aguero i on powinien dziś zapewnić zdobycz bramkową dla The Citizens.W United nie zagra Falcao ale jest Rooney,Persi,Mata czy Di Maria.Może dwóch pierwszych w optymlanej dyspozycji nie jest ale przy tym co prezentuje defensywa MC w ostatnich meczach swoje szansę na pewno mieć będą i na pewno jakieś z nich wykorzystają.W ostatnich spotkaniach można zauważyć progres w operowaniu piłką United,piłkarze w środku pola zaczeli grać lepiej,dokonują lepszych wyborów.Natomiast w drużynie gospodarzy wręcz przeciwnie.Na Manchester Evening News ukazał się fajny artykuł gdzie opisane jest to iż mocna strona The Citizens(środek pola) zamieniła się w ich słaby punkt.Według mnie w tej chwili ciężko wytypować kto dziś odniesie sukces w tym prestiżowym starciu.Na ten moment rozłożyłbym szansę na 55-45% na korzyść gospodarzy.Ostatecznie wygrać powinien ten kto popełni mniej błędów w defensywie,a kto tym zespołem będzie dowiemy się za kilka godzin.Nie mniej jednak sytuacji podbramkowych powinna być cała masa,a golę tak jak w poprzednich derbowych starciach powinny się posypać.

Bukmacher:Sportingbet
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Wracając do meczu: Van Gaal zapowiedział twarde trzymanie się taktyki i dość defensywne ustawienie. Wraca Rooney, w ekipie City zabraknie Silvy. Moim zdaniem &quot;Man Utd&quot; jest w stanie dzisiaj powalczyć i wywieźć nawet 3 punkty, ale zagram bezpieczniej DNB. Żałuję, że nie zagrałem wczoraj, kiedy kursy oscylowały wokół 3.2.
Kolega PhillipS uprzedził mnie ze screenem, więc przewidywalne składy wg. WhoScored.com post wyżej. ????
jak już tak grasz to moim zdaniem powinieneś grac +0,5 na gości przykładowo 4/10 i 1/10 na wygraną gości,
bo sam DNB jest bezsensu, ponieważ MU na wyjeździe nie wygrało z tym sezonie.
Goście w lidze przegrali jeden wyjazd, ale takiego rywala jak City nie mieli w tym roku.
Co do gry gości to nie ma widocznego progresu, chyba że punktowo.
MU ma bardzo słaba obronę i choć przekonany jestem do wygranej gospodarzy,
to lepiej byłoby zagrać na 1,5 goli City.
Gospodarze są w dołku, minusem gości jest gra wyjazdowa, -0,5 i +0,5 z podobnymi szansami,
bliżej mi do goli, dlatego tylko lajw.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Manchester City - Manchester United
[over 2,5] |1.78| Pinnacle !
Dzisiaj szlagier w Lidze Angielskiej! W końcu coś miłego dla oka. Lubię oglądać derby, które rozgrywane są w Anglii, jak dla mnie w najlepszej lidze świata. Ale do rzeczy. City wie zarówno jak United jak ze sobą rywalizować, jak rozdawać karty żeby było na swoją korzyść. Obie ekipy silnie ofensywnie, ale i obie ekipy mająca spory potencjał w ataku. United po meczu z Chelsea, na który zremisowali w ostatnich minutach, powoli wchodzą na odpowiedni tor, City gra u &#39;&#39;siebie&#39;&#39; więc i oni będą deptać po piętach rywalom, mimo że mecz spacerkiem nie będzie dla nikogo. Over, grad goli, czemu nie...
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Manchester City - Manchester United 1 2.00 Bet365 1:0 ✅✅

Tylko sie lekko usmiechnalem pod nosem jak zobaczylem taki kurs na Man. City w meczu u siebie. Brak Davida Silvy jest oslabieniem, jednak przed rokiem tez go zabraklo w derbach a mimo to wygrali 4-1, wraca Nasri ktory jezeli gra prezentuje sie solidnie, wiec brak Hiszpana moze sie okazac nie az tak duza strata. Kun Aguero jest w wielkiej formie, wiec dzisiaj w duzej mierze licze na jego bramki a dziurawa obrona United na pewno stworzy mu kilka sytuacji bramkowych. Remisem czerwonych z Chelsea w ostatniej sekundzie meczu bym sie nie sugerowal, jedna jaskolka wiosny nie czyni.
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
City bez Silvy nadal jest drużyną zdecydowanie lepszą od United
Man City -2,5 handi @6.90 bet365
Smieszą mnie ludzie stawiajacy na United z mistrzem kraju. Przecież te chłystyki nie wygrali w tym sezonie z nikim na wyjeździe. 0:4 z Milton Keynes to wynik godny pochwaly haha lub 3:5 z leicester. mordują się niesamowicie. drużyna wygląda kiepsko nie potrafią utrzymać się przy piłce stwarzając jakiekolwiek zagrożenie. sam di maria meczu nie wygra. Robin jest w fatalnej formie. Rooney sam nie wie co gra. Linia pomocy to śmiech. Blind czy Fellaini co mogą zrobić gdy naprzeciwko będzie Toure czy Fernando. Sam Yaya zdominuje ten smieszny środek czerwonych diablów. A obrona ? przecież jest tak dziurawa i żałosna jak sito. Mam nadzieje że City pokaże im jak się gra w piłkę na poziomie.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
jak już tak grasz to moim zdaniem powinieneś grac +0,5 na gości przykładowo 4/10 i 1/10 na wygraną gości,
bo sam DNB jest bezsensu, ponieważ MU na wyjeździe nie wygrało z tym sezonie.
Goście w lidze przegrali jeden wyjazd, ale takiego rywala jak City nie mieli w tym roku.....
Słuszna uwaga, dogram chyba coś z tego. Bo według mnie najprawdopodobniej padnie remis, wiec od razu powinienem grać +0.25 na gości.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
City bez Silvy nadal jest drużyną zdecydowanie lepszą od United
Fakt jest taki, że obie ekipy mające jakieś składne akcje nie mogą postawić kropki nad i. Zwykle zachwalam się takimi szlagierami, ale dziś jednak jest coś nie halo. City powinni już dawno prowadzić, ale sędzia wiadomy jaki jest, więc i on jedenastki za ostatnie wejście w polu karnym (już nie pamiętam kogo) powinien podyktować wapno, ale jednak nie zrobił tego. Gdyby w pierwszej połowie jakaś z ekip strzeliła gola, to może by to miało jakiś lepszy rezultat na drugą połowę, a tak to mamy póki co marne 0-0 i czerwien dla Utd.
edit: Miałem czuja co do Aguero przed meczem, ale nie pograłem ;
Fakt jest taki, że obie ekipy mające jakieś składne akcje nie mogą postawić kropki nad i. Zwykle zachwalam się takimi szlagierami, ale dziś jednak jest coś nie halo. City powinni już dawno prowadzić, ale sędzia wiadomy jaki jest, więc i on jedenastki za ostatnie wejście w polu karnym (już nie pamiętam kogo) powinien podyktować wapno, ale jednak nie zrobił tego. Gdyby w pierwszej połowie jakaś z ekip strzeliła gola, to może by to miało jakiś lepszy rezultat na drugą połowę, a tak to mamy póki co marne 0-0 i czerwien dla Utd.
edit: Miałem czuja co do Aguero przed meczem, ale nie pograłem ;[
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Fakt jest taki, że obie ekipy mające jakieś składne akcje nie mogą postawić kropki nad i. Zwykle zachwalam się takimi szlagierami, ale dziś jednak jest coś nie halo. City powinni już dawno prowadzić, ale sędzia wiadomy jaki jest, więc i on jedenastki za ostatnie wejście w polu karnym (już nie pamiętam kogo) powinien podyktować wapno, ale jednak nie zrobił tego. Gdyby w pierwszej połowie jakaś z ekip strzeliła gola, to może by to miało jakiś lepszy rezultat na drugą połowę, a tak to mamy póki co marne 0-0 i czerwien dla Utd.

edit: Miałem czuja co do Aguero przed meczem, ale nie pograłem ;[
dokładnie sędzia to chyba z księżyca i karne za bijatykę odgwizduję....powinny być 4 ale 2 to musowo gdzie 99 na 100 sędziów by podyktowało. city przeważało w całym meczu z wyjątkiem końcówki gdzie przebudziły się diabełki i ruszyli całą drużyną do ataku. no i były okazję na kontry ale jakoś dziwnie city wtedy grało. szkoda bo handi powinno wejść ale zdarza się
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom