>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mam problem z kodekami ;/

damianek632 9

damianek632

Użytkownik
mam kodek ffdshow i wszytkie filmy mi chodzą ... ale nie chodzą mi odcinki DragonBalla ;/ (to znaczy jest obraz a nie ma dźwięku) jaki mam zainstalowac kodek ??
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
to moze ja tez cos przy okazji napisze bo mam problem z filmami. Nie wiem czy to brak kodeku czy co ale mianowicie chodzi o to ze jezeli chce poscic jakis filmik (obojetnie w jakim odtwarzaczu) to normalnie idzie tylko za pierwszym razem od wlaczenia kompa. A potem jak chce wlaczyc cos innego to glos idzie normalnie a obraz sie scina. Jedynie wszystko mi dziala kiedy odtwarzam w winampie...no ale wiadomo winamp jest raczej do muzy a nie do filmow wiec jezeli ktos moglby mi pomoc to bardzo prosze o kontakt na gg albo PW
pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proponuje Ci zrobić porządek na dysku...

Jeżeli Ci ścina obraz, kliknij na ctrl+alt+delete i zobaczysz jaki program Ci wykorzystuje większość zasobów, tj. procek i ewent. pamięć. Wtedy będziesz widział, gdzie leży przyczyna.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ad.1 No ale ja wcale nie mam balaganu na dysku bo kompa mam od paru miesiecy i nie mam na nim zbyt duzo rzeczy

ad.2 uzycie procesora: 100%, to co to znaczy?? jak moge to zlikwidowac??
czy przyczyna moze byc np jakas usterka windowsa?? (mam pirata :p)
 
W 2

wislak

Forum VIP
sprawdz co ci tyle proca uzywa! bo spalisz i dopiero bedzie ;) ja ostatnio mialem zasyfiony caly proc i mi pikał ale wyczyscilismy ze spiderem i gra jak złoto ???? mi FIFA tak zamulała, ale tobie na pewno tez cos :;/:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
sprawdz co ci tyle proca uzywa! bo spalisz i dopiero bedzie
W taki sposób nie spalisz procesora. Ogólnie masz blokady na komputerze, jeżeli temp. procka przekroczy 75*C to robi się samoistny restart. Jeżeli 100% to źle wpływa na pracę systemu. Musisz zobaczyć jaki proces Ci dużo pobiera &quot;mocy&quot; procesora i go ewentualnie wyłączyć.
Jeżeli byś miał zasyfiony procek to efektem była by wysoka temperatura. W twoim przypadku problem leży w systemie.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
hmm czyli co proponujecie zrobic?? ale sprawdzilem procesy i wyglada to tak:

te cyferki sie oczywiscie zmieniaja ale te roznice sa bardzo male!
kiedy robilem screena to mialem otwarta tylko opere i Windows Media Playera.
Mozecie cos z tego odczytac??
plz help me :jezora:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz strasznie dużo procesów, aż 41 :wowsdf: Ja, przy wszystkich potrzebnych programach mam 32, a powinno być ok 25-30 procesów uruchomionych.
Gdy robiłeś ten screen ścinał się Ci obraz w WMP? Myślę, że nie. Zrobić screen, jak Ci obraz będzie się zawieszał.

Wywal wszystkie zainstalowanie kodeki na dysku, a następnie ściągnij i zainstaluj paczkę co ja podałem parę postów wyżej.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
zrobilem tak jak mowiles. Usunalem kodeki, zanstalowalem tego i jest teraz 28 procesorow i wszystko smiga ???? wydajnosc procesora spadla. Wielkie dzieki za pomoc, dlugo sie z tym meczylem a teraz sie udalo, jeszcze raz THX ???? ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ktoś ma najaktualniejszy zestaw codeków :?: Chciałem włączyć film, któy zawsze działała... a tu psikus... BRAK GŁOSU. I tak z wszystkimi filmami RMVB. :|
E/ Done. Poradziłem sobie.
 
Do góry Bottom