>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Major League Baseball 22.04.2008

Status
Zamknięty.
sparta 309

sparta

Użytkownik
Atlanta (-1.5) - Wasington 1.96
Ten sam typ grałem wczoraj. Atalanta jest o wiele silniejsza (10-9) od rywala (5-15) i według statystyk ma przewage niemal we wszystkim. Do tego dochodzi gra u siebie gdzie są naprawde mocni. A faktem dla którego stawiam ten typ jest występ Johna Smoltza który może pochwalić się bilansem 3-0 i ERA: 0.56!!!! Pitcher&#39;sem rywali będzie John Lannan z bilansem 0-3 i ERA: 4.86, więc to jest wielki atut dla Atlanty która dziś wygra myśle i pokryje ten handi spokojnie!

Arizona (-1.5) - San Francisco 1.84
Silna Arizona (14-5), przeciw słabemu San Francisco (8-12). Wczoraj również grałem gospodarzy z handi i pokryli go wygrywając 4-2, ale ich pitcher nie przewyższał klasą rywala tak jak dziś. Wszystkie atuty po stronie Arizony która u siebie radzi sobie z rywalami doskonale (8-2). Jako pitcher gospodarzy wystąpi Brandon Webb z bilansem 4-0 i ERA: 1.86! A starterem gości będzię Barry Zito z bilansem 0-4 i ERA: 4.5. Arizona wygrała wczoraj więc dlaczego dziś mając znacznie lepszego pitchera miała by przegrać? Myśle że takie niskie handi zostanie pokryte w 100%

AKO: 3.61
STAWKA: 8/10
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Moje propozycje na dzis:
Chicago White Sox - NY Yankess
Typ:1
Kurs: 2.1
BAH
Analiza: Yankess z Wangiem przyjezdzaja do Chicago i pora na pierwsza porazke Azjaty w tym sezonie. Wang niby 3 wygrane w tym sezonie ale tylko jeden bardzo mocny start,9 zmian z Bostonem i tylko 2 H i 1 ER a wiec swietnie przy 3 K,trzeba dodac jednak ze swietnia spisala sie wtedy nowojorska defensywa. Nastepny mecz z Red Sox to oddanie 8 punktów w 4 zmianach . Dzis wymagajaca ekipa White Sox na wyjedzie gdzie zacznie Contreras ktory jakby wracal do tej pamietnej formy z przed 2 lat. Kubanczyk jesli zacznie dobrze jest bardzo trudny do pokonania ,jego podkrecone rzuty sieją spustoszenie u przeciwnika ale gdy zacznie zle to jest inna historia. Stawiam dzis troszke ryzykownie na WS ale stac ich na wygranie z Yankess ktorzy jeszcez nie sa w oszalamiajacej formie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom