>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Mafia sources I match fixing

fazesky 713

fazesky

Użytkownik
Cześć,

zastanawiam się na jaką skalę takie zjawisko istnieje w rzeczywistości i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.

Dodatkowo zamieszczam screeny - już kolejny raz natrafiłem na konto, na którym ktoś mówi, że ma powiązania i typy od mafii i zamieszcza je co jakiś czas przed meczem. Na ogół są to typu Ht/Ft z kursami w okolicach 6-7. Od siebie mogę dodać, że typy zawsze są trafione i pojawiają się w takiej formie rzeczywiście przed rozpoczęciem tych meczów... pytanie skąd takie informacje, bo nie chce się wierzyć, że ktoś wrzuca na chybił trafił typy z oddsami 6-7 i zawsze wchodzi. Co ciekawe typy dot. mniej popularnych lig - Chiny, Japonia, Korea, Australia, ale też bardziej popularnych i europejskich - Premier League, Serie A, Serie B, Ligue 2, Bundesliga, portugalska, fińska, czeska, rosyjska.. Myślicie, że te mecze z takich lig są rzeczywiście ustawione? Jest to trochę niewiarygodne i jeżeli ktoś ma takie informacje to burzy to mój światopogląd, ale jednak typy na takich jak ten profil pojawiają się przed tymi meczami i wchodzą...

*edit*

przyznam szczerze, że sam nigdy za bardzo nie wierzyłem w ustawianie czegokolwiek i byłem bardzo sceptyczny, ewentualnie w tenisie itf na jakimś bardzo niskim poziomie i niszach albo jakaś lokalna liga koszykówki Ural 5ta liga gdzie na live wynik się nie zmienił, ale Oddsy z 1.70 poszły na 3.20 bez powodu, ale o tym kiedyś już któryś użytkownik wspominał w temacie typów na żywo (możliwe, że od tego czasu już minął rok albo więcej, nie pamiętam, ale stare dzieje)

Załączniki

Ostatnia edycja:
zksstal 3,5K

zksstal

Użytkownik
Fixy są częstym zjawiskiem w sporcie, jednak takich informacji nie dostaniesz za darmo na fejsbuku. Takie stronki łatwo podrobić, zmanipulować.

fazesky 713

fazesky

Użytkownik
I rozumiem, że wierzysz, że spotkania typu Fortuna Düsseldorf - Schalke były ustawione? Dla mnie trochę przesada i nie chce mi się wierzyć, że ktoś może mieć info takiego pokroju albo że tego typu mecze mogą być ustawione.
Tak, oczywiście - wiem, że nie dostanę ich za darmo, ale też ich jakoś szczególnie nie szukam. Powiedziałbym, że jestem bardziej zaciekawiony/zszokowany. Podrobić? Nie bardzo wiem jak możesz na fb podrobić taką stronę, zwłaszcza jeżeli te posty rzeczywiście się pojawiają przed meczem w takiej formie i akurat z jednego udało mi się skorzystać

zksstal 3,5K

zksstal

Użytkownik
Nie, nie wierzę że to spotkanie było ustawione. Bo takich meczów raczej się nie ustawia - za wysoki poziom. A jak podrobić takie 'info'. Kojarzę że kiedyś widziałem taki sposób że ci admini wrzucają całą masę spotkań 'na pałę', te które nie wejdą zostają usuwane a te na plus zostają. Pewnie podobnych sposóbow jest jeszcze kilka ale raczej nie chce mi się myśleć jakich metod używają oszuści żeby nabić w butelkę chcących zarobić na fejsbukowych fixach.

Gucci Mane 18,5K

Gucci Mane

Forum VIP
Niestety branża "ustawkowa" ciągle kwitnie, bo ciągle znajdują się osoby, które dają się na to nabrać. A przecież sprawa ta "śmierdzi" na kilometr. Prawie tak samo jak maile od nigeryjskiego króla, który potrzebuje od nas 50$ aby zapłacić prowizję za przetransferowanie miliarda dolarów, z którego nam przypadnie 100 milionów.

Jeśli chodzi o dowody na wygrane. Niektórych omamiają sumy i kursy na kuponach, które mają być dowodem na to, że ktoś faktycznie wie o ustawionych meczach. Ale przecież zrobienie takiego screena kuponu, to kwestia kilku minut. Wystarczy, że ktoś weźmie swój kupon zagrany za 2 zł i zmieni w photoshopie kurs, stawkę i ewentualną wygraną. Dziś jest to nawet jeszcze prostsze i nie potrzeba zdolności graficznych. Przeglądarki posiadają opcję "Zbadaj źródło", gdzie oszust zmienia wspomniane wartości i już ma spreparowany dowód, którym mydli oczy jeleniom. Inna metoda to rozdawanie za darmo typów. Brzmi dobrze? Niby tak, ale co jeśli oszust rozda kilku osobom typy na wynik HT/FT w różnych wariantach? Któryś z wyników trafi. Wtedy oszust ma gościa na haczyku. I za następny typ już zapewne zaśpiewa sobie sumkę. A pozostałe osoby wtopiły kasę. Nie wierzcie też tym co na czacie STS wstawiają wygrane kupony. To nie ich zakłady. Oni zbierają sobie kilka numerów kuponów, które wcześniej wstawili ludzie, którzy faktycznie wygrali na takim kuponie. I potem spamują na tym cholernym STSie tymi wygranymi kuponami i swoim mailem. Mam nadzieję, że Google zaindeksuje to odpowiednio i może ktoś przed zakupem ustawionego meczu z STS, zdecyduje się poczytać najpierw o tym i natrafi na ten temat. Choć stron wyjaśniających ten proceder dziś nie brakuje.

Po drugie i najważniejsze - trzeźwość umysłu. Handlarze ustawek przekonują różnymi niestworzonymi historiami. Ale jednego nie potrafią przegadać. Pytania które powinien sobie zadać każdy, kto myśli nad zakupem "ustawki". Mianowicie - skoro facet oferuje nam typ z kursem rzędu 10-15, to czemu sam nie zagra go grubo? Dlaczego nie pójdzie i nie zastawi telewizora żeby postawić za więcej? Po co mu nasze 100 zł? Czy gdybyś Ty posiadał wiedzę o ustawionym meczu, to rozgłaszałbyś to na prawo i lewo? Wystarczy po prostu twardo stąpać po ziemi, ale jednak na niektórych zdjęcia kuponów na tle kierownicy BMW czy stosu banknotów robią takie wrażenie, że wiara w szybkie wzbogacenie się bierze górę nad rozsądkiem.

Cóż, ja jak zaczynałem się bawić w zakłady, też dałem się nabrać na ustawiony mecz w Rumunii. Jak przypomnę sobie jak śledziłem livescore z wypiekami na twarzy, to znów je dostaje, teraz ze wstydu :) Pamiętam też jak gościu próbował mi wcisnąć niby-ustawkę z... NHL. Twierdził, że drużyny dogadały się co wyniku...

To jest temat rzeka. W internecie jest pełno informacji o tym procederze. Planuję napisać jakiś dłuższy tekst na forum o tym. W każdym razie - jak najdalej trzymać się od tego syfu.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304