>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Małe kursy, co myślicie na taki pomysł.

B 0

Bimberian

Użytkownik
Witam wszystkich,
Jest taka sprawa. Co myślicie o stawianiu małych stawek ? Podobno można znaleźć bukmacherów gdzie nie ma podatku przy obstawianiu więc np. jeśli bym obstawiał 1000 zł jeden mecz z kursem 1.1 to mam do wygrania 1100 więc tak raz dziennie 100zl to według mnie ładna kwota.
Co Wy na to żeby otworzyć np. taki post w którym można by wrzucać właśnie takie "pewniaki" z kursem od 1.05 do 1,2 (ja testowo tak sobie sprawdzałem przy stawianiu over +0.5 FT - dwa mecze i masz łączny kurs 1,1) a to nie jest takie trudne chociaż zdążają się wyjątki. Podobny kurs można uzyskać na -5,5 bramki FT
Znajomy tak robi na U..... I powiem że na razie jest do przodu. Stawia jeden dwa mecze że ma łączny kurs 1,1 więc jest 10% stawki do przodu.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ? Warto ? Ktoś byłby chętny się w coś takiego pobawić ?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Dawno juz tacy byli co tak samo kombinowali, nie ma zlotego srodka, a to co napisales to predzej czy pozniej sie wykolei
Odpusc sobie i glowy sobie nie zawracaj bukmacherstwem bo po wpisie widac, ze raczkujacy jestes
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jest pelno ogolnodostepnych zagranicznych bukow w Pl wiec nie problem w Polsce zalozyc konto i grac na takim. W zasadzie to dziwie sie tym ktorzy graja na Pl bukach z podatkiem. Ale nie o tym. Temat chocby na tym forum przerabiany juz setki jak nie tysiace razy. Zawsze konczylo sie tak samo. Bankrut. Pamietam tutaj goscia ktory wielokrotnie tego probowal. Temat nazywal sie "grubasne lolomotywy" czy jakos tak. Poszukaj, moze jeszcze jest. I zawsze konczylo sie porazka. Nie ma systemu na buka. Albo masz zajebista wiedze i informacje o tym co chcesz grac, albo potrafisz ogarniac gielde/azje i na ich podstawie typpwac. Albo masz zajebistego farta/nosa. W kazdym innym przypadku skonczysz jak 90% grajacych czyli bedziesz sponsorem bukmacherow😉 Zadne progresje, niskie kursy, granie na podstawie apek, statystyk itp nic nie pomoga i przegrasz.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zgadzam się z przedmówcami. Jednak często bywa, iż trzeba się przekonać na własnej skórze. Samemu doświadczyć, żeby pojąć dlaczego tak się dzieje. Ile ja nakombinowałam na forum? I co? Niewiele z tego wyniknęlo.
Inna sprawa, że zawsze bardzo kibicuję nowym "hazardzistom". Zawsze istnieje szansa, że ktoś oszuka przeznaczenie 🙃
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ogólnie jak masz cel zarobić jednorazowo 10.000 złotych i Ci to wystarczy, to teoretycznie możesz tak zrobić, że postawisz 100.000 złotych na 2 zdarzenia po kursie @1.05, wtedy nawet 10.250 zł zysku wpadnie. Jednorazowy strzał i do widzenia. Ale sytuacji gdy "nie wchodzi" zdarzenie po kursie 1.05 jest na tyle dużo, że... zbyt duże ryzyko.

Spójrz w wolnej chwili na ten post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/kącik-dla-początkujących-ciekawostki.159045/post-6918240 - pokazałem tutaj jaka jest częstotliwość nietrafienia zdarzeń po kursie 1.03-1.05 w meczach LIVE. Zdziwisz się jak to jest często i jak mocno zniechęca to do zaryzykowania takiego "jednorazowego strzału".
 
S 0

serek5555

Użytkownik
Przy małym kursie jak idzie to idzie, ale gwarantuję iż kiedyś się trafi na tzw. czarną serię, wtedy to odrobić ... :)
 
crazy_typer 0

crazy_typer

Użytkownik
starzy wyjadacze dobrze wiedzą , w bukmacherce pewniaczki nie istnieją, gorzej jak nie trafisz pierwszego zakładu i wtedy życzę powodzenia w odrabianiu porażki grając tzw pewniaczki , pograsz trochę zobaczysz że bukmacherka to nie łatwy kawałek chleba ,żeby być na plus musisz grać mecze z tak zwanym value, ale te znaleść ciężko do tego jeszcze dochodzi złodziejski podatek no chyba ,że ogarniesz grę za granicą " BUKMACHERKA TO NIE SPRINT TO MARATON"
 
A 2,9K

Adas_84.23

Użytkownik
1000 zł na kurs 1.10 to jakiś żart matematycznie musisz wygrać 10 kuponów żeby pokryć jeden nietrafiony chyba proste NIEREALNE W BUKMACHERCE . Pozdro
Post automatycznie złączony:

Zacznij od dubla i kurs 4.50 stawka 20 zł pojmiesz szybko i dużo nie stracisz
 
Do góry Bottom