>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LV bet - ZŁODZIEJE

kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Cześć,

ten tytułujący się jako "legalny" bukmacher jest bezkarny i może Wasze zakłady rozliczyć, jak tylko zechce... według ich interesów...

złodzieje
mieli mecz na live, zakład wszedł, rozliczyli jako wygrany, potem był 'otwarty' przez dobę i zrobili zwrot.. nie wiedzieć czemu?..

wysłałem im nawet bet slip z innego buka, gdzie jest dokładny wynik i widać, że zakład rozliczony



było już rozliczone jako wygrany zaraz na live.. grałem to , jak było około 6-16 w secie, a piszą , że kursy nieaktualne LOL.. szkoda, że nie zrobili zwrotu, jak przegrywali 21-24 w secie, złodziejskie szumowiny..

to ile miało być 1.35?.. to był zakład - przypominam - na nie-faworyta przy stanie około 6-16 w secie !! .. to są normalne kursy u nich i wszędzie w takich przypadkach

jeszcze wysłałem im bet slip - wygrany - z innego bukmachera


PS: to jest normalny bukmacher - 22bet (w Norwegii znajomy gra sobie):


grałem też przedział punktowy 3-4 i 5-7, po kursach: 251 i 301 - i te zakłady były też jako przegrane zaraz po secie.. potem nawet, gdy WYGRANY zakład został 'OTWARTY' tamte nadal były PRZEGRANE.. teraz wszystko ZWROT


inny - podobny - bet oczywiście jako przegrany rozliczony i tutaj już nie mieli "pomyłki w kursach".. :



czatowe fragmenty:

"Franciszek (15:55:06): Witam w LV BET Zakłady Bukmacherskie! W czym mogę pomóc?
Łukasz (15:55:14): Dzień dobry
Łukasz (15:55:24): zlecałem wypłatę jakieś 2h temu
Łukasz (15:55:33): ale musiałem dosłać aktualny dowód tożsamości
Łukasz (15:55:37): co też zrobiłem
Łukasz (15:55:53): zabraliście mi jednak moje pieniądze
Łukasz (15:56:03): bo nie widzę ich w saldo"

"Franciszek (16:07:42): Dziękuję za czas oczekiwania, wypłata została anulowana ponieważ kupon który był wygrany ostatecznie nie został jeszcze rozliczony, pozostaje on nadal otwarty w związku z tym, wygrane środki zostały z konta odebrane.
Łukasz (16:08:10): ale on byll już rozliczony przecież
Łukasz (16:08:41): fart, bo przegrywali już 21-24
Łukasz (16:08:43): uff
smile

Łukasz (16:09:03): rzadko takie coś wchodzi.. więcej się przegra może nawet
Franciszek (16:09:05): Kupon nadal jest otwarty.
Łukasz (16:09:11): no właśnie
Franciszek (16:10:23): Będzie rozliczony zgodnie z wynikiem spotkania."

"Franciszek (16:13:34): Dziękuję za czas oczekiwania, po konsultacji z Działem Sportowym otrzymałem informacje, że kupon zostanie wkrótce rozliczony. Bardzo proszę uzbrój się w cierpliwość.
Łukasz (16:13:56): wkrótce.. ok"

to było wczoraj..

a dziś - po 24h:

"Łukasz (13:28:12): przypoinam Wasze słowa: "Franciszek (16:10:23): Będzie rozliczony zgodnie z wynikiem spotkania."
Igor (13:33:03): Dziękuję.
Igor (13:33:51): W ofercie mieliśmy nieaktualne kursy. Z danego powodu dostałeś zwrot. Jest to decyzja Działu Sportowego."

"Łukasz (13:34:10): kursy były normalne
Łukasz (13:34:18): jak przegrywali 10ma punktami to ile miało być?"

"Igor (13:37:52): Spółka zastrzega sobie prawo do poprawy każdej oczywistej pomyłki, bądź błędu oraz do podjęcia niezbędnych kroków. Oczywista pomyłka może być spowodowana błędem ludzkim, jak również problemem technicznym prowadzącym do publikowania nieprawidłowych informacji na stronie internetowej. Przykładami oczywistych błędów mogą być: źle wyświetlana (odwrócona) linia handicapu, złe linie under/over, błędne kursy niewłaściwa nazwa uczestnika zdarzenia, niewłaściwa godzina meczu bądź ewidentny błąd w systemie. W takich wypadkach Spółka uznaje wszystkie zakłady, których to dotyczy jako nieważne i zwraca za nie stawki na konta graczy.
Łukasz (13:38:08): tak.. ja to rozumiem
Łukasz (13:38:12): ale tutaj nie ma pomyłki
Igor (13:38:23): W ofercie mieliśmy nieaktualne kursy.
Łukasz (13:38:24): i sąd w to uwierzy
Łukasz (13:38:28): nie
Łukasz (13:38:30): nie mieliśce
Igor (13:38:34): Czy masz jeszcze jakieś pytania?
Łukasz (13:39:00): tak
Łukasz (13:39:02): 14516272
Łukasz (13:39:11): tutaj też nieaktualne kursy były ?
Łukasz (13:39:14): ZŁODZIEJE PIER******E?
Igor (13:39:24): Z uwagi na specyfikę użytego słownictwa jestem zmuszony zakończyć nasz czat. Życzę miłego dnia."

na koniec nerwy mi już puściły, niestety... ale to chyba zrozumiałe..


...i jeszcze zrzut ekranu, gdzie widać, że była z ich strony manipulacja zakładami, bo te trzy zakłady to te dotyczące tego samego meczu i seta.. i dwa są przegrane (jeszcze - potem też zrobili zwroty), a ten wygrany jest 'otwarty'

widać, że to ręcznie było kombinowane, a nie zgodnie z systemem, że wynik taki a taki i rozliczone automatycznie



JEDNYM SŁOWEM - ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!

Sami sobie odpowiedzcie, czy warto tam wpłacać.. czy warto polecić ich komuś?.. i czy nie warto ODRADZIĆ komuś granie tam.
 
Do góry Bottom