>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] Liga Mistrzów

paga 28K

paga

Użytkownik
Zastanawia mnie fenomen ekipy z Mołdawii. Oglądałem już któreś
z kolei spotkanie tej drużyny i ciągle nie mogę uwierzyć jak to możliwe, żeby w meczu z Szachtarem do 40 minuty wymienić 80 podam i wygrywać 1:0. Druga połowa to już w ogóle mistrzostwo. Jedna wrzuta, celny strzał i druga bramka. Grasz przeciwko tej ekipie to można kurw. dostać bo to się aż w pale nie mieści. Ja tam wierzę,że prędzej czy później bajlando i szczęście się skończy i będą dostawać porządne bęcki.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ależ dziaduwa z mojej strony na LM. Przejechałem się konkretnie. Trzeba chyba póki co potypować na sucho bo to są jaja normalne :D
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ależ dziaduwa z mojej strony na LM. Przejechałem się konkretnie. Trzeba chyba póki co potypować na sucho bo to są jaja normalne :D
U mnie to samo. Przez te dwa dni zostałem dosłownie rozbity. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.
Barcelona komplety zjazd. Może dla klubu będzie lepiej jak nie wyjdą z grupy, bo tam może czekać kolejna kompromitacja...
Chelsea, Real, Inter, City bez gola, masakra.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
5 kolejka przed nami a wiec mozliwe, ze ktorys zawodnik zagrozony zoltymi kartkami bedzie sie chcial wyczyscic. W ostatnich latach zostalo to troche ukrocone ale i tak czasem zawodnicy sie wykartkowuja. Kluby, ktore maja w miare bezpieczna sytuacje w tabeli i moga to zrobic to:
Liverpool - Milner
Real Madryt - Casemiro
Bayern Monachium - Hernandez
Zobaczymy kto sie na to zdecyduje.
 
P 0

pavlinho

Gość
5 kolejka przed nami a wiec mozliwe, ze ktorys zawodnik zagrozony zoltymi kartkami bedzie sie chcial wyczyscic. W ostatnich latach zostalo to troche ukrocone ale i tak czasem zawodnicy sie wykartkowuja. Kluby, ktore maja w miare bezpieczna sytuacje w tabeli i moga to zrobic to:
Liverpool - Milner
Real Madryt - Casemiro
Bayern Monachium - Hernandez
Zobaczymy kto sie na to zdecyduje.
Usuń tego posta bo kursy zostaną zabite na amen jak co roku a na jutro bukmacherzy nie wystawią oferty. Tylko dzisiaj zagrożonych jest 21 graczy i każdy stary lis sobie potrafi to sprawdzić.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Usuń tego posta bo kursy zostaną zabite na amen jak co roku a na jutro bukmacherzy nie wystawią oferty. Tylko dzisiaj zagrożonych jest 21 graczy i każdy stary lis sobie potrafi to sprawdzić.
Buki nie sa glupie. Na tych graczy albo nie wystawiaja kursow albo wystawiaja ale beznadziejnie niskie totalnie nieoplacalne. Zreszta biznes grania na kartki w 5 kolejce skonczyl sie kilka lat temu i teraz prawie nikt sie nie kartkuje.
 
P 0

pavlinho

Gość
Buki nie sa glupie. Na tych graczy albo nie wystawiaja kursow albo wystawiaja ale beznadziejnie niskie totalnie nieoplacalne. Zreszta biznes grania na kartki w 5 kolejce skonczyl sie kilka lat temu i teraz prawie nikt sie nie kartkuje.
4.75 w fortunie na hernandeza to mało (forbet ma 2.10)? Może i się skończył, ja kiedyś zrobiłem na tym złoty strzał i co roku dało sie na tym zarabiać dopóki Ramos się nie sfrajerzył i uefa go nie dojechała.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zagrożony pauzą jest Gavi z Barcelony. Jeśli Hiszpan otrzyma dziś kartkę będzie pauzował w spotkaniu z Bayernem.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zagrożony pauzą jest Gavi z Barcelony. Jeśli Hiszpan otrzyma dziś kartkę będzie pauzował w spotkaniu z Bayernem.
Akurat w tym przypadku uzależnione jest to od wyniku jaki będzie w meczu. Jeżeli jakiś buk daje live kartki to gdzieś w końcówce meczu bym to grał pod warunkiem że Barcelona będzie pewna wygranej. W przeciwnym razie może się kartkować ale przed LE na wiosnę.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zobaczcie sobie jaka idiotyczna kartke wylapal Milner przez co sie wykartkowal. Jak nie dostanie 2 meczy kary to bedzie cud. Najpierw odkopal pilke ustawiona przez bramkarza a pozniej stanal przed pilka i nie dal mu jej wybic 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Zobaczcie sobie jaka idiotyczna kartke wylapal Milner przez co sie wykartkowal. Jak nie dostanie 2 meczy kary to bedzie cud. Najpierw odkopal pilke ustawiona przez bramkarza a pozniej stanal przed pilka i nie dal mu jej wybic 😂
Dltego w takich sytuacjach kartka powinna byc na kolejny mecz o stawke, a nie kolejny mecz w ogole
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zobaczcie sobie jaka idiotyczna kartke wylapal Milner przez co sie wykartkowal. Jak nie dostanie 2 meczy kary to bedzie cud. Najpierw odkopal pilke ustawiona przez bramkarza a pozniej stanal przed pilka i nie dal mu jej wybic 😂
Jednym okiem oglądałem ale nie było tak że chwilę wcześniej próbował wyłapać kartkę za faul na Conceicao?
 
Do góry Bottom