>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] Liga Mistrzów

G 0

gubernator_nh

Gość
Mam pytanie...Czy ktorys z polskich bukow oferuje zaklady na awanse z grup w LM ? Wiekszosc bukow ma tylko kto wygra grupe a mi chodzi o to kto awansuje lub kto nie awansuje.....Chcialbym to zagrac za okolo 40tys zlotych wiec mysle ze lepiej u stacjonarnego bo po otworzeniu konta jako nowy jak wygram to pewnie zablokuja i nie wyplaca.....
podziel się lepiej co chcesz zagrać, ja też się czaje na awansy jak co roku.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
podziel się lepiej co chcesz zagrać, ja też się czaje na awansy jak co roku.
Narazie.... Atletico w top 4 La liga -1.16
Dania wygra grupe el .mistrzostwa swiata-1.25
Szwajcaria w top 2 el.mistrzostwa swiata-1..20
kurs 1.74 do tego chce dorzucic ze 4 druzyny z LM ale zobaczymy po losowaniu ...newet 4 razy 1.05 tez mnie satysfakcjonuje 40 kola in i 80 spowrotem mysle ze male ryzyko zeby nie wygrac....rok temu zagralem za 4 kola euro i odebralem 11 ale mam limit dlatego chce zagrac u polskiego buka mysle ze bez problemu przyjmie 40 kola przeciez to nie milion zlotych...
Post automatycznie złączony:

Wieksosc bukow ma frajerskie oferty na LM bo maja tylko kto wygra grupe a mnie interesuje kto awansuje czyli top2 oraz kto nie awansuje....Jak ktos po losowaniu wypatrzy fajne oferty to prosze dac znac obecnie nie jestem w polsce wiec nie moge wchodzic na polskie strony bukmacherskie bo mam komunikat strona niedostepna poza terenem polski....Pozdro...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Czy ktoś ma statystykę odnośnie ilości odbiorów piłek prze Skriniara i ogólnie strzałów Hallera (celne i niecelne)?
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Skiniar 1 odbiór
Haller 3 celne i 3 niecelne (według sofascore, na oficjalnej nie sprawdzałem)
Odnośnie Hallera podczas transmisji słyszałem, że miał podobno oddane 4 strzały ok. 60 minuty. Skriniara odbiorów podczas meczu widziałem 2 ok. 60 min. (nie oglądałem cały czas meczu). Poza tym komentatorzy Polsat Sport Premium twierdzili, że gdyby nie Skriniar to na pewno Szachtar miałby więcej sytuacji bramkowych... :eek:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No tak swiat kłania się szeryfowym barwom i wątpił w zwycięstwo Realu. Na świecie ogromne pieniądze utopione na gospodarzach. Wynik dosyć szokujący. Oglądał ktoś? Serio grali?
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sporo typów przejawiało się w ostatnich dniach na mecz w Madrycie, od handicapów, po bramki Realu w obu połowach itp. I wszystko poszło w łeb. Może i będę się mądrzył po meczu, ale kursy na te wszystkie zdarzenia były nędzne i osobiście nawet nie tknąłem tego meczu. Chociażby dlatego, że Tiraspol od momentu gdy zaczął eliminacje do LM, a było to 7 lipca nie przegrał żadnego spotkania. Mało tego, w tym czasie w 16 spotkaniach stracił zaledwie 5 goli. Wyeliminował Crvena Zvezdę, Dynamo Zagrzeb, czyli drużyny nie anonimowe. W pierwszym spotkaniu grupowym odprawił z kwitkiem Szachtara Donieck. I co? To wszystko stało się przypadkiem, na farcie? Nie sądzę. Jedno, może dwa spotkania mogą się takie trafić, ale tu widać gołym okiem, że ta ekipa ma patent na faworytów. Sam jestem ciekawy ile potrwa jeszcze ten piękny sen mołdawskiej drużyny, bo obecnie jest na fali wznoszącej. A porażka może przyjść szybciej niż się spodziewają, bo rywale z pewnością już tej drużyny nie zlekceważą.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ten kurs na United jutro, biorac pod uwage historie obu druzyn, wydarzenia z weekendu jak I 1 kolejki mega slaby.Albo bukmacherzy mega nie doceniaja Hiszpanow albo po prostu maja racje jak w 90% przypadkow z wystawionym Kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
No to ja chyba przebilem wszytkich hehehhe...mam postawione ze Sheriff nie wyjdzie z grupy czyli top 2 bo LE sie nie liczy no i chyba juz mozna sie pozegnac z kasa....Pogralem to grubo i wciaz ciezko mi uwierzyc ze chlopaki tak kopia pileczke...Dla mnie to byl pewniak na100 procent przy klasie Realu i Interu ze nie wyjda a okazal sie januszowy dorzucilem do ako 1.07
 
Do góry Bottom