>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] Liga Mistrzów

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe jaka bedzie linia na rogi w rewanzy Dinamo 🤔 fajnie jakby jeszcze trzecia bramke dostali. Noi chyba ze sami strzela to juz lipa🤷‍♂️

dobry wynik (y)
 
Ostatnia edycja:
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Ja pier...... Salzburg miało tyle okazji oraz 11 strzałow na bramkę i strzela tylko 2 gole to jest jakiś absurd. Od października przerzucam się na hokej. Dam sobie spokój z obstawianiem na jakiś czas bo to jest parodia piłki nożnej. Ten mecz był ustawiony w ch... . Żeby ch... odpadli w meczu rewanżowym bo za ustawianie powinni wylecieć na zbity pysk i zostać dożywotnio wykluczeni.
 
Ostatnia edycja:
N 346,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Ja pier...... Salzburg miało tyle okazji oraz 11 strzałow na bramkę i strzela tylko 2 gole to jest jakiś absurd. Od października przerzucam się na hokej. Dam sobie spokój z obstawianiem na jakiś czas bo to jest parodia piłki nożnej. Ten mecz był ustawiony w ch... . Żeby ch... odpadli w meczu rewanżowym bo za ustawianie powinni wylecieć na zbity pysk i zostać dożywotnio wykluczeni.
Przegrałeś zakład i żalisz się, że mecz ustawiony. Słabe to.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Dokładnie sam miałem handi pograne na Salzburg i nie mam do nich pretensji, a przecież suma summarum wygrali i jadą z zaliczka na rewanż, więc jak ktoś pisze takie brednie to aż du... ściska. Ja w 88min pograłem Salzburg po zacnym 5,5 kursie i się zakład zwrócił z nawiązką.

Pozdrawiam
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
To niech wam obojgu żal dupę ściska. Ja uważam że była perfidna ustawka i zdania nie zmienię w tej kwestii. To jest gów.. a nie zaliczka . Wystarczy że Salzburg straci bramkę i zacznie się nerwówka. A tak jakby strzelili chociaż tą jedną bramkę więcej inaczej mogli by zagrać. Brondby strzeli szybko tą bramkę i są pozamiatani. Można zaryzykować awans Brondby. Salzburg wyleci z hukiem.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Broendby ustawiło mecz i przegrało, czy Salzburg ustawił mecz i wygrał, chce wiedzieć kto komu zapłacił, jeśli Broendby zapłaciło Salzburgowi żeby ostatecznie przegrać to są największymi frajerami jakich widziałem...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Miejmy nadzieję że rewanż nie jest ustawiony:sneaky:

Poszły w przerwie redbulle i Salzburg usiadł w drugiej połowie zdrowo na Dunczykach. Wg mnie kwestia awansu raczej rozstrzygnięta, szkoda że padł ten gol na koniec bo kursy będą żadne. Broendby u siebie gra dużo lepiej, ale raczej za mały potencjał na Salzburg.

Mnie z kolei dziwi że szerszym echem nie odbił się wynik z Mołdawii. Jak mizerne Dinamo by nie było, to kapitalny występ zaliczyła międzynarodòwka pod flagą Mołdawii. W Tiraspolu chyba będzie LM
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Salzburg akurat z LM to pojecie skrajnie odlegle. Chyba tylko raz awansowli dzieki rankingow krajowemu, eliminacji nie przeszli chyba nigdy.

Dla nich eliminacje to przeklenstwo

Co jest fajne to to ze na przyklad zespol moze grac kwalifikacje i byc zkleszczony w pucharach do zimy, nie wiedzac jak pojda kwalifikacje do LM, nie ma strategii 'LM albo smeirc' jak traktuja puchary np rosyjskie zespoly. Taki Spartak jesli nie uda sie awans do LM natychmiast sie wyklada w LE

Teraz mozna zrobic tak, ze zespol musi grac i juz ma zaklepana faze LK zanim na dobre zaczna sie kwalifikacje do LM, czyli 2 ostatnie rundy

Mogliby tak zakleszczyc wiecej druzyn, skonczyloby sie olewanie Ligi Europy, tzn oczywiscie mogliby, ale musieliby to robic przez 8 kolejnych meczow :D
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mnie akurat zwycięstwo Sheriffa tak nie dziwi, przeciętna Legia grała z Dinamem jak równy z równym, zadecydowała jedna bramka, a w zasadzie błąd obrońcy, W zespole z Mołdawii, gra raptem jeden zwodnik z tego kraju w podstawoawym składzie, dwóch na rezerwie, a reszta to wybuchowa mieszanka nietuzinkowych graczy, od Gwinejczyków, Malijczyków , przez kolumbijczykow po greków, widać że to nie są chłopcy z łapanki, tylko przemyślane transfery, skauci musieli tam mocno popracować, skoro tacy piłkarze odprawili z kwitkiem Crvene Zvezde Belgrad, ktora nie tak dawno grala w LM i o ile dobrze pamietam to wygrywala z samym Liverpoolem, a więc to nie jest przypadkowy klub, i bede im kibicowal w rewanzu, aby przejechali się na bałkańskich chorwatach z Zagrzebia. Jedną noga są już w Lidze Mistrzów, a więc pokazali że nawet biedny kraj może zawitać do raju jakim jest gra w Champions League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +377
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Tak mnie krytykujecie to zobaczycie co będzie działo się w rewanżu. To nie jest normalna sytuacja że w pierwszej połowie tak mało strzałów celnych a w drugiej nagle zaczęli lepiej grać. Czy nie wydaje wam się to dziwne. Red Bulle nie poszły w ruch. Poszła kasa w ruch a ja wtedy byłem poza domem i na imprezie i nie mogłem skontrować. Po pijaku nie stawiam :).
 
P 24

paweł45

Użytkownik
Tak mnie krytykujecie to zobaczycie co będzie działo się w rewanżu. To nie jest normalna sytuacja że w pierwszej połowie tak mało strzałów celnych a w drugiej nagle zaczęli lepiej grać. Czy nie wydaje wam się to dziwne. Red Bulle nie poszły w ruch. Poszła kasa w ruch a ja wtedy byłem poza domem i na imprezie i nie mogłem skontrować. Po pijaku nie stawiam :).
Ale że niby Salzburg(bo jest wiele bogatszy)zapłacił sobie żeby nie wygrać?
A w rewanżu i tak wygrają.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Salzburg jest za cienki i jutro odpadną. Z taką nieskutecznością nie mają prawa awansować. Wystarczy że im Brondby pyknie bramkę i się zesra.. z nerwów. Fartownie wygrali pierwszy mecz. Można delikatnie zagrać awans Brondby.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Salzburg jest za cienki i jutro odpadną. Z taką nieskutecznością nie mają prawa awansować. Wystarczy że im Brondby pyknie bramkę i się zesra.. z nerwów. Fartownie wygrali pierwszy mecz. Można delikatnie zagrać awans Brondby.
Dobra wez juz skoncz pisac te glupoty bo az zal to czytac. Tydzien temu handi ci nie weszlo i teraz bedziesz ciagle plakal? 7 dni nie wystarczylo zeby sie ogarnac? Daj juz spokoj. Salzburg zrobil fixa jak to ty mowisz i wygrali tylko 1 bramka. A jakby pod koniec meczu wlozyli jeszcze jedna i wygrali jednak 2 golami to dalej bylby to fix czy wtedy juz git bo handi pokryte? Juz wtedy sie zblazniles i mialem ci cos napisac ale mysle dobra chlopak przegral hajs ma prawo byc zdenerwowany i nieracjonalnie myslec ale ty dalej widze w to brniesz 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Spójrzcie proszę ile klubów spod znaku Red Bull na całym świecie połamało w tamtym tygodniu swoje mecze :- )))))))) zagadka rozwikłana
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Mam pytanie...Czy ktorys z polskich bukow oferuje zaklady na awanse z grup w LM ? Wiekszosc bukow ma tylko kto wygra grupe a mi chodzi o to kto awansuje lub kto nie awansuje.....Chcialbym to zagrac za okolo 40tys zlotych wiec mysle ze lepiej u stacjonarnego bo po otworzeniu konta jako nowy jak wygram to pewnie zablokuja i nie wyplaca.....
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Co zrobiono z Dinamem Zagrzeb to głowa mała. Nie wiem jak to możliwe, że Legia nie rozprawiła się z tak słabą ekipą. Żeby nie zagrozić ani razu w przeciągu 135 minut bramce drużyny z Tyraspolu to już wystarczy za komentarz. Nie wiem czy jest druga taka ekipa w eliminacjach, która poczyniła taki regres.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Co zrobiono z Dinamem Zagrzeb to głowa mała. Nie wiem jak to możliwe, że Legia nie rozprawiła się z tak słabą ekipą. Żeby nie zagrozić ani razu w przeciągu 135 minut bramce drużyny z Tyraspolu to już wystarczy za komentarz. Nie wiem czy jest druga taka ekipa w eliminacjach, która poczyniła taki regres.
Legia się z nimi nie rozprawiła bo jest jeszcze gorsza. Polska piłka klubowa to porażka.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mam pytanie...Czy ktorys z polskich bukow oferuje zaklady na awanse z grup w LM ? Wiekszosc bukow ma tylko kto wygra grupe a mi chodzi o to kto awansuje lub kto nie awansuje.....Chcialbym to zagrac za okolo 40tys zlotych wiec mysle ze lepiej u stacjonarnego bo po otworzeniu konta jako nowy jak wygram to pewnie zablokuja i nie wyplaca.....
Oblec leiej kilka stacjonarnych punktow i juz i w kazdym np zagraj za 5tys bonrozumiem ze chcesz zagrac tylko na jedną konkretną druzyne
 
Do góry Bottom