>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lotek parzyste/nieparzyste w tipsport progresja??

krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Co o tym myślicie by grać Lotek parzyste/nieparzyste w tipsport ?? :-D
Nie wiem jakie są tam kursy ale chyba coś ponad 1,7, prawdopodobieństwo to 50%, bo nie wiem czy ramis jest taki typ na pewno ktoś tak gra lub może się na ten temat wypowiedzieć to proszę o rady, komentarze, jakieś niuanse. może ktoś ma statystyki jakie częściej wypadają i ile razy najwięcej było tego samego wyniku.
Myślę że to dobry system dla mnie dlatego iż nie znam się tak na sporcie by wygrywać, znam się na tyle że i tak z czasem przegram
z góry dzięki ???? :jezora:
i jeszcze raz bardzo proszę o jakiesik poradzioszki dla mnie :p
jeśli ten temat był już to wybaczta ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jeżeli jesteś kiepskim typerem, to żaden system Ci nie pomoże. Dzień dziecka się skończył, bukmacherka nie jest łatwym kawałkiem chleba. Tylko kilka procent graczy jest na plusie, reszta przegrywa, a buki rosną w siłę.
 
S 0

sot

Użytkownik
GHS coś się tak negatywnie nastawił na progresję na zdarzenia losowe ,grałem, i wygrywałem teraz znów gram i jest ok ,i myślę że wielu graczy poprze mnie ,masz swój 100 procentowy system to dobrze ciesz się ,każdy ma jakąś metodę która prowadzi do wygranej mniejszej lub większej oby na plus ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
GHS coś się tak negatywnie nastawił na progresję na zdarzenia losowe ,grałem, i wygrywałem teraz znów gram i jest ok ,i myślę że wielu graczy poprze mnie ,masz swój 100 procentowy system to dobrze ciesz się ,każdy ma jakąś metodę która prowadzi do wygranej mniejszej lub większej oby na plus ????
Przykro mi sot, ale ciężko mi Tobie uwierzyć. Był już jeden taki, który chciał na progresji na zdarzenia losowe zarobić (http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=18157), ale mu nie wyszło; co więcej okazało się, że kiedykolwiek by nie zaczął na przestrzeni ostatnich 50 lat, to zawsze by zbankrutował. Nie wiem, na czym polega Twój sposób, więc nie mogę Ci pokazać jego słabości, ale jestem przekonany, że To nie może się udać. Wynika to z w miarę prostych obliczeń.
 
S 0

sot

Użytkownik
BOBSON_MAG napisał:
Witam.
Czytałem o takim systemie:
Stawiamy w betgunie (nie wiem czy coś takiego jest u innego buka),że w lotku padnie od 4 do 6 liczb parzystych. Kurs na taki zakład wynosi 2,60zł.W razie przegranej stosujemy progresje. Gość który to opisywał wypowiadał się, że jest to rzekomo dobry system i przynosi zyski.
Czy ktoś już grał takim systemem? Proszę o wypowiedź.

no dobra ale takie twierdzenie w obstawianiu np: meczy 1x2 to wg mnie przesada nie sądzisz
 
G 46

ghs

Użytkownik
W drugim poście tego wątku wypowiadałem się o progresji na zdarzenia losowe, czyli zdarzenia, których nie da rady typować, takie jak właśnie totolotek. Nie mówiłem tutaj o progresji na 1x2 (choć opinię na temat takich progresji mam również negatywną, ale wolę o niej nie dyskutować).
 
R 0

rs188

Użytkownik
na przestrzeni ostatnich prawie 2000 losowan trafily siue 2 lub 3 wtopy po 12 przew miedzy jeda a 2 przewaga parzystych jesli stac cie na progresje do 12 poziomu to spoko graj ;)
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
wszystko fajnie, tyle ze wlasnie w betgunie masz ograniczenia na single, max do 400 zł. i tu jest problem z progresja; nawet jesli masz 10 000 to cie zastopuja bardzo szybko.
 
Do góry Bottom