>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

logika typów

bate330 35

bate330

Użytkownik
Witam! Chciałbym się z wami podzielić pewną moim zdaniem niedorzecznością, która się niekiedy pojawia, na przykładzie mojego wczorajszego typu na jaki postawiłem i niestety przegrałem. :-|

Austria - Erste Liga
spotkanie: LASK LINZ VS. SC AUSTRIA LUSTENAU

Może trochę o analizie tego spotkania i sytuacji w lidze, otóż jak wiadomo jest końcówka sezonu, dwa zespoły LASK linzer i St. Polten przodują mając tyle samo punktów, z tym, że tylko jeden zespół może awansować do ekstraklasy. Pozostałe zespoły już raczej odpadły z wyścigu. Logiką jest, że oba zespoły będą robić wszystko, żeby nie zaliczyć skuchy w meczach ze słabiakami, i właściwie tak się dzieje. Idą łeb w łeb, z tym, że linzer radzi sobie dużo lepiej, prowadzi większą ilością bramek w meczach, St. Polten prowadzi zazwyczaj jedną ledwo bramką, ale wkońcu te 3 punkty wyciąga. LASK nie jest zespołem z przypadku od początku sezonu byli faworytami, są w świetnej formie, właściwie brak porażek, jak już to wchodzą niekiedy remisy przy braku szczęścia, w przeciwieństwie do rywali, którym zdarza się przegrać mecze. Ponadto LASK poprzedni mecz wygrali spacerkiem 5:0 ze słabiakiem z dołu tabeli, raczej o zmęczeniu po takim spotkaniu nie ma mowy, do następnego spotkania cały tydzień, zespół nie gra w żadnych innych rozgrywkach, ma tylko jeden cel w lidze, ponadto żadnych poważniejszych osłabień w zespole też nie ma, grają właściwie tym samym składem. Bukmacherzy podobnie jak ja pewnie stawiają na LASK dając kurs 1.6, co jest poniekąd uzasadnione. Kilka słów o rywalu Austria Lustenau, zespół który nie gra już o nic, jest gdzieś w środku tabeli, o spadku też nie ma mowy i o awansie też nie. Nadchodzi kolejka i mecz ligowy między tymi zespołami. o 18:30 St. Polten zagrało z całkiem dobrym Kapfenbergiem - 2:1, piłkarze LASK grają o 20:30 i już znają wynik, wiedzą, że muszą wygrać.. ponadto grają u siebie. No i zaczął się mecz ii bah 2:0 dla Austria Lustenau !! Możnaby powiedzieć niespodzianka ! owszem , ale nie dziwiło by mnie gdyby LASK cisnęło ile się da i wkońcu jakoś przegrali po heroicznym boju ! :-| jednak linzer zagrał mecz poprostu od niechcenia... nie wiem czy mieli w ogóle jeden celny strzał, ja nie widziałem. Meczu nie dało się w ogóle oglądać, same błędy i po jednej i po drugiej stronie, bezsensowne straty piłek, co ciekawe linzer posiadanie miał tylko 48%.. jedyna osoba u której było widać jakieś emocje w tym meczu to zdenerwowany trener i wściekli kibice.. po meczu słychać było tylko gwizdy, co się stało po tej serii zwycięstw ? po pięknych wcześnejszych meczach ? przypadek przy pracy ? myślę, że piłkarze też powinni mieć świadomość ważności takiego spotkania, mieli do tej pory, co się z nią stało? umiejętności? po takim spotkania faktycznie bym w nie zaczął wątpić, błędy na każdym kroku głupie straty piłek w obronie, żenująco śmieszne strzały niecielne i podania, jak i cały poziom gry, nawet brak pomysłu na grę. Co się stało, że ten zespół, który pokonał w lidze każdego nagle przegrał w taki sposób na własnym stadionie ? Presja ? grali z nią już od dłuższego czasu, radzili sobie, ponadto powinna ich moim zdaniem motywować do starań , do dobrej gry przed własną publicznością. Do końca sezonu 4 spotkania w tym mecz na wyjeździe z St. Polten..
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
ciśnienie na wygraną + enter = ... jakoś wg mnie średnio idzie to w parze, staram się analizować moje największe porażki u buka, aby nie popełniać już tych samych błędów, ale do tego meczu za cholere nie wiem jak podejść ;/ enter moim zdaniem jest w mniej ważnych meczach, kiedy albo sie prowadzi większą ilością punktów, albo po prostu nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia w klubie na wygraną, jak jest presja i ciśnienie to chyba w psychice piłkarza samo z siebie powinno się budować natchnienie, tymbardziej w takiej sytuacji jak ta :? właściwie to nie analizuje wyniku samego w sobie ale podejście zawodników do gry. Ponadto enter bardziej mi się kojarzy z takim odpoczynkiem zawodników jak jest dużo meczów na kupie i trzeba odreagować w którymś, tym razem była naprawdę długa przerwa..
 
Do góry Bottom