>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Ligue 2 & National League (3 liga) - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Clermont Foot - FC Chambly
Typ: 1
Kurs: 1,26
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Clermont u siebie ma na koncie 8 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 6 remisów i 4 porażki. Jeżeli ktoś szuka typu na podwyższenie sobie AKO to ten mecz jest moim zdaniem idealny. W zespole gości prawdziwa tragedia spowodowana wykryciem wirusa covid. Chambly dziś bez wielu zawodników z pierwszej drużyny. Ponad 10 zawodników z pierwszej drużyny nie będzie dzisiaj mogło zagrać i trener musiał sięgnąć po zawodników młodzieżowych. Na ławce rezerwowych zasiądzie dzisiaj nawet trener bramkarzy jako zmiennik dla podstawowego goalkeepera w dzisiejszym meczu. Nie będę tutaj wypisywał, którzy gracze u gości nie wystąpią, bo nie ma to sensu, po prostu prawdziwa plaga w zespole gości a więcej o tym możecie poczytać tutaj:
https://france3-regions.francetvinf...x-cas-positifs-parmi-les-joueurs-1947676.html

Myślę, że można tutaj również próbować różnych handicapów po wyższych kursach. Jeżeli to spotkanie nie zostanie przełożone to tutaj Clermont powinien sobie poradzić bez najmniejszych problemów.
1-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Toulouse FC - AC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Gospodarze u siebie mają na koncie 7 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, natomiast Ajaccio na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. W tym spotkaniu stawiam na drużynę z Tuluzy, która mierzy w powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na papierze zespół ten wygląda na mocniejszy od swego rywala i myślę, że atut własnego boiska dzisiaj wykorzystają. Goście z Korsyki zagrają dziś bez swojej największej armaty z przodu, przez co ich siła ofensywna sporo traci

Absencje w Toulouse:
obrońca Rouault (10 występów w tym sezonie) i pomocnik Sanna (12 występów w tym sezonie)

Absencje w Ajaccio:
obrońca Diallo (19 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie), pomocnicy Ndiaye (7 występów w tym sezonie) i Courinus (2 występy w tym sezonie) i napastnik Moussiti-Oko (22 występy w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)

Dla mnie zespołem lepszym są gospodarze, którzy w składzie mają wielu zawodników, którzy grali w tej drużynie w tamtym sezonie, jak występowała w Ligue 1. Myślę, że te absencje u gości podstawowego obrońcy i najlepszego napastnika to duży handicap dla Toulouse i dzisiaj zaiknkasują 3 punkty, które pozwolą wskoczyć na 2 miejsce w tabeli i dogonienie lidera Troyes na stratę 2 punktów.
3-0
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Godzina: 19:00
Spotkanie:
AC Ajaccio - Caen

Typ: Poniżej 1.5 gola @2.70 Fortuna
Obie strzelą: Nie @1.74 Fortuna


Dziś w szranki między sobą stają dwie mocno underowe francuskie ekipy. W ubiegłym sezonie Ajaccio zakończyło rywalizację na 13. miejscu, odnotowując łączny bilans bramek 34:43. Na przestrzeni 38 spotkań daje to średnią 2,03 na mecz. Jeszcze gorzej statystyka ta prezentuje się, gdyby spojrzeć tylko na domowe spotkania dzisiejszych gospodarzy. Bilans bramek 21:17 daje średnią dokładnie 2 gole na mecz. Warto dodać, że piłkarze Ajaccio radzą sobie znacznie lepiej u siebie, niż na wyjazdach. Jednak 21 strzelonych bramek to tyle samo, ile zdobyła najsłabsza ekipa ubiegłego sezonu francuskiej Ligue 2 biorąc pod uwagę domowe mecze. Trudno zatem oczekiwać, aby mieli popisać strzeleckim kunsztem dzisiaj, kiedy przyjeżdżają do nich zawodnicy Caen.

Goście w zeszłym sezonie ledwo uratowali się przed spadkiem. Rzutem na taśmę wygrali z Clermont, ówczesnym wiceliderem Ligue 2. Ta porażka faworytów nie zabrała im wygranej - oni już przed ostatnią kolejką wiedzieli, że na mistrzostwo ligi nie mają szans. Pod kątem wszystkich spotkań odnotowali średnią 2,18 na mecz. Jest ona wyższa niż w przypadku Ajaccio. Gdyby zaś spojrzeć na same wyjazdowe spotkania, kształtowałaby się ona w granicach 2,47. I tutaj można by już przypuszczać, że nie jest to wcale taki underowy zespoł. Jednak nic bardziej mylnego. Aż dziesięć goli stracili w pięciu ostatnich meczach, co mocno przyczyniło się do takiego właśnie współczynnika.

Jednak obecny sezon zaczęli w dobrym stylu, uzyskując dziewięć punktów w trzech spotkaniach. Ale w jedynym wyjazdowym padł... jeden gol. Z kolei Ajaccio zaczęli sezon od dwóch spotkań, w których padły po cztery bramki, ale już w trzecim meczu było 0:0.

Warto więc rozpatrzeć bezpośrednie rywalizacje pomiędzy obydwiema ekipami, a te jednoznacznie wskazują na under. W przeciągu ostatnich dwóch lat obydwaj rywale zagrali ze sobą czterokrotnie, i w ciągu tych 360 minut padły... zaledwie trzy gole. Pójdźmy dalej - w żadnym z tych meczów nie padła więcej niż jedna bramka.

Dobrze byłoby jeszcze przeanalizować ostatnie bezpośrednie spotkania. Jedno z nich miało miejsce w Caen, 10 lipca i zakończyło się bezbramkowym remisem. Był to niewiele znaczący, towarzyski mecz, dlatego nie będę go brał pod uwagę, tym bardziej że dostęp do statystyk meczu jest zgoła utrudniony, a ponadto nie oddaje w pełni analogii, bo jednak nie odbył się w Ajaccio. Dlatego też posłużę się wcześniejszą konfrontacją, która ma dać odpowiedzi na wiele zapytań. A jednym z nich jest: czy gra była ciekawa? Czy brak goli był tylko dziełem przypadku? W styczniu tego roku obydwaj rywale w Ajaccio rozegrali mecz zakończony zwycięstwem gospodarzy 1:0. Jedyny gol padł dość szybko, bo w szóstej minucie gry. Można byłoby więc spodziewać się więcej bramek w dalszej jej części, te jednak nie padły. A powinny. Oddano w sumie 21 strzałów, z czego aż 13 na światło bramki. Siła bramkarzy? Być może. Golkiperem gospodarzy był Leroy, który dalej gra w głównym składzie Ajaccio. Analogiczna sytuacja jest w przypadku bramkarza Caen - Remy'ego Riou. Dlatego warto spojrzeć na jeszcze wcześniejsze spotkanie, z sierpnia w Caen. Ówcześni gospodarze wygrali 1:0 po strzale z... rzutu karnego. Znowu goli powinno być więcej. Dziesięć strzałów, w tym sześć na światło bramki, to nie jest tak uderzająca statystyka jak ta z poprzedniego meczu, ale... na tyle wystarczająca, by nie brakowało goli. Znowu Leroy i Riou pilnowali drogi do siatki.

Wszystko wskazuje na to, że obydwaj bramkarze wiedzą, jak łapać strzały oddawane przez znanych sobie przeciwników.

Każda passa prędzej czy później znajdzie swój koniec, jednak w tym konkretnym przypadku wysoki kurs na pojawienie się podobnego scenariusza (tj. maksymalnie jeden gol w meczu) mocno zachęca mnie do tego, by spróbować pójść właśnie w takim kierunku. Zbyt dużo opisanych wyżej zależności przemawia za tym, żeby nie traktować tego meczu jako rokującego do festiwalu goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dijon - Amiens
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.31
Bukmacher: STS
Analiza: To że oba zespoły są w głębokim kryzysie doskonale odzwierciedla sytuacja w ligowej tabeli czyli 17 i 18 pozycja dzisiejszych drużyn a warto nadmienić ze jeszcze 2 sezony temu obie ekipy grały wspólnie w 1 lidze. Mimo faworyzowania gospdoarzy przez bukmacherów to dla mnie bardzo ciężko wskazać kto ma większe szanse na zwyciestwo. Oba zespoły tracą dużo bramek co wskazuję ogromne problemy w defensywnie więc samo to zachęca do poszukania overa w tym meczu. Spodziewam się bardzo agresywnego meczu bo 3 pkt dla obu zespołów jest czyms bardzo potrzebnym żeby na chwilę uspokoić sytuację. Myślę że tu nie będzie kalkulacji, zarówno Dijon jak i Amiens założenie ma proste, wyjść na murawę i zgarnac 3 pkt. Linia 3 wymaganych goli nie jest zbyt wygorwana zwłaszcza w takim spotkaniu w którym obie drużyny potrzebują zwycięstwa żeby choć trochę poprawić morale zawodników.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 19:30
Spotkanie: AS Nancy Lorrain - Stade Briochin
Typ: 1
Kurs: 2,09
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Spotkanie z 3 ligi. Nancy na własnym stadionie jak narazie ma bilans 2 zwycięstw, 1 remisu i 2 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal jako jedyny zespół z całej ligi nie wygrał jeszcze spotkania notując na wyjazdach 2 remisy i 2 porażki. Zespół Stade Briochin okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Wprawdzie gospodarze też bez szału ale w tym spotkaniu powinni sobie poradzić i wygrać. W obu zespołach jest trochę nieobecności na to spotkanie ale moim zdaniem to goście przystąpią do tego meczu bardziej osłabieni brakiem swoich podstawowych graczy.

Absencje w Nancy:
bramkar Diallo (1 występ w tym sezonie), obrońcy Bussmann (9 występów w tym sezonie) i Aloe (3 występy w tym sezonie) i napastnicy L. Cisse (6 występów w tym sezonie), Robinet (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Taha (2 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w Stade Briochin:
bramkarz Bellaarouch (2 występy w tym sezonie), obrońcy Pierre-Charles (7 występów w tym sezonie) i Simon (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Illien (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Casanova (9 występów w tym sezonie) i napastnik Harakate (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), nie zagrają również mniej znaczący gracze w kadrze tacy jak Boudin, Janno, Benhaim i Laurent

Goście z Briochin nie wygrali w lidze jeszcze meczu i myślę, że tutaj na tym trudnym terenie z gorącą publiką przeciwko nie będą w stanie wywieźć chociaż punktu. Wprawdzie Nancy też nie gra tego na co wszyscy liczyli przed sezonem ale myślę, że 3 punkty zostaną dzisiaj u nich.
2-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna - Francja, National 2 (Grupa B)
Godzina: 18:00
Spotkanie: US Lusitanos Saint Maur - Stade de Reims II
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Mecz z odpowiednika 4 ligi francuskiej. Gospodarze u siebie z bilansem 2 zwycięstw i 1 remisu, natomiast druga drużyna Stade de Reims na wyjazdach zanotowała 1 remis i 1 porażkę. Dzisiaj nadarza się bardzo dobra okazja na pierwszą wygraną zespołu dzisiejszych gości na wyjeździe. Gospodarze mają przed tym spotkaniem prawdziwą plagę związaną z covidem a władze ligi nie chcą tego meczu odwołać i przełożyć na inny termin. Być może ostatecznie dzisiaj do tego dojdzie i jednak mecz nie zostanie rozegrany i za ten typ będzie zwrot ale póki co takich informacji jeszcze nie ma więc trzeba próbować, bo kurs wyborny jak na takie wieści z zespołu Lusitanos. W zespole tym odnotowano 22 przypadki zachorowania na covid-19. Aż 18 zawodników i 4 osoby ze sztabu szkoleniowego. No z tyloma zakażeniami to nie wiem jak tutaj ma dojść do rozegrania tego spotkania. Bardzo dziwne, że władze związkowe nie chcą tego spotkania odwołać i przełożyć na kiedy indziej ale jak piszę może do tego dzisiaj dojść. Jeżeli jednak to się nie stanie to bez wątpienia nie widzę tutaj pozytywnego wyniku dla gospodarzy. Będą oni musieli się posilić w takim wypadku też juniorami. Więcej o tej sytuacji możecie przeczytać pod tym linkiem:
https://www.foot-national.com/natio...e-la-federation-francaise-de-football--800170
0-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka nożna - Francja, National
Godzina: 19:00
Spotkanie: Paris 13 Atletico - US Orleans
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Zespół gospodarzy zajmuje 16 miejsce w tabeli (18 drużyn) i znajduje się w strefie spadkowej. W meczach u siebie ma na koncie 3 remisy i 1 porażkę. Orleans z kolei jest na miejscu 11 i na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki. W normalnych okolicznościach nie grałbym tutaj na wygraną drużyny z Paryż, bo są dla mnie zespołem słabszym od swego dzisiejszego rywala ale akurat w tym momencie po stronie gości jest bardzo wiele absencji jeżeli chodzi o podstawowy skład i dzisiaj myślę, że nadarza się szansa na pierwsze zwycięstwo gospodarzy w tym sezonie przed własną publicznością. Orleans jest zdziesiątkowany kontuzjami oraz zawieszeniami za kartki i próbuję tutaj pograć za drużynę z 13 dzielnicy Paryża.
Absencje w Orleans:
obrońcy Mambo (10 występów w tym sezonie, 1 gola na koncie), Saint-Ruf (10 występów w tym sezonie), Solvet (3 występy w tym sezonie) i Agounon (2 występy w tym sezonie), pomocnik Ndiaye (8 występów w tym sezonie) i napastnicy najlepszy strzelec w zespole Fortune (9 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Halby-Toure (4 występy w tym sezonie), Dabasse (4 występy w tym sezonie) i Akassou (3 występy w tym sezonie)
Po stronie gości poważne braki tak w obronie jak i w formacji ofensywnej. Po takich kursach i absencjach u gości próbujemy tutaj w stronę zespołu ze stolicy Francji
0-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris 13 Atletico - FC Borgo
Typ: 2
Kurs: 5,45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221209_104254.jpg
Oba zespoły znajdują się w dole ligowej tabeli i są zagrożone spadkiem. Atletico u siebie ma na koncie 5 remisów i 1 porażkę, natomiast ich rywal z Korsyki na wyjazdach to póki co najgorzej grająca drużyna z całej ligi notując 2 remisy i 4 porażki. Ten mecz jest zatem szansą dla którejś z drużyn na przełamanie i wygranie wkoncu albo gospodarzy u siebie albo FC Borgo na wyjeździe. Ja próbuję tej drugiej opcji czyli grania na wygraną gości. Kursy w tym meczu wedlug mnie mocno przesadzone. Na zespół z Paryża jest kurs jakby byli w górnej cześci tabeli a tymczasem oba zespoły są na dole obok siebie. Gospodarze swój skład w głównej mierze opierają na wychowankach, natomiast w Borgo jest to mieszanina wychowanków i graczy ściągniętych z innych zespołów. Na papierze zespołem teoretycznie mocniejszym wydają mi się właśnie goście, którzy mają kilku ciekawych piłkarzy w składzie jak Duku czy Zahibo. Dziwi mnie, że ten zespół jest tak nisko i tak słabo sobie radzi. Może brakuje lepszego zgrania albo dogadywania się na boisku nie wiem, bo na papierze dość ciekawie ten zespół wygląda. Nie wiem jak z absencjami w obu ekipach nie doczytałem nigdzie ale chyba to nie jakieś poważne problemy kadrowe u gości sa wyznacznikiem tych kursów. Oba zespoły wydają się być wyrównane względem siebie z małym wkazaniem na gości ale to tylko i wyłącznie moja ocena. Ja po tych kursach wolę zdecydowanie iść w stronę FC Borgo, bo osobiście nie widzę tak wielkiej różnicy między zespołami i jak dla mnie kursy tutaj powinny być bardziej wyrównane jeżeli nawet nie takie same na obie drużyny.
4-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dijon FCO - Stade Lavallois
Typ: 1
Kurs: 2,17
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221226_094446.jpg
Dijon do tej pory w meczach na własnym stadionie zanotował 2 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki natomiast zespół Laval na wyjazdach ma na końcie 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Wyżej w ligowej tabeli są goście tego spotkania ale ja tutaj próbuję na zespół Dijon. Laval przyjedzie na to spotkanie mocno osłabiony zarówno w defensywie jak i ofensywie.
Absencje w Dijon:
obrońca Benchaa (1 występ w tym sezonie), pomocnik Etoga (bez występu) i napastnicy Camara (14 występów w tym sezonie) i Tchaouna (8 meczy w tym sezonie)
Absencje w Laval:
obrońcy Tavares (14 występów w tym sezonie), Balde (9 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie), Goncalves (9 występów w tym sezonie) i Diaw (8 występów w tym sezonie, 2 gole na końcie), pomocnicy Ferhaoui (8 występów w tym sezonie) i Tapoko (4 występy w tym sezonie) i napastnicy najlepszy strzelec zespołu Maggiotti (15 wystepów w tym sezonie, 7 goli na końcie) i Nsimba (3 występy w tym sezonie)
Goście przyjadą mocno osłabieni bez wielu ważnych graczy bloku defensywnego i bez swojego najlepszego strzelca a także gracza, który przy wielu golach asystował Maggiotta. To są bardzo poważne braki w składzie i próbuję w takim razie pograć tutaj na Dijon, który wprawdzie do tej pory bez rewelacji ale liczę, że po przerwie lepiej się zaprezentuje. W sparingach nieźle się prezentowali i liczę, że zespół ten się przebudzi a przynajmniej w tym meczu z tak osłabionym rywalem wygra. Więcej o osłabieniach w drużynie gości i powołaniach na ten mecz moŻecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:
https://www.stade-lavallois.com/j16-le-groupe-tango-pour-le-deplacement-a-dijon/
5-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Saint Etienne - Stade Lavallois
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230110_141258.jpg
Gospodarze u siebie mają na końcie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, natomiast Laval na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. St. Etienne po spadku z Ligue 1 w tamtym sezonie rozczarowująco gra również w Ligue 2 i póki co zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Trzeba by zacząć wygrywać w końcu, bo zespół, który miał walczyć o powrót do elity, może w przyszłym sezonie grać o powrót do Ligue 2 co byłoby dużą niespodzianką i sporym zjazdem po pochylni w dół. Ja dziś pogram w stronę gospodarzy, bo Laval w ostatnim czasie ma sporo problemów kadrowych i w ostatnich dwóch meczach mocno się to odbiło. Najpierw przegrali na wyjeździe z Dijon 0-5 a w ostatniej kolejce u siebie z Amiens 0-3. Dziś również zabraknie graczy, których w tych dwóch poprzednich meczach zabrakło a bez nich drużyna ma problemy zarówno z tyłu jak i nie ma kto zdobywać bramek. Na ten moment to najlepszy przeciwnik dla St. Etienne na wygranie i przełamanie się wreszcie. Jeżeli z tak osłabionym rywalem nie wygrają to ja nie wiem jak oni chcą opuścić strefę spadkową i utrzymać się w lidze.
Absencje w St. Etienne:
obrońcy Mouton (14 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie), Palencia i Bakayoko (obaj po 9 występów w tym sezonie), pomocnik Monconduit (7 występów w tym sezonie) i napastnik Gautier (1 występ w tym sezonie)
Absencje w Laval:
obrońcy Baudry (15 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie), Tavares (14 występów w tym sezonie), Balde (9 występów w tym sezonie, 1 gol na końcie), Goncalves (9 występów w wtym sezonie), Diaw (8 występów w tym sezonie) i Duterte (7 występów w tym sezonie) i napastnicy najlepszy strzelec w drużynie Maggiotti (15 występów w tym sezonie, 7 goli na końcie) i Nsimba (3 występy w tym sezonie)
Dla Saint Etienne to ogromna szansa na zdobycie 3 punktów bo trafia im się w tym momencie bardzo osłabiony przeciwnik w defensywie a do tego nie zagra ich najlepszy strzelec z przodu. Gospodarze tego meczu wzmocnili się pozyskaniem napastnika Charbonniera, który powinien dać lepszą jakość z przodu. Liczę dziś na "zielonych".
1-0
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Le Havre - Sochaux
Typ: Le Havre wygra + poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,65

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Spotkanie na szczycie tabeli Ligue 2 - liderujące Le Havre zmierzy się z zamykającym podium Sochaux. Obydwie ekipy dzieli 6 punktów i z pewnością goście postarają się zmniejszyć tę różnicę - do Ligue 1 promocję dostają dwa pierwsze zespoły w tabeli. Ja natomiast stawiam na gospodarzy, którzy w tym sezonie przegrali na razie tylko jedno z 17 spotkań, zwyciężając 10 razy i remisując sześciokrotnie.
Na własnym stadionie Le Havre wygląda znakomicie. W lidze nie przegrali jeszcze żadnego meczu, a w ostatnich 4 spotkaniach nie stracili nawet bramki. Sochaux również gra dobrze na swoim stadionie, jednak na wyjazdach wyglądają bardzo przeciętnie. Ostatni mecz w delegacji wygrali we wrześniu, a od tamtej pory zanotowali 3 porażki i remis. Myślę, że nie będzie to łatwe spotkanie dla gospodarzy, ale logika podpowiada, że powinni wygrać. Dla podbicia kursu dorzucam poniżej 3,5 bramki. Ostatnie 5 meczów Le Havre to under 3,5, jeśli chodzi o mecze Sochaux to 4/5. W meczach bezpośrednich under padał w ostatnich 4 z 5 spotkań i myślę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Amiens Sporting Club - Football Club de Metz; 06/02/2023; 8:45 PM; Stade de la Licorne

Wygrana Metz @ 2.73 | t o t a l b e t 1/10 0:2

Obie ekipy jeszcze nie przegrały od czasu wznowienia rozgrywek po Mistrzostwach Świata, z tym, że Metz ma trochę lepszy bilans - 3w/3r. Metz to ekipa, która zaliczyła spadek z Ligue 1 i w przewidywaniach przedsezonowych była nawet wymieniana w gronie faworytów do wygrania Ligue 2, no ale rzeczywistość zweryfikowała trochę mocarstwowe zapędy Metz. FC Metz obecnie zajmuje 6. lokatę w tabeli (tylko lepszym stosunkiem bramek zdobytych do straconych). Ekipa gospodarzy - Amiens - jest na 7. miejscu (i ma idealnie taki sam bilans w/r/p jak Metz). Ten sezon jest sezonem przejściowym, ponieważ tylko 2 zespoły awansują z L2 do L1, a cztery spadają z L1 - Od następnego sezonu L1 będzie liczyć 18 zespołów. Tą drogą pójdzie też L2 - w sezonie 2023/2024 cztery kluby zostaną zdegradowane z L2, a z trzeciej ligi do drugiej będą awansować dwa. Jest to pokłosie trudności francuskiej piłki nożnej po zerwaniu umowy sprzedaży praw telewizyjnych z Mediapro. Dlaczego idę dzisiaj w win Metz? Amiens u siebie nie mogą wygrać, w Ligue 2, od prawie czterech miesięcy (od 8 października, kiedy to pokonali Dijon) - dalej w lidze Metz na wyjazdach ma niezłą formę ostatnio - trzy kolejne wygrane zostały niespodziewanie przerwane w przedostatniej kolejce przez Valenciennes (mecz zakończył się remisem 1:1 (podobnie jak starcie w ostatniej kolejce w Metz - z Rodez)). Dla mnie ekipa z Metz jest tą zdecydowanie bardziej doświadczoną (nawet na poziomie L1) i powinna dzisiaj sięgnąć po 3 punkty na Stade de la Licorne. W pierwszym starciu obu ekip, w Metz, było 3:0 dla Metz i myślę, że Amiens będzie dzisiaj baaardzo zdeterminowane do wygrania tego starcia, ale suma-sumarum polegnie - Metz powinno Ich wypunktować, jak dla mnie. Trzeci mecz Metz z rzędu bez wygranej? Mam nadzieję, że nie. Jak myślą o awansie w przyszłym sezonie do Ligue 1 muszą zająć drugie miejsce na koniec sezonu, do którego już tracą 6 punktów (z jednym mniej meczem rozegranym).
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: AS Saint Etienne - Dijon FCO
Typ: 2
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230211_044632.jpg
Gospodarze u siebie mają bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 4 porażek, natomiast Dijon na wyjazdach ma do tej pory bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 7 porażek i jest to najgorszy bilans z calej ligi. Według mnie kursy powinny być bardziej zbliżone ale buki chyba dalej są pod magią nazwy St. Etienne w tej lidze i według mnie za bardzo ten zespół faworyzują kursami. Rozegrano już 22 kolejki i trzeba jasno przyznać, że St. Etienne będze walczyć o uniknięcie degradacji. Zespół, który miał walczyć o powrót do Ligue 1 musi bronić się przed spadkiem z ligi. Tu już magia tej nazwy powinna dawno się skończyć, bo ta drużyna nie gra nic specjalnego i to zespół walczący o utrzymanie się a nie o awans czy o czub tabeli. Owszem Dijon też bez formy z trzema porażkami z rzędu i najgorszym wyjazdowym bilansem z całej ligi ale mam wrażenie, że w tym momencie dostali najlepszego rywala do przełamania się. W zespole gospodsrzy presja jest ogromna i ewidentnie piłkarze sobie z nią nie radzą. Tak po prawdzie to też w St. Etienne nie ma też nie wiadomo jakich nazwisk. Fakt Ci piłkarze co są to jednak można by się spodziewać, że wywindują drużynę wyżej niż miejsce na którym jest ale jak wspomniałem tam jest duża presja i piłkarze po prostu sobie z tym nie radzą a będzie coraz większa jak im tak dalej będzie szło. Ja tutaj wolę zaryzykować, bo z przodu Dijon w ofensywie ma też ciekawych graczy, jedynie czego się boję to gry w defensywie w rym meczu, bo jest kilka problemów przed tym meczem. Nie zagrają obrońcy Traore (19 występów w tym sezonie), Thioune (15 występów w tym sezonie), Ngouyamsa (11 występów w tym sezonie) i Rocchia (9 występów w tym sezonie) ale mimo wszystko zaryzykuję tutaj i postawię na Dijon, bo ten St. Etienne mnie wogóle nie przekonuje i goście są w stanie tutaj wygrać i się przełamać.
2-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Annecy FC - Dijon FCO
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230506_110659.jpg
Annecy u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 3 remisów i 6 porażek, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 4 remisy i 10 porażek. Wprawdzie Dijon na wyjazdach słabo sobie radzi ale w tym meczu zagram na nich. W ostatnich tygodniach Annecy znaczna obniżka formy, natomiast Dijon poprawił znacząco grę. Do tego to już końcówka sezonu i goście tego meczu po prostu muszą dzisiaj powalczyć o pełną pulę 3 punktów. Zostało już tylko 5 kolejek i Dijon do pierwszego niezagrożonego spadkiem zespołu traci 3 punkty a jest to właśnie Annecy. Nie mogą sobie goście dzisiaj pozwolić na porażkę i dla nich najlepiej jakby wygrali, bo wtedy będą w takim samym położeniu co ich dzisiejszy rywal a może nawet i Valenciennes. Patrząc na papierze to kadrowo Dijon zwłaszcza w obronie ma dużo bardziej doświadczony zespół i wierzę, że ich obrońcy wiedzą dużo lepiej jak sobie radzić w końcówce sezonu w takich sytuacjach w jakiej teraz się znajdują. Również ofensywnie jakościowo moim zdaniem do goście lepiej się na papierze prezentują. Ogólnie Dijon to nie jest drużyna na spadek no ale nie wiodło im się cały sezon, kontuzje, absencje i znaleźli się w sytuacji nie do pozazdroszczenia ale mają taki zespół, że myślę że wybrną z tego i utrzymają się w lidze. Pierwszy krok muszą postawić dzisiaj i wygrać to wyjazdowe spotkanie.
1-1
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
coś się dzieje w krainie musztardy , juz kurs spadł na 2,14, a granie x2 za 1,28 średnio mi sie widzi liczyłem chociaż na 1,4
 
maarcin14 652,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajaccio - Bordeaux
Typ: 1X
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, dziś jest poniedziałek 21 sierpnia, zaczynamy kolejny tydzień. Mój kolejny typ pochodzi z drugiej ligi francuskiej, gdzie dziś zostanie rozegrane jedno spotkanie. O godzinie 20:45 zagrają Ajaccio oraz Bordeaux. Bukmacherzy za faworyta uznają drużyną gości, ja natomiast zdecydowałem się typować remis lub wygraną gospodarzy. Ajaccio od 7 spotkań nie doznało porażki. Poprzedni sezon zakończyli zwycięstwem 1:0 nad Marsylią. Ogólnie sezon skończyli na 18 miejscu, dlatego zostali zdegradowani do Ligue 2. Mimo spadku wyniki sparingów przygotowujących do nowego sezonu napawają optymizmem, Ajaccio rozegrało 4 sparingi, wszystkie wygrali, a były to 2:0 z Pau, 1:0 z Caen, 2:0 z Furiani Agliani i 2:1 z Paris. Ajaccio również dość obiecująco zaczęło sezon 2023/2024. Na inaugurację zremisowali 1:1 z Rodez, by w drugiej kolejce pokonać na wyjeździe 1:0 Quevilly-Rouen. Bordeaux zakończyło poprzedni sezon na 3 pozycji, a więc zabrakło bardzo niewiele do awansu do Ligue 1. Przygotowując się do aktualnych rozgrywek Bordeaux grało 5 sparingów, 2 wygrali, 2 zremisowali i raz przegrali. Sezon zaczęli od wysokiej porażki 0:3 z Pau. Drugi mecz natomiast Bordeaux wygrało, ale tylko 1:0 z Concerneau, a jest to ekipa która raczej będzie plasować się na dole tabeli. Myślę, że stać Ajaccio dziś na punkty, typuję remis lub wygraną gospodarzy.
 
maarcin14 652,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nancy - Red Star
Typ: Red Star DNB
Kurs: 1.64
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Witam, w środę 11 października kolejny dzień, gdy oferta na zakłady piłkarskie nie rozpieszcza, ale już od czwartku czekają nas między innymi mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy. Zanim to nastąpi, to zostanie rozegrane kolejka na 3 poziomie rozgrywkowym we Francji, lidze National 1. Przed nami 9 spotkań, 2 z nich rozpoczną się o 19:30 natomiast pozostałe 7 o 21. Wybrałem jeden mecz z 21, który dotyczy mojej analizy, a jest to spotkanie Nancy z Red Star. Typuję tu wygraną gości, w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Red Star jest to aktualny lider tabeli, rozegrał 9 spotkań i wygrał z nich aż 8, tylko raz ponosząc gorycz porażki. To daje tej ekipie 24 oczka i aż 7 punktów przewagi nad drugim Chamois. Red Star ma bilans bramkowy 18:8, i aktualnie ma serię 7 wygranych meczy z rzędu. W sparingach przed tym sezonem również Red Star osiągał dobre wyniki. Nancy natomiast przegrał ostatnie 3 mecze ligowe z rzędu, i w dodatku nie zdobył w nich nawet bramki. Ewidentnie coś się zacięło w tej ekipie, dlatego doszukuję się tu szans dla gości. Obie drużyny mierzyły się w poprzednim sezonie dwa razy, i dwa razy wygrywało Red Star, kolejno u siebie 1:0 i aż 4:1 na wyjeździe. W tym spotkaniu ponownie typuję wygraną Red Star, ale w przypadku remisu mamy zwrot. Powodzenia !
 
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nancy - Red Star
Typ: Red Star
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś z racji słabej oferty w oko wpadło mi spotkanie francuskiej National 1 w którym to zagrają zespoły Nancy i Red Star. Gospodarze zajmują 12 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 11-10. Nancy po dobrym początku sezonu odnotowali 3 porażki pod rząd i dziś ciężko będzie im przełamać tą serię, ponieważ zagrają z liderem. Przyjezdni drużyna Red Star zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 24 punktów mając na koncie 8 zwycięstw i 1 porażkę strzelając przy tym 18 bramek i tracąc 8. Przyjezdni mają serię 7 kolejnych meczy zwycięskich, i dziś patrząc na dyspozycję gospodarzy są na dobrej drodze, aby przedłużyć ta serię.
 
Do góry Bottom