>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi europejskie 2022/23

Status
Zamknięty.
deepred 664,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy ze wszystkich koszykarkich lig europejskich. Zachęcam do merytorycznej dyskusji.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 17:00
Spotkanie: Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Manisa Büyükşehir Belediyespor (włącznie z dogrywką)
Typ: handicap 2 (+6.5)
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Pierwsze spotkanie obu drużyn po pauzie spowodowanej meczami eliminacyjnymi do mistrzostwa świata reprezentacji. Obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli i spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania na styku. Próbuję pograć w stronę gości z handicapem, bo myślę, że wynik będzie na styku i jeżeli nie wygrają to też nie przegrają większą różnicą jak 6.5 punkta i wtedy ten handicap załatwi sprawę. Tak na dobrą sprawę to nawet myślałem tutaj bardziej zaryzykować i zagrać na gołe zwycięstwo gości ale ostatecznie wybrałem bezpieczniejszą opcję. W czasie tej przerwy na mecze reprezentacji drużyna z Manisy zakontraktowała dwóch solidnych graczy Raymara Morgana i Wayne Saldena, którzy powinni podnieść jakość gry. Oczywiście potrzebują czasu na zgranie sięz nowym zespołem ale odbyli już pierwszy trening i myślę, że to dobre wzmocnienie dla tej drużyny. W samym klubie zresztą mocno w nich wierzą o czym możecie poczytać poniżej:
https://manisabbsk.com.tr/30978/potanin-tarzanlari-denizli-deplasmanina-hazirlaniyor.html
U gospodarzy również małe zmiany. Zespół opuścił Chad Brown a dołączył Johnny Hamilton. Dla mnie oba zespoły są dość wyrównane względem siebie i nie spodziewam się tutaj zwycięstwa, którejś z drużyn większą ilością punktów jak ten handicap, który gram na gości. To powinien być dość wyrównany mecz a jak ktoś lubi ryzyko to może spróbować tutaj pograć na Manisę, bo widzę jakieś szanse na wygraną gości.
95-79
 
Ostatnia edycja:
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Hiszpania ACB Real Betis-Real Madryt 1p. 2@1,32 26-39
Grecja ESAKE Panathinaikos(-8,5) - Paok Saloniki 1@1,27 87-63
Turcja Super Ligi Galatasaray(-5,5) - Fenerbahce 2@1,20 91-97
AKO@2,01 Fortuna

Dzisiaj taka zbiorówka.
Jak nie postawić na Real Madryt? Real Betis w tym sezonie wygrał tylko jeden mecz z Manresą. Zaliczyli jedną dogrywkę w meczu z Baskonią (I połowę meczu Baskonia wygrała). Dlaczego obstawiam I połowę? Bo wyższy kurs.
W lidze greckiej Panata przegrała jeden mecz, to ten pierwszy mecz sezonu. Potem cztery kolejne wygrywali różnicą 10 lub więcej. W dwóch poprzednich sezonach Panata zaliczyła tylko dwie porażki w sezonie zasadniczym, stąd najbliższego meczu raczej nie powinni przegrać, tym bardziej, że przeciwnikiem jest ligowy średniak ze stosunkiem 4-3. Skoro Panata gra u siebie, presja kibiców doda sił.
Co do Turcji, to derby Stambułu. Fener w lidze jeszcze nic nie przegrał. W Eurolidze z jedną przegraną w Barcelonie. Galata ma na koncie już cztery porażki. Zatem trzeba popróbować na Fener, dla bezpieczeństwa z podpórką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +816
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Francja LNB Le Mans-Monaco 2@1,56 81-90
Turcja Super Ligi Besiktaś-Fenerbahce 2 zw. razem z dogrywką@1,17 72-81
AKO@1,83 Fortuna

Na Monaco stosunkowo spory kurs. Chyba dlatego, że dwa ostatnie ligowe spotkania euroligowcy przegrali. Trzecia przegrana to już by była przesada na zespół, który ma 7 zwycięstw na 10 meczów w Eurolidze. Le Mans to ekipa, która w LNB albo się łapie do play off, albo jest trochę poniżej ósemki. Stawiając na La Roca, stawiam na to, że podejdą ambicjonalnie i na trzecią porażkę pod rząd sobie nie pozwolą. Nie będzie miało raczej znaczenia, że jeden Amerykanin ze składu nie zagra, za duży rooster na warunki LNB.
Fenerbahce nadrabia zaległości na swoim terenie, zagrają po dwóch dniach kolejny mecz derbowy, tym razem z Besiktaśem. Co do Fenerbahce, proszę spojrzeć na mój wpis pięterko wyżej. W ostatnim meczu Galata z nimi powalczyła, wygrała nawet pierwszą połowę. Zadecydowała ostatnia kwarta. Świetny mecz zagrali w Galacie Ennis i Bost.
Besiktaś tylko 2 wygrane na 7 meczów. Skoro Besiktaś ograł Galatę miesiąc temu, a są to derby, wezmę lekką podpórkę.
Uwaga, pewnym zagrożeniem może być jutrzejszy mecz Monaco z ASVEL w Eurolidze o 20.00 i Obradović może udziwnić skład i rotacje!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +643
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Finlandia, Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tapiolan Honka Espoo - Korihait Uusikaupunki
Typ: 1 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,35
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Drużyna Korihait już w tamtym sezonie była najgorszą z całej ligi zajmując na koniec ostatnie miejsce z zaledwie 6 wygranymi w 44 spotkaniach. Może Honka w tym sezonie też nic wielkiego narazie nie gra ale tutaj powinni sobie poradzić. Zakontraktowali niedawno amerykanina Trippa, który już jest dużym wzmocnieniem dla zespołu. W wyjazdowym spotkaniu z Lahti był najlepszym graczem na parkiecie zdobywając 33 punkty, 6 zbiórek i 3 asysty. Dzisiaj liczę również na jego dobry występ tym bardziej, że z kolei w ekipie Korihait prawdopodobnie nie zobaczymy jednego z najlepszych graczy w drużynie Bośniaka Sarcevicia, który zmaga się z urazem i dzisiaj jest bardzo mało prawdopodobne by zagrał. Bez tego zawodnika nie widzę tutaj większych szans na wygraną gości. W ostatnich pięciu spotkaniach między tymi zespołami 5 razy wygrywał zespół Tapiolan i dzisiaj myślę, że wygra szósty raz z rzędu z tą drużyną. Korihait to najsłabszy zespół tej ligi i bez jednego z lepszych zawodników w składzie nie daję mu tutaj większych szans. Z nim na parkiecie byłoby trudno a bez niego prawdopodobieństwo porażki wzrasta jeszcze bardziej. Gospodarze z nowym bardzo dobrze zapowiadającym się zawodnikiem Trippem powinni tutaj bez większych problemów wygrać. Kto woli wyższe kursy może poprobować wygranej gospodarzy z różnymi wariantami handicapów. Więcej o tym spotkaniu i wypadnięciu Sarcevicia możecie poczytać na oficjalnej stronie drużyny Korihait, link poniżej:
http://www.korihait.fi/uutiset/ennakko-things-are-getting-serious/
80-73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +979
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Partizan-Budućnost 1@1,35 106-77
Monaco(5,5) -Ada Blois 1@1,18 88-70
Anadolu(-5,5)- Pinar 1@1,26 111-112(90-90)
Gaziantep-Fenerbahce 2@1,27 68-76
AKO@2,55

Dzisiaj taka tasiemka. Dla mnie ASVEL wczoraj nie był faworytem w Betclic LNB i poległ z Limoges, które fajnie pogrywa. Dzisiaj typuję, że euroligowi roosterowi mocarze na tle swoich krajowych przeciwników, będą wygranymi.
  • na Partizana, na ten moment w ABA jest mocna w Belgradzie tylko Czerwonka
  • La Roca i ASVEL co roku kilka meczów przegrywają w LNB, bo we Francji są naprawde fajne zespoły, gospodarze meczu na tle Ada Blois mnie przekonują
  • Anadolu gra u siebie i stąd ta przewaga punktowa, chociaż na wyjeżdzie też bym na nich stawiał
  • a Fenerbahce, nie błysnął na tle Realu, ale na drugą porazkę z rzędu sobie nie pozwolą
Bez rozpisywania się:
Lenovo(-4,5)-Fuenlabrada 1@1,18 97-72
Real(-4,5)-Valencia 1@1,70 79-62
AKO @2,01 Fortuna

Drużyna z wysp lideruje, mocna dotąd była na nich ekipa mojego rodaka Jasikieviciusa. Zatem trudno o inny typ.
Real może mieć trudny mecz. Valecia potrafi walczyć, czemu dała wyraz parę dni temu w Belgradzie. Niemniej Real potrafił ograć ekipę Mumbru dwa tygodnie temu, moga też ograć ich u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +598
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Grecja ESAKE
Olympiacos-Panathinaikos(+12,5) 2@1,46 68-66
Puchar Francji
Antibes-Paris 2@1,42 95-84
AKO@2,07

Olympiacos ma chyba jakiś sposób na Panatę, ostatnie osiem meczów wygrali z Ateńczykami, czy to u siebie, czy na wyjeździe. Panata wygrała z Olypiacosem rok temu.
Ostatni ich mecz, dwa miesiące temu, to zwycięstwo na Rodos Olympiacosu 67-52 w superpucharze Grecji. Od tamtej pory w Panacie zaszły pewne zmiany, tzn. doszedł punktujacy Bacon (nie rzucił mniej niż 14 oczek w meczu) oraz wyzdrowiał rozgrywający Wolters i gra się poprawiła. Mati praktycznie przestał rozgrywać, ponieważ jak nie było Woltersa robił to na zmiany z Lee. Z ostatnich informacji do Panaty wraca Nikos Pappas (ten, który swego czasu miał kontarkt z Zastalem). Nie wiem, czy bedzie istotnym wzmocnieniem, ale kontuzjowany jest Grigonis, a przypuszczalnie zagra lepiej niż bracia Kalatzakis.
Przewiduję, że mecz będzie bardziej wyrównany niż dwa miesiące temu. Nie wykluczam, że Panata może spróbować nawet wygrać. Fajnie zagrali z Grunwaldem, mieli ten mecz praktycznie pod kontrolą. Litwini doszli Panatę na kilka punktów w ostatniej kwarcie, hala ożyła i pomagała, ale na Ateńczyków to było za mało. Odwrotnie było z Olympiacosem, którym w drugiej połowie zabrakło cierpliwości.

Co do Francuzów, mecz pucharowy. Antibes to ekipa Pro B, czyli drugiej ligi francuskiej. Paris to beniaminek LNB, który awansował do najwyższej klasy. Antibes radzi sobie, jest na drugim miejscu w Pro B ze stosunkiem 6/2. Paris, który istnieje od trzech lat, radzi sobie w LNB, stosunek 4/7. Paris gra w Eurocupie, potrafił ograć Hamurg, Turk Telecom, Trento to raczej z drugoligowym Antibes powinni sobie poradzić.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Litwa - LKL
Godzina: 17:00
Spotkanie: BC Prienai - BC Siauliai
Typ: 1 (włącznie z dorywką)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Superbet
Analiza
Tabela:
kup.jpg
Gospodarze tego meczu jeszcze w tym sezonie nie wygrali notując 11 porażek we wszystkich 11 meczach. Ja jednak zagram dzisiaj na ich zwycięstwo. Popularni "Labas Gas" w ciągu ostatniego miesiąca mocno się zmienili. Do zmian doszło zarówno w sztabie trenerskim, jak i drużyna ma nowego prezesa jak również została wzmocniona nowymi graczami. Z meczu na mecz powinno to teraz lepiej w dużynie Prinai funkcjonować i dzisiaj w ich meczu z Siauliai próbuję pograć na ich wygraną. Oczywiście nowi gracze od razu się z mety nie wkomponują do nowego zespołu i nie będą zdobywać nie wiadomo ile punktów ale mimo wszystko widzę tutaj szansę na pierwszą wygraną w sezonie i próbuję. To zmiany w ich szeregach:

kup2.jpg
Ciekawi to gracze, myślę, że mogą być to spore wzmocnienia dla tego zespołu i zobaczymy jak z nimi w składzie drużyna dzisiejszych gospodarzy będzie sobie radziła. Więcej o tym możecie poczytać na oficjalnej stronie zespołu:
https://bcprienai.lt/naujienos
Jak ktoś nie chce ryzykować gołej wygranej na Prienai to może popróbować jakiś handicapów dodatnich na ich wygraną po mniejszych kursach. Ja próbuję tutaj pełnej puli na gołą wygraną gospodarzy.
63-81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy, Serie A2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pallacanestro Nardo - Fortitudo Bologna
Typ: 1 (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230104_095024.jpg
Nardo u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 3 porażek, natomiast ich rywal z Bolonii na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo i 6 porażek. Goście tego meczu ewidentnie nie radzą sobie na wyjazdsch a dzisiaj wystąpią jeszcze osłabieni brakiem Aradori i Nianga a pod znakiem zapytania stoją występy Fantinelli, Italiano i Bordi. Nardo na ten moment wydaje mi sie być zespołem mocniejszym do tego zagra u siebie z zespołem, który do tej pory na wyjazdsch nie błyszczał i tutaj raczej też na jakiś przebłysk bym nie liczył, bo ma swoje problemy kadrowe. Gospodarze tego meczu wygrali u siebie z liderem ligi Forli i na wyjeździe z wiceliderem Baltur Cento tak więc potrafią dobrze zagrać i w tej lidze są w stanie wygrać z każdym. Fortutido na to spotkanie osłabione, do tego na wyjazdach im się nie wiedzie więc próbujemy na Nardo.
Więcej o problemach w Fortutido i zapowiedziach na ten mecz możecie poczytac na tych stronach, linki poniżej:
https://m.pianetabasket.com/serie-a2/a2-fortitudo-bologna-aggiornamento-dall-infermeria-265544

https://www.fortitudo103.it/la-fortitudo-inizia-il-2023-con-lostica-trasferta-di-lecce-contro-nardo/
73-90
 
Ostatnia edycja:
LAKosikOfficial 30,4K

LAKosikOfficial

Użytkownik
Cztery poprzednie mecze padły łupem dzisiejszych gospodarzy, różnica dwóch meczów pomiędzy ekipami w tabeli, okupują dolną tabelę. H2H zwiastuje dobrze, sam kurs także wygląda zachęcająco na gospodarzy FSM @2,55. Jakiś handicap czy coś także wskazane.

Na minus dobra forma Paryżan, ale gdzie tu można się wywalić jak nie na najgorszej ekipie w lidze :cool:

65-72
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Turcja
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tofas- Bursaspor
Typ: Tofas z dogrywka
Kurs: 1,99
Bukmacher: Etoto
Analiza: Goście przystąpią do tego meczu jako delikatni faworyci, a jest to spowodowane bardzo dobrym sezonem jaki rozgrywa Bursaspor, czyli jak narazie 4 miejsce w ligowej tabeli po 13 kolejkach. Tofas to druzyna mocno nieprzewidywalna, mimo że grają w kartkę i zajmują dopiero 9 miejsce, nie dające nawet gry w Play Off to potrafią przegrać z drużyną z końca tabeli by za chwilę wygrać z murowanym faworytem. Gospodarze na ostatnie 5 meczów, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wygrali tylko 1 ze słabym Petkim Spor. Bardzo ważna statystyka która najbardziej zachęca mnie do pobrania typu na gospodarzy to ich mecze domowe. Jak narazie w tym sezonie zagrali na własnym parkiecie 6 spotkań i przegrali tylko 1. Dokładając do tego fakt że z dzisiejszym rywalem 2 ostatnie mecze również przegrali, uważam że będzie duża mobilizacja na ten mecz. Trzeba zacząć punktowac, a goście mimo bardzo dobrego początku sezonu są do ogrania.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Napoli-Milano

Z pozoru powinien byc blow out,ale Milano jest duzo slabsze,niz w zeszlym sezonie.Z Oly w pt az 21 strat.Napoli wiadomo teoretycznie duzo slabsze,ale h2h pokazuje,ze Milano w goscinie ma ciezko.Granie 2x w tygodniu,tez z pewnoscia robi swoje.Napoli ostatnio baty,ze Scafati,ale uwazam,ze dzis sie postawia

Napoli 5 ➕
Napoli+11 1,83 ➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +836
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Studentski-Zadar

Troche nie rozumiem tych spadków,na gospodarzy.Zadar jest drużyna lepsza,owszem ostatnio baty od Partizanu i wpadka z Cibona,ale wciąż wyżej w tabeli od gospodarzy,którzy mam wrażenie u siebie grają ostatnio ponad stan.Rok temu Studentski rozgromił Zadar,w domu,ale trafili wtedy aż 17z 30 prób za 3,co zrobiło różnice.Dzisiaj spodziewam się walki ze strony gości,po tych dwóch wtopach,a,ze we wrześniu rozgromili u siebie dzisiejszych rywali to szanse sa

Zadar 2,25➖➖➖➖
Zadar+3,5 1,85➕

co za żenada,multum akcji 2+1 podarowanych o runie 6-20 w Q3,już nie wspomne.Powinni to wygrać,ale dali ciała.
Być lepszym na dechach (+12),mieć lepsza skuteczność za 2,prawie taka sama za 3 i przerżnąć mecz,to trzeba umieć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pyrinto-KTP 1 1,6 ➕

Pyrinto jest po prostu lepsze,KTP na wyjazdach mega słabe,choć gospodarzy away ostatnio potrafili ograć.Czas na rewanz

ASA-Boulazac 2 1,8➕

ASA gra ponad stan,goście dużo lepsi.ASA ostatnio z Chalonem-14 po Q1, a na koniec+11.Jak gosciw nie dostaną udaru,jak Chalon to powinno być dobrze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kalmar-Upssala➖

Wg mnie zaciety mecz,tu sie szykuje.z kim jak nie z Sasiadami,gospodarze mama szukac pkt.Upssala strasznie w kratke away.

Kalmar+5 1,85

Aalstar-Liege 1 1,75➖

Nie wierze,ze po ograniu Oostende,Liege znowu wygra.Historycznie Aalstar dawalo rade
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Sheffield Sharks-Bristol Flyers

Widze pewna zależność odnośnie ekipy gości,jak typ wejdzie podzielę się,ale wg mnie warto.

Bristol 1,71➕


Bristol-5,5 2,5➕
Sheffield u 69,5 3,25➖

Surrey Scorchers-London Lions

Zaleznosc gospodarzy.

Lions-16,5 1,71➕


Lions wygrają i Surrey u59.5 5,25➖

Vichy Clermont-Lille

Lille,aż tak nie odstaje jak oddają to kursy.Clermont owszem u siebie jadą z każdym,ale aż za dużo tego.Goście powinni się postawić.

Lille+6 1,85➕

Lille 3,00➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +468
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Koszykówka - Serbia, Pierwsza Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sloboda Uzice - Sloga Kraljevo
Typ: handicap 1 (-2.5) (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,52
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230131_100514.jpg
Gospodarze u siebie mają na końcie 4 zwycięstwa i 5 porażek i póki co są najgorzej grającą drużyną w meczach u siebie. Sloga z kolei na wyjazdach zanotowała do tej pory 1 zwycięstwo i 9 porażek. Gościom tego meczu zatem wyraźnie na wyjazdach się nie wiedzie. Ja dzisiaj w tym meczu stawiam na gospodarzy i to z handicapem -2.5, bo myślę, że to idealny dla nich przeciwnik na poprawienie bilansu meczy na własnym parkiecie. Po pierwsze Sloga Kraljevo ma poważne problemy finansowe i to do tego stopnia, że 18 stycznia nie byli w stanie pojechać na wyjazd na mecz z zespolem Tamis przez co zostali ukarani walkowerem z tamto spotkanie. Nie mieli siana na podróż na wyjazd ! Trener tego zespołu podał się do dymisji, graczy poinformowano, że zaległe pensje zostaną im wypłacone w marcu ale czy do tego dojdzie to trudno powiedzieć. W tym zespole z pewnością morale teraz nie jest za wysokie. Jakby tego było mało nie zagrają w tym spotkaniu kapitan zespołu Matovic jak i również Stajcic. Jakby tego było mało to do tego wszystkiego dochodzi napięty terminacz zespołu gości i dla nich będzie to 4 spotkanie w ciągu 9 dni a 3 spotkanie w ciągu 6 dni. Pod tym względem Sloboda miała dużo więcej czasu na odpoczynek i powinna tu być lepiej zregenerowana w pełni sił. Więcej o problemach w zespole Slogi możecie poczytać pod tym linkiem: https://www.srbijasport.net/n/79689/bruka-nevidjena
75-76
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Panthers Schwenningen - Bochum
Typ: Bochum -7.5 dramatyczna 4k.
Kurs: 1.85

Pantery są najgorszą drużyna ligi, z 19 spotkan tylko 4 rozstrzygnęli na swoją korzyść, w ostatnim spotkaniu z równie słabym Leverkusen przegrali różnica aż 21pkt, Bochum wygląda dużo lepiej, na ostatnie 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 porażki, do drużyny dołączylo 2 amerykańskich graczy, Jalen Bradley który jest rozgrywającym i ostatnio grał w Artland oraz TJ Crockett który przeniósł się do Bochum z Tureckiej Antalyi, po tych wzmocnieniach goście powinni poprawiać swoją pozycję w tabeli. W drużynie gospodarzy nie zagra Delante Jones który nie grał już w dwóch ostatnich spotkaniach, jest to najlepiej punktujący gracz Panter oraz Badu Buck. Rotacja gospodarzy będzie naprawdę słaba, co przy wzmocnionej kadrze Bochum powinno okazać się decydujące, ostatni mecz który grali także mieli 3 graczy na zmianę, sądzę że jutro będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Beer Sheva
Typ: Hapoel under 81.5 81-68 spokojny win
Kurs: 1.85

Hapoel grając przeciwko maccabi na ich parkiecie nigdy nie przekroczyło tej linii, w dodatku jutro będą grać bez najlepiej punktującego zawodnika, spodziewam się łatwego zwycięstwa Maccabi, dlatego handi w ich stronę równiez jest dobrym wyborem, jednak under gości wydaje mi się lepszym wyborem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +655
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Bayreuth - Ulm
Typ: Ulm -7.5
Kurs: 1.85

Gospodarze są najgorszą drużyna w lidze z bilansem 3 zwycięstw i 14 porażek, przegrali 5 ostatnich spotkań, jednak w klubie doszło do dużych zmian, największa jest zmiana głównego trenera na Mladena Drijencica, który jest bardzo doświadczonym trenerem, który w Oldeburgu pracował przez 6 lat gdzie zdobył puchar BBL, w ostatnim przegranym spotkaniu z Bonn kontuzji doznał ich najlepszy zawodnik Brandon Childress (17.2pkt) który raczej nie zagra z Ulm, sądzę że parę treningów pod okiem nowego trenera, absencji najlepszego gracza o dobry wynik może być ciężko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom