>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2019/2020

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
PSG - Zagrzeb 
Krótko i na temat, PSG gra o pietruszkę natomiast goście potrzebują zwycięstwa do wyjścia z grupy kurs na gości już spada ja sam pogralem po @25 na Fortunie obecnie już @17.50 myślę, że za 5 warto spróbować do jutra spadnie pewnie do @5-6
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pisałem już o tym w temacie Dyskusji o piłce ręcznej, ale pora zamieścić coś więcej o dokończeniu rozgrywek Ligi Mistrzów
Mężczyzn i Kobiet w sezonie 2019/2020.

W obu rozgrywkach zostanie rozegrane jedynie Final Four, w rozgrywkach Kobiet turniej finałowy został przełożony
z maja na wrzesień. Nie zostaną rozegrane ćwierćfinały, po których miały zostać
wyłonione cztery najlepsze ekipy, przez co w Final Four wezmą udziały drużyny, które
zajęły pierwsze dwa miejsca w Grupach I i II, a są nimi:

- Metz Handball
- Team Esbjerg
- Gyori Audi ETO KC
- Brest Bretagne Handball


Final Four mężczyzn został przełożony z maja na grudzień. W przypadku tych rozgrywek, nie zobaczymy nie tylko ćwierćfinałów,
ale też wcześniejszej rundy, przez co w Final Four oglądać będziemy:

- Barce
- Paris Saint-Germain
- THW Kiel
- Telekom Veszprem


Niestety w tej grupie nie znajdą się zawodnicy Vive Kielce, którzy pechowo w grupie B zajęli trzecie miejsce, 2 punkty za Veszprem.​
 
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
Już jutro półfinały zaległego Final Four Ligi Mistrzów z sezonu 2019/2020. W Koloni zmierzą się zespoły Barcelony, THW, Veszprem i PSG, także ścisła czołówka europejskiego handballa od lat. Moje przemyślenia odnośnie turniejów finałowych są następujące w oparciu o poprzednie rozgrywki.

Na papierze wygrywa Barcelona, jednak podobnie jak na papierze od lat Ligę mistrzów w piłce kopanej wygrywa City, Barcelona i PSG (a jakoś od kilku lat nikt z tej trójki "uszatki" nie podniósł). Zresztą co roku na papierze faworytem w EHF CL jest Barcelona i PSG. Barca ostatnio wygrała LM 5 lat temu (gdzie od 3 lat mają wg mnie najlepszą pakę) a PSG nie wygrało nigdy, a od 10 lat mają pakę w Top 3 z Karabaticiem i Hansenem na czele.

Jak dla mnie już w fazie pucharowej Ligi Misztrzów nie ma słabych drużyn, a w Final Four jak dla mnie są już same silne drużyny na mega zbliżonym poziomie. Co do mojej oceny to Barca ma full skład i nikt na papierze nie ma podjazdu (wątpliwy jest występ Palmarssona, który jest podstawowym rozgrywającym). PSG bez Karabaticia, na szybko ściągnięto Steinsa, który na pewno nie jest zawodnikiem na poziomie leciwego już Niko.

Kiel wg mnie mocna paka, jak zagrają twardo w obronie i swoje trzy grosze dołoży Landin to są w stanie ograć każdego, mają z przodu przecież Duvnjaka, Sagosena, Reinkinda czy Weinholda. W Koloni zabraknie lewego skrzydła Damhke i Landina. Veszprem to dla mnie mega rozczarowanie jak do tej pory biorąc pod uwagę skład a jakość gry, być może się lepiej zgrają i coś z tego będzie. Na ten moment kadrowo super, natomiast wygląd gry pozostawia wiele do życzenia, a skład naprawdę kompletny na każdej pozycji.

Teraz trochę historii odnośnie "faworytów" turniejów finałowych:
Final 4 z sezonu 18/19, i półfinał Barcelona- Vardar (kursy 1,22 do 6,20) a mecz bierze skazywany na pożarcie Vardar, który wygrywa rozgrywki, gdzie w meczu finałowym z Veszprem też dosyć mocno faworyzowani byli Węgrzy (kursy 3,25 do 1,55). Zresztą na papierze i Veszprem i Barca mieli moim zdaniem zdecydowanie lepszy skład od Vardaru.

Teraz kolej na F4 z sezonu 17/18, i półfinały Nantes- PSG (kursy 4,30 do 1,34) a mecz bierze skazywane na pożarcie Nantes, które grę opiera na wiekowym już Lazarovie i kołowym Tournacie, który obecnie gra w Kielcach. PSG z Abalo, Karabaticiem, Hansenem, Sagosenem, Omeyerem, Gensheimerem, Remilim, Stepanciciem. Rzecz wręcz niebywała, a jednak, kopciuszek ogrywa gwiazdozbiór z Paryża.
Drugi półfinał Vardar gra z Monpellier, które ku zdziwieniu wszystkich gra w wielkiej czwórce po wyeliminowaniu po drodze Flensburga i Barcelony!!! Kursy w tym meczu 1,62 do 3,00 i znowu wygrywa underdog. Finał francuski Montpellier- Nantes, wszyscy widzą zwycięzcę w zespole Lazarova i spółki a złoto bierze nieoczekiwanie Montpellier.

Teraz kolej na F4 z sezonu 16/17, już w skrócie, Vardar w półfinale ogrywa Barcelonę która była faworytem (kursy 2,44 do 1,85), następnie kolej na finał z szejkami z Paryża i kursy 1,45 do 3,45 i mecz wygrywa Vardar.

Teraz kolej na F4 z sezonu 15/16, Vive i półfinał z PSG, kursy 1,55 do 3,3 a niespodziewanie Kielczanie odprawiają Karabaticia i spółkę. W finale gdzie również byli underdogiem ogrywają po dramatycznym meczu Veszprem.

Biorąc pod uwagę powyższe historie na turniejach finałowych, mimo niepodważalnej klasy i pełni składu Barcelony przy kursie ~1,30 nie zainwestuję w nich złamanego grosza, gdyby kursy były w korelacji 1,70 - 2,30 to szedłbym w Barcelonę, natomiast przy takiej dysproporcji, biorąc pod uwagę że mierzą się z PSG, które nigdy nie wygrało LM, teraz są w półfinale underdogiem i to może być ich atut.

W mojej ocenie zdecydowanie bardziej do gry handicap w kierunku Paryza:
Barcelona- PSG
Typ: 2 (+3) AH
Kurs: 1,78
Marathonbet
Stawka 6/10


Drugi typ który rzucił mi się w oko to bramki, linia wystawiona wysoko z uwagi na ofensywny styl gry obu zespołów i szybkie wznawianie akcji, a także historię pojedynków:

01.12.19 CL PSG - Barcelona 32 : 35
19.10.19 CL Barcelona - PSG 36 : 32
03.12.16 CL Barcelona - PSG 35 : 32
12.11.16 CL PSG - Barcelona 33 : 26
15.02.14 CL Barcelona - PSG 38 : 28
20.10.13 CL PSG - Barcelona 29 : 33

Jednak Final 4 to nieco inny ciężar gatunkowy spotkania, niż mecze grupowe gdzie po pierwsze ma się za plecami własnych kibiców, druga sprawa że w grupie zawsze jest kilkanaście spotkań i nie trzeba się tak spinać jak w sytuacji jak jest tylko jeden mecz. Uważam że jedyną metodą na Barcelonę jest twarda defensywa, z nimi nie ma co iść na otwartą wymianę ognia bo ich ofensywa jest tak silna że na dłuższym dystansie wygrają z każdym. A w defensywie PSG ma kim postraszyć bo mają Virana, Toft Hansena czy Lukę Karabaticia. Głównym mankamentem Paryża może być bramka, bo w porównaniu z PDV i Mollerem, Gerard wygląda przeciętnie.
Ja proponuję jednak under 64 azjan @ 1,80 Marathonbet 6/10.

Drugie spotkanie półfinałowe to pojedynek THW Kiel z Veszprem, oba zespoły w bieżącym sezonie LM grały ze sobą dwukrotnie, w Kiloni był remis 31-31, mimo że 5 minut przed końcem zebry prowadziły 31-27. Spotkanie na Wegrzech zakończyło się wygraną Veszprem 41-33, mimo że w okolicy 40 minuty to THW prowadziło 26-25, co tam się wydarzyło w końcówce to istny dramat. Tutaj uważam że THW jest bardzie ułożonym zespołem, mają niesamowitego lidera Sagosena i stać ich na pewno na pokonanie przeciętnie grających Węgórw, którzy wg mnie mają w LM drugi skład po Barcelonie, jednak od lat nie potrafią pokazać pełni swoich możliwości.
Zatem proponuję:
THW @ 2,15 Bet 365 5/10
oraz under 60,5 @1,76 Marathon 5/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
kamo 488

kamo

Użytkownik
V.Borozan +3,5 fortuna 1,6 3 w pierwszej połowie potem nagle gość nie trafia nawet w bramke :poop:
Oglądałem wczorajsze mecze, 4 bramki tego zawodnika po jest (y) Mecz o 3 miejsce więc trochę postrzelają.
PSG raczej ten mecz zagra bez mocnej obrony, ich interesował tylko finał.Gracz Węgrów w półfinale strzelił 7 bramek więc te 4 to pikuś
 
Ostatnia edycja:
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
Wczorajsze mecze półfinałowe przyniosły wiele emocji, niestety PSG potrafiło konsekwentnie rozbijać ataki Barcelony jedynie przez pierwszy kwadrans. Jak Barca odskoczyła na 3-4 bramki to gra Francuzów przybierała na chaosie. Ewidentny był brak chłodnej głowy na środku rozegrania, niewątpliwie ten mecz mógłby inaczej wyglądać gdyby na parkiecie był Niokola karabatić.
Drugie spotkanie to prawdziwy roller coster, szczególnie za sprawą THW, które do 40 minuty grało kapitalny mecz i wydawało się że wszystko mieli pod kontrolą, jednak 10 totalny zastój w połoćzeniu z dobra postawą Coralesa w bramce Wegrów sprawił odwrócenie wyniku z 22-16 do 24-28. Jednak Zebry w końcówce wróciły do gry z przed "zamulenia" i udało się wyciągnąć remis, a następie wygrać w dogrywce.

Odnośnie dzisiejszych spotkań to widzę to następująco:
PSG- Veszprem
over 63,5
Kurs: 1,90
LV bet
Stawka 5/10


Wskazanie zwycięzcy w tym meczu to dosyć trudne zadanie, jednak bliżej mi postawieniu na PSG niż na Veszprem, które mnie w żaden sposób nie przekonuje. Jednak jako główny typ proponuję bramki, bo mecz o 3 miejsce to trochę taki niechciany finał, dla zespołów, które miały mocną chrapkę na złoto. Uważam że zobaczymy szybki mecz, z dużą ilością bramek. Barcelona wczoraj nie miała problemów z rzuceniem 37 bramek zespołowi z Paryża, również Veszprem powinno ponad 30 bramek rzucić. PSG w ofensywie solidne, Remili ma pole do poprawy względem wczorajszego spotkania, jak dnia konia nie będzie miał Corales czy Cupara to wynik powinien się zakręcić w okilicy 65 goli.

Kiel- Barcelona
under 63,5
Kurs: 1,75
Totolotek

Stawka 7/10

Baaaardzo wysoka linia jak na finał i jak na mecz THW, które słynie z solidnej defensywy i magicznego Landina w bramce. Osobiście spodziewałem się głównej linii poniżej 60 bramek, głównie z uwagi na ciężar gatunkowy tego spotkania. Moim zdaniem będzie to zupełnie inny mecz niż ten o 3 miejsce. THW dwukrotnie mierzyło się w tym sezonie i oba mecze przegrało, raz 4 a raz 6 bramkami, jednak uważam że tamte wyniki nie mają znaczenia i dziś jest nowe rozdanie. Szczerze nie mogę doczekać się tego meczu, który powinien stać na mega poziomie. Uważam że zobaczymy masę walki w defensywie i wynik nie powinien dziś przekroczyć w sumie 60 bramek. Owszem Barcelona jest faworytem bo skład mają fenomenalny, ale THW nie odstaje od nich aż tak by proponować 1,25 na zespół z Katalonii. Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie i nie skreślałbym Zebr, które również mają kim grać i wystarczy że dobry mecz rozegra Sagosen z Duvnjakiem, swoje dołoży defensywa z Landinem i wynik może być każdy.

Osobiście proponuje jeszcze:
under 60,5 @ 2,42 Forutna 4/10
THW +4,5 @ 1,76 PZBUK 7/10

THW +1,5 @ 2,80 STS 3/10
THW wygra @ 5,75 PZBUK 2/10

Poza tym ciekawie wygląda typ:
Blaz Janc over 2,5 @ 1,70 Fortuna 6/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom