>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Liga Konferencji Europy UEFA - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

Fortuna bonus
N 10,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Miasto
Wroclaw
Gdzieś w necie czytałem całą dyskusję na temat praw telewizyjnych i mówiono właśnie, że LE cieszy się bardzo małą oglądalnością w stosunku do LM. Tak samo jak komentowali mecze LE mówili o tym i zastanawiano się nawet nad sensem LE. Ja akurat jak mam czas oglądam LE. A nawet swojego czasu oglądałem MŚ piłki kobiecej :)

A jak będę miał chwilę czasu na "Ligę Cieniasów" też spojrzę ... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Na pewno oglądalność jest mniejsza, bo LM oprócz pasjonatów futbolu oglądają także Janusze, a LE głównie już znawcy i pasjonaci właśnie. LKE wcale nie będzie taką "Ligą Cieniasów" jak sugerujesz. Zwróć uwagę, że do tej pory LE miała 48 drużyn a obecnie "tylko" 32. Czyli te 16 "spadło" do LKE, więc mamy raptem 16 drużyn więcej w europejskich pucharach.

P 10,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To nie wynika z jakosci grajacych tam druzyn a z tego, ze stare pierniki z Uefa chca pieniedzy za wszystko... taka liga mistrzow stracila 700 milionow widzow (okolo 35%) przez to, ze trzeba placic za ogladanie... w erze internetu i smart TV trzeba byc naprawde zje.... zeby mozliwosc ogladania meczow mialy jedynie osoby, ktore za to zaplacily... lesne dziady z uefa zniszczyly pilke nozna... w takiej Hiszpanii ogladalnosc ligi mistrzow spadla o ponad 80%... banda chciwych dziadow, Boniek pasuje tam jak ulal... to samo bylo z ekstraklasa i ogladalnoscia na poziomie 100 tysiecy widzow w 38 milionowym kraju... to sie odbija na sponsoringu i zasiegu... ale wiecej jest kasy dla PZPN i chytrych dzialaczy... a mniej dla klubow, ktore mialy mniejsza wartosc marketingowa...

adamo80 12,7K

adamo80

Użytkownik
Na pewno oglądalność jest mniejsza, bo LM oprócz pasjonatów futbolu oglądają także Janusze, a LE głównie już znawcy i pasjonaci właśnie. LKE wcale nie będzie taką "Ligą Cieniasów" jak sugerujesz. Zwróć uwagę, że do tej pory LE miała 48 drużyn a obecnie "tylko" 32. Czyli te 16 "spadło" do LKE, więc mamy raptem 16 drużyn więcej w europejskich pucharach.
Ale mecze LE są na o wiele niższym poziomie, szczególnie w fazie grupowej, więc nawet pasjonaci nie mają czym się zachwycać. Te mecze są po prostu nudne. Niecelne podania, piłkarze bez polotu (oczywiście nie wszyscy). Tam nie ma nudnych dla oka, ale wspaniałych pojedynków taktycznych. A do tego część drużyn nawet nie specjalnie chce tam grać co w typach na LE wiele razy dyskutowaliśmy jakie jest podejście np. Man Utd jak swojego czasu grał, że oni w ogóle nie chcieli tam być. Albo jak zdekoncentrowana wychodziła Roma ? Więc jak samym klubom nie zależy jak ma zależeć kibicom ? Dopiero od fazy pucharowej, a szczególnie 1/4, 1/2 i finału rzeczywiście są całkiem fajne mecze...

P 21K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Jestem podobnego zdania. Będzie to liga dla kibiców klubów w niej grających.
Zapewne kilka ciekawych spotkań do oglądania tam będzie ale kto spróbuje strzelić które to z nich.

L 1,4K

lolekpolek

Użytkownik
Jak dla mnie to i spotkania na dole tabeli w Armenii są ciekawe jeżeli w odpowiedni sposób się je "posmaruję kasą u buka) :cool:

arass1 13,4K

arass1

Użytkownik
Taka ciekawostka...
Paweł Wszołek poza kadrą Unionu Berlin na fazę grupową Ligi Konferencji Europy!