>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Europejska 2023

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Belgia vs Bośnia, typ: poniżej 131,5 pkt @1,89 - Unibet

Belgia - Bośnia: 25-17, 25-18, 25-17 (127 punktów)


Przy takich reprezentacjach dosyć ciężko uzyskać składy przed meczem. Po wystalkowaniu Instagrama udało mi się ogarnąć, że dużo większe braki ma Bośnia. Edina Begic była u fryzjera w Bośni, Dajana Boskovic jest w Bośni z rodziną, a mecz rozgrywany jest w Belgii. Brzmi komicznie, ale to jedyna opcja na ogarnięcie składów. Jeżeli okaże się to prawdą, to Bośnia nie ma kim atakować. Totalnie zero mocy w ataku. Reszta zawodniczek Bośni jest oczywiście przesłaba.

Linia dosyć niska, ale przy takich brakach (jeżeli okażą się prawdziwe), to trzeba spróbować zaatakować blowout.

Oczywiście pierwsze mecze narodowe w sezonie to mniejsza lub większa loteria, ale po takim kursie spróbuję. Stawka płaska, bo trzeba zacząć sezon reprezentacyjny z głową.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1107
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Zastanawiam się czy nie warto postawić dziś na Węgry z Ukrainą u kobiet. Przyszedł dobrze znany Chiappini, który złym trenerem raczej nie jest. U Ukrainek zauważyłem, że jest trochę zmian w składzie z poprzednim rokiem. Węgierki grają u siebie co dodatkowy plus no i niezłe wyniki w sparingach ze Szwedkami. Co sądzicie?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia vs Bośnia, typ: poniżej 131,5 pkt @1,89 - Unibet

Przy takich reprezentacjach dosyć ciężko uzyskać składy przed meczem. Po wystalkowaniu Instagrama udało mi się ogarnąć, że dużo większe braki ma Bośnia. Edina Begic była u fryzjera w Bośni, Dajana Boskovic jest w Bośni z rodziną, a mecz rozgrywany jest w Belgii. Brzmi komicznie, ale to jedyna opcja na ogarnięcie składów. Jeżeli okaże się to prawdą, to Bośnia nie ma kim atakować. Totalnie zero mocy w ataku. Reszta zawodniczek Bośni jest oczywiście przesłaba.

Linia dosyć niska, ale przy takich brakach (jeżeli okażą się prawdziwe), to trzeba spróbować zaatakować blowout.

Oczywiście pierwsze mecze narodowe w sezonie to mniejsza lub większa loteria, ale po takim kursie spróbuję. Stawka płaska, bo trzeba zacząć sezon reprezentacyjny z głową.
Tak, te zawodniczki nie zagrają a w Belgii choćby Herbots - ciekawe czy zagra w 1 składzie ale podpisuję się po typem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Tak, te zawodniczki nie zagrają a w Belgii choćby Herbots - ciekawe czy zagra w 1 składzie ale podpisuję się po typem.
Jesteś w stanie podać mi jeden mecz, w którym Herbots nie grała (nie wliczając kontuzji)? :p dziewczyna jest najbardziej eksploatowaną zawodniczką na świecie 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Bośnia K vs Szwecja K

Powyżej 173,5 pkt @1,83 - Unibet
Bośnia +1,5 seta @2,65 - Unibet (mniejsza stawka)

Zdecydowanym faworytem jest tutaj Szwecja i częściowo się nie zgodzę. Kursy są zdecydowanie zaniżone. Każdy kto oglądał pierwszy mecz wie, że nie było tiebreaka tylko dlatego, że Bośnia w 4 secie dostała jakiegoś udaru. No dobra, ale czemu nie miała by dostać w tym meczu? Ano dlatego, że do składu powraca Edina Begic i Dajana Boskovic, które nie zagrały w pierwszym meczu. Powracają do składu, czy zagrają? Nie wie nikt, ale jeżeli miałyby nie grać to nie widzę sensu wrzucać ich do rostera. Pozostałe zawodniczki Bośni są lepsze od swoich rywalek, gdzie główna i jedyna strzelbą jest Isabelle Haak. Młoda szwedka jest niestety bardzo mocno ograniczona ofensywnie w kadrze. Vilma jest beznadziejną rozgrywająca i gra bardzo niedokładne piłki (można włączyć 3 set wyżej wspomnianego meczu, żeby zobaczyć co ona wyprawia). Nie ma również pierwszej libero. Przyjęcie bardzo kuleje. Bośnia wzmocniona Begic i Boskovic mogą spokojnie urwać tutaj dwa sety, szczególnie że grają u siebie. Same podstawy gry lepiej opanowane są w drużynie gospodarzy, a różnice w pierwszym meczu tylko i wyłącznie zrobiła Isabelle Haak i brak podstawowych zawodniczek w Bośni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1477
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Bośnia K vs Szwecja K

Powyżej 173,5 pkt @1,83 - Unibet
Bośnia +1,5 seta @2,65 - Unibet (mniejsza stawka)

Zdecydowanym faworytem jest tutaj Szwecja i częściowo się nie zgodzę. Kursy są zdecydowanie zaniżone. Każdy kto oglądał pierwszy mecz wie, że nie było tiebreaka tylko dlatego, że Bośnia w 4 secie dostała jakiegoś udaru. No dobra, ale czemu nie miała by dostać w tym meczu? Ano dlatego, że do składu powraca Edina Begic i Dajana Boskovic, które nie zagrały w pierwszym meczu. Powracają do składu, czy zagrają? Nie wie nikt, ale jeżeli miałyby nie grać to nie widzę sensu wrzucać ich do rostera. Pozostałe zawodniczki Bośni są lepsze od swoich rywalek, gdzie główna i jedyna strzelbą jest Isabelle Haak. Młoda szwedka jest niestety bardzo mocno ograniczona ofensywnie w kadrze. Vilma jest beznadziejną rozgrywająca i gra bardzo niedokładne piłki (można włączyć 3 set wyżej wspomnianego meczu, żeby zobaczyć co ona wyprawia). Nie ma również pierwszej libero. Przyjęcie bardzo kuleje. Bośnia wzmocniona Begic i Boskovic mogą spokojnie urwać tutaj dwa sety, szczególnie że grają u siebie. Same podstawy gry lepiej opanowane są w drużynie gospodarzy, a różnice w pierwszym meczu tylko i wyłącznie zrobiła Isabelle Haak i brak podstawowych zawodniczek w Bośni.
Begic nie widzę w składzie na CEV, masz jakiegoś linka? Boskovic jest. Ta dwójka faktycznie zmienia trochę rozkład sił.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Begic nie widzę w składzie na CEV, masz jakiegoś linka? Boskovic jest. Ta dwójka faktycznie zmienia trochę rozkład sił.
Tutaj jest tylko mowa o Bosković i Paradzik

Jutro rewanż ze Szwecją. Witamy ten mecz z nieco bardziej kompletnym składem niż w pierwszej grze. Teraz mamy Ajlę Paradžik i Dajanę Bošković, którzy powinni dać nam to, czego zabrakło nam w pierwszym spotkaniu. Przede wszystkim mam na myśli indywidualną jakość i doświadczenie. W pierwszym meczu pokazaliśmy, że stać nas na to i ponieśliśmy porażkę z powodu kilku naszych błędów. Po meczu powiedziałem wiele słów pochwały dla gry, ale przede wszystkim byłem zadowolony ze sposobu i motywu, z jakim podeszliśmy do tego meczu. Prowadziliśmy aktywny wynik do samego końca i ponieśliśmy porażkę z powodu naszych błędów. Przy dużym optymizmie i wzmocnieniu dwoma siatkarzami spodziewamy się pozytywnego wyniku – powiedział Fatić.


- Chciałbym was wszystkich zbiorowo pozdrowić i podziękować za przybycie. O meczu nie powiedziałbym nic przesadnego, bo prezes i selekcjoner powiedzieli już wszystko. Chciałbym jednak zaprosić wszystkich fanów kobiecej drużyny siatkarskiej, aby przyszli i dopingowali nas jutro na Arenie o godzinie 17:00 – powiedziała Anđelka.

- Jestem tu pierwszy raz, ale nie czuję się tak, bo wszyscy w zespole przyjęli mnie należycie i atmosfera między nami jest świetna. Chociaż nie wygraliśmy dwóch pierwszych meczów, myślę, że teraz mamy wielką szansę. Bardzo liczę na zwycięstwo i jest to dla mnie wielkie przeżycie – powiedziała Maja.

Przypomnijmy, że jutro Zmajice zmierzą się z reprezentacją Szwecji, a 4 dni później zmierzą się z reprezentacją Belgii.



Post automatycznie złączony:

https://www.zenicablog.com/press-os...reni-mec-bih-svedska-uokviru-zlatne-lige-cev/

Jeszcze debiutantka Lasić ma grać
Post automatycznie złączony:

https://ero.ba/2023/06/09/paradzik-i-boskovic-novi-aduti-bh-odbojkasica/

tutaj też kapitan się wypowiada, że Paradzik i Boskovic ma być. Wywiad z wczoraj jest tylko na różnych stronach różne jego fragmenty xd
Post automatycznie złączony:

https://www.google.com/search?q=odb...AIHdJ0AsgQ8NMDegQIBxAK&biw=1412&bih=747&dpr=1

Odbojka Bosna ustawienia 24h ;)

edit: w zeszłym roku padło pytanie o skład Tajlandii kobiet i w ten sam sposób znalazłem odpowiedź i to napisałem ;) pierwsze gdzie się pojawi info to pewnie w lokalnych mediach a w google wszystko da się znaleźć jak się ustawi odpowiednie filtry i użyje translatora aby słowa były w języku lokalnym ;) pozdrawiam i dobrego dnia oraz dużo uśmiechu na twarzy xD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
Do góry Bottom