>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga duńska 2023

Status
Zamknięty.
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Szybka opowieść o Danii - zaliczyłem total porażkę , czyli kupa hajsu utopiona , ale są jakieś nauki a zakładam , że większość z Was tego jednak nie ogląda ....

Moje podstawowe spostrzeżenie - w Danii żuzlowcy maja ....2 zestawy opon na ...cały mecz - czyli robisz 3,3, i masz do dupy opony zmieniasz 3,1 a potem odwracasz je na drugą stronę - a zawodnik drużyny przeciwnej startuje na "gorszej stronie" zmienia ją od razu - potem ten sam manewr robi na drugim zestawie - i na koniec ma najlepsze oponki na najlepszej stronie.

Stąd turbo dziwne wyniki typu 3,3,3,3,1,0

30 lat oglądam i obserwuje żużel - mój rocznik lub blisko to Zarzecki czy Pawlak jesli ktokolwiek wie o kim pisze ....ale o tylko 2 oponach na cały mecz słysze po raz pierwszy w życiu . Także jak ktoś tu da zawodnik over linia .......niech najpierw napisze, że wie w ogóle o czym pisze :((())))) dziękuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
B 26,1K

bosky

Użytkownik
To ciekawe spostrzeżenie, tylko jak w takim razie ocenić wyniki np takiego Pedersena, który mimo tylko dwóch opon robi płatny komplet w 6? Zostawia "gorszą stronę" na łatwiejszy bieg?
 
T 715

Twaro

Użytkownik
Holsted - Sonderjyland - 2 @ 1.65 STS Ten kurs to jest lokata panowie. Holsted to tylko 2 zawodników czyli Pedersen i Jensen. Reszta same leszcze. Goście mają 5 bardzo dobrych zawyw składzie. To się musi skończyć pogromem. Kurs powinien być 1.15 i do meczu na pewno spadnie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z godzinę temu było 1,75 teraz jest 1,95 jest już na 2 także oprocentowanie na lokacie rośnie :) Nie piszcie, że kurs 1,15 (taki jest podany jako prawidłowy) to lokata ;) lokata to prawidłowy kurs 1,00 ;) gdyby kursy 1,15 były lokatą... kurs 1,15 to wciąż szansa na przegraną a przy lokacie nie ma szans na przegraną.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Holsted - Sonderjyland - 2 @ 1.65 STS Ten kurs to jest lokata panowie. Holsted to tylko 2 zawodników czyli Pedersen i Jensen. Reszta same leszcze. Goście mają 5 bardzo dobrych zawyw składzie. To się musi skończyć pogromem. Kurs powinien być 1.15 i do meczu na pewno spadnie.
Prosze niech ktoś zbanuje tego mądrego chłopca - to bez sensu , nie dość ,że pisze totalne bzdury jak to , że Benjamin Basso czy Jesper Knudsen to bardzo dobzi zawodnicy to jeszcze podaje najniższe możliwe kursy na rynku . Powiedz Twaro po co grasz załóżmy za 1000 pln to co podałes i jesli ewentualnie Ci wejdzie zarabiasz ....niecałe 500 zł jesli możesz w innej firmie zarobić na dokładnie takim samym zdarzeniu 1200 pln. Jesteś zwyczajnie niedorozwinięty , czy to posty opłacone przez sts ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +305
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie mniej kłotni a wiecej typow, odemnie jensen poniżej 10.5 trudne biegi , i jeszcze rozkimna lahti ponizej 8,5 tez trudne biegi
 
T 715

Twaro

Użytkownik
Prosze niech ktoś zbanuje tego mądrego chłopca - to bez sensu , nie dość ,że pisze totalne bzdury jak to , że Benjamin Basso czy Jesper Knudsen to bardzo dobzi zawodnicy to jeszcze podaje najniższe możliwe kursy na rynku . Powiedz Twaro po co grasz załóżmy za 1000 pln to co podałes i jesli ewentualnie Ci wejdzie zarabiasz ....niecałe 500 zł jesli możesz w innej firmie zarobić na dokładnie takim samym zdarzeniu 1200 pln. Jesteś zwyczajnie niedorozwinięty , czy to posty opłacone przez sts ?
Obrażam cię ? To podaj jakieś typy moze nie tylko krytykujesz. Holsted dostanie srogie baty i po meczu będzie ci głupio !!!?
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
T.Lahti under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
A.Ellis under 8.5 kurs 1.8 Fortuna tu spróbowałem najmocniej
Slangerup win kurs 1.45 STS do dubla

Typ na luzie Pawlicki under 11.5 kurs 2.22 STS typ pod przelamanie
Ellis ma ciężkie biegi,a Lahti totalnie bez formy ostatnio coś się posypało u niego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +665
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Obrażam cię ? To podaj jakieś typy moze nie tylko krytykujesz. Holsted dostanie srogie baty i po meczu będzie ci głupio !!!?
Twaro ale ja bardzo konkretnie napisałem o co kaman .
Po pierwsze : ani Benjamin Basso ani tym bardziej Jonas Knudsen nie sa bardzo dobrymi zawodnikami (bazując zarówno na ich wynikach w Danii jak i innych ligach) .

Po drugie podajesz bukmachera gdzie jesli obstawisz te swoje zakłady za 10 000 postawionej kasy dostaniesz 5000 zamiast np 12 000 u ruska - więc zarzucam Ci (jesli piszesz o szacunku i nie obrażaniu to "Ty", "Ci" piszemy z wielkiej litery... widze , że podstawówka nie ogarnęła tego u Ciebie - może forum spowoduje , że się nauczysz) , że albo piszesz posty pod dyktando sts - albo jestes totalnie niekumaty i grasz w firmie gdzie się taki zakład totalnie nie opłaca.

Masz dwa konkretne zarzuty i fajnie jakbyś się do nich jakoś odniósł , a nie pisał o tym jakie to pewniaki dałes bo ostatnio dałes dwie potężne lokaty w Szwecji , nie kumałes nawet składów i zakończyły się one -20 chyba minus 10 więc może spróbuj bronić się merytoryką np podaj średnie Knudsena czy Basso w Danii a nie piszesz o ....... w sumie niczym.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Twaro , jakoś po szwedzkich pewniakach nie byłeś aż tak aktywny ani po poprzednich 10 pudłach w Twoim wykonaniu

Dodatkowo próbuję Ci wkleić kurs 6,5 (na turbo zlimiowanym koncie na Klindta w biegu 6-tym)
plus za maksy na kilku kontach grane Klindt w 9 za 3,2 (bez limitów zapwene byłoby minimum 3,7 ) więc prosze nie pisz bzdur
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +563
marti55 4,5K

marti55

BOSS
gra ktos może w betclicu under A.Ellis? zagrałem o godz17.53 u8,5 @1,85, a po meczu na kuponie mam u7,5pkt.... oczywiście nie robiłem screena kuponu, bo sytuacja ma 1 raz miejsce. Możliwe, że zmienili linię? Specjalnie podaję godzinę zagrania kuponu, bo może ktoś też się zastanawia jak to możliwe. W tym samym czasie w STS była linia 8,5, ale kurs @1,65 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
gra ktos może w betclicu under A.Ellis? zagrałem o godz17.53 u8,5 @1,85, a po meczu na kuponie mam u7,5pkt.... oczywiście nie robiłem screena kuponu, bo sytuacja ma 1 raz miejsce. Możliwe, że zmienili linię? Specjalnie podaję godzinę zagrania kuponu, bo może ktoś też się zastanawia jak to możliwe. W tym samym czasie w STS była linia 8,5, ale kurs @1,65 .
Ja patrzyłem o 18:05 To linia była na 7.5. 1.85 na over i 1.85 na under.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
ja złapalem 8,5 po 1.57 sts i tez gralem coś po 18 :) wiec zmienili chyba idealnie jak zagrales
Post automatycznie złączony:

07.06.2023, 18:11 i mam 8,5
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ja próbuję z zakładem z betclic. Tim Sorensen zdobędzie przynajmniej 6 punktów w meczu @1.7. Linia na over 5.5 na tym samym buku to kurs 1.58, więc ten zakład, który podałem lepszy kursowo. Na STS linia 6.5, a etoto, gdzie liczą się wszystkie biegi jest linia 9.0 (a pojedzie pewnie 6 razy), dlatego zakład z betclic uważam za najciekawszy, bo w pięciu startach musi te 6 oczek zrobić. Pierwszy bieg z zawodnikami z pozycji 4 i 5 czyli Basso, Knudsen i Heiselberg. W kolejnym jedzie choćby z Lahtim, o którym napisał już adams. Też jest to jak najbardziej zawodnik do objechania. Potem choćby jeszcze raz Knudsen i 2x Basso. 6 oczek jest Tim jak najbardziej w stanie zrobić tym bardziej, że na swoim torze robił już dwucyfrówki. 13 pkt z GSK Liga i 14 z Slangerup z Michelsenem czy Lyagerem w składzie.

Mecz o 19:00.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +522
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom