>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

legalna bukmacherka internetowa ?

Status
Zamknięty.
Z 0

zonik

Użytkownik
witam. mam konto na sportingbet, dzisiaj otrzymałem od nich paczkę, w ktorej były karty do gry i broszura. sa w niej opisane rodzaje zakładów itd.

ale jest równiez napisane kilka zdań na temat legalności. pozwole sobie zacytować:

&#39; Mieszkam w kraju w którym zakłady wzajemne są nielegalne. Czy w związku z tym mogę zawierać zakłady w Sportingbet?

Tak. Twój zakład jest zawierany i akceptowany na serwerach Wielkiej Brytanii. gdzie zakłady wzajemne są legalne. W sportingbet działamy na podstawie określonych zasad i regulaminów. Zgodnie z ustawodawstwem brytyjskim zawarcie zakładu jest niczym innym jak zawarciem umowy, która obowiązuje w miejscu jej zawarcia.&#39;

więc jak to w końcu jest ? legalne czy nie ? czy ewentualne wygrane można bez problemu wypłacić i w razie kontroli urzędu skarbowego, wytłumaczyć że nagły przypływ gotówki pochodzi właśnie ze sportingbet ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom