>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League of Legends - sezon 2023

Zielony Szlak 3,5K

Zielony Szlak

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie, zgodnie z obietnicą wróciłem i chciałbym rozkręcić z Waszą pomocą wątek dotyczący tegorocznych rozgrywek w League of Legends.

Myślę, że na razie nie ma sensu tworzyć osobnych tematów odnoszących się do poszczególnych lig, umieszczajmy wszystko tutaj. Osobiście mam zamiar skupić się na LEC, LCS, LCK, LPL oraz Ultralidze. Niemniej warto zerkać na inne regiony, takie jak liga hiszpańska, niemiecka czy francuska, zwłaszcza ta ostatnia wydaje się w tym sezonie wielce interesująca.

Liczę na Waszą aktywność oraz życzę wszystkim pomyślności w nowym sezonie!
Post automatycznie złączony:

Jestem nieco spóźniony, niespodziewanie przedłużył mi się urlop, dlatego większość zakładów długoterminowych niestety umknęła. Na LEC rzucę okiem jutro, dziś skupię się na rodzimej Ultralidze.

Na Ewinner znajduje się jeszcze zakład na końcowego triumfatora splitu i ciężko mi sobie wyobrazić, aby był to ktokolwiek inny niż Ago Rogue, które w oparciu o dwa polskie filary w postaci Luckera i Sinmivaka dokoptowała trzech graczy z ligi niemieckiej. Kadrowo są zdecydowanie najsilniejsi, Nite i Rabble mają dobrą synergię po wspólnej grze w Gamer Legion, reszta ligi porządnie się osłabiła. Jedynie IHG oraz Zero Tenacity mają jeszcze solidne składy, ale to według mnie za mało by zagrozić Łotrzykom.

Typ: AGO Rogue wygra 7. sezon Ultraligi - 2.20
Bukmacher: Ewinner


Dzisiejsza kolekja:

IHG + Zero Tenacity + AGO Rogue
AKO: 2.21
Bukmacher: Betclic


Akumulator na faworytów, nie ma się za bardzo co rozpisywać. IHG i AGO wyglądali wczoraj bardzo dobrze i nie powinni mieć większych problemów, delikatny znak zapytania stawiam przy Zero Tenacity, ale to jak słabo zaprezentowali się wczoraj ich przeciwnicy (Goskilla) utwierdza mnie w tym typie.

Komil&Friends - Gentlemen's Gaming typ: 1
Kurs: 2.68
Bukmacher: Fortuna


Typ z gatunku 50/50, dlatego po takim kursie gram na Komili. Wczoraj dostali okrutny łomot od AGO Rogue, ale to absolutnie o niczym nie świadczy i tak naprawdę ciężko stwierdzić w jakiej znajdują się w formie. Gentlemeni wczoraj zagrali słabiutko poza Tureckim rodzynkiem Mercilessem, który fantastycznie zaprezentował się na Akali i długo musiał grać klasyczne 1v9. Dziś pewnie tej postaci nie dostanie i bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzi.

Team ESCA - Devils One typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclic


Czy ESCA jest lepszą drużyną od Diabłów? Tak. Czy przepaść między tymi ekipami jest tak wielka jak wskazują kursy? Moim zdaniem nie. ESCA wczoraj pokonała Gentlemanów, ale widziałem sporo zawahań w ich decyzjach. Na pewno wynikało to z niebezpieczeństwa w postaci szalejącej Akali o której pisałem wyżej, niemniej spodziewałem się po nich pewniejszego zwycięstwa. Devils One ma w swoim składzie zawodników, którzy mając swój dzień będą w stanie sprawić niespodziankę. Szansy upatruję głównie na środkowej alei, Leesang mnie wczoraj nie przekonał i liczę na o wiele bardziej doświadczonego Bucu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Team Vitality - MAD Lions typ:1
Kurs: 1,67
Unibet

Nowy dream team w LEC vs druźyna, która wygrała LEC 2x z rzędu - natomiast skład bardzo zmieniony na nowy sezon i w porównaniu do VIT po prostu wyglądają gorzej - typ na razie po zawodnikach, bo nie było oficjalnych meczy w tym składzie.

G2 Esports - Excel
Kurs: 1,35
Unibet

analogicznie jak wyżej ocena składu, stąd typ. G2 jest zdecydowanym faworytem, jedynie zastanawia mnie jak pokaże się ich nowy ADC Flakked - nawet jeżeli w pierwszym meczu będzie wyglądał źle, to dalej BB, Caps, Jankos to zniwelują.
 
Ostatnia edycja:
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Cześć,
Na dziś proponuję :
Team BDS - Excel

Typ: Handicap zabójstw bohaterów: Team BDS +5.5
Kurs: 1,85
Unibet


po wczorajszym meczu z fnatic jestem pozytywnie zaskoczony drużyną BDS - bardzo fajny early game, roamy ze strony topa i mega gra rodaka na dżungli. Jedynie w tej drużynie nie pykło na bocie. Z drugiej strony mamy drużynę, która również zagrała ciekawy mecz przeciw g2- do 30min było równo ale później zostali zniszczeni. Moim zdaniem dziś 70/30 w stronę BDS, która ma po prostu lepszych graczy.
Dziś dla bardziej odważnych proponuję czystą 1 po 2,15.

Rogue - Misfits
Typ:
Handicap zabójstw bohaterów Rogue +4.5
Kurs : 1,85
Unibet


chyba bukmacher robi nam promo dziś , bo Rogue jest faworytem w tym spotkaniu z kursem 1,5 , a dostaje także w zabójstwach handicap na plus. Po wczorajszych meczach krótko : Rogue rozjechało SK, bardzo dobrze wyglądali - dobra wizja , TF, roamy. Misfits problematycznie poradziło sobie z Astralis - na prawdę jak Astralis to przegrało, to nie rozumiem :)
Jak dla mnie typ z mega value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Na uni jest jakiś błąd na handi +5.5 płacą więcej niż na +4.5? Czy o co chodzi xd chyba tutaj unibet zrobił błąd i zamiast dać handi na minus Rouge to wystawił na plus ciekawe czy nie policzą tego po kursie 1
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Na uni jest jakiś błąd na handi +5.5 płacą więcej niż na +4.5? Czy o co chodzi xd chyba tutaj unibet zrobił błąd i zamiast dać handi na minus Rouge to wystawił na plus ciekawe czy nie policzą tego po kursie 1
właśnie też nie do końca wiem jak to rozliczą ale spróbować można stąd mój post, bo typ wydaje się dosyć fajny przy takim meczu :)
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Rouge wygrywa mecz i fragami Tez 16:8 więc handi na +5.5 to jakieś nieporozumienie xd oby to rozliczyli na plus chociaż nawet jak zmienia na - 5.5 to i tak siedzi :)
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Rouge wygrywa mecz i fragami Tez 16:8 więc handi na +5.5 to jakieś nieporozumienie xd oby to rozliczyli na plus chociaż nawet jak zmienia na - 5.5 to i tak siedzi :)
to akurat było EASY, zagrałem tez mocno czystą 1 jakby nie rozliczyli :)

teraz 3mam kciuki za mecz Team BDs :)
Post automatycznie złączony:

Rouge wygrywa mecz i fragami Tez 16:8 więc handi na +5.5 to jakieś nieporozumienie xd oby to rozliczyli na plus chociaż nawet jak zmienia na - 5.5 to i tak siedzi :)
Mi już Unibet rozliczył na
 
Ostatnia edycja:
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
dokładam jeszcze na dziś :

Team Vitality - fnatic
Typ: 2
Kurs: 1,60
Unibet


Team Vitality - fnatic
typ : Liczba baronów powyżej 1,5
kurs 2,2
Unibet -> tutaj delikatnie, bo biorę pod uwagę szybką grę jak będzie dobry draft.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Na dzisiaj :

Team BDS - Misfits
Typ : 1 Handicap zabójstw +4,5
Kurs : 1,95
unibet

Tragedia ....
kolejny raz nie rozumiem faworyzowania Misfits, które nie pokazuje nic specjalnego - szybka porażka z Rogue wczoraj, a BDS pokazało fajny draft i grę z Excel.
dla odważniejszych jak zawsze czysta 1 po 2,05.

Vitality - Excel
Typ : 2 handicap zabójstw +8,5
Kurs: 1,85
Unibet


kolejna promka od Unibet - Vitality mimo super składu nie pokazuje w ten weekend kompletnie nic, na pewno potrzebują czasu żeby się zgrać i robić lepsze drafty. Excel moim zdaniem jest w stanie nawet wygrać - dobry mecz z G2, w miarę równy mecz do mid gamę z BDS.
Ja osobiście gram mocniej ten typ + ostrożniej czystą 2 po kursie 3.0.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
cześć,

temat słabo "żyje", więc nie chce się wrzucać typów ale spróbujmy jeszcze raz LEC.

Misfits Gaming - Excel
typ : 2 handicap zabójstw +6,5
kurs : 1,75
Unibet
- fuks ale się udało, tak jak przewidywałem Misfits win i 12:6 kille :)

tutaj delikatnie, bo misfits ma wzloty i upadki - rozjazd G2 lub męczarnia z SK. Mimo wszystko stawiam dziś, że Misfits wygra ale lepszy kurs jest na handicap zabójstw, więc w to idę.

Fnatic - Astralis
typ: czas meczu poniżej 30min
kurs : 2,3
Unibet


szkoda słów - fnatic wyraźnie chcieli sobie pograć dłużej...

analogicznie do mojego kuponu z zeszłego tygodnia gdzie taki sam typ zagrałem na Rouge - moim zdaniem jak fnatic się rozpędzi to zamknie mecz w 22-25min. Na uwagę zasługje ilość błędów jakie robi Astralis, każdy ich wyłapuje jak chce, a fnatic w mega formie.

SK Gaming - G2 Esports
typ : 1 handicap zabójstw +8,5
kurs : 1,75
unibet

tutaj idziemy schematem z zeszłego tygodnia, gdzie taki handicap był pokryty w meczu z fnatic. Moim zdaniem obecnie g2 jest słabsze niż fnatic, więc raczej easy money - ale nikogo nie zachęcam :)


i na koniec wisienka :

Team Vitality - Team BDS
Typ : 2
kurs 3,2
unibet

po tym co pokazało Vitality w zeszłym tygodniu nie wróżę im szybkiego zwyciężania z zespołami nawet pokroju BDS. Po 3 meczach 3 porażki w fatalnym stylu. Ja osobiście gram czystą 2 + bezpieczniej handicap zabójstw 6,5+ BDS po kursie 2,0.

Dzisiaj tragedia ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +290
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Cześć,
Po wczorajszych wtopach być może dziś będzie lepiej - dziś ostrożniej oczywiście i idę w :

Team BDS - Rogue
Typ - 2 handicap zabójstw -7,5
Kurs 1,75
Unibet


rogue przejechało się wczorajdużo lepszy zespół jakim jest MadLions 26:10 w killach. Ogólnie świetnie wyglądają, więc po tym co zagrało BDS dzisiaj nie powinno być inaczej.

Sk gaming - excel
Typ : excel +3,5 zabójstwa
Kurs : 1,85
Unibet

Spotkanie zespołów z dołu tabeli - jednak excel miało cięższe i bardziej wyrównane spotkania z lepszymi zespołami. Podoba mi się tez bardziej ich jungla i drafty. Ja gram lżej czystą 2 po kursie 1,95 i ten typ.

Vitality - G2
Typ: 2
Kurs : 2,1
Unibet


dalej jakoś nie leży mi Vitality mimo wczorajszego zwycięstwa. W G2 świetny mecz wczoraj zagrał ich adc, reszta na swoim poziomie, więc jak dziś to powtórzą powinni wygrać. Zaznaczam, że obie drużyny to praktycznie nowe kompozycje, więc delikatnie z tym typem, asekuracyjnie można zagrać typ g2 +3,5 zabójstw po 1,75.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Rogue lekko - można było grać odważniej. Jeszcze G2 -mam nadzieję, że nie odwalą jak tydzień temu.

p.s na unibet teraz jest g2 +6,5 za 1,75. Warte spróbowania.
 
Zielony Szlak 3,5K

Zielony Szlak

Użytkownik
DRX - Fredit Brion
Typ: 1
Kurs: 1.94
Bukmacher: STS


W mojej opinii Fredit Brion to najsłabsza ekipa w LCK, czasami niespodziewanie potrafią się postawić potentatom, ale ogólnie grają słabo, kadrowo jest bardzo kiepsko i jestem zdziwiony, że są upatrywani jako faworyci dzisiejszego meczu. DRX bardzo źle zaczęło sezon, jednak ostatnio odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Kwangdong Freecs i traktuję to jak przełamanie. Na razie widać brak zgrania na bocie u Defta i Beryla, jednak są to tak dobrzy i doświadczeni zawodnicy, że z czasem powinno to lepiej wyglądać. Nadal wiele zależy od Pyosika, który jest niesamowicie niestabilny i trzeba liczyć, że będzie miał dobry dzień. Jak dla mnie lekkim faworytem w tym meczu jest DragonX i przy takim kursie pobieram.

Komil&Friends - DevilsOne
Typ: 1
Kurs: 1.50

AGO Rogue - IHG
Typ: 1
Kurs: 1.27

AKO: 1.91
Bukmacher: Fortuna


O AGO nie ma co pisać, jak zaznaczałem tu wcześniej przerastają wyraźnie całą ligę, bawią się grą i nie zdziwi mnie 18-0 w ich wykonaniu. IHG ma jakiś problem, grają wyraźnie poniżej swojego potencjału, jak na razie największy zawód całej ligi.
Co do drugiego meczu to stawiam na bardziej stabilne Komil&Friends, którzy sąpozytywną niespodzianką rozgrywek. Pokazują przemyślane i skuteczne drafty, bot gra na dobrym poziomie zgodnie z oczekiwaniami, do tego wielkim zaskoczeniem jest dla mnie Tracyn na górej alei, który wyróżnia się na tle całej ligi i powinien wyraźnie przeważać nad PolskimFokiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
Zielony Szlak 3,5K

Zielony Szlak

Użytkownik
Excel - Astralis
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna


Pojedynek dwóch organizacji, które chyba każdy widziałby najchętniej poza LECem. Excel przede wszystkim ze względu na to, jak traktuje swoich zawodników, teraz znowu w fatalnym stylu odstawili od składu Advienne'a. Pozyskano w jego miejsce jednego z najlepszych europejskich wspierających w historii Mikyx, jednak niesmak pozostał. Z drugiej strony mamy Astralis, które każdego roku buduje skład najmniejszym możliwym kosztem, przez co oglądamy w ich barwach zawodników, którzy w innym wypadku nie mieliby szans na grę w LEC. Tym razem zespół oprócz tego, że składa się ze słabych zawodników, to jeszcze ich charakterystyka nie ma namniejszego sensu. Wszyscy gracze poza junglerem są pasywni i nie ma tam zawodników zdolnych do carrowania gier. W grze Excel nadal jest wiele braków i chaosu, jednak z pewnością ta drużyna ma znacznie więcej mocnych punktów. Nawet niezgrany jeszcze bot powinien mieć przewagę nad Kobbe i Promisq.

Evil Geniuses - Cloud9
Typ: 1
Kurs: 1.35
Bukmacher: STS


Bardzo podoba mi się sposób w jaki EG zbudowało swój roster. Wielkie talenty w postaci Yoyopyuna i Dannego, do tego weteran Impact, doświadczony Vulcan i jeden z najlepszych europejskich junglerów Polak Inspired. Pomysł na drużynę świetny, dotychczasowa gra obiecująca, nie stracili jeszcze w lock-in żadnej mapy. Ich przeciwnikiem osłabione chyba jeszcze brakiem koreańskich nabytków C9, które gra na razie nierówno i nie powinno mieć podejścia do rozpędzonego rywala w formacie bo5.

Sandbox - Hanwha Life
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: STS


Nie rozumiem za bardzo kursów na to spotkanie, dla mnie nieznacznym faworytem jest tutaj Sandbox. Obie ekipy nie powalają składem czy formą, ale Sandbox ma kilku ciekawych zawodników jak Croco, który w poprzednim sezonie posadził na ławce swojego vis-a-vis w tym meczu Onefleeka czy też wychowanka T1 Clozera, który wreszcie ma możliwość wyjść z roli zastępcy Fakera i rozpoczęcie pracy na własny rachunek. Hanwha w żaden sposób nie przypomina już tej ekipy, która dostała się na ubiegłoroczne mistrzostwa świata po opuszczeniu jej szeregów przez Defta i Choviego, którzy byli fundamentem tamtego składu. Do tego Sandbox pokonało już w tym tygodniu groźne KT i tym bardziej skłania mnie to do zagrania w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
Zielony Szlak 3,5K

Zielony Szlak

Użytkownik
Team ESCA - IHG
Typ: 2
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna


Dzisiaj idę pod prąd i gram przeciwko niepokonanej ESCE. Bilans 7-0 robi wrażenie, efektowny styl gry również. Ekipa Voungharda gra agresywnego i bezkompromisowego lola, czasami zdarza im się przeszarżować, ale nie trafili do tej pory na nikogo, kto by ich za to na dłuższą metę pokarał. Przed nimi prawdziwy test, dzisiejszy mecz z IHG i starcie z AGO Rogue za tydzień. Bardzo dobrze wygląda bot, Harpoon carruje gierki aż miło, Xeonerr gra w jungli coraz lepiej, nawet Leesang w którego zbytnio nie wierzyłem wygląda naprawdę dobrze.
IHG po niemrawym początku zdaje się obierać właściwy kurs. Ostatnie dwie gry czyściutkie i o ile zwycięstwo na Gentlemenami wielkiej chluby nie przynosi, tak rozprawienie się z AGO Rogue w takim stylu musi budzić szacunek. Oba te mecze łączy świetny Piwek na Jhinie i zapewne dziś ta postać zostanie mu niestety zbanowana. Pojedynek dwóch młodych i utalentowanych ad carry to bez wątpienia największy smaczek dzisiejszego meczu. Największą przewagę dla IHG upatruję na górnej alei, gdzie LeQu powinien mieć znaczną przewagę nad HeSSZero. Warszi gra stabilnie, natomiast więcej oczekiwałem od Chrisa w jungli i jego dobra postawa oraz wczesne skuteczne ganki będą dziś nieodzowne, by IHG mogło tutaj poszukać zwycięstwa. Jeśli wyjdą znowu na pełnym skupieniu i narzucą od pierwszych minut swój styl gry, to przyparta do muru i nieprzyzwyczajona do takich warunków ESCA może się pogubić. Doceniam tę drużynę, ale jednocześnie dostrzegam value w kursie na IHG.

EDIT: Fenomenalny występ ESCI pod każdym względem, czapki z głów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Liga: LLA - Meksyk 21:15
Mecz: All Knights - Globant Emerald
Typ: liczba zabójstw over 31,5
, over 40,5
Kurs: 2.1, 6.3
Stawka: 9/10, 2/10
Buk: betcris

Ostatnia kolejka w lidze, W Meksyku już w wszystko wyjasnione.
Jest to mecz ostatniej i przedostatniej drużyny. Obie drużyny nie zmienią swojego miejsca w tabeli.
Jak to bywa w takich meczach gracze pozwalają sobie na luzniejsze granie i wybranie picków, których nie bierze się bo nie są w mecie, ale gra się 4fun. Przykładem jest mecz z naszej ligi gdzie Ago Rouge z IHG nabili 80 zabójstw w meczu. W standardowym meczu jest srednio 25 zabójstw w meczu. Tu jednak będzie luz i bardzo dużo zabojstw.


32 zabójstwa :) + 7,9j

Gorąco polecam

Liga: LLA - Meksyk 22:15
Mecz: Rainbow7 - Xten Esports
Typ: liczba zabójstw over 32,5, over 38,5
Kurs: 2.8, 5.35
Stawka: 8/10, 2/10
Buk: betcris

Taka sama sytuacja jak w poprzednim typie. Mecz o nic. Rainbow jest na pierwszym miejscu, Xten na 6. Obie drużyny grają dalej w play offach. Będzie fiesta w tym meczu


59 zabójstw! 14,4 + 8,7 = 23,1!!!

Łącznie 31j :)
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1857
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
ULTRALIGA, 27.07 godzina 21
MECZ: IHG - AGO Rouge
TYP: o 32,5 zabójstw
KURS: 1,95
BUK: forbet
STAWKA: 10/10

Tylko czekam na takie mecze. Moim zdaniem to jest bet dnia. Ostatnia kolejka w naszej lidze. Ago na 1 miejscu, a IHG na 3. Obie drużyny zostaną na tych pozycjach i jest to mecz o pietruszkę. Ago wczoraj przegrało mecz na GG i tym samym zmarnowali szansę na perfekt split, mają teraz bilans 16-1. IHG też wczoraj przegrało i zmarnowało szanse na wyższa pozycję.
We wczorajszym meczu Ago było 26 zabójstw, a w meczu IHG 34.
Ago wczoraj wzięło do jungli Kayna czyli postać nie grywalną w profesjonalnych meczach. Dzię obie drużyny mogą sobie pozwolić na kolejne podkrętki co da dużą ilość zabójstw.

Szukałem u innych buków kursy na zabójstwa i znalazłem tylko w stsie i jeszcze jednym buku, ale po niższych kursach. Chętnie bym walnął tu linię nawet 50 no ale cóż..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1735
Do góry Bottom