>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kupon z kilkoma meczami Handicap Azjatycki

K 0

kubadrex

Użytkownik
Witam, postanowiłem trochę poznać na czym polega system HA i mam takie pytanie: co dzieje się z kuponem na którym mamy przykładowo dwa mecze w systemie HA? Chodzi mi o wszystkie możliwości czyli czy np. kiedy jeden mecz nie wejdzie w tym systemie to cały kupon jest do wyrzucenia? I jak się to ma kiedy otrzymujemy połowę zwrotu z jednego meczu a za drugi mecz dostajemy całą pulę? Z góry dziękuję za objaśnienia ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Polecam temat Trochę teorii!

Jeśli to np. azjan -1,5 itp. (możliwości - przegrana/zwycięstwo) to cały kupon przegrywa gdy, któryś azjan &quot;nie wejdzie&quot;.

Jeśli to azjan -1,0 itp. (trzy możliwości - przegrana/zwrot/zwycięstwo) to cały kupon przegrywa gdy, któryś azjan &quot;nie wejdzie&quot; a przy zwrocie dany azjan jest rozliczany po kursie 1,0 - kupon pozostaje w grze.

Jeśli to azjan 0,0 -0,5 [inaczej -0,25] (możliwości - przegrana/połowa przegrana połowa zwrot/wygrana) to standardowo cały kupon przegrywa gdy, azjan &quot;nie wejdzie&quot;, a gdy nastąpi &quot;zwrot i przegrana&quot; (tu przyda się temat Trochę teorii) to połowa stawki jest zwracana a połowa przegrywa.
Jak to się przekłada na kupony AKO?
Można to zapisać tak:
Całkowite AKO kuponu / kurs handicapu * stawka / 2
Gdy np. mamy AKO 8 (z handicapem po kursie 2,0) zagrane za 5 jednostek, to w omawianej sytuacji zostanie nam AKO 4,0 zagrane za 2,5 jednostki.

Jeśli to azjan -0,5 -1,0 [inaczej -0,75] (możliwości - przegrana/połowa wygrana połowa zwrot/wygrana) to standardowo cały kupon przegrywa gdy, azjan &quot;nie wejdzie&quot;, a gdy nastąpi &quot;zwrot i wygrana&quot; (tu przyda się temat Trochę teorii) to połowa stawki jest zwracana a połowa wygrywa.
Jak to się przekłada na kupony AKO?
Można to zapisać tak:
Kurs zdarzenia gdzie połowa jest zwracana = (x+1) / 2
Np. 1,90 daje nam kurs 1,45, 2,5 daje nam kurs 1,75 itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 77

dalik

Użytkownik
Jeśli to azjan 0,0 -0,5 [inaczej -0,25] (możliwości - przegrana/połowa przegrana połowa zwrot/wygrana) to standardowo cały kupon przegrywa gdy, azjan &quot;nie wejdzie&quot;, a gdy nastąpi &quot;zwrot i przegrana&quot; (tu przyda się temat Trochę teorii) to połowa stawki jest zwracana a połowa przegrywa.
To proszę mi wytłumaczyć jaki wynik meczu musiałby być tutaj by weszła opcja zaznaczona na czerwono bo nie kumam

Myślałem, że -1,0 odejmujemy od wyniku czyli zamiast 7-4 mamy 6-4 i wygrywa gospodarz....
 
Do góry Bottom