>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kulinaria

G 2

geralt45

Użytkownik
Jakie potrawy lubicie najbardziej? Zakładam ten temat by można było się podzielić najciekawszymi przepisami.
Oczywiście ja zacznę. Jestem wielkim fanem wszelkiego rodzaju makaronu :) Kuchnia włoska jest dla mnie w sumie codzienną inspiracją. To co ostatnio mnie zachwyciło to ten przepis - https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-w-sosie-z-suszonych-pomidorow. Naprawdę wspaniałe połaczenie. Meeega proste a przepyszne. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś lubi makaron :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakie potrawy lubicie najbardziej? Zakładam ten temat by można było się podzielić najciekawszymi przepisami.
Oczywiście ja zacznę. Jestem wielkim fanem wszelkiego rodzaju makaronu :) Kuchnia włoska jest dla mnie w sumie codzienną inspiracją. To co ostatnio mnie zachwyciło to ten przepis - https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-w-sosie-z-suszonych-pomidorow. Naprawdę wspaniałe połaczenie. Meeega proste a przepyszne. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś lubi makaron :)
Też uwielbiam makarony... Generalnie najbardziej lubię kuchnię włoską, a najbardziej nie lubię kuchni azjatyckiej czyli wszystkie robaki świata :)... Kuchnię polską od czasu do czasu, ale z niej najbardziej pierogi.

Moja najlepsza dziesiątka:
1. Spaghetti bolognese (na różne sposoby) - dodam, że to też ulubione danie kanclerza Niemiec - Pani Angeli Merkel :)
2. Zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym
3. Pizza (różne)
4. Pierogi (różne)
5. Zupa pomidorowa
6. Pyzy
7. Zapiekanka makaronowa np serowa
8. Sałatka Feta
9. Placki ziemniaczane
10. Naleśniki (na różne sposoby)

To może być ciut seksistowskie i powielające stereotypy, że akurat do tej osoby się zwracam, ale może też wypowie się nasza moderatorka Camilla P. Camilla P. Oczywiście chętnie też poznam gusta innych typerów...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To może być ciut seksistowskie i powielające stereotypy, że akurat do tej osoby się zwracam, ale może też wypowie się nasza moderatorka Camilla P. Camilla P. Oczywiście chętnie też poznam gusta innych typerów...
Jakie tam seksistowskie? 🙃
Lubię prawie wszystko.
Z ciepłych posiłków wszelkie pizze, makarony, tortille, burrito, kebaby, kfc, zupy, mięsa.
Wszelkie warzywa również.

Z zimnego menu moim ulubionym jest befsztyk tatarski z tuńczykiem. W ogóle uwielbiam surowe mięsko, wszelkie boczki, metki itp. 😄

Jedyne czego nie jadłam i chyba nie zjem to czernina i mięso zwierząt futerkowych typu królik ☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ryby uwielbiam, zwlaszcza szczupaki i okonie. nie kupuje, sam lowie i czuje roznice. inaczej smakuje ryba z odry - nie wali juz fenolem jak 30 lat temu xd - a inaczej z obrzycy, badz kanalu gnila obra to zalezy od numenklatury. generalnie to uwielbiam okonie i szczupaki z obrzycy. woda pierwszej klasy czystosci, zrodlo dla zielonej gory, wiec zawsze czysta co przeklada sie na jakosc. jadlem rozne ryby w roznych miejscach w norwegii tez lowilem z bratem szczupaki i okonie w rezerwacie, wiec woda czysta xd i takiego smaku jak te z obrzycy nie ma nigdzie xd

a jesli juz trzeba przepisy to... jeden mam co mi wyszedl z lenistwa xd sandacz marynoway tak z 10 godzin w prymat przyprawa do ryb i owocow morza. pozniej bez maki smazony na wolnym ogiu i czesto przewracany, zeby sie nie zarumienil i skorupy nie bylo. pychota.

ps. nie, suszi nie lubie xd a panga to nie ryba xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
uwedzony hehe polecam smazonego ;) rozplywa sie w ustach. zapomnialem jeszcze o rybiej watrobce. smazona ma bardzo orygialny smak, nie da sie tego opisac kto probowal ten wie o czym pisze.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Jeśli już o rybkach to nie wiem czemu ale uwielbiam z kapustą wigilijną z dużą ilością grzybów. Sandacz dobry no i oczywiście śledziki w różnej postaci.
 
Do góry Bottom