>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kubas479 na pokerstars

K 7

kubas479

Użytkownik
Witam, gram od jakiegos czsu w pokera na pokerstarsie i idzie mi niezle ale zawsze to co wygram to przegram na zakladach bukmacherskich;] tak to wlasnie bywa... ale od dzisiaj chce zaczac prowadzic bloga i wpisywac swoje osiagniecia, mam nadzieje ze powtrzyma mnie to przed przelewaniem wygranych pieniedzy na bukmachera. Zaczynam z niewielka kwota 2.04$. Bede was iformowal na bierzaco o moich postepach ???? Wlasnie gram turniej SAG 0,50$ poinformuje was o wyniuku. Pozdrowienia
 
K 7

kubas479

Użytkownik
no niestety 20 miejsce, przeciwnik all in po flopie z niczym ja z top pair sprawdzam a kolesiowi na riverze dochodzi i wypadam... szkoda bo takie sytuacje najbardziej denerwuja... teraz wlaczylem 3 turnieje za reszte kasy, jezeli uda sie zajac platne miejsca dam screena. jeden turniej 1$ i 2x 0,25$
 
K 7

kubas479

Użytkownik
Pierwsze rozdanie w turnieju 1$ i KK na rece, jeden przeciwnik ostro podbija, ja all in on sprawdza... on 1010 na rece, flop ajj85. Podwojenie w pierwszym rozdaniu ????
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Zrobi Ci się tu niezły syf jak tak będziesz pisał posty co parę minut. Nie lepiej byłoby Ci robić podsumowanie na koniec dnia, wklejać screny i opisywać ciekawe rozdania ?
 
Do góry Bottom