>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kto Waszym zdaniem wygra Mistrzostwa Świata 2022. Tytułu broni reprezentacja Francji, ale czy jest w stanie powtórzyć sukces sprzed 4 lat? Według bukmacherów największe szanse ma Brazylia i właśnie obrońcy tytułu, ale faworytów jest na pewno więcej, a Puchar tylko jeden, a jak widzicie szansę naszej reprezentacji?
Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do konstruktywnej dyskusji.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna zostanie Mistrzem Świata
@7.00 Fortuna


Mam takie przeczucie, że dostaliśmy w grupie ekipę, która okaże się być najsilniejszą na katarskim turnieju. Dla Messiego to już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na kartach historii. Ale jest coś, co powoduje, że ekipa ta nie ma sobie równych - a mianowicie niebywała seria zwycięskich spotkań.

Nie każdy wie, ale Argentyńczycy nie przegrali spotkania od - bagatela - przeszło 40 miesięcy (sic!). Od tamtego czasu rozegrali 35 spotkań i każde z nich przynajmniej zremisowali. W ciągu ostatnich 365 dni stracili tylko... dwie bramki.

Wygrana 3:0 z Włochami czy Urugwajem, wygrana 1:0 z Brazylią w Copa America przed rokiem, Messi, który jeszcze jest w stanie pobiegać, wreszcie - arcydługa passa meczów bez porażki - wszystko to skłania mnie do typu na Albicelestes jako przyszłych Mistrzów Świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +943
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Zwycięzca mundialu:
Wygra drużyna z Ameryki Płd. @ 3,25

Fortuna


Wiadomo jakie drużyny są z Ameryki Płd., ale tak jakby ktoś nie wiedział to jest to Argentyna i Brazylia. Oczywiście są jeszcze dwie, ale te dwie są najważniejsze. Według mnie wygra jedna albo druga. Obaj liderzy czyli Neymar i Messi dobrze się przygotowali do mundialu. Obaj w gazie, obaj na ten sezon wyznaczyli sobie jeden cel, a mianowicie wznieść upragnione trofeum 18 grudnia. Dla Messiego może to być ostatni mundial, a wiemy, że jak ktoś nawet ma wygrać mecz w "pojedynke' to jest to ten zawodnik. Dla mnie jednak to Brazylia jest głównym faworytem do wygrania. Potencjał z przodu jest niesamowity. Z tyłu tak samo. Jak nasi selekcjonerzy swego czasu mieli problem czy wybrać Fabiańskiego czy Szczęsnego, to jaki problem musi mieć selekcjoner Brazylii.
Dodatkowo sprawdzałem możliwość np. podzielenia stawki na pół jaką dalibyśmy na typ powyżej i dania osobno na zwycięstwo Brazylii/Argentyny, to ta opcja daje nam większe Value uśrednione. Nie sprawdzałem wszystkich buków, więc też nie mam 100% pewności co do tego ostatniego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2372
Do góry Bottom