>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto sprawuje pieczęć nad 1XBET

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam
Zagrałem over 10,5 celnych strzałów w meczu Cagliari vs Lazio . Oficjalna strona podaje 11 , ich statystyki podają 11 , lecz w kółko podają że było ich mniej chociaż źrodła swoich statystyk nie podają.
Z racji że 1xbet chce mnie wydymać na zakładzie kto nadzoruje 1xbet ? Na stronie takiego info brak 
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Na pewno na stronie jest takie info, trzeba poszukać. A chodzi pewnie o rząd Curacao, który każdą skargą na ruskiego buka lubi się podetrzeć.
 
T 0

tifosi811

Użytkownik
Witam serdecznie wiem że na tym forum jest wielu ludzi związanych z 1xbet proponujących ich ofertę oraz promujących tego bukmachera
zatem panowie chciałem Was prosić o logiczne wytłumaczenie tego co Wasi Rosyjscy koledzy jakiś czas temu mi zrobili
Gram już u nich dobrych kilka lat jak dotychczas nie było żadnych problemów.Niecaly.miesiac temu podczas jednego dnia i kilkunastu zakładów live piłka ręczna i siatkówka udało.mi się zgromadzić kwotę około 6100zlotych.po chwili pieniądze znikają z konta a wygrane zakłady rozliczają po kursie 1.0
Po wielu próbach interwencji otrzymywałem tylko.lakoncznie wklejane regułki że nastąpiła awaria na łączach i to było powodem anulowania kuponów
uwaga anulowano TYLKO wygrane zakłady a przegrane rozliczono normalnie nie zwracając kwoty zakładu
Może Panowie zwolennicy i lobbujacy 1xbeta wyjaśncnie cię mi ten sposób działania Waszych przyjaciół z Rosji?
Odrazu wyjaśniam że nie miałem żadnych akcji bonusowych ,mam jedno prawdziwe konto i nikt z rodziny,  gospodarstwa domowego nie ma tam.konta ,najpierw próbowano do czegoś się przywalić kazać mi się zweryfikować gdy okazało się że nie ma o co wymyślili bajeczkę o rzekomej awarii na łączach.dzuwne że gdy kilka lat tam grałem to nigdy taka sytuacja nie miała miejsca nigdy nie mieli awarii a pojawiła się w momencie gdy udało.mi się akurat wygrać większą kwotę.
Żeby była jasność byłem na tym wydarzeniu i przez cały jego czas trwania wszystko w systemie było poprawne zgodne we stanem aktualnym.meczu oraz tablicy wyników
Mało tego mam i wysyłałem im zdjęcia i video z meczu gdzie czas zdjęcia i video pokazuje jednoznacznie że wszystko w ich systemy e działała poprawnie a zakłady zostały przyjęte prawidlowo
komisja nadzorująca ich czyli Egaming Curacao Agencyjne także nie pomogła...
Może wyjasnicie mi dlaczego tak bezczelnie oszukują ludzi którym uda się cos wygrać...czekam na zwolenników tego bukmachera o kontakt odpowiedź a może próbę interwencji. Bo sprawa jest bardzo nieuczciwa. Blagam tylko nie piszcie teraz jak oni ze maja prawo anulowac zaklad bez podania powodu bo to przeciez nie o to chodzi bo idac tym tokiem rozumiowania moga anulowac kazdemu kazdy wygrany zaklad nie dajac nikomu wygrac, przeciez to chore zeby tak ogromna firma gdzie mielone sa setki milionow euro oszukuje klienta przez smieszne dla nich 1500 Euro
 
 
Do góry Bottom