>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto chce zarobic :)

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam...mam taki problem... ???? dostalem bonus na Titan poker a w poker texas holedm za bardzo grac nie umiem :/ i mam sprawe ...podam komus moje dane z TITANA a ktos bedzie gral oczywiscie po ugraniu odpowidznich pkt po wyplacie podziele sie z pomocnikiem ???? pisac na gg 59 69 864

PS: dla modow jezeli ten watek jest nie zgodny z regulaminem prosze o zamkniecie i prosze i nie dawanie ostrzezen ???? pzdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Niestety nie wiem czy nie będzie problemów ze strony Titana. Ogólnie to bardzo niski tam jest poziom. Może warto się zastanowić na nauką? ;)
 
P 0

profi

Użytkownik
Hehe, własnie sobie przypomniałem swoją przygodę z Titan pokerem ???? Zacząłem grać bezpiecznie za 0,01-0,02 o ile dobrze pamiętam, żeby zrozumieć zasady. Zaczynałem z 25 euro. Po takim graniu zostało mi 15 euro i zacząłem grać za 1-2 euro, w ten sposób doszedłem do kwoty 45 euro i chciałem jeszcze sobie dociągnąć do 50 euro i wypłacić ???? Skończyło sie na tym, że nie miałem co wypłacać ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To już zależy od Ciebie. Obojętnie który sposób wybierzesz zawsze zostaje ryzyko. Mniejsze jest jednak przy przegraniu pieniędzy. Jeśli zrobisz to sposobem to nie powinno być żadnych problemów :]
 
Do góry Bottom