>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Którymi zdarzeniami warto się zainteresować?

O 6

olekre

Użytkownik
Cześć,
Poradźcie mi proszę jakimi zdarzeniami warto się zainteresować, chcąc co tydzień mieć łączny kurs 1.25 na plus.
Tzn. gramy kilka zdarzeń lub jedno i suma w ciągu tygodnia musi być 1.25.
Zdarzenia do których są statystyki, by można było się nimi oprzeć.
Myślałem nad
&quot;Gol przed 10min - Nie&quot; kurs ~1.12
&quot;Over 0.5 1H&quot; ~1.20
&quot;Wygra dowolną połowę&quot; ~1.15-1.30
&quot;Under 0.5 ż.k przed 10min&quot; ~1.11
Teoretycznie wszystkie te zdarzenia, to 50/50, bo dwudrogowe, ale w praktyce większa szansa na brak ż.k przed 10min. niż brak gola przed 10min.
Tak?
No bo statystycznie więcej pada goli w pierwszych 10min. niż żółtych kartek.
Czyli np. musiałbym na tydzień zagrać 2x &quot;Gol przed... &quot;,
albo 1x &quot;Over 0.5 1h&quot; + 1x np. &quot;U ż.k p. 10min&quot;
Macie inne propozycje?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Strategia, jaką chcesz przyjąć, jest zła. Długoterminowo zarabia się ilością typowanych spotkań (tzw. volume). Im większe volume, tym większy zysk, jeżeli typujemy w sytuacjach, kiedy mamy tzw. edge&#39;a. Edge jest na przykład wówczas, kiedy wiesz (np. z obliczeń statystycznych), że prawdopodobieństwo zdarzenia, które typujesz wynosi np. ok. 75-80%, a kurs jaki wystawia bukmacher daje zysk już przy powiedzmy 70% skuteczności.
Tutaj zauważyłeś, że statystycznie więcej pada bramek przed 10. minutą niż żółtych kartek, a kursy mimo to są podobne. Jeżeli kurs na bramki jest dobrze wystawiony, to kurs na żółte kartki powinien być niższy. Gdy nie jest niższy, jest szansa że mamy edge. A kiedy wiemy już, że mamy edge, to celem jest granie jak najwięcej takich spotkań. Grając tylko 2 takie spotkania tygodniowo, po roku osiągniesz ten sam rezultat, co grając kilkanaście spotkań dziennie osiągnąłbyś po tygodniu.
 
W 0

whitettt

Użytkownik
Jak dla mnie dobrą strategią jest zainteresowanie sie jedną dziedziną sportu, przykładowo tenisem, sledzisz forme zawodników, na jakich kortach lubia grać i myśle, że to zwiększy twoje szanse na postawienie odpowiedniego kursu
 
Do góry Bottom