>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Którego buka wybrac

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
mam juz konto w MB ale chce jeszcze zalozyc w innym buku

Mysle pomiedzy EXPEKT, UNIBET, BETANDWIN, BETATHOME, SPORTINGBET

ktorego z tych bukow polecanie w sensie najbardziej atrakcyjnej poromocji ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
BAH ma teraz dobra promocje ;) 100% Wejdz w strone BAHu i poczytaj.
Potem jest BAW moim zdaniem tez niezla promocja 100% i tez wszystko na stronie.

Moim zdaniem te dwa buki sa teraz dobre jesli chodzi o promocje ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
w BAW trzeba obrucic 4x po kursie chyba 1.4 a w BAH x6 po kursie chyba tez 1.5
moim zdaniem jesli chodzi o war promocji to betway. obrocic 2x za min 1.7 max dostajesz 400zl wewntualnie jeszcze bet24. 150 bonusu obrocic 3x za min 1.4
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
i w baw obraca sie 5 x bonus + 1 raz depozyt - bez minimum - a w bah jest minimum na kupon - wiec lepiej baw - 5 x na livie po 1.01 to nie problem ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
i w BAW obraca sie 5 x bonus + 1 raz depozyt - bez minimum - a w BAH jest minimum na kupon - wiec lepiej BAW - 5 x na livie po 1.01 to nie problem
zalezy ktora promocja bo obydwie sie koncza a w zasadzie jedna sie skonczyla
promocja cash in na mistrzostwa swiata gdzie bonus wynosil max 120 obrut 5x bonus + 1 x depozyt dobiegla konca 28 maja
a promocja sign up - rejestracyjna gdzie max bonus to 140 dobiega konca dzis tj 31 maja a tam obrot to 3x bonus + 1 x depozyt
wiem bo z odydu kozystalem w przeciagu ostatniego tygodnia ???? ???? ????
teraz jest jeszcze jedna promocja 88 pln na mundial Ci do ktorych przyjdzie poczta z baw list dostana kod i free bet 8 pln a pozneij po wplaceniu 40pln dostana 40 pln gratis jeszcze nie wiem ile razy trzeba te 40 obrocic ????
aha i nie wszystcy sie zalapali na te promocje cash in i na te 88pln nie iwme czemu :/
ja sie zalapalem na wszytskie 3 ???? ???? ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
i w &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; obraca sie 5 x bonus + 1 raz depozyt - bez minimum - a w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; jest minimum na kupon - wiec lepiej &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; - 5 x na livie po 1.01 to nie problem
zalezy ktora promocja bo obydwie sie koncza a w zasadzie jedna sie skonczyla
promocja cash in na mistrzostwa swiata gdzie bonus wynosil max 120 obrut 5x bonus + 1 x depozyt dobiegla konca 28 maja
a promocja sign up - rejestracyjna gdzie max bonus to 140 dobiega konca dzis tj 31 maja a tam obrot to 3x bonus + 1 x depozyt
wiem bo z odydu kozystalem w przeciagu ostatniego tygodnia ???? ???? ????
teraz jest jeszcze jedna promocja 88 pln na mundial Ci do ktorych przyjdzie poczta z &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; list dostana kod i free bet 8 pln a pozneij po wplaceniu 40pln dostana 40 pln gratis jeszcze nie wiem ile razy trzeba te 40 obrocic ????
aha i nie wszystcy sie zalapali na te promocje cash in i na te 88pln nie iwme czemu :/
ja sie zalapalem na wszytskie 3 ???? ???? ????
nic nie wiedzialem o bonusie cash in. gdzie to bylo reklamowane ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja dostalem poczta wiadomosc a pozniej jak sie zalogowalem na konto w baw to za kazdym razem mi sie taka informacja o boinusie pokazywala
 
Do góry Bottom