>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 73: Wrzosek vs. Sarara

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 73: Wrzosek vs. Sarara

ScreenShot01314.jpg

Data: 20 sierpnia 2022
Lokalizacja: Torwar - Warszawa, Polska
Transmisja: 19:00 – karta główna (Viaplay)

Walka wieczoru
120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs. Tomasz Sarara (1-0)

Karta główna
65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski (13-3, 1NC) vs. Reginaldo Vieira (15-6)
83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (4-0) vs. Jason Radcliffe (17-9)


Catchweight 97 kg/214 lb: Damian Piwowarczyk (5-1) vs. Bohdan Gnidko (7-0)
77,1 kg/170 lb: Ion Surdu (11-3) vs. Krystian Bielski (8-4)
56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (4-2) vs. Natalia Baczyńska (6-2)
77,1 kg/170 lb: Borys Borkowski (4-1) vs. Raimondas Krilavičius (6-2-1, 1NC)

Karta wstępna
65,8 kg/145 lb: Patryk Likus (2-0) vs. Pascal Hintzen (7-1)
61,2 kg/135 lb: Miłosz Melchert (2-0) vs. Carl Mcnally (1-0)

źródło: mmarocks.pl, kswmma.com

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x150_forumbuk.jpg
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Duże zmiany w karcie KSW 73 na kilka dni przed galą.
  • Z co-main eventu wypada Eskiew (choroba), w jego zastępstwie z Rutkowskim zawalczy Reginaldo Vieira (15-6)
  • Walka Adama Soldaeva odwołana (jakaś choroba rywala)
  • W zamian do karty wskakuje zupełnie nowe zestawienie Damian Piwowarczyk (5-1) vs. Bohdan Gnidko (7-0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +765
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
D. Rutkowski - R. Vieira powyżej 2,5 rundy kurs 1,8 Fortuna (ew. walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją 2,75)


Witam, w sobotę gala KSW73 i niestety zmiana rywala w walce Rutka. Co to znaczy? Większość osób które spojrzą na rywala(którego nie znają) i na kursy bukmachera - pomyślą eeeee szybko Rutek go rozwali, pewna 1 przez KO. A jednak warto przeanalizować tę walkę i rywala.
Zacznijmy od Rutkowskiego, Daniel to mega fajna postać w sportach walki, pozytywny, dobrze walczący, kręcący się w topie swojej kategorii wagowej. Ostatnio jednak dostał walkę o pas iiii niestety został zweryfikowany przez Salahdine. Takie porażki, mają wpływ na psychikę. Rutek jednak stanął na nogi - wziął walkę z Eskijewem i teraz gdy został tydzień do walki to nagle zmiana rywala. To na pewno nie pomaga, bo wiadomo że przygotowujesz się na danego zawodnika, a dostajesz innego o innej charakterystyce.
Dla tego uważam, że Rutek nie znokautuje szybko swojego rywala. Przynajmniej nie w pierwszych dwóch rundach. Spójrzmy trochę na statystykę. Daniel stoczył do tej pory 16 oficjalnych walk (według sherdog bez walk w boksie) z czego 7 kończył się decyzjami - ostatnie 10 walk to 5 decyzji. Wszystkie 5 decyzji na jego korzyść.
Jeśli chodzi o rywala Rutka - Reginaldo Vieira to 39letni zawodnik - bardzo doświadczony i bardzo silny. W swojej karierze stoczył 21 walk i 6 przegrał. Dwa razy przez KO - jednak ostatnim razem w 2013 roku. Vieira walczył w UFC/ stoczył 3 walki w UFC gdzie 1 wygrał i 2 przegrał. Jest to naprawdę wbrew pozorom bardzo solidny zawodnik i na pewno będzie chciał się mocno postawić Rutkowi. Będzie szukał walki w parterze i myślę, że spokojnie przewalczy 10minut z Polakiem.
Ja stawiam na ten typ - wydaje mi się że charakterny Brazylijczyk, nie położy się i nie przegra w dwóch pierwszych rundach.

powodzenia !! :)
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Wrzosek przed czasem 2.2, Nieoficjalna umowa dzentelmeńska walka bez parteru. Arek w prime albo tuż przed, atomowymi lowkickami rozbity przez taśmę kontuzji Tomek nie wytrzyma tak jak chociażby niektórzy rywale Arka w K1. Przewaga gabarytów zasięgu siły wzrostu, w sumie w intensywności kopnięć na różnych płaszczyznach Sarara będzie to wyłapywać i nie wytrzyma lub kontuzja się odezwie, małe rękawice co sprawi jeszcze większe obrażenia. Każdy aspekt po stronie Arka może oprócz doświadczenia chociaż swoje już przewalczył też 2 walki z Badrem na pewno uskrzydliły. Tomek Sarara nie ma szans w tej walce i natury nie oszuka, żeby znaleźć swoje szanse będzie musiał ryzykować skracanie dystansu co naraża go na przyjmowanie ciosów. Myślę że Arek wygra w 2 rundzie.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
KSW 73
Rutkowski D. - Vieira R.
Typ: Ilość rozpoczętych rund +2,5
Kurs: 1,80
Fortuna

W sobotę odbędzie się kolejna odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. W jednej z walk stanę naprzeciw siebie Daniel Rutkowski oraz Reginaldo Vieira. Obaj Panowie posiadają rekordy na podobnym poziomie. Dla Brazylijczyka będzie to debiut w KSW. Rutek po ostatniej porażce z Saladine Parnasse będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Każdy w pojedynku z Francuzem skazywał go na pożarcie, jednak Polak pokazał się z bardzo dobrej strony. Rutek wiele swoich pojedynków wygrywał przez decyzję sędziowską. Jako, że on jest faworytem u bukmacherów to widzę w tej walce też to, że będzie chciał narzucać swoje reguły gry. Spokojnie będzie kontrolował pojedynek i wypunktuje swojego oponenta. Analizując bilans Brazylijczyka to również dużo pojedynków kończy się po werdykcie sędziowski. Uważam więc, że typ na pełen dystans walki bądź ilość rozpoczętych rund jest jak najbardziej zakładem do zagrania.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Wrzosek - Sarara

Zakład: Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej
Typ: +2,5
kurs: 1,94


Debiut Wrzoska na KSW i ogólnie w walce na małe rękawice, kontra Sarara którego będzie to druga oficjalna walka w tej formie. Liczę że debiutant pomimo że jest faworytem podejdzie do tej walki z rozwagą i będzie walki co najmniej na dwie pełne rundy. Mam nadzieję że za bardzo nie "podpali" go publicznosc nas Torwarze która będzie głównie go wspiera i nie ruszy na Sarare jak " dzik" bo wtedy rezultat może być dwojaki, a za pewne interesuje go tutaj tylko zwycięstwo. Będzie go rozpracowywał krok po kroczku. Obaj Panowie znani są z walk w stojakach i tutaj liczę że w tym obszarze walka będzie się odbywała. Wszelkiego rodzaju uderzenia pięściami oraz nogami o ile nie będzie "czystego" uderzenia mogą doprowadzić do tego że walka trochę potrwa. Sarara w ostatniej walce z Bradaric pokazał ogromne serducho do walki które doprowadziło go do zwycięstwa, nie jeden w obliczu rany w granicy oka poddałby walkę on natomiast walczył do końca. Podsumowując liczę na asekuracyjny początek Wrzoska oraz hart ducha Sarary w razie zagrożenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Arkadiusz Wrzosek vs. Tomasz Sarara
Typ: Wrzosek wygra
Kurs: 1.42
Fortuna
Walka wieczoru na gali KSW73 w Warszawie będzie pojedynek 35 letniego Wrzoska z dwa lata od niego starszym Tomaszem Sarrara. Moim zdaniem 37-letni krakowianin swoje najlepsze lata ma już za sobą. Tomasz w ostatnich czterech latach stoczył jeden pojedynek na KSW 62, kiedy debiutował w MMA w starciu z Filipem Bradariciem. Faworytem zdecydowanym jest Wrzosek. To zawodnik, który odnosił wielkie sukcesy w kick-boxingu.W 2021 roku pokonał Badra Hariego, co rozsławiło go w swiecie sportów walki. Wrzosek walczył dla federacji kick-boxingu, Glory. To byly mistrz FEN. Walka powinna przebiegać w stójce.. Arek będzie miał przewagę gabarytów, mocne kopnięcia , kolana którymi przeważy szale zwycięstwa na swoją korzyść. Typuje tu bezpiecznie Wygrana Wrzoska w całym pojedynku. Powodzenia.
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Damian Piwowarczyk - Bogdan Gnidko
Walka zakończy się przed czasem - Nie @ 4.00 STS to już jest przesada..

Walka, której na tej gali być nie powinno i wskoczyła do rozpiski całkiem niedawno, stąd pytanie czy obaj zawodnicy będą przygotowani na 100%? Obaj mogą pochwalić się dobrym bilansem swoich walk, Damian wygrał pięć walk, przegrywając jedną, zaś Bogdan wygrywał siedem razy nie doznając do tej pory porażki, jednak dla Damiana będzie to już czwarta walka na KSW w którym ma bilans 2-1, Bogdan zaś debiutuje. Obaj lubią kończyć swoje walki przed czasem Piwowarczyk na pięć wygranych pojedynków aż cztery razy kończył przed czasem, raz przez TKO i trzy razy poddawał swojego rywala, Gnidko zaś wszystkie swoje walki wygrał przed czasem, cztery TKO i trzy poddania. Nie dziwne więc, że kurs na zdarzenie, że ich bezpośrednia walka zakończy się przed czasem to tylko 1.20, ja idę jednak inną drogą, Damian wraca do klatki po porażce z Bartoszem Lesko, druga porażka z rzędu może mu trochę skomplikować sytuację, Bogdan za to debiutuje na tak dużej gali, więc raczej też zawalczy z rozwagą, myślę, że obaj zawodnicy będą walczyć dosyć bezpiecznie i oczywiście nie można zapomnieć o tym, że do rozpiski wskoczyli dopiero co, więc z przygotowaniem też może być różnie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Damian Piwowarczyk - Bogdan Gnidko
1.zawodnik wygra przez poddanie - tak @2.65 FORTUNA


O walce wypowiedział się już szerzej kolega wyżej. Od siebie dodam tylko, że Damian lubuje się w kończeniu zawodników przed czasem, w tym właśnie przez poddanie. Myślę że w tej walce także będzie mieć przynajmniej jedną sytuacje, którą mam nadzieje wykorzysta, ty bardziej że właśnie tym sposobem najefektowniej wygrywał swoje walki. Piwowarczyk to chyba największy faworyt całej gali, z pewnością poszuka zwycięstwa po ostatniej wpadce. Sama forma Damiana też zadowalająca, a w jego obozie panuje ogromny optymizm. Jego rywal jak dotąd nie miał w swoim CV wielkich rywali, także Damian to z pewnością najtrudniejsza przeszkoda.
 
Ostatnia edycja:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Wrzosek - Sarara, walka zakończy się przez KO/TKO lub DQ - takm, @1.50, Fortuna Najgłosniejsza walka całej gali, która nie powinna zakończyć się na decyzje. Nie przy tej sile ognia w ciosach obu zawodników i wadze. W zasadzie trudno wskazać kto tutaj jest faworytem, mimo że to Wrzosek widnieje z niższym kursem na zwycięstwo. Forma obu zawodników jest zadowalająca, lepszy na papierze wydaje się być faktycznie Wrzosek, chociaż tak naprawdę trudno cokolwiek powiedzieć o formie każdego z nich.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Piwowarczyk wygra 1.19
Powyżej 1.5 rundy w walce Wrzosek - Sarara 1.40
Łączny kurs: 1.67 (fortuna)


Jak dla mnie dwa najpewniejsze bety tej gali, o Piwowarczyku nie ma się co rozpisywać, doświadczenie zrobi swoje, walczy u siebie, Ukrainiec zupełnie nie ta liga, nie ma czym zaskoczyć, solidny zawodnik ale bez żadnego asa w rękawie, Piwowarczyk będzie czytał całą walkę i spokojnie wygra, zapewne przed czasem, być może przez poddanie tak jak koledzy wyżej pisali. Kurs marny, ale w moim odczuciu bardzo pewny.

Drugi typ dotyczy main eventu, upatruję tu szansy Sarary którego oglądałem z Bradariciem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wiek swoje robi, jednak Tomek dalej jest bardzo solidny i może się postawić, na jego korzyść także doświadczenie w MMA. Dobry kondycyjnie, niekoniecznie będzie stawiał wszystko na pierwszą rundę. Obaj będą się zapewne od początku mocno badać, zobaczymy parę mocniejszych kopniaków, ale agresywniejsze zagrywki raczej pojawią się dopiero w 2 rundzie, Wrzosek na pewno nie zlekceważy rywala i nie ruszy od pierwszych sekund. Myślę, że to lepsza opcja niż wygrana Wrzoska, choć typuję mimo wszystko jego wygraną, ale po tym samym kursie overek wydaje się rozsądniejszym wyborem.
 
Ostatnia edycja:
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Daniel Rutkowski - Reginaldo Vieira
Typ: Rutkowski @1.23 Fortuna

Początkowo Polak miał walczyć z (w mojej opinii) dużo lepszym zawodnikiem - Eskievem.
W zastępstwo za Eskieva wskakuje 40 letni brazylijczyk Vieira. Brazylijczyk zaczął swoją zawodową karierę w 2009 r., stoczył on 21 zawodowych walk z czego przegrał 6. Miał on przygodę w UFC, ale za dobrze to nie wyglądało. O ile wygrał pierwszą walkę, tak dwie pozostałe przegrał i pożegnał się z najlepszą organizacją mieszanych sztuk walki. Ostatnimi czasy Brazylijczyka bardzo mało mogliśmy oglądać w oktagonie, od 2015 r. stoczył on zaledwie 6 pojedynków, z czego połowę przegrał.
Daniel Rutkowski, 7 lat młodszy od swojego rywala, w swojej karierze stoczył 16 pojedynków, z czego przegrał 3. Jednak dwie porażki zanotował na samym początku swojej kariery, po czym miał passę 13 zwycięstw z rzędu i dopiero jego ostatnia przegrana walka z Parnassem zepsuła mu trochę ten bilans. Uważam, że dziś poradzi sobie z Vieirą i być może niedługo zobaczymy rewanż Polaka z Parnassem.
 
Ostatnia edycja:
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Screenshot_20220820-174820~2.png

Szykuje się szybka gala. Liczę na fajne skończenia i mało zamulania. Wybrałem 4 walki, które mają największe szanse na zakończenie przed czasem. W większości są to zawodnicy z krótką karierą w KSW i ogólnie w MMA (poza Radcliffem). W wielu przypadków są to zawodnicy lubujący się w skończeniach przed czasem. Najbardziej w tym zestawieniu obawiam się o walkę wieczoru, ale liczę, że po 1. rozpoznawczej rundzie, Panowie zakończą walkę w 2. lub 3. rundzie. Liczę tu przede wszystkim na Wrzoska i jakieś skończenie z jego strony... Może nawet poddanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Ksw 73 przed nami, więc kilka typów:
1. Wrzosek wygra przed czasem 1.85 (sts)
Wrzosek dla mnie jest zdecydowanym faworytem. Sarara jest starszy, ma jedną walkę w mma w której zaprezentował się słabo jedynie na plus charakter i ambicja, że przetrwał trudne chwile. Wrzosek jeśli chodzi o stójkę jest dużo lepszy, ma także lepsze warunki fizyczne. Jeśli chodzi o zapasy to ciężko stwierdzić bo Wrzosek to debiutant ale podobno już od dłuższego czasu przygotowuję się pod mma i dosyć dobrze radzi sobie w tym elemencie. Według mnie Wrzosek przez atamowe kopnięcia podłączy a później dobije Tomka i wygra przed czasem
2. Surdu przed czasem 1.65. (sts)
Surdu to niezły zawodnik z dobrą stójką. Ma także pełen obóz przygotowawczy w odróżnieniu od swojego rywala dzięki czemu powinien mieć lepszą kondycję. Surdu lepiej chodzi na nogach jest szybszy i lepszy w obszarze stójkowym a w zapasach Bielski nie powinien stanowić dla niego zagrożenia, więc dla mnie Surdu powinien z każdą minutą coraz bardzie przeważać aż w końcu ustrzeli swojego rywala
3. Baczyńska na punkty 2.25 (sts)
Baczyńska w pierwszej walce w KSW miała za rywalkę Luzar-Smajic, teraz będzie walczyć z Karoliną Owczarz, która promowana przez Polsat miała być wielką nadzieją ale okazało się, że jest mocno przeciętna. Walka może być bliska ale jednak to Baczyńska wydaję się lepsza w stójce i jeżeli nie da się sprowadzać to powinna to kontrolować w stójce, powinna być także lepsza kondycyjnie bo Karola ma ostatnio mocne problemy pod tym względem. Zarówno jedna jak i druga nie ma mocnego ciosu, więc walka powinna skończyć się na punkty i minimalnie lepsza powinna okazać się Natalia.
 
Ostatnia edycja:
P 11,1K

pretendent

Użytkownik
Patryk Likus vs Pascal Hintzen
Typ: Hintzen wygra przez poddanie
Kurs: 5.00 Fortuna
Analiza:
Kursy na Polaków w KSW w starciach z obcokrajowcami zawsze są zaniżone. Wiadomo Polacy obstawiają kierując się sympatią do swojego rodaka i wydaje mi sie, że nie inaczej jest w tym pojedynku.
W tym przypadku mamy walkę bardzo młodego Patryka Likusa, który można śmiało powiedzieć nie błyszczał w dotychczasowych pojedynkach, ostatni nokaut to duża zasługa szczęścia. Wczoraj miał spore problemy z robieniem wagi, trener tłumaczył że niby chciał aby zawodnik się wyspał, ale ja uważam że to było najtrudniejsze zbijanie wagi dla Patryka w jego karierze, a jak wiadomo takie coś zawsze odbija się na zawodniku w trakcie walki. Z drugiej strony staje zdecydowanie bardziej doświadczony Niemiec, który specjalizuje się w grze parterowej 4 na 7 wygranych zdobyte przez poddania.
No i na koniec wszystkie porażki w amatorskim mma Patryka były uwaga... przez poddania.
 
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
McNally ładnie wchodzi przez poddanie po kursie 4.00 :) dobrze się gala zaczyna . Teraz czas obalić mit super Likusa ;)

Brawo Hintzen !!!

ale sobie Kawul z Lewandowski będą płuc w brodę . Przyjeżdzają Noł nejmy z Europy z rekordami nabitymi na januszach i biją nasze kreowane gwiazdki 😂
 
Ostatnia edycja:
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Gala ciekawa pod względem liczby zakończeń a także bez wątpienia to była gala underdogow:
Dzisiaj przed czasem wygrywali po wysokich kursach Gnidko 6.4, Bielski 5.75, Humburger 5.0, McNally 4.0 i Owczarz na punkty 3.75
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
D. Rutkowski - R. Vieira powyżej 2,5 rundy kurs 1,8 Fortuna (ew. walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją 2,75)


Witam, w sobotę gala KSW73 i niestety zmiana rywala w walce Rutka. Co to znaczy? Większość osób które spojrzą na rywala(którego nie znają) i na kursy bukmachera - pomyślą eeeee szybko Rutek go rozwali, pewna 1 przez KO. A jednak warto przeanalizować tę walkę i rywala.
Zacznijmy od Rutkowskiego, Daniel to mega fajna postać w sportach walki, pozytywny, dobrze walczący, kręcący się w topie swojej kategorii wagowej. Ostatnio jednak dostał walkę o pas iiii niestety został zweryfikowany przez Salahdine. Takie porażki, mają wpływ na psychikę. Rutek jednak stanął na nogi - wziął walkę z Eskijewem i teraz gdy został tydzień do walki to nagle zmiana rywala. To na pewno nie pomaga, bo wiadomo że przygotowujesz się na danego zawodnika, a dostajesz innego o innej charakterystyce.
Dla tego uważam, że Rutek nie znokautuje szybko swojego rywala. Przynajmniej nie w pierwszych dwóch rundach. Spójrzmy trochę na statystykę. Daniel stoczył do tej pory 16 oficjalnych walk (według sherdog bez walk w boksie) z czego 7 kończył się decyzjami - ostatnie 10 walk to 5 decyzji. Wszystkie 5 decyzji na jego korzyść.
Jeśli chodzi o rywala Rutka - Reginaldo Vieira to 39letni zawodnik - bardzo doświadczony i bardzo silny. W swojej karierze stoczył 21 walk i 6 przegrał. Dwa razy przez KO - jednak ostatnim razem w 2013 roku. Vieira walczył w UFC/ stoczył 3 walki w UFC gdzie 1 wygrał i 2 przegrał. Jest to naprawdę wbrew pozorom bardzo solidny zawodnik i na pewno będzie chciał się mocno postawić Rutkowi. Będzie szukał walki w parterze i myślę, że spokojnie przewalczy 10minut z Polakiem.
Ja stawiam na ten typ - wydaje mi się że charakterny Brazylijczyk, nie położy się i nie przegra w dwóch pierwszych rundach.

powodzenia !! :)
👌👌👌👌👌💚💚💚💚
 
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
Najlepszy żart jaki dzisiaj słyszałem to wywiad Sarary który chce rewanżu bo sędzia za wcześnie przerwał. Koleś po walce wygląda jak ubity kotlet tłuczkiem i chce rewanżu :LOL: dobrze musi mieć głowę obita jak jakiś rewanż mu się marzy.
Niech sie cieszy że sędzia nie przerwał tego już w 2 rundzie a rewanż to dostaje ktoś kto stoczył wyrównaną walkę a nie ktoś kto był bity 2 rundy jak dzieciak a pierwszą przeleżał na typie nie wiedząc co ma robić.... Jak dojdzie do rewanżu to będzie to jeden z najdziwniejszych rewanżów w dziajch KSW

Dla mnie najlepsze zestawienie teraz to Sarara - Różalski , Wrzosek - Izu
 
Do góry Bottom