>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Koszykówka: Parzyste/Nieparzyste (Progresja)

M 6

michw

Użytkownik
Było takich wątków dwa (a może więcej), ale dawno nie było w nich ruchu więc postanowiłem reaktywować ten system z lekką modyfikacją.
Co mnie skłoniło do grania tego systemu? Na pewno ostatni wyniki które nie rozpieszczają: Barcelona, Borussia, Serena Williams (najświeższe przykłady) więc dałem sobie spokój z graniem singli na przynajmniej miesiąc i stąd ten wątek.
Początkowo zamierzam grać &quot;wirtualnie&quot; bez własnych środków więc nie ma ciśnienia. Jednak starałem się obmyślić modyfikację tego systemu tak żeby nie stresować się na 7 czy 8 progu ryzykowania bankructwem. To tylko w kweście wstępu.
Założenia:
-&gt; Gram w przypadku kiedy w meczu pierwsza i druga kwarta zakończą się wynikiem parzystym (lub nieparzystym).
-&gt; Jeżeli rezultaty będą parzyste to warunkiem dodatkowym grania progresji jest (któreś z trzech):
- Zacięty wynik (różnica przewagi max 0-12 punktów)
- Rzuty za 3 punkty (tutaj kwestia subiektywna: jeżeli ilość takich trafień będzie marginalna to granie tego meczu odrzucam)
- Duża ilość fauli (też subiektywna sprawa)
System gry:
Krok 1: Stawka 20 złotych (od #9 30 złotych) na 3 kwartę na parzysty wynik kiedy dwie pierwsze kwarty zakończą się parzyście (analogicznie do nieparzystej ilość punktów).
Jeżeli typ wejdzie zostajemy na Krok 1 i szukamy innego meczu. Jeżeli typ nie wejdzie to wskakujemy na Krok 2.
Krok 2: Stawka 60 złotych (3x stawki początkowej) na 4 kwartę (analogicznie gramy jak w kroku 1). Tutaj niezależnie od rezultatu po zagraniu typu przeskakujemy na Krok 1.
Zakładam wstępnie że progresja będzie się kończyć niepowodzeniem na tyle rzadko żeby wyjść na +.
Definitywny koniec gry
1. Jeżeli progresja 3x pod rząd zakończy się niepowodzeniem (o ile nie będę do tego momentu bankrutem)
2. Jeżeli zabraknie kasy na progresję.
3. lub zaczną wkradać się wątpliwości
Oczekiwany zysk:
Zakładam 400 złotych zysku. Wtedy chcę wypłacić część kwoty i zastanowić się co dalej.
PS: Wszystkie kursy będą pochodzić z Betfair
 
M 6

michw

Użytkownik
Dwie kwarty parzyste, dosyć dużo fauli, parę rzutów za 3 więc wchodzę w to ;)

#1 Connectiucut Sun K - Chicago Sky K
TYP: 3 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
 
M 6

michw

Użytkownik
#1 Connectiucut Sun K - Chicago Sky K
TYP: 3 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
⛔
Gramy to samo na 4tą kwartę z 2 progiem
#2 Connectiucut Sun K - Chicago Sky K
TYP: 4 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 2: Stawka 60 złotych
 
M 6

michw

Użytkownik
#2 Connectiucut Sun K - Chicago Sky K
TYP: 4 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 2: Stawka 60 złotych

⛔

Podsumowanie progu: 80zł⛔
Saldo początkowe: 300zł
Saldo obecne: 220zł

Dzisiaj jeszcze będą 3 mecze kobitek także dalej będę obserwować
 
M 6

michw

Użytkownik
Jadę z dwoma progresjami równocześnie. Oba mecze idą &quot;nieparzyście&quot;

#3 Dallas Wings K - New York Liberty K
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych

#4 San Antonia Stars K - Minnesota Lynx K
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
 
M 6

michw

Użytkownik
Jadę z dwoma progresjami równocześnie. Oba mecze idą &quot;nieparzyście&quot;
✅ #3 Dallas Wings K - New York Liberty K
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
✅ #4 San Antonia Stars K - Minnesota Lynx K
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
Tutaj już dwa mecze na ✅ po pierwszym progu. Czekam jeszcze na 2 ostatnie spotkania kobiet może coś się jeszcze znajdzie ;)
#3 ZYSK 17.2 ✅
#4 ZYSK 17.2 ✅
Saldo początkowe: 300zł
Saldo obecne: 254,4zł
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale już bardziej się opłaca grać czarne/czerwone w kasynie.
Przecież to też jest totolotek i to po mega słabym kursie.
 
M 6

michw

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale już bardziej się opłaca grać czarne/czerwone w kasynie.
Przecież to też jest totolotek i to po mega słabym kursie.
Tak jak pisałem opieram swoje założenie na statystyce / obserwacji rynku. Fakt że passa musi być bardzo długa żeby na tym zarobić bo jak jeden mecz zakończy się na ⛔ to nie trudno policzyć że trzeba mieć 5 następnych serii na ✅ żeby wyjść z minusa. Czerwone/czarne myślę że to o już mega loteria i nie ma co porównywać obstawiana (w tym przypadku statystyki) do kasyna gdzie zawsze przegrasz.

Oczywiście traktuję ten system bardziej jako jednorazowy skok w bok. Jak rezultaty będą obiecujące będę grać go dalej, jeśli nie poczekam aż skończy się wariactwo na sensację w futbolu i zostawię ten wątek w spokoju.

Dzięki za komentarz.
 
M 6

michw

Użytkownik
Wrzucam mecz po fakcie bo nie dałem rady podrzucić tutaj.

#6 Kazachstan - Chińskie Tajpej
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
 
M 6

michw

Użytkownik
#8 Lietuvos Rytas - Parma Perm
TYP: 3 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych

*kolejny po fakcie.
**żeby nie było wątpliwości to dodaje każdy mecz wyłapany na flashscore spełniający kryteria.
 
M 6

michw

Użytkownik
Ok. Czas ogarnąć nieład.

#5 Seattle Storm K - Los Angeles Sparks K
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
✅

Wrzucam mecz po fakcie bo nie dałem rady podrzucić tutaj.

#6 Kazachstan - Chińskie Tajpej
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych
✅

#7 Iran - Tajlandia
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych

*kolejny po fakcie.
✅

#8 Lietuvos Rytas - Parma Perm
TYP: 3 kwarta wynik nieparzysty
Kurs: 1.86
Próg 1: Stawka 20 złotych

*kolejny po fakcie.
**żeby nie było wątpliwości to dodaje każdy mecz wyłapany na flashscore spełniający kryteria.
✅

Udało się odrobić straty i wyjść na ✅ Trochę wysiłku to kosztowało, ale pomimo tego jestem jak na razie zadowolony z efektów.

#5 ZYSK 17.2 ✅
#6 ZYSK 17.2 ✅
#7 ZYSK 17.2 ✅
#8 ZYSK 17.2 ✅
Saldo początkowe: 300zł
Saldo obecne: 323,2zł
Seria progresji na ✅ = 7
Seria progresji na ⛔ = 1
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Mówisz o kursach 1,86 na zdarzenie 50%.
To jest mega przebitka na korzyć buka.
Proponuję pomyśleć o zmianie buka albo zagrać inne zdarzenie.
Nie chcę tutaj przechwalać mojego sposobu gry, ale za kurs 1,83 łatwiej jest oszacować U/O w kosza.
 
M 6

michw

Użytkownik
Mówisz o kursach 1,86 na zdarzenie 50%.
To jest mega przebitka na korzyć buka.
Proponuję pomyśleć o zmianie buka albo zagrać inne zdarzenie.
Nie chcę tutaj przechwalać mojego sposobu gry, ale za kurs 1,83 łatwiej jest oszacować U/O w kosza.
Żaden buk nie da kursu wyższego na takie zdarzenie przed kwartą. Ewentualnie można się bawić zamiast stawiać przed trzecią i ew czwartą kwartą próbować szukać dobrego kursu w trakcie kwart wtedy zdarza się że kursy skaczą nawet do 2.1 ale równie dobrze może kurs stopnieć jeżeli np stawiamy parzyste i będą nam rypać non stop za 2 pkt.

U/O to dobra sprawa, ale stosuję to tylko w przypadku NBA i niektórych meczy topowych drużyn w swoich ligach.
 
M 6

michw

Użytkownik
Mam do was pytanie. Który buk oferuje parzyste/nieparzyste na kwarty oprócz betfair? Sprawdziłem kilkanaście buków w trakcie trwania meczy i nie zauważyłem tych konkretnych zakładów w ofercie. Chciałbym mieć alternatywę bo betfair potrafi zaskoczyć słabą ofertą (ostatnio gdy grali eurobasket w ofercie mieli łącznie ok 4-5 meczy na 13 możliwych).
EDIT: Po analizie tego co do tej pory się wydarzyło postanowiłem zwiększyć stawkę na Krok 1. Jak na razie w 7/8 przełamań nastąpiło już w trzeciej kwarcie dlatego tutaj zwiększam kwotę z 20 do 30 złotych. Przy obecnych rezultatach budżet wyniósłby przy nowych założeniach (po ostatnich meczach) 373,4 złotych a nie 323,2zł także jest to ładny przeskok a ryzykuję tylko o 10 złotych w przypadku niepowodzenia.
Zmieniłem również limity.
 
M 6

michw

Użytkownik
No dobra kończę z zabawą, zaczynam teraz grać za kasę. Założenia są takie same co w pierwszym poście. Znalazłem jeszcze pare buków które na mecze w Azji proponują interesujące mnie zakłady po kursie 1.9 (zawsze trochę więcej do przodu)

#1 Indie - Chiny
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.9
Próg 1: Stawka 30 złotych

Budżet: 200 złotych
Obecne saldo: 170 złotych
 
M 6

michw

Użytkownik
No dobra kończę z zabawą, zaczynam teraz grać za kasę. Założenia są takie same co w pierwszym poście. Znalazłem jeszcze pare buków które na mecze w Azji proponują interesujące mnie zakłady po kursie 1.9 (zawsze trochę więcej do przodu)

#1 Indie - Chiny
TYP: 3 kwarta wynik parzysty
Kurs: 1.9
Próg 1: Stawka 30 złotych

Budżet: 200 złotych
Obecne saldo: 170 złotych
Fauli od groma, emocje były spore ale znowu notuję ✅ w 3 kwarcie ????

#1 Wygrana 57✅
Budżet: 200 złotych
Obecne saldo: 227 złotych
 
Do góry Bottom