>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Korea Południowa - K League 2

stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Ansan Greeners - Suwon FC
Suwon nie zagrał źle – tak jak pisałem na gorąco w sobotę – zagrali solidne spotkanie, jednak Ansan zagrał mądrze starając się kontrolować mecz po wczesnym golu Choi Ho-Joo, który wbrew temu, co widnieje na Soccerway, został zdobyty z gry, a nie z rzutu karnego. Alex 12 minut później mógł wyrównać, ale Lee Hee-Seong świetnie się zachował w bramce Greeners. W 42 minucie wydaje się, że Matheus Alves był faulowany przez Lee Hee-Seonga w polu karnym, ale VAR pozwala stwierdzić, że faulu nie było – mnie osobiście to nie przekonuje. W drugiej połowie mieliśmy kilka sytuacji z każdej ze stron, ale nikomu nie udało się ani podwyższyć, ani wyrównać.
Co do meczu Ansanu z Gwangju – nie mam pojęcia, co tutaj się wydarzy, przynajmniej nie dzisiaj. Jeśli chodzi o Suwon, to wydaje mi się, że powalczą z Busanem – ale czy będzie ich stać na zdobycie 3 punktów – może być bardzo ciężko.
FC Anyang - Daejeon Citizen
W tym meczu najbardziej było widać, jak zawodnikom przeszkadzał wiatr – wielokrotnie piłkę niosło wyżej lub dalej, niż Ci by się sami tego spodziewali – remis zasłużony, udało się pograć live na x2 – Daejeon nie powinien sprawić kłopotów Asanowi, a E-Land powinien zdobyć pierwszy komplet punktów w meczu z Anyangiem – jeśli nie teraz, to kiedy…
Asan Mugunghwa - Bucheon FC 1995
Żałuję, że nie mogłem obejrzeć całego spotkania – Asan zagrał bardzo interesujący futbol, poszedł na wymianę ciosów z Bucheonem i nawet Popp nie był w stanie wiele pomóc. Bramka Cho Sung-Juna z 3 minuty to bramka kolejki K2, w 22 minucie było już 2-0, a w 40 minucie 3-0 – ta bramka została nieuznana, chociaż przyczyny są mi bliżej nieznane – przez pewien czas nawet TV pokazywała wynik 3-0. W 44 minucie Popp nie trafił z karnego i wydawało się, że Bucheon nie będzie miał najmniejszych szans na to, by ugrać coś w tym spotkaniu – poziom Bucheonu był tak bardzo gorszy od tego, do którego nas przyzwyczaili w poprzednich meczach, że było to naprawdę dziwne. W drugiej połowie zaraz po wznowieniu Bucheon mógł zmniejszyć przewagę gospodarzy, ale piłka zatrzymała się na słupku – w 57 minucie jednak to Kim Min-Gyoon podwyższył na 3-0 dla Asanu. Bucheon próbował, jednak w bramce świetnie spisywał się Park Hyung-Soon – przy bramce samobójczej Min Sang-Kiego nie miał jednak zbyt wiele szans. W 79 minucie mogło być 3-2, jednak Popp po raz kolejny zagrał fatalnie – będąc 2 metry od bramki i mając przed sobą leżącego Parka, strzelił prosto w niego. W 85 minucie Asan trafił jeszcze w słupek, ale w 1 minucie doliczonego czasu Ko Mu-Yeol zdobył ładną bramkę strzałem zza pola karnego. Szkoda, że chwilę później za drugą żółtą kartkę obejrzał czerwoną, a Lee Jung-Chan zmniejszył rozmiary porażki do 2-4.
Tak jak pisałem wcześniej – Asan powinien pokonać Citizen, natomiast Bucheon przegrywa drugie spotkanie z rzędu – ze Srokami nie będzie im łatwo, ale myślę, że uda się coś powalczyć.
Busan I&#39;Park - Gwangju FC
Kolejna niemiła niespodzianka spotkała mnie w meczu Busanu, który nie był nawet w stanie zdobyć bramki przeciwko Gwangju. Co więcej, 0-1 to najmniejszy możliwy wymiar kary – Busan zagrał słabe spotkanie, wyszło chyba zmęczenie po meczu w pucharze z Bucheonem, chociaż sędzia też poczęści wypaczył wynik tego meczu, gdy w 88 minucie w polu karnym ewidentnie zagrał ręką Vujaklija – w tej sytuacji nie doczekaliśmy się rzutu karnego dla gospodarzy. W 92 minucie strzał, który mógł dać Busanowi remis, zatrzymał się na poprzeczce.
Busan po tygodniowym odpoczynku podejmie Suwon – tak jak pisałem – spotkanie ciężkie do typowania. Co do meczu Gwangju mam podobne odczucia.
Seoul E-Land - Seongnam FC
Spotkanie to obejrzało 551 kibiców (jeszcze mniej niż w meczu z Gwangju), chociaż w niedzielę było na co popatrzeć. Bramka Cho Jae-Wana dała wczesne prowadzenie drużynie z Seoulu – duża w tym zasługa Kim Dong-Juna, który nie poradził sobie z dość prostym strzałem. Wyrównanie padło w drugiej minucie doliczonego czasu gry, gdy Yeon Je-Un ładnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Kim Young-Kwanga. Dodać trzeba, że w Seoulu zaczęło znowu strasznie padać i miało to ewidentny wpływ na drugą połowę – Seongnam był lepszy, ale brakowało im niestety skuteczności.
E-Land, jak pisałem poprzednio, powinien poradzić sobie z Anyangiem. Seongnam ma przed sobą jeszcze trudniejszą przeprawę – mecz z Bucheonem będzie chyba tym, w którym zanotują pierwszą porażkę w sezonie.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Przed nami siódma kolejka K2 League, po ostatniej został nam tylko jeden niepokonany zespół - Seongnam FC.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 14.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa
Typ: Asan Mugunghwa
Kurs: 2.89
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 0-2
FT 1-2 ✅
Asan nie zagrał praktycznie żadnego słabszego spotkania w tym sezonie, najsłabiej zagrali ze Srokami, jednak pozostałe wszystkie spotkania to ich widoczna dominacja nad przeciwnikami i zastanawiam się, dlaczego akurat drugi raz z rzędu widzimy zespół gości nie jako faworytów. Daejeon właściwie oprócz tego, że wykorzystał dwukrotnie grę w przewadze (przeciwko 9 zawodnikom E-Landu oraz 10 Gwangju), to nie zaprezentował nic i w meczu z Asanem nie powinni sprawiać większych problemów policji. Martwić może fakt, że Mugunghwa jeszcze bez punktu na wyjazdach w tym sezonie, ale po sobotnim poranku to powinno się zmienić - stawki jednak w miarę rozsądne.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 14.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Gwangju FC - Ansan Greeners
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
FT 0-0 ⚽
Stawianie Ansanu w tym meczu w postaci faworytów, nawet po tych kilku ciepłych słowach, które o nich napisałem, to nie jest chyba najlepsze rozwiązanie - Gwangju po wygranej z Busanem na pewno będzie chciało wzmocnić swoją pozycję w tabeli i powinno się postarać o przynajmniej jeden punkcik. Kursy na to spotkanie mniej więcej odzwierciedlają moją opinię, kursy na under rzędu 1.65 są trochę za niskie, by podejmować ryzyko. Gwangju ma do tej pory najlepszy (razem z Seongnamem) wynik z tyłu - jedynie 3 bramki stracone w 6 spotkaniach, jednak zaledwie 2 strzelone i przeciwko dość dobrze grającym z tyłu zielonym będzie pewnie nudno. Nie przekonam się, by ten mecz obejrzeć - o tej porze w K2 wybór padnie na Daejeon.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 14.04.2018 r. 10:00
Spotkanie: Seoul E-Land - FC Anyang
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.27
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 2-2
FT 1-0 ⛔
Dwie zdecydowanie najsłabsze ekipy zmierzą się z sobą w spotkaniu, które na pierwszy rzut oka może wydawać się nudne, jednak ja podejmę to ryzyko i zagram over 2.5 po całkiem przyjaznym kursie. Seoul z średnią 2,33 gola na mecz nie jest najgorszą ekipą, jeśli chodzi o liczbę bramek, a jeśli Anyang zdobędzie dość wcześnie jakąś bramkę z kontry (bo najprawdopodobniej będzie tak, że to E-Land będzie prowadził grę), to możemy mieć całkiem ciekawe widowisko. Poprzednie 3 spotkania rozgrywane przez E-Land u siebie z Anyangiem zakończyły się 4+ bramkami, więc zdecydowanie typ warty uwagi. Wiem, że Anyang gra bardziej antyfutbol, niż futbol, ale może w meczu z drużyną, z którą będą mieli nadzieję na 3 punkty powalczą trochę bardziej otwarcie? Live też wydaje się być dobrą opcją.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 15.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Seongnam FC - Bucheon FC 1995
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.99
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-1
FT 2-1 ⛔
Wydaje mi się, że będę tutaj grał przeciwko całemu światu, ale przeczucie mówi mi, że defensywa Srok raz jeszcze stanie na wysokości zadania i uda jej się zatrzymać Poppa i spółkę, która już w zeszłym meczu miała spore problemy. Seongnam do tej pory stracił 3 bramki i są najlepszą drużyną w tym aspekcie w K2 - do tego jako jedyni nie przegrali jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania - Bucheon będzie miał pewnie ciężką przeprawę.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 15.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Suwon FC - Busan I&#39;Park
Typ: -
Przewidywany wynik: 2-0
FT 1-0 ⚽
Dalej (ostatnią kolejkę) trzymam się planu, że pomijam Suwon przy grze - w meczu z Ansanem zagrali dobrą piłkę, jednak trochę zabrakło - w końcu muszą zacząć regularnie wygrywać, jeśli chcą marzyć o awansie - z Busanem, który zagrał fatalnie z Gwangju może im się to udać.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Nie będę się starał wymądrzać o meczach, których przebieg znam tylko z powtórek (tak jak pisałem w temacie K League - w tym tygodniu nie było okazji obejrzenia żadnego spotkania K2 na żywo), tak więc do każdego meczu kilka kluczowych informacji:
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa
Asan zagrał kolejne dobre spotkanie – od początku meczu byli zdecydowanie bardziej aktywni, jednak ich strzały były zbyt słabe, by zagrozić bramce Kim Jin-Younga. W 18 minucie bliski szczęścia był Hwang In-Beom, ale jego strzał został obroniony. W 23 minucie ładnym strzałem popisał się Kim Min-Gyoon i wyprowadził gości na prowadzenie. Wyrównanie przyszło bardzo szybko, bo w 32 minucie po rzucie rożnym i próbie wybicia piłki z linii bramkowej przez dwóch zawodników Asanu na listę strzelców wpisał się Kim Seung-Seop. Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale strzał Gadoeva minimalnie minął bramkę Asanu. W drugiej połowie nie działo się zbyt wiele – Citizen próbowało nadal wyjść na prowadzenie z kontry, Asan nadal prowadził grę – udało się w końcu pokonać Kima po raz drugi w 82 minucie po strzale Heo Beom-Sana, który odbił się jeszcze od Yoon Jun-Sunga, czym całkowicie zmylił bramkarza Citizen. W ostatniej minucie wygraną uratował Kim Jin-Young, który obronił ładny strzał w lewy róg swojej bramki.
Citizen czeka kolejne ciężkie zadanie, tym razem ze Srokami – wydaje mi się, że nie będą w stanie walczyć o wygraną. Asan musi wygrać z E-Landem, by gonić tracący punkty Bucheon.

Gwangju FC - Ansan Greeners
Gwangju zaczęło mocno to spotkanie, zdobyło nawet w 14 minucie bramkę, która została jednak nieuznana ze względu na faul na bramkarzu Ansanu. Faul spowodował kontuzję Lee Hee-seonga i musiał on zostać zastąpiony Hwang Sung-Minem. W25 minucie Greeners byli bliscy wyjścia na prowadzenie, ale dobrze zachował się Yoon Pyeong-Gook. Jeszcze przed przerwą szansę miał Choi Sung-Min, ale kolejny raz Yoon był aktywny i nie pozwolił na oddanie strzału. W drugiej połowie szans mieliśmy jeszcze mniej – Zieloni byli bliżsi strzelenia zwycięskiego gola, w 81 minucie mieli nawet rzut karny – ten, wykonywany przez Hang Gun-Yonga, był wykonywany w fatalnym stylu i Yoon nie miał najmniejszych problemów z jego obroną. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i chyba gospodarze mogą być z tego wyniku bardziej zadowoleni.
Gwangju, grając w takim stylu, będzie miało problemy z Suwonem. Greeners wracają do siebie by podjąć Bucheon – pamiętajmy, że Ansan u siebie wygrał wszystko, a Bucheon jest w sporym kryzysie (3 porażki z rzędu, brak Poppa w najbliższym meczu) i to Ansan powinien być wskazywany w roli faworyta – znając bukmacherów, będzie inaczej, ale to z korzyścią dla nas.

Seoul E-Land - FC Anyang
Anyang może być niezadowolony, że wywozi ze stolicy zero punktów – E-Land po zdobyciu bramki samobójczej nie podjął w ogóle walki dalej i chciał utrzymać wynik – udało im się to, jednak ilość szczęścia, którą mieli, była naprawdę duża. Bramka dla E-Landu, strzelona po strasznym błędzie bramkarza, Jeona Soo-Hyuna, po części wynika z deszczu i stanu murawy na Seoul Olympic Stadium, ale w dużej mierze jednak od samego zawodnika, który w tej sytuacji powinien się zachować zupełnie inaczej. Po utracie tego gola goście zaczęli atakować – ich skuteczność pozostawiała jednak wiele do życzenia. W 39 minucie zdobyli nawet bramkę – została ona nieuznana – nie pytajcie dlaczego, bo nie mam pojęcia – wyglądało to tak, jakby zawodnik E-Landu faulował w polu karnym zawodnika gości, piłka wpadła jednak do bramki – o spalonym nie było mowy. W 42 minucie trafili w słupek, a dobitka minęła bramkę w niewielkiej odległości. W drugiej połowie widzieliśmy podobne obrazki – E-Land czekał na swoją szansę z kontry, a Anyang prowadził grę – w 73 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, który następnie – już po przygotowaniach – sprawdził VARem – po analizie VAR został on anulowany. Na 8 minut przed końcem remis dla gości mógł jeszcze wywalczyć Bruno, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę.
Seoul nie będzie miał szans z Asanem. Anyang może spróbować powalczyć z Busanem, jednak wydaje mi się, że to nie te progi.
Seongnam FC - Bucheon FC 1995
Spodziewałem się mniejszej ilości bramek – karny z 2 minuty po zagraniu ręką Gong Min-Hyuna otworzył zdecydowanie za wcześnie wynik w tym meczu na under. Bucheon po tym golu usilnie starał się wyrównać, jednak na posterunku zawsze znajdował się Kim Keun-Bae, a i wykończenie akcji przez Poppa i spółkę było na dość niskim poziomie. W 47 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Popp i musiał opuścić boisko – wielka w tym zasługa Lee Ji-Mina, który zagrał jak rasowy aktor w tej sytuacji – czerwona kartka całkowicie niezasłużona. Bucheon nie rezygnował z prób wyrównania, jednak Kim Keun-Bae miał naprawdę bardzo dobry występ tego dnia, a Sroki były bardzo niebezpieczne w kontrze – bramka wisiała w powietrzu. Udało się to Seo Bo-Minowi w 67 minucie – piękny strzał pod poprzeczkę wyprowadził Seongnam na dwubramkowe prowadzenie. W 73 minucie nadzieję Bucheonowi dał Nilson, który strzałem po słupku nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W 81 minucie mogło być 2-2, jednak piłkę z pustej bramki wybił Lee Ji-Min, a na więcej gościom nie starczyło czasu.
Tak jak pisałem wcześniej – Seongnam powinien powalczyć o 3 punkty z Citizen, a Bucheon może stracić kolejne oczka w meczu z Greeners.
Suwon FC - Busan I&#39;Park
Kolejny raz, gdy typuję wygraną Suwonu i gdy nie gram ich zwycięstwa, wygrywają – czy musi to znaczyć, że jak w przyszłym tygodniu na nich zagram, to zakończy się w drugą stronę? Pierwsza połowa, po lekkiej przewadze gości, zakończyła się bezbramkowym remisem – wiele o niej pisać nie trzeba, dobrych sytuacji było jak na lekarstwo. W drugiej połowie rozpoczęło się źle dla gospodarzy – drugą żółtą kartkę obejrzał Alves, a chwilę wcześniej w poprzeczkę uderzył Lee Dong-Jun. Busan od tego momentu miał optyczną przewagę, coraz częściej próbował uderzeń na bramkę Kim Da-Sola, jednak ten radził sobie tego dnia bardzo dobrze. W 72 minucie Suwon wyprowadził ładną akcję, którą wykończył Park Se-Jin – warto nadmienić, że jeśli by nie trafił, to mogło się to zakończyć rzutem karnym dla gospodarzy. Busan do samego końca próbował wyrównać – nie udało się to jednak i Suwon awansuje na 6 miejsce.
Tak jak pisałem wcześniej – jeśli Suwon dalej będzie tak grał, to powinien pokonać Gwangju. Busan po dwóch porażkach z rzędu będzie miał świetną okazję by wrócić do wygrywania – mecz z Anyangiem nie będzie łatwy, ale powinien zakończyć się zwycięstwem.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 21.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Busan I&#39;Park - FC Anyang
Typ: Busan I&#39;Park
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 3-0
Wydaje się, że najłatwiejszy mecz K2 odbędzie się w Pusanie, gdzie Busan podejmie Fioletowych - zdecydowanie najgorzej grającą ekipę ligi. Oprócz tego, że udało im się na wyjeździe zremisować z Asanem nie odnotowali żadnego pozytywnego wyniku i jako jedyni w lidze jeszcze nie wygrali. Busan natomiast po meczu z Daejeonem jakoś odpuścił i w poprzednich 3 kolejkach nie udało się nic wygrać - nawet z Suwonem, który przez prawie całą drugą połowę grał w 10. W sobotę spodziewam się jednak festiwalu strzeleckiego gospodarzy, może w końcu Ko Kyung-Min wyjdzie w pierwszym składzie i będzie miał trochę więcej czasu, by się zaprezentować, niż do tej pory - gra Alemão Juniora też nie zachwyca, może Kim Moon-Hwan wystąpi w jego miejscu i coś ustrzeli? Na pewno warto spróbować mocniej w stronę gospodarzy, Anyang nie powinien mieć wiele do powiedzenia.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 21.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Daejeon Citizen - Seongnam FC
Typ: Seongnam FC
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 0-1
Tak jak pisałem w poniedziałek - jakoś nie widzę, by Daejeon mógł zrobić wiele krzywdy Srokom w tym spotkaniu - co prawda Gadoev się już chyba zaaklimatyzował w składzie Citizen, jednak podejrzewam, że może nie wytrzymać starcia z tak dokładną defensywą Seongnamu - już w poprzednich spotkaniach pokazywał, że ma dość mocny charakter, co może skutkować jakąś niepotrzebną żółtą i czerwoną kartką. Zakładam, że jeśli Sroki wystąpią z Citizen tak, jak do tej pory, o wynik z tyłu można być spokojnym - gdzieś w drugiej połowie powinno im się udać zdobyć zwycięską bramkę i może przegonić Bucheon, który może zagrać bardzo różnie z Ansanem?
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 21.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Gwangju FC - Suwon City
Typ: -
Przewidywany wynik - 0-1
Suwon po falstarcie, który popełniłem razem z nimi, wraca do wygrywania, a przynajmniej do dobrych spotkań - z Busanem pokazali się naprawdę z solidnej strony i w meczu z Gwangju powinni być stawiani w roli większego faworyta, niż sugerują to kursy - ja jednak nie znajdę w sobie tyle siły wewnętrznej, by na nich zagrać. Gwangju miało do tej pory więcej szczęścia niż rozumu i boję się, że jak znowu pogram na City, to to szczęście obróci się przeciwko mnie - jeśli ktoś nie jest aż tak przesądny i aż tak się nie sparzył, jak ja - sugeruję City 2/10.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 22.04.2018 r. 08:00
Spotkanie: Ansan Greeners - Bucheon FC 1995
Typ: Ansan Greeners
Kurs: 2.97
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik - 2-0
Tak jak przewidywałem - bukmacherzy otworzyli w kursy w stronę Bucheonu jako faworytów - biorąc pod uwagę formę obydwu ekip oraz fakt, że u gości nie zagra Popp, który znaczy w tym zespole naprawdę wiele - trzeba to wykorzystać i zagrać zielonych. Ta ekipa nie przestaje mnie zaskakiwać - z Gwangju zagrali naprawdę dobry futbol, niewiele im brakowało, by wywieźć 3 punkty i w meczu z liderem mają spore szanse na komplet punktów.
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea - K League 2
Data i godzina: 22.04.2018 r. 10:00
Spotkanie: Seoul E-Land - Asan Mugunghwa
Typ: Asan Mugunghwa
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik - 1-3
To, że chłopaki sobie postrzelają, wydaje się być pewnym - Asan na pewno nie będzie siedział z założonymi rękoma i czekał, az E-Land coś zagra. Tak jak pisałem w poniedziałek - Asan nie ma żadnego słabego meczu do tej pory i nic nie zapowiada tego, by coś w tej materii miałoby się zmienić. E-Land to jednak trochę niższa klasa, niż policja i spodziewam się, że po meczu kończącym 8 kolejkę Asan zajmie pierwsze miejsce w tabeli.
Coś mało remisów mi wyszło, no ale tendencja jest wzrostowa - 6 kolejka z 2 remisami, 7 kolejka z jednym - może w 8 nie będzie ich wcale?
 
Do góry Bottom