>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konto bankowe

N 0

nemeeeee

Użytkownik
Witam, założyłem konto na siostre, lecz numer konta bankowego dałem swoj i teraz chciałem wypłacić kase. Pieniądze nie doszły, więc zapytałem o co chodzi dział informacyjny, teraz czekam na weryfikację konta. Co może się stać ?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaczekaj cierpliwie na odpowiedź. Gdyby się okazało, że problemem będzie fakt wprowadzenia dwóch różnych kont, niezbędne mogą okazać się wyjaśnienia. Być może Bukmacher będzie naciskał aby wypłacić pieniądze na konto siostry. Natomiast nie powinieneś się obawiać ewentualną stratą pieniędzy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 25 lutego 2020 16:08 przez nemeeeeeWitam, założyłem konto na siostre, lecz numer konta bankowego dałem swoj i teraz chciałem wypłacić kase. Pieniądze nie doszły, więc zapytałem o co chodzi dział informacyjny, teraz czekam na weryfikację konta. Co może się stać ?
Prawdopodobnie bukmacher zgłosi to do organów ścigania, istnieje duża szansa, że zostaniesz oskarżony o współpracę z jakąś siatką terrorystyczną w Hondurasie. Bo kto zakłada konto na siostrę a podaje konto nie siostry? Ale z Ciebie łobuziak ????
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 25 lutego 2020 16:08 przez nemeeeeeWitam, założyłem konto na siostre, lecz numer konta bankowego dałem swoj i teraz chciałem wypłacić kase. Pieniądze nie doszły, więc zapytałem o co chodzi dział informacyjny, teraz czekam na weryfikację konta. Co może się stać ?
U jakiego bukmachera zakładałes konto ? czy wczesniej ktoś grał z tego samego adresu IP u tego bukmachera itd ....... jesli tak zamkną Ci konto i skasuja w najlepszym wypadku wygrane w najgorszym całość . Czy brałeś bonus czy nie itd ...itd 
Jest milion parametrów i powodów dla jakich mogą Ci skasować hajs ...albo go oddać 

masz tu kilka paragrafów z różnych firm 

 Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.
 

Zasady ogólne
  1. Użytkownik ma obowiązek zarejestrować się i grać w swoim własnym imieniu, a nie w imieniu innej osoby.

W jednym gospodarstwie domowym dozwolone jest posiadanie wyłącznie jednego konta. Jeśli w gospodarstwie domowym użytkownika założono więcej niż jedno konto, należy nas o tym natychmiast powiadomić.


Podsumowując - sprawdź sobie regulamin bukmachera u którego grasz i zobacz jak masz się tłumaczyć i tyle :) 

Jeśli stwierdzimy, że istnieje więcej niż jedno konto dla Twojego gospodarstwa domowego, możemy zablokować lub zamknąć wszystkie konta dla tego gospodarstwa domowego.

tu masz jeszcze jeden fajny podpunkt dotyczący tego co zrobiłeś prawdopodobnie - a przynajmniej dałes im powód żeby tak mysleli :) 

aaa i uwielbiam ten podpunkt :) 

poZdro :)

 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
@tyrion77+ , nic dodać nic ująć, nieznajomość regulaminu niestety nie jest sprzymierzeńcem gracza. Ale mimo wszystko tego typu sprawy zazwyczaj da się polubownie wyjaśnić, i liczmy że tak też będzie w ww. przypadku.

@nemeeeee , odwołuj się i koniecznie daj nam znać po wszystkim jak to się skończyło.
 
Do góry Bottom