>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konkurs w Kwejk.pl i Jezbdzidy.pl - Betfan 20 zł Freebety

Status
Zamknięty.
D 1K

dermen

Użytkownik
Kiedy wysyłają tego freebeta ? Dodałem wczoraj na kwejku dwa takie memy już wczoraj zaakceptowane przez administratora, na email chyba wyślą ?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Freebet jest już dostępny w zakładce freebety i podczas robienia kuponu staje się widoczny pod nim. Niesety za 2 memy tylko 1 freebet partner. Może dodadzą jeszcze?
 
D 1K

dermen

Użytkownik
Gdzie jest dostępny ? A trzeba było dodać mema na tych dwóch portalach na kwejku i jbzd żeby dostać tego freebeta ? Bo ja dodałem tylko na kwejku
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Wchodzisz w MÓJ PROFIL > FREEBETY i tam widzisz. Aktywujesz go, jak masz postawić stawkę to poniżej widać że masz freebet do uruchomienia. Ja zrobiłem na kwejku i jbzd, ale dostałem tylko 1 "freebet partner", może będzie jeszcze drugi. Tego jeszcze nie wiem.
 
D 1K

dermen

Użytkownik
Ale to miało przyjść coś na emaila, nic nie mam na koncie na Betfan zresztą skąd Betfan miałby wiedzieć że to ja dodałem tego mema? Wszedłem tam Mój profil - Freebety i nic nie na nic nie znaleziono
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Czyli jeszcze nie dostałeś. Miał być mail, ale mi nie wysłali, tylko ten freebet w moim profilu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

szewa73

Użytkownik
Może ktoś dokładnie wyjaśnić na czym to polega gdzie się zgłosić co dokładnie zrobić żeby otrzymać ten freebet bo nikt od A do Z nie wyjaśnił o co chodzi
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
jak już się wrzuci mema na kwejka to gdzie mam napisać o tego freebeta ?
Kwejk przesyła do BETFAN listę osób, które zrobiły mema, a oni przyznają freebety raz dziennie
Post automatycznie złączony:

Może ktoś dokładnie wyjaśnić na czym to polega gdzie się zgłosić co dokładnie zrobić żeby otrzymać ten freebet bo nikt od A do Z nie wyjaśnił o co chodzi
 
D 1K

dermen

Użytkownik
Ja już tego nie ogarniam xd bo ktoś wyżej napisał że nie dostał emaila tylko już miał tego freebeta na Betfanie, to oni powiązują adresy e-mail z np. Kwejka i jak mam też taki email na Betfan to tak to przyznają ?
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Na moje tak - jeśli mail z Kwejka i BETFAN są takie same, to otrzymasz freebet, jak tylko Kwejk prześlę listę do BETFAN. Najlepiej pytać pewnie na czacie bukmachera ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 50

Aratou414

Użytkownik
A podawałeś swojego maila w rozmowie z nimi na czacie? to chyba zależy w którym dniu zrobiłeś mema

Ja napisałem na czacie, podałem swój adres email konta na betfanie i mi przypisano bez problemu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom