>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Konkurs SMS na finał LM

Status
Zamknięty.
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Nie znalazłem na forum informacji o tym konkursie, a dopiero dziś na stronie betsson go odkryłem;]
Postanowiliśmy dokładnie zmierzyć popularność obydwu drużyn przed ich wielkim starciem!Rozumiemy, że nie każdy ma smykałkę do typowania, ale faworyta i intuicji nie powinno zabraknąć nikomu!

Tym bardziej, że sprawa jest nadzwyczaj prosta: trafnie typujesz zwycięzcę – zgarniasz nagrodę!

Aby wziąć udział w Sondzie należy wysłać SMS’a o treści: BETSSON.BARCELONA lub BETSSON.MANCHESTER w zależności od tego, którą drużynę typujemy jako wygraną pod numer 7160
Koszt SMS&#39;a to: 1.23 PLN z VAT
Jeśli trafisz zwycięzcę otrzymujesz----&gt; 10 PLN
Jeśli wytypujesz błędnie-----&gt; 1PLN
Dodatkowo po meczu wśród typerów, którzy prawidłowo wskażą zwycięzcę oraz najszybciej odpowiedzą na przesłane pytanie rozdamy-----&gt; 100x100PLN
Wg mnie warto wziąć udział i &quot;poświęcić&quot; 1.23PLN dla dobrej zabawy.
Darmowa rejestracja - odbierz dodatkowo 222PLN
 
wtf 48

wtf

Użytkownik
skad wiadomo gdzie maja przelac wygrana? po nr telefonu? i kiedy mozna wyslac sms?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
ciekawe czy potem wygrane z kilku numerów telefonów można wrzucić na jedno konto na betsson?
Nie. Skąd w ogóle takie pytanie? Wysyłasz smsa ze swojego telefonu i w przypadku wygranej realizujesz kod na swoim koncie:?
Na numer telefonu zostanie wysłany kod promocyjny.
Od razu wkleję istotny punkt regulaminu, by nie było zbędnych pytań:
3.4 Liczy się końcowy wynik meczu (bierzemy pod uwagę dogrywkę i rzuty karne).
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Koledze powyżej chodziło pewnie o to że jak ktoś ma 2 numery to moze wysłać po smsie z każdego numeru i mieć 20 zł w przypadku wygranej. Bo dostanie 2 kody. Ciekawe czy tak można.
Zresztą nawet jeśli nie. To wysłać z jednego numeru na barce z drugiego na Manchester to i tak któryś wygra i 10 zł jest pewne.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
porblem polega na tym czy możemy dodawać kody otrzymane na inny numer niż ten co podawaliśmy przy rejestracji na betsson..
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Mysle, ze tak, a raczej jestem przekonany. Nie powinno byc z tym problemow, a moze to sluzyc wlasnie zacheceniu graczy do rejestracji i przegrywaniu kolejnych srodkow;)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
1 voucher = 1 konto. Vouchery sa przypuisane do danej promocji wiec 2 voucherow z tej samej promo nie zrealizujecie na kontach.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dokładnie, właśnie się dowiedziałem na live czacie na 1 konto tylko jeden kod. Ale zawsze można wysłać z dwóch różnych numerów i mamy pewne 10zł. Koszt to 2x 1,23zł + ewentualne 1,23zł jak ktoś chcę zagrać w konkursie o 100zł. Najszybsi wygrywają. Tzn. ci co najszybciej odpowiedzą na zadane pytanie, 100 osób.
 
F 20

fazer.

Użytkownik
a skad pewnosc, ze jak wygra druzyna ktora wytypowales wysylaja ci 10 zl, a moze to bedzie losowanie czy co
 
simons 646

simons

Forum VIP
FC BARCELONA CZY MANCHESTER UNITED?

WIELKI FINAŁ TUŻ TUŻ – Z TEJ OKAZJI KONKURS JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!
.
Postanowiliśmy dokładnie zmierzyć popularność obydwu drużyn przed ich wielkim starciem!
Rozumiemy, że nie każdy ma smykałkę do typowania, ale faworyta i intuicji nie powinno zabraknąć nikomu!

Tym bardziej, że sprawa jest nadzwyczaj prosta: trafnie typujesz zwycięzcę – zgarniasz nagrodę!
Darmowa rejestracja - odbierz dodatkowo 222PLN

Jeśli wytypujesz poprawnie otrzymujesz:

10 PLN
.
Jeśli wytypujesz błędnie, w ramach nagrody pocieszenia otrzymujesz:
1 PLN
.
Dodatkowo, po meczu, wśród typerów, którzy prawidłowo wskażą zwycięzce oraz najszybciej odpowiedzą na przesłane im pytanie dodatkowe rozdamy:
100 x 100 PLN
.
TAK, DOBRZE WIDZISZ – W TYM KONKURSIE NIE MA PRZEGRANYCH!
Darmowa rejestracja - odbierz dodatkowo 222PLN
.
Poniżej znajdziecie aktualny podział głosów. Zagłosuj na swojego faworyta i zgarnij nagrodę!
Wyciąg z regulaminu:
  • Realizacja Sondy nastąpi w terminie: od 14 maja 2011 do 28 maja 2011.
  • Sonda przeprowadzona będzie na numerze 7160 - koszt 1,23 zł z VAT (1,00 zł bez VAT).
  • W Sondzie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe w Polsce.
  • Aby wziąć udział w Sondzie należy wysłać SMS ‘a o treści: BETSSON.BARCELONA lub BETSSON.MANCHESTER w zależności od tego, którą drużynę typujemy jako wygraną.
  • Nagrody dla uczestników Sondy zostaną rozesłane 30 Maja o godzinie 12:00.
  • Nagrody pieniężne w Sondzie są do wykorzystania tylko i wyłącznie na Zakładach Bukmacherskich na stronie www.betsson.com.
  • Przed wypłatą środki trzeba minimum 3 razy obstawić po łącznym kursie nie mniejszym niż 1,5.
  • Jeden numer może otrzymać tylko jedną nagrodę. W przypadku kiedy Uczestnik, wyśle 2 SMSy: jeden na drużynę przegraną i jeden na wygraną otrzyma jeden kod o niższej wartości, czyli 1 PLN.
  • W Sondzie nie biorą udziału Sms-y wysłane z Internetu.
Wklejam wyciąg z regulaminu, bo widzę niektórym ciężko odpalić link, ale nie tak trudno zadawać pytania, na które odpowiedzi są na stronie betsson ????
Darmowa rejestracja - odbierz dodatkowo 222PLN
 
4 96

46ckm

Użytkownik
dostał ktoś z was to pytanie o 100zł po meczu dla tych co prawidłowo wytypowali zwycięzcę?? ja prawidłowo wytypowałem i żadnego pytania mi nie przysłali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom