>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs Liga Typerów dobiegł końca.

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Po 3 miesiącach konkurs Liga Typerów się zakończył. Gratulacje dla zwycięzcy oraz dla osób nagrodzonych.
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w tej edycji, mam nadzieje że wszystkim się konkurs podobał. Odpowiadam również na pytania, które otrzymuję na PW i pewnie nie raz padnie ono tutaj, że kolejna edycja planowana jest na wiosnę 2011 roku.
Wszystkich nagrodzonych proszę o wysłanie do mnie PW z tytułem LIGA TYPERÓW. W wiadomości:
miejsce
imię i nazwisko
login z forum
nagroda
login z Betsson
Na wasze dane czekam 7 dni, po tym okresie wysyłam listę do Betsson. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Pierwsze co to, dzięki za konkurs ????
I pytanie, czy jak postawie jeden zakład za 33zl na ako 5, gdzie 33zł to wygrana z kolejki, to będzie to wykonany obrót?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie. Wygraną kwotę musisz obrócić 5-okrotnie. Czyli nie liczy się wygrana, a za ile postawiłeś. Łącznie musisz postawić: 33*5 czyli: 165 - za tyle łącznie musisz postawić by wypłacić.
Powodzenia.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Czy wszyscy podali juz loginy? Mozze napiszcie w temacie kto jeszcze nie podal bo to sie w nieskonczonosc bedzie ciaglo....
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Czy wszyscy podali juz loginy? Mozze napiszcie w temacie kto jeszcze nie podal bo to sie w nieskonczonosc bedzie ciaglo....
Czemu w nieskończoność?? Termin jest do jutra i myślę że wtedy zostanie wysłana lista z laureatami konkursu ????
 
nowy987 0

nowy987

Użytkownik
termin terminem ale nie ma żadnych potwierdzeń wysyłanych wiadomości i przydałoby się dowiedzieć kto jeszcze nie wysłał informacji
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
termin terminem ale nie ma żadnych potwierdzeń wysyłanych wiadomości i przydałoby się dowiedzieć kto jeszcze nie wysłał informacji
o jakie potwierdzenia Wam chodzi ??? czego się gorączkujecie ???
wyraźnie napisane że na PW czeka tydzień czyli do 4.01 i po minięciu terminu wysyła listę do Betsson !!!
 
Do góry Bottom