>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kocham, lubię, szanuję... 7 pytań - 7 odpowiedzi.

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kiedyś (jak zapewne pamiętacie) za dzieciaka w podstawówce mieliśmy takie zeszyty, które nazywały się "złote myśli", totalne głupoty ale fajna zabawa. Przyszło mi do głowy aby i Was, drodzy użytkownicy troszkę lepiej poznać na zasadzie Waszych sportowych preferencji, bardziej i mniej ulubionych klubów, zawodników, trenerów.

Będzie mi bardzo miło jak poświęcicie dwie minutki i odpowiecie na zadane pytania ☺
Nie chodzi o komentarze czy uzasadnienia lecz najzwyklejsze podanie co Wam w sportowej duszy gra ☺
Z góry dzięki za uczestnictwo w zabawie.

Oto 7 pytań:

1. Wymień pięć najbardziej ulubionych klubów (lub przynajmniej jeden) zaczynając od drużyny z którą najbardziej się utożsamiasz lub po prostu, której najbardziej kibicujesz. Jeśli to klub niezwiązany z futbolem to zaznacz o jaką dyscyplinę sportu chodzi.

2. Wymień pięć drużyn (lub przynajmniej jedną) których nie darzysz sympatią. Może któreś notorycznie psują Ci kupony? A może po prostu nie lubisz z innych powodów?

3. Wymień pięciu sportowców (lub przynajmniej jednego) których darzysz największym szacunkiem lub Twoim zdaniem są zwyczajnie najlepsi w tym co robią.

4. Wymień pięciu sportowców (lub przynajmniej jednego) do których absolutnie nie pałasz sympatią.

5. Wymień pięciu trenerów (lub przynajmniej jednego) o których masz jak najlepsze zdanie i w ciemno poleciłbyś jako selekcjonera kadry narodowej w Polsce.

6. Z jakim sportowcem (sportsmenką) chciałbyś się spotkać na godzinnej rozmowie w cztery oczy, gdybyś miał taką możliwość?

7. Jakie wydarzenie sportowe utkwiło najmocniej w Twojej pamięci i zawsze będziesz o nim pamiętał?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zaczynam ☺

1. Warta Poznań, Lech Poznań, Manchester Utd, Roma

2. Sevilla, Barcelona, Real Madryt, PSG, Manchester City

3. Fabiański, Lewandowski, Piszczek, Buffon, Ronaldo

4. Neymar, Suarez, Ramos, Vidal

5. Klopp, Ancelotii, Nawałka

6. Buffon (przesympatyczny człowiek)

7. Przestrzelony karny Kuby Błaszczykowskiego w ME z Portugalią. (płakałam jak dzieciak)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Akurat jesteś ostatni, po którym spodziewałabym się tak głupiej reakcji. Szkoda bo miałam Cię za fajnego człowieka. Nie mów, że się pomyliłam?
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A w czym miał się pomylić? Nie napisał prawdy pisząc żebyś dała na luz z głupotami? Komu potrzebne są jakieś durne pamiętniczki, czy odpowiedzi na pytania z jakim piłkarzem chciałbyś się spotkać - zwłaszcza że działa już np temat pt: mój ulubiony klub/piłkarz. Robisz z forum bajzel, tworząc nikomu niepotrzebne tematy nadające się tylko i wyłącznie do nabijania postów. Ale pewnie, masz moda, to tworzysz co chcesz. Jeszcze 5lat temu tego typu tematy w 5min po ich stworzeniu wylądowałyby w koszu z jednego prostego powodu: zerowa wartość merytoryczna. Tak więc: wez se dziolcha na luz daj z tymi bzdurami. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co wy macie do dziewczyny, nic zlego nie zrobila, kiedys to byl bajzel na forum, jak nie jaka Roxxane byla modem od tenisa a zero pojecia, byla "niszczona" przeze mnie przy kazdym zakladzie, banialuki pisala ze nie dalo sie czytac , dwa razy mnie zbanowala nie wspominajac o skrzynce na wiadomosci ktora zablokowala mi - jak wkleilem kupony/zysk na kwote 16 tysiecy funtow to chcieli mnie tutaj banowac - wiec nie mowcie o bajzlu lub bzdurach :)

1 Argentyna
2 Washington (MLB)
3 T.Brady (NFL)
4 Naymar
5 Probierz
6 A.Rogers (NFL)
7 Francja - Paragwaj MS 1998 - pamietam ten mecz i tego bramkarza José Luis Chilavert (c) co on wyczynial w bramce , francuzi dopiero w 114 minucie go pokonali , szkoda mi chlopa bylo i tego calego Paragwaju
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Nie napisał prawdy pisząc żebyś dała na luz z głupotami? Komu potrzebne są jakieś durne pamiętniczki...
Chłopoki! No żesz! Wrzućta na luz!
Przecież wyraźnie na początku napisałam, że to "totalne głupoty", czytać że zrozumieniem.
Czy samym obstawianiem i liczeniem kasy człowiek żyje?

zloty5o zloty5o zarzuca mi dziecinadę, A Ty uważasz, że chcę nabijać posty.
Głupoty, chłopoki! 😄
Posty nabijam codziennym typowaniem kuponów.

Dziecinada? Tu się w pełni zgadzam ale kurde, każdy z nas ma w sobie dzieciaka, nie lubicie wracać wspomnieniami do czasów gdy ganialiście z kumplami za piłką tenisową udając, że gracie finał MŚ na szkolnym boisku? Ja lubię wspominać jak z dziewczynami grałyśmy w klasy.
Tak ciężko odpowiedzieć dla zabawy na siedem głupich pytań?
zksstal zksstal więcej czasu straciłeś smarując opieprz, nie mogłeś sprawić mi przyjemności w tym czasie i napisać z jakim klubem masz fajne wspomnienia?
Mam wrażenie, że większość tutaj to sami sztywniacy, poważni ludzie bez poczucia humoru. Tylko hazard się liczy? I konkursy za punkty albo z kasą w tle?
Nie możemy się pobawić ot tak?
Jak kiedyś w piaskownicy? 😂
Nie bądźcie tacy pochmurni, błagam! 😊
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
1 Argentyna
2 Washington (MLB)
3 T.Brady (NFL)
4 Naymar
5 Probierz
6 A.Rogers (NFL)
7 Francja - Paragwaj MS 1998 - pamietam ten mecz i tego bramkarza José Luis Chilavert (c) co on wyczynial w bramce , francuzi dopiero w 114 minucie go pokonali , szkoda mi chlopa bylo i tego calego Paragwaju
Wielkie dzięki Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel
za poświęcony czas, po tym poznaje się gentelmena gdy nie odmawia kobiecie 😜
Jesteśmy zgodni co do Neymara, o Chilavercie poczytałam z ciekawości. Faktycznie wariat. Facet ma już 55 lat.

Ktoś jeszcze wbije z odpowiedzią? Ale nie, żeby dać mi tylko ochrzan 😃 serio jestem ciekawa co kto lubi w sporcie.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Chłopoki! No żesz! Wrzućta na luz!
Przecież wyraźnie na początku napisałam, że to "totalne głupoty", czytać że zrozumieniem.
Czy samym obstawianiem i liczeniem kasy człowiek żyje?

zloty5o zloty5o zarzuca mi dziecinadę, A Ty uważasz, że chcę nabijać posty.
Głupoty, chłopoki! 😄
Posty nabijam codziennym typowaniem kuponów.

Dziecinada? Tu się w pełni zgadzam ale kurde, każdy z nas ma w sobie dzieciaka, nie lubicie wracać wspomnieniami do czasów gdy ganialiście z kumplami za piłką tenisową udając, że gracie finał MŚ na szkolnym boisku? Ja lubię wspominać jak z dziewczynami grałyśmy w klasy.
Tak ciężko odpowiedzieć dla zabawy na siedem głupich pytań?
zksstal zksstal więcej czasu straciłeś smarując opieprz, nie mogłeś sprawić mi przyjemności w tym czasie i napisać z jakim klubem masz fajne wspomnienia?
Mam wrażenie, że większość tutaj to sami sztywniacy, poważni ludzie bez poczucia humoru. Tylko hazard się liczy? I konkursy za punkty albo z kasą w tle?
Nie możemy się pobawić ot tak?
Jak kiedyś w piaskownicy? 😂
Nie bądźcie tacy pochmurni, błagam! 😊
POBAWIC SIE MOZEMY W DOKTORA:sneaky::devilish:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kiedyś (jak zapewne pamiętacie) za dzieciaka w podstawówce mieliśmy takie zeszyty, które nazywały się "złote myśli", totalne głupoty ale fajna zabawa. Przyszło mi do głowy aby i Was, drodzy użytkownicy troszkę lepiej poznać na zasadzie Waszych sportowych preferencji, bardziej i mniej ulubionych klubów, zawodników, trenerów.

Będzie mi bardzo miło jak poświęcicie dwie minutki i odpowiecie na zadane pytania ☺
Nie chodzi o komentarze czy uzasadnienia lecz najzwyklejsze podanie co Wam w sportowej duszy gra ☺
Z góry dzięki za uczestnictwo w zabawie.

Oto 7 pytań:

1. Wymień pięć najbardziej ulubionych klubów (lub przynajmniej jeden) zaczynając od drużyny z którą najbardziej się utożsamiasz lub po prostu, której najbardziej kibicujesz. Jeśli to klub niezwiązany z futbolem to zaznacz o jaką dyscyplinę sportu chodzi.

2. Wymień pięć drużyn (lub przynajmniej jedną) których nie darzysz sympatią. Może któreś notorycznie psują Ci kupony? A może po prostu nie lubisz z innych powodów?

3. Wymień pięciu sportowców (lub przynajmniej jednego) których darzysz największym szacunkiem lub Twoim zdaniem są zwyczajnie najlepsi w tym co robią.

4. Wymień pięciu sportowców (lub przynajmniej jednego) do których absolutnie nie pałasz sympatią.

5. Wymień pięciu trenerów (lub przynajmniej jednego) o których masz jak najlepsze zdanie i w ciemno poleciłbyś jako selekcjonera kadry narodowej w Polsce.

6. Z jakim sportowcem (sportsmenką) chciałbyś się spotkać na godzinnej rozmowie w cztery oczy, gdybyś miał taką możliwość?

7. Jakie wydarzenie sportowe utkwiło najmocniej w Twojej pamięci i zawsze będziesz o nim pamiętał?
Fajny Pomysł Kamila :D

1. Barcelona (dużo dzięki niej zarobiłem i mimo, że wystrzegałem się kibicowania komukolwiek co w bukmacherce jest niedopuszczalne, nie udało mi się :) )

2. Man Utd, Chelsea (tu z kolei mnóstwo kasy przegrałem i ciągle przy kolejnym becie się łudziłem, że coś wyjdzie i było źle)

3. Messi - to jest Bóg piłki :)

4. Już nie gra - był taki - nazywał się Fernando Torres i w sumie to bardziej mi się z niego chciało śmiać niż jakoś nie lubić :) Wszyscy mówili jakim był dawniej znakomitym piłkarzem i może był, ale ja jak zająłem się bukmacherką w 2012 r. to grał strasznie... Nie trafiał setek, piłka mu ciągle schodziła - porażka :)

5. Bardzo lubiłem, niestety zmarł na raka, trenera Barcelony - „Tito” Vilanova - bardzo dobry trener i dobry człowiek - RIP....

6. Hmm w sumie to chyba z Panem Dajsinani - pewno mało kto wie kto to jest więc wyjaśniam: bramkarz zespołu: KS Skënderbeu Korçë .

7. Oczywiście mecz Barcelona vs PSG z 08 marca 2017 r kiedy Barcelona wygrała z PSG 6:1 i odrobiła ogromną stratę z pierwszego meczu w LM gdzie przegrała 0:4.... Jako jedyna osoba na forum podałem taki typ i ostro przed meczem broniłem swoich racji. Okazało się, że miałem rację ! Ten mecz mam nagrany i dla mnie to jest taki symbol też dla nas, że nawet jak nam się wydaje, że wszystko jest zawalone, nieodwracalne np utracona miłość albo jakaś choroba - ZAWSZE TRZEBA WALCZYĆ DO KOŃCA bo zawsze jest szansa ! Jeśli naprawdę walczymy z całej mocy, z całego serca można dokonać niemożliwego co dokonała właśnie wtedy Barcelona !
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
adamo80 adamo80 aż z ciekawości wstukałam w Google tego bramkarza. To młody Albańczyk, skąd pomysł, żeby właśnie z nim przeprowadzić wywiad? Ma to jakiś bezpośredni związek z Twoją grą, wybronił Ci karniaka za kilka tysiaków czy jakiś inny powód? 😜 Tak w skrócie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80 adamo80 aż z ciekawości wstukałam w Google tego bramkarza. To młody Albańczyk, skąd pomysł, żeby właśnie z nim przeprowadzić wywiad? Ma to jakiś bezpośredni związek z Twoją grą, wybronił Ci karniaka za kilka tysiaków czy jakiś inny powód? 😜 Tak w skrócie?
Tak w skrócie to wałki bałkańskie... Hahahaha :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
1. Los Angeles Kings (NHL) z sezonu 2013/2014 za niesamowitą waleczność. Kings przegrywali 0:3 w serii z San Jose Sharks i zdołali awansować, co w NHL jest bardzo rzadkie. Potem przegrywali 2:3 z Anaheim Ducks i też awansowali.

2. Nie przepadam za Atletico Madryt za ich styl gry.

3. Robert Kubica za heroiczną walkę o powrót do F1.
Juan Martin Del Potro- ogromne problemy z kontuzjami, a on ciągle wraca i to czasem w wielkim stylu jak zdobycie srebra na IO.
Z dawnych sportowców to Andrzej Gołota i Adam Małysz.

4. Serena Williams za styl gry oparty na sile oraz za jej niektóre zachowania na korcie. Nie przepadam też za Władimirem Kliczką za jego styl walki, na szczęście jest już na emeryturze, choć kto wie, czy jeszcze nie powróci.

5. Tutaj dokładnie tak jak Kamila, ta sama trójka. Uważam, że zwolnienie Nawałki było ogromnym błędem i nie rozumiem dlaczego do tego doszło- jeden nieudany turniej nie może przekreślić tylu dobrych wcześniejszych spotkań.

6. Trudno powiedzieć, ale może Tyson Fury- z tym gościem nie da się nudzić ;)

7. Sporo tego, ale gdybym musiał wybierać to mecz Brazylia - Niemcy (1:7), a dokładniej prowadzenie 5:0 Niemców po ok. 30 minutach meczu. Oprócz tego rekord świata Bolta na 100 metrów na IO w Chinach. Niedługo potem poprawił swój rekord, ale tamten bieg z igrzysk pamiętam do dziś, bo Bolt przed samym końcem trochę zwolnił widząc jaką ma przewagę. Gdyby nie to to kto wie, czy by nie zrobił czasu poniżej 9,50.
No i ucieczka Andrzeja Gołoty z Tysonem to było wydarzenie o którym się mówiło latami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom